Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
U pioniru bi trebali lako izaci na kraj sa Albom, ali u Nemackoj nisu za podcenjivanje, imaju vernu publiku i obicno igraju dobro kod kuce. Sa slabim protivnicima na strani obicno nismo dobro prolazili, setite se.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
"Ispricvam" se. Onda, zivela Alba!
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Pa mi ne bi bili Partizan a da ne izgubimo od Albe u gostima :) ali bi nam u svakom slucaju vise odgovaralo da u drugom kolu kod kuce igramo sa Albom nego Himkijem, neko je vec pominjao, da ne trazim sad.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Znači imamo 3 kandidata za našu grupu.

Najpoželjnija je naravno Alba, oni su toliko smešni da bi bili ubedljivo najgora ekipa u našoj grupi. Cenim im jedno 2 pobede od kojih 1 mora biti protiv nas. Pogotovo što gostujemo kod kvalifikanta u drugom delu sezone kada će ovi imati skor 0-6 do tada, i tu Toša stavlja pare na Albu.

Le man se provukao protiv asvela i mislim da bi i njih ladno očetkali, ali ne verujem da će proći dalje.
I najgora moguća varijanta Himki, koji je maltene jedina ozbiljna ekipa u ovim kvalifikacijama, ostalo je sve boranija. Sa njima naša grupa bi bila ubedljiva najujednačenija i najneizvesnija

Manjifiko ne znam da li si mislio na ovako nešto.

http://www.euroleague.net/competition/format
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Cuti Maestro! On je bio nasa talija... Jos samo da ga umolimo da se smiluje i ove sezone i nema zime! :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Jos kaze ovaj sa sajta evrolige- ako ste zaboravili ko je sesti igrac... kad ono moj sugradjanin :buhaha Visoko se kotiras, nema sta.

Odlicno predstavljanje, zaista smo nesto mnogo veliko uradili poslednjih godina i bice vraski tesko odrzati taj nivo. Jovanovic ce biti na velikom ispitu i mislim da mu ne smemo niposto okrenuti ledja, cak i ako se desi neki flesbek i scene iz Duletovih ranih radova (2001-2005).
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Alba izgubila u gostima 4 razlike!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
A Himki ugazio Le man u gostima 14 razlike.
Iskreno se nadam da će Alba dobiti 5 i više razlike belgijance. Ove Ruse ne bih voleo da gledam u našoj grupi.

Znači sad Alba ili Himki. Znaće se u nedelju.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Aktivan rezultat,imaju veliku šansu da uđu u EL.Čini mi se da se radi o 2 slične ekipe,ali ipak mislim da je Alba kvalitetnija i da će pobediti u revanšu.Ukoliko izgube želim im da dožive sudbinu cigana,ionako su im njihovi igrači nosioci.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Izgleda da postoji i druga istina.



L (kval): Partizan čeka, Himki se bliži


05. oktobar 2010. 22:35 > 22:39
Himki završio veliki posao u Francuskoj, tesan poraz Albe u Belgiji.
v184922p0.jpg

Košarkaši Himkija nalaze se na korak od plasmana u Evroligu.

Ukoliko Rusi u revanšu na svom parketu sačuvaju velikih plus 14 iz Francuske igraće u najjačem evropskom kluposkom takmičenju u Grupi A protiv Partizana, Kahe, Prokoma, Žalgirisa i Makabija.

Himki je pobedio Le Man sa 70:56. Revanš se igra 8. oktobra.

Drugi meč bio je daleko interesantniji. Belgijski Šarlroa putovaće u Berlin sa samo plus četiri - 81:77. Tadija Dragićević postigao je osam poena za Albu, dok je Marko Marinović meč završio sa šest.

Nemci su izborili meč sa Belgijancima nakon pobede protiv Hemofarma. Pobednik ovog dvomeča igraće u Gripi B gde su još Olimpijakos, Real, Unikaha, Roma i Bros basket.

(MONDO)




Novinar što je objavio ovo, bi morao da dobije momentalno pedalu.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
A nije jedini
Vidi i na B92, ista stvar. Ne poznaju osnovne stvari. Verovatno ima jos idiota na ostalim portalima koji isto pisu. Zato ih ljudi prozivaju u komentarima.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
bogami obzirom da su i PAO I Marusi igrali zajedno ne bi me cudilo i da Himki bude kod nas i ako Alba prodje
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Toša je rekao kod Tegija, da ako prodje Alba, dolazi u našu grupu.
Ja Toši naravno sve verujem.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top