Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Niti sam rekao da "ću ja to organizovati, niti da to treba da se oraganizuje", nego da možemo da utičemo na stvari, a to je samo jedan način!

Iskreno, radije bih da nas izbace pet godina iz Evrope, ako to znači da će Đurić i banda odmah da odu, nego da se patim sa njim na čelu Partizana sledećih pet godina!

Evo govna dodelila trofej danas, jer odlazi jevrejska gnjida, pa makar da pipne trofej koji ni po čemu ne zaslužuje.

BTW, bravo za momke i devojke sa KiM koji su skandirali "ti si prvi trener Stanoje". Mora da je derventski kurton poludio u loži!

I ništa time ne bi postigli.
Pustili bi nekog kretena poput Lukića da se pati 5 godina ,a po isteku kazne bi opet oni zaseli. Sve više verujem da ipak država mora da se menja i da sazremo kao društvo, a onda će klubovi sigurno ,kao proizvod takvog društva ,biti zdraviji i bolji.
Previše je korupcije u svim sverama ,a mi smo im zlatna koka .
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
24. титула (5. заредом)! Све остало је тренутно мање битно...

А сад нам следе пресудни дани, дани који ће показати каква нас будућност чека!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja danas slavim njegov odlazak.

Manga brate nisi ti kriv :banghead

Ladno ga Manga stigne i krece da mu uzme loptu, a ova kornjaca sa ledja......
 
Последња измена:

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Titulu smo osvojili davno. Sa Grantom smo samo izgubili polu-sezonu i ne-znam-koliko-para. Bukvalno smo protraćili polu-sezonu. Ponovo ista priča: ili novi trener ili nova ekipa pred izlazak u evropu. Ili imamo trenera koji debituje u evro-kvalifikacijama ili 5-6 igrača koji debituju u evropi gde se u početku greške ne praštaju. Što je najgore, strahujem da će ovoga puta biti ubitačni kombo ta dva elementa. Nov trener plus novi igrači = neuigranost u svim delovima i na svim poljima = katastrofa. I onda će cigani nama bežati na polu-sezoni. Sve vodi u tom pravcu. SEM AKO Đura ne ode. Ta promena će biti pozitivna. Jedino takva promena može biti pozitivna. Što se evrope tiče, trenutno je bolje da ostavimo i Miljka i Babonju i Radišu i Dijaru i Lolu i sve ostale osporavane nego da dovodimo bolje igrače koji prvih par meseci neće biti ni za k.

Uigranost za Partizan je nemoguća misija.

Ali iskreno, jebe mi se za prelazni rok, i sve ostalo. Bitno mi je da Đura i njegovi odu.
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Prvo poluvreme i nekako solidno smo odigrali ali smo propustili neverovatan broj sansi. Drugo poluvreme katastrofa nepamtim goru igru ej pa mi se 45 minuta branimo protiv jednog metalca . Gde je onaj sudija gledao da mi je znati kada je mangi da crveni strasno, golman Petrovic igrac utakmice svaka mu cast , a za onu decu cugansku sto su vikala celo drugo poluvreme napred metalac i pevala anti Grobarske pesme nemam reci...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Što se evrope tiče, trenutno je bolje da ostavimo i Miljka i Babonju i Radišu i Dijaru i Lolu i sve ostale osporavane nego da dovodimo bolje igrače koji prvih par meseci neće biti ni za k.

Ja sam pre da krenemo s novim timom nego gore nabrojanim igracima, za te nove igrace barem mozemo da se nadamo da ce odigrati dobro, s ovima smo sigurni da necemo napraviti nista.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dobro je,uzesmo titulu posle svega.
A sad se nadam boljim danima.
Po meni ono [to sam video u Đurićevom izlaganju od pre neki dan je odlazeći govor
u stilu nekih političara iz prošlosti.Danas su Grantu namestili da dodirne pehar i organizovali mu oproštaj sa klincima sa Kosova.
Lepo ga otpratismo.

