Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Vidim da je vecina ocekivala da se danas desi nesto krupnije...sta ste ocekivali da Tumba isamara Djurica ili Vermezovic odbije kacket sa obelezjima kluba koji mu se daje...
Tiha voda roni breg.
Da se sve radi na silu i od jednom porazena strana bi imala pravo zalbe.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@Nidzapa: Pa očigledno da ne znaš, jer to nije u nedelju, nego u petak...

Meni đurić ne izgleda kao predsednik koji odlazi, ali mi zato Vermez izgleda kao čovek koji ne može pobediti cigane. Mada, tu je Tumbaković, možda on zna, možda on uleti u toj situaciji u svlačionicu... Pisao sam pre par dana da je Vermez dobro rešenje, sad ne znam...

Što se tiče Moce, poznajem neke od članova njegove porodice, znam da je fenomenalan čovek i da će on svoj deo odraditi maksimalno. I njegovo dovođenje podržavam bez obzira ko ga je zaposlio, jer su Partizan i ta deca važniji od svih tih lopova. I ta deca će biti deo Partizana i kad oni odu (kad god se to desilo).

Ако ти Ђура не изгледа као неко ко одлази то је зато јер је шмекер. Прави шмекери то раде у великом стилу па се стиче сасвим други утисак.

Сада озбиљно, откуд утисак да Вермез изгледа као неко ко не може да победи цигане. У реду је статистика, али да ли то онда значи да чачанин изгледа као неко ко може да победи Партизан?
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Ok Vermez je mlad pa moze da se prevrne ako ima neki interes. Ali Moca i tumba ako su se prodali posle toliko godina i stvari koje su uradili onda je ovde kraj svake price.
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Полако људи, нема разлога за песимизам, показујемо супеорост и велику снажљивост.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ljudi bolesnih ambicija i sa željom za kontrolom tokova novca ne stide se da kažu kako mogu bolje, ali klub nije sto za kockanje.

Apropo Zagorove price o Djurinoj nemogucnosti da izgovori rec skauting sluzba...

Pazi ti da on zna ovo citirano uopste da izgovori, a kamoli smisli u glavi! Pre cu poverovati da su Atlantidu zakopali ispod Vlasinskog jezera.
 

Zagor

Guest
Немојте молим вас трошити време на то какав је мутави био данас, да ли има самопоуздања, како је наступио, итд...

Не мислите, ваљда, да на оном тупом, безизражајном лицу, може ишта да се види!? Верујем да му је израз лица исти и кад једе јагоде са шлагом и кад ради клистир.

Чак ова његова бурна изјава пре може да значи да је под притиском, јер се до сада није бавио "будалаштинама" и "кафанским причама". Друга је ствар што нама то и није нека сатисфакција.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Brmba

Nema veze, još uvek mu pišu ceduljice i još uvek izlaze njegovi naručeni textovi. Ozbiljno brinem...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
Strpljen za medalju, čekam tih i miran
Kad će novi predsednik kluba biti biran
Trenutne informacije veoma me čude
'bivša' klupska uprava dovela nove ljude!
I to ne bilo koga već Tumbu i Mocu
I Vermeza doveli ovi što 'završiće na kocu'
A na istom skapasmo mi, kontraši Bima
Po sopstvenim rečima, najbolje što klub ima
Da li je to ludilo, možda paranoja
Možda Đura nije foteljaški Pjer Boja
Malobrojni u neverici odmahuju glavom
Osta šnajder predsednik sav ovenčan slavom..
Još nije sve gotovo, ostaje nam nada
Da će biti promena, da će uprava da strada
25.maj slaviću ko slavu
Ako brankovići ne sačuvaju glavu...
 
Последња измена:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Petak! Zavrsio sa sljakom,dva dana odmora.Lep dan posle gomile tmurnih.Dodjem kuci,otvorim forum i smrkne mi se.
Sto od dodele pehara sledece sezone,sto od ovih slika mutavog zajedno sa Legendom kluba Mocom,i dva bivsa draga radnika Vermeza i Tumbe
Reci su suvisne ovde :puke
Aj da sacekamo jos malo...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Da smrad je lopov zato nam u rukometu daje pare:banghead:banghead:banghead
Samo si tu da pljujes a da prvo i ne vidis sta je sve covek dao Partizanu..Partizan ne cini samo fudbalski klub ako nisi znao...

Kakve crne pare daje u RK? Pa za osvojen kup Srbije su dobili 100.000,00 din...i to ceo klub, ne igrači. I to od nekog "privrednika" iz Bora. Taman su pokrili put i večeru u Boru.

Đura mora da se menja. Bogija ne treba idealizovati, jer prvo moramo da ga vidimo na delu. Đuru smo videli i nekako preživesmo. :pop
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Price, tracevi, insuacije, povredjene sujete i akcije placenih placenika mene opste ne doticu, niti uzbudjuju (zoolander face - 06:28)
Neko je pitao da li znamo zasto smo za Bogicevica, kao sto znamo zasto smo protiv djure? Od djure ne postoji veca seljacina sa vise para, a manje pameti. Taj je veca bruka za klub od Tikve, Timoka i Samroka zajedno. Tako da mi je potpuno svejedno ko ce biti novi predsednik, jer od ovog gore ne moze.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Па ко би боље о токовима новца знао од лоповчине чија се куповина Ветеринарског завода налази на листи ЕУ од 24 сумњиве приватизације...

И дефинитивно нам је потврђено, смрдљива мутава наказа је тражила да се клуб који он води казни играњем пред празним трибинама!
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
E jbt ogadio mi se naš FK....bagro raspala...kako nas prave majmunima...jebo im ja mater svima...
Mutavi se sprda sa nama.:puke
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Crno-beli

I šta će nam sada taj podatak !? Ništa novo kada je on u pitanju, biće toga još, plašim se još gorih stvari. Nek se jebe smrad.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Alex 92 ,Pa sta ako je dao pare za rukometni klub.Jel zato treba da se upisam od srece.Pa davao je i Dodik i za Kosarkaski klub,pa jel to znaci da treba da ga dizem u nebo.A svi znamo ko je glavni igrac oko Djurica.Svi oni daju sirotinju dok ne dodju u klub.A onda ce lopatom da kupe milione.Meni dovoljno sto covek citavo vreme taktizira i ceka dogovor svoje stranke sa crvenima.Tako bi i radio kada bi dosao na celo kluba.Prvo stranka,pa on ,pa na kraju Partizan.A sto se tice kazne i igranje bez publike.Ma,nemoguce da je nas dragi predsesednik to trazio.Ajde ljudi,kaznjeni smo zbog navijaca.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Одслушах на једвите јаде ову конференцију! И за оно што сам разумео само :puke
Немам коментар, сем да ми се гади ко нама води клуб, ко седи у УО, ко све ту ведри и облачи! Багро све вам по списку јебем! :puke Онакво кењање по навијачима, онако пљување у фацу, мислим да нисмо доживели у свом веку...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top