Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Mislim da nije nemoguće da se uz promociju Moce,Tumbe i Vermeza dogodi i ostavka Đurića.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ако је већ питање дана или недеље када ће ови Ђурићеви олоши напустити Хумску, зашто се толико жури са именовањем ових људи, под условом да су они избор нове гарнитуре а да ће их само формално именовати стара управа? Наредних 15 дана је свакако вакуум, има још једна утакмица да се одигра, па ако се већ у том периоду очекује смена власти, зашто се онда после тога није кренуло са именовањем новог спортског сектора?

Узгред, мени то не пије воду, зашто би одлазећа гарнитура именовала људе који ће после ње обављати функције?

Пре ми личи на још један покушај овог ђубрета да ангажовањем признатих имена и мање-више омиљених код навијача (Моца - свакако, Тумба - углавном, Вермез - хммм...тешко) опет и по ко зна који пут баци прашину у очи свима нама.

Да ли је у питању неки већи дил, нека игра у којој и ови што треба да их именују у спортски сектор знају да ће доћи до смене власти и да су свакако избор нове власти?

Ја просто одбијам да верујем да би један Моца пристао да буде сламка спаса овом мутавом олошу. Ако је Вермезовић, којег ја нимало не готивим и задњи је кога желим да видим на клупи Партизана, у јануару одјавио мутавог, зашто би сад долазио? Не знам...
Postoje 2 scenarija:

1) sve je već dogovoreno na državnom nivou, ovo je delo Bogićevića koji ne čeka formalno postavljenje, već dovodi svoje ljude (Tumba, Moca, Vermez...). Formalan odlazak bagre i dolazak nove uprave je posle izbora tj. kraja prvenstva (oko Dana mladosti).

2) ovo zlo ne planira da ide, pojačavaju svoje redove...

Nisam insajder, ovo je moje nagađanje.
Nadam se prvom scenariju.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
crno-beli, i ja sam nakon razgovora koji sam ti prepricao bio u neverici. Mnogo nelogicnosti ide uz imenovanje pomenutih, a koje bi trebalo da prati odlazak uprave. Zato ne mogu da u potpunosti odbacim to sto sam cuo, iako se plasim i pomisli na to.
Nista nije onako kako se cini i nista nije tako jednostavno, kako mnogi misle.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Pa, eto, ja opet, da pokušam da budem realan...

Kao što sam, kol'ko mi se čini, jednom napisao - ako imaš 100 problema, i rešiš jedan (a ostane ti još 99), pa i to je bolje nego da ih i dalje imaš 100...

Vermezović umesto Granta?
Svakako!

Vermez zna Srpski, pametan je momak, umeo je da vodi tim...(i da zasere, ali - koji pa trener nije?)
Vermez je veeeliki korak napred u odnosu na Granta!

Tumba kao SD?
Ne znam da li zna da radi ovaj posao, ali mi sad i nemamo SD-a...
Dakle, bolje je imati ga, nego nemati.
Nađ kao ,,koordinator,, nas nije ubedio da njegova funkcija ima neku ,,težinu,,...
Da li će Tumbina imati?
Tumba nije neko ko je danas prvi put u Partizanu!
Mada mu se pripisuju one ,,petice,, u Evropi...pa, ipak, nije on to sam ,,zaseravao,, - imao je i on upravu koja prodaje, a ne kupuje igrače, kiksare i vezare po terenu...
Jebiga, fudbal je to - dobiješ pet, ali i ti nekome daš 8... (Mislim, Rilu, doduše, ne u Tumbinoj eri, ali...svejedno...mislim da smo i kod Tumbe ,,nakantavali,, neke nesrećnike...bilo je, koliko beše, 7 u Evropi, 10 u Jugi...)
Tumba je i čovek koji je uvodio u tim ,,klince,, kao što su Dragan Ćirić, Saša Ilić...mora biti da on imak ima nekog ,,njuha,, za odabir igrača...
Pa, tol'ke godine je bio trener, nije baš bio bez uspeha i u toj Kini...