Što se tiče ove ciganske dece koja šenluče na našem stadionu,to je onaj gorak ukus na sve od ove uprave.Posle svega i nije to najgore već smo videli šenlučenje 2 puta ciganije na našem stadionu,dok obezbeđenje i žandarmerija nereaguje,čuvaju nas.Drugi pu je po terenu trčala devojčica od 14-15 godina,procena iz daljine.
A mi smo naterani da sve to gledamo.
Najgora uprava Partizana u istoriji.Tačno osvojili smo 3 titule i kup ali upropastili su nas totalnom rasprodajom,teranjem sportskih direktora,trenera,igrača i neviđenom krađom.
Mogli smo svetlosnim godinama da budemo udaljeni od blata naše lige,ali spečili su nas u tome.
Ciganska lopovska država.
Najgore pitanje je šta su nam ostavili posle svega i koliki je dug.To je navažnije pitanje.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
sta su pjevali ova djeca sa kosova?? nisam ih uopste razumio

Деца са Косова су још пре почетка утакмице направила коп и сасвим пристојно одрадила навијачки посао са све заставама, петардама и бакљом, те врло добром интерпретацијом наших песама..:clap
Обзиром на бројност и године, за пример и дозвољенима и забрањенима.
Уз то репертоар је подразумевао и " Ти си први тренер Станоје" и "Управа напоље".
Међу њима је било очито и заблуделих клинаца, па су се нешто као кочоперили, али на крају су сви поздравили фудбалере и мислим да ту нема неких посебних разлога за тако оштре реакције.
Можда изгледа као злоупотреба гостопримства, али то су ипак дечурлија, а уосталом, шта је требало да тражимо потврде о припадности на капији.
Па нисмо ми цигани, који кремирају комби са "нашом" децом на повратку кући са финала кошаркашког купа у Крагујевцу.

Утакмица је наравно била небитна, термин одигравања мимо биолошког часовника наших фудбалера, временске прилике далеко од оптималних за узгајање циклама и орхидеја, Капитен и Неца сасвим хендикепирани таквим околностима, па смо из споменутих разлога приказали "нешто" блеђу игру.
Звоне Вукић се са пар потеза одмах легитимисао да је из неке друге приче, а одлични Никола Петровић, је апеловао да се не шопингује по Палмином спахилуку, с'д кад' су већ ионако скупи новци.
За закључак, мислим да је више него јасно да нема сврхе задржавати нека имена, без обзира на ЛШ, нова лица и уигравање, јер смо толико спори да није искључено да циклус европских такмичења буде и прође, пре него што се и пресвучемо у опрему и истрчимо на терен.
Подизање брзине и физичке спреме са рекреативног на професионални ниво је модус поненс сваког такмичења у коме смо ради да узмемо учешће.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Da pitam, šta sada znači za nas, kada je Tomo novi predsednik naše majčice Srbije i umesto sps, ds, sada glavnu reć vodi sns ?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ovo me podseti na onaj vic:

-Šta je vrhunac španske serije?
-Kad Fernando konačno sazna da je sam sebi majka.

Ko će znati šta će biti ako Nikolić pobedi...

Prvo su bili samo đura i Bogićević (bar smo mi tako mislili!).
Pa se iz senke pojavio Milija.

Ko li će sad da iskoči iz nekog ćoška...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Битно је само да не пожели да се : "наша два највећа клуба смењују на месту првака Србије".
Реално гледано, сада ће се вероватно потенцирати тзв. канцеларски систем у Србији, што ће рећи да је председник протоколарна личност, дакле кроз владу Србије гледаћемо исте оне њушке које смо и до сада гледали.
Макар у пренесеном смислу може се рећи да је доласком Томе - Гробара(надимак по основу физичке појаве, а не навијачке припадности), на место председника Србије, споменута држава изгубила често рабљени придев "циганска".

Едит: Вероватно није пресудно за дискусију, али сада ми је човек објаснио да је надимак Гробар настао као последица Томиног вишегодишњег директоровања гробљем у Крагујевцу.
Само немојте да сада правите неке паралеле са актуелним тренутком.:D
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
A njegova desna ruka i okorela ciganštura vučić ?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
fk-met_0031.jpg


Stosic grobar, za Risa sam znao, al' ovaj nije samo glumiio grobara :D
 

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Sad na crnogorskoj televiziji Vijesti u emisiji Sportski vikend gost bio trener Mogrena Brano Milacic. Dotakli se kroz emisiju i transfera mladih Djordjevica i Bakica i pita ga voditelj: Da li Bakic prelazi u Partizan?,a Brano odgovara: Imamo par ponuda,ne bih mu preporucio da krene put Beorada,jer su tamo trenutno previranja i sprema se promjena u upravnom dijelu klubu,tako da ne zelimo da cekamo odluku nove uprave kluba.
Znaci bagra polako odlazi.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Деца са Косова су још пре почетка утакмице направила коп и сасвим пристојно одрадила навијачки посао са све заставама, петардама и бакљом, те врло добром интерпретацијом наших песама..
Обзиром на бројност и године, за пример и дозвољенима и забрањенима.
Уз то репертоар је подразумевао и " Ти си први тренер Станоје" и "Управа напоље".
Међу њима је било очито и заблуделих клинаца, па су се нешто као кочоперили, али на крају су сви поздравили фудбалере и мислим да ту нема неких посебних разлога за тако оштре реакције.
Можда изгледа као злоупотреба гостопримства, али то су ипак дечурлија, а уосталом, шта је требало да тражимо потврде о припадности на капији.
Па нисмо ми цигани, који кремирају комби са "нашом" децом на повратку кући са финала кошаркашког купа у Крагујевцу.

једна од привилегија овог форума ... прочитати овако нешто ... непроцењиво

ПРОФЕСОРЕ ... :respect

недавно прочитах ( нека прашта члан форума што не могу да му се сетим који то беше .. ) како " се првенства широм Јевропе завршавају и док тамошњи Шампиони подижу пехаре и док заједно славе сви и играчи и навијачи и управа " ми овде доживљавамо ово што доживљавамо ... хорор !!!

питам се да ли смо дотакли дно или можемо још дубље да тонемо ... ?!

постављам питање а већ ми се и одговор сам намеће ... ( видети под " комшилук " ) ...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Очито ништа овде није случајно, или боље рећи све је намерно.
Прво куп смо морали да предамо, без обзира на Грантове баљезгарије и глупирање наших играча.
Онда када је куп испоручен на назначену адресу, од тога је направљен вансеријски догађај. Тријумф пар екселанс. Са све кидањем мрежа на головима, чупањем корнер заставица, стругањем креча са гол линије.... Бари се повампирио.
Онда су новине кренуле са фељтонима о том чудесном успеху, са фотографијама жутог на рукама циганске младости, као овдашњом верзијом Гвардиоле, па су се на то надовезале процене и прорицања да после овога више нема дилеме шта ће бити следеће сезоне.
И на крају на све то се надоградило недодељивање трофеја и одсуство ваљаног славља и пажње која то прати.
Они који спорадично прате домаћи фудбал би могли да закључе да је титула првака освојена у купу.
Да је то дебели пораз нашег клуба у то нема никакве сумње.
Да је то потпуни дебакл наше управе не вреди ни говорити, јер они су синоним за дебакл.
Да је то неопростива срамота за српски фудбалски савез, не треба доказивати, јер омаловажавање и понижавање званичног Шампиона, је омаловажавање и понижавање трофеја првака, читавог такмичења и самог савеза.
Али то је прихватљива цена која је плаћена од стране свих актера, како би се цар прошетао у новом оделу, а дан заменио за ноћ.
Наравно да није уручивање тог предмета званог трофеј једино што даје смисао освајању националног првенства. Није чак ни најважније. Али дубока симболика тог тренутка, са свом енергијом коју носи и јасним и неупитним отклоном према конкурентима је незаменљива.
Замислите само колико је јадан суверен који је устоличен тако што му је круна послата CITY EXPRESS-ом.
Практично је немогуће исправити тако насталу штету, али би један врло креативан и садржајан приступ организовању инаугурације Шампиона, могао да барем делује претеће пред почетак нове сезоне.
Наш колега Крме је дао сценарио једне такве вечери на теми маркетинг.
То би требало да буде прослава која би по свом тону била заправо увод у нову инаугурацију и потенцирала бесмисленост сваког покушаја да се нешто измени.
Самопоштовање је увод у то да те и други поштују.
Али то је већ прича за емисију: жеље, поздрави и честитке.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top