Moca, u ,,omladincima,, ...
Pa, Moca je legenda, i zauvek će to ostati...
Može li da da doprinos ,,omladinskom pogonu,, - ne znam...ali, mislim da čovek voli Partizan, trudiće se, da li će imati neku počasnu ulogu, ili će baš nešto konkretno da radi, ne znam...
Uostalom, nek Moca bude na vrhu, a ovi dole nek rade k'o što su i dosad radili, neka pomognu Moci da to bude dobro, nek Moca, koliko može u tim godinama, pomogne njima - i, sve o.k. - naša ,,omladinska škola,, ionako je dosta dobra, ili bar solidna...nek i nadalje ostane tako, i, super...
Moca je jednostavno simbol kluba, treba da bude unutra, pa makar samo da klinci uživo mogu da ga vide...
Samo, ja bih njima obavezno uveo i časove iz istorije Partizana, puštao bi im snimke, pokazivao fotografije, pričao pričice o Partizanu...
Da malo vide gde su, gde su došli, kako treba da se ponašaju, da budu ponosni što su uopšte obukli taj dres, što imaju priliku da se približe nekom kao što je Moca, itd...

Mi sa ova tri čoveka dobijamo nešto...koliko je to dovoljno da krenemo napred...videćemo...

A, ako smo rešili ,,tri,, problema, a ostalo nam još ,,97,, ili koliko li već... ako nam i dalje ostaje bagra u upravi...pa, ćeraćemo se mi još...ničija nije gorela do zore...

Ni ja nisam tek tako, slučajno, odabrao ovaj avatar...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
a u pm ljudi... kazem ovo kao obicni smrtnik koji nema insajderske informacije a kome je stalo do partizana, i onda visi na ovom forumu s nadom da ce procitati vest da se desilo to cemu se svi nadamo... a onda ovakve vesti "izmedju redova", racunajte s tim da neki od nas uskoro nece imati zdravo srce posle svega...
molba, da ako je ikako moguce postavite sve informacije koje imate, a za koje ste vi sami sigurni da su tacne, ne mislim na ono "sutra promocija tumbe, moce, ovog ili onog" nego samo ono sto ste sigurni da je u trenutku pisanja to vec realnost...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ја не желим да сејем песимизам, само гласно размишљам. Што се тиче именовања ове тројке, није толико битно ко је у тој тројци колико је битно ко стоји иза њеног именовања. То је кључ приче.

Ma jebe mi se, nek' ih imenuje lično Lukić glavati, samo nek' ode uprava.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja mislim da je ovo vrhunac zavrzlame. Prvo sam bio ushicen saznavsi da dolazi ovaj trojac, ali sam se onda zapitao: da li neko moze da zamisli da nova uprava dovodi novog trenera, SD i direktora OS a stara uprava, sa kojom se prepucavaju, sjedi u svojim foteljama? Meni je to skroz nemoguce, ali skroz.
Ja ne mogu da vjerujem da su ova trojica odlucila da skoce u ambis i to svi zajedno.
Kada bude ta promocija sve ce nam biti jasno. Nadam se da necu da dozivim jos jedno razocarenje :confused
 

Dr.Hofmann

Guest
E moji tatatatirci, kada čovek namiriše lovu, gazi sve principe i načela koja je sebi možda nekad i postavio, bar je većina takvih, tako da sve je moguće, ništa me nebi začudilo nimalo.

Sačekajmo pa ćemo viđeti o čemu se radi tj. ko je kome bos, i koja će garnitura lopova u narednom periodu musti Partizan.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
a u pm ljudi... kazem ovo kao obicni smrtnik koji nema insajderske informacije a kome je stalo do partizana, i onda visi na ovom forumu s nadom da ce procitati vest da se desilo to cemu se svi nadamo... a onda ovakve vesti "izmedju redova", racunajte s tim da neki od nas uskoro nece imati zdravo srce posle svega...
molba, da ako je ikako moguce postavite sve informacije koje imate, a za koje ste vi sami sigurni da su tacne, ne mislim na ono "sutra promocija tumbe, moce, ovog ili onog" nego samo ono sto ste sigurni da je u trenutku pisanja to vec realnost...
Ako malo drugacije poslazes kockice i razmislis ko bi mogao da bude naslednik Djurica a da nije Bogicevic, Tumba dosao, Kezman upada takodje u fotelju. Bivsi je fudbaler Partizan;
Za koga je Tumbakovic bio? Sa kim je Kezman odlican prijatelj, clan koje stranke je taj covek?
I eto vam novog predsednika Partizana a nije Bogicevic.
To je ista logika kao i ovo sa odlaskom Djurica.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
1) sve je već dogovoreno na državnom nivou, ovo je delo Bogićevića koji ne čeka formalno postavljenje, već dovodi svoje ljude (Tumba, Moca, Vermez...). Formalan odlazak bagre i dolazak nove uprave je posle izbora tj. kraja prvenstva (oko Dana mladosti).
I ja se iskreno nadam da je ovaj scenario u pitanju... Ako je Bogićević upola ozbiljan čovek kako su ga zimus neki opisivali ovde, onda sigurno zna da vremena za gubljenje nema, te je zato već sada počeo da dela!?

Jednostavno posle prošlogodišnjeg evropskog debakla koji smo doživeli Bogićević sa jedne strane kao Partizanovac zna da bi još jedan takav debakl bio smrtan udarac za klub, a sa druge strane kao predsednik Partizana zna da bi takav debakl i njega kao predsednika skupo, zapravo preskupo koštao odmah na početku.

A da se ne lažemo, debakl je sve ispod palsmana u Playoff kvalifikacija za LŠ!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mile Jovicic ispade dovodi Vermezovica :prekrsti;gaah
Joco, da znas da je i meni to padalo na pamet ali nisam smio na glas da razmisljam.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Citat:

Kako saznajemo od izvora bliskih upravi Partizana za postavljanje Vermezovića na čelo kluba najviše se zalagao član upravnog odbora Mile Jovičić, čiji je predlog prihvatio predsednik kluba Dragan Đurić.


Povraca mi se

Burek se najeo prevario sad opet jase . Sad samo fali da je Rasa doveo Tumbu a Ruzic Mocu i da svi izvrsimo samoubistvo sa ledja.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ne razumem se u politku ni najmanje, niti me interesuje, ali kad vidim da se spominju ljudi koji su mi toliko radosti doneli u zivotu ne mogu da ostanem ravnodusan.
Tumba=trofeji, Vlada=Evropa, Moca :respect:respect:respect

Dodje mi da napravim jos jednog sina samo da ga Moca legenda uci fudbalu.

E sad, najvaznije pitanje, da li taksita :pickaciganska sigurno odlazi? :confused
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma ja bas mislim da je ovo sve samo ne nesto komplikovano i neizvesno...Radi se o gomili smradina koji odlucuju ko ce i sta ce da peljesi po drzavi. Nije ovo nikakva ljuta borba, vec jedna ortacka raspodela plena izmedju politicara/tajkuna/kuraca palaca. Sta je tu kao toliko komplikovano stvarno mi nije jasno...A kad se plen deli, kakve veze ima ko je sta rekao o kome "jos zimus"? I niko tu nece da kaze "U Djuro sad si najebo", pre ce biti ili "Djuro, ostani tu gde si" ili "Djuro, nemoj vise tu, sad kradi ovde, u Partizanu mora neko drugi malo"...

I uopste ne moram da budem neki insajder da bi ovo sve bilo tako ocigledno...pa pred ocima nam ovo rade vec 20 godina u svakoj drzavnoj firmi, pa ne znam zasto bi to zaobislo FKP.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.985
Локација
Kobasicarija "Venac".
Mislim da nije nemoguće da se uz promociju Moce,Tumbe i Vermeza dogodi i ostavka Đurića.

pazi, ne da nije nemoguce, nego je i realno. ali opet, djavo ne da mira:banghead, jerbo seti se koliko smo samo "legendi" kluba potrosili: nadj, soskic, vujosevic, kezman...navodim samo najpopularnije od njih. jbg, svi do jednog su ili iz sve snage za mutavog ili vole da se fotografisu sa njim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top