Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
@-Joco-

Boki tj. Stosic je Ljubin sin (spiker na nasem stadionu).A mislim da i on sam pusta muziku ili tako nesto.Velika grobarcina,godinama je na svim utakmicama.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Da ne idem u off :), samo da napomenem da je Toma okoreli Grobar i jedan od najboljih Zekinih prijatelja, već decenijama. Zastave tadašnjih radikala nijesu bas slučajno bile na Jugu
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Можда нам пошаље Кемиша уместо Ђуре, а Зорица може да пева на полувремену.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ova titula mi nije nista manje draga od neke prethodne, druga je stvar sto zbog nje nisam srecan kao obicno. Ne mogu vezani porazi od cerge, pisanje uprave po klubu sa ovom sprdnjom od dodele trofeja, da umanje znacaj osvojene titule.
Stavljena je tacka na mozda i najmucniju sezonu, od kada ja pratim fudbal. Konacno mozemo da se odmorimo od mucenja na terenu, u lozi, na tribinama.
Ne stigoh da se izljubim sa pojedinim fudbalerima koji su na izlaznim vratima, da im pozelim srecan put bez povratka u FKP. Zelim im svu srecu i uspesnu karijeru. A ako se, kojim slucajem ne snadju i ne nauce jezik, livade u Srbiji i separei u Starom Gradu ce ih cekati da im pruze utehu i spas.
Ispratismo i cika Avrama. Bilo je suza, ostaje samo nejasno, da li radosnica? I njemu srecan put, Zahavi ce se vec pobrinuti da pronadje nekog predsednika sa vizijom koja ce se njegovom klijentu dopasti. U Pakistanu, Azerbejdzanu ili Ugandi, manje je bitno. Novac je sporedna stvar, samo kad je bar milion u pitanju.
Iskreno, period koji predstoji bi mogao biti kudikamo interesantniji od sezone koja je na izmaku. I dok niko vise ne moze sa sigurnoscu da tvrdi da ce biti rokade na kraljevom prestolu, prelazni rok ce sigurno biti jako interesantan. A onda da vidimo sta mogu cika crni i cika Tumba. Nadam se, bez pomoci Ramadanija.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Jel Zvone onomad produžio ugovor sad do kraja juna ili do nove godine?
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Moram ovo negde da napišem da ostane za kasnije. Ovo je prikladna tema (ili prebacite gde paše). Osećam da će da nam uleti Budućnost iz Podgorice u prvom kolu kvalifikacija za lš...i onda znamo tačno šta sve možemo očekivati dobrim delom zahvaljujući Đuri jer prosto ne mogu da smislim da će biti smenjen. Za sada mislim da su to priče za malu decu. Naravno, jako bih voleo da se varam. U tom slučaju ih gazimo.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A ljudi jel se meni ucinilo ili su neki klinci (tj. mnoooogo njih) skandirali i "napred Metalac" i " picke grobarske" juce na utakmici ? Zvizdanja na izmenama nasih igraca itd ? U prenosu je bolo usi naprosto...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Није ти се учинило, било је о томе приче на претходним странама.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Šta se dešava sa Lazarom, nije ga bilo juče, nije ga bilo ni u Kragujevcu, a ni u Beranama na prijateljskoj.... Možda više ne računamo na Lazara...
 

Zagor

Guest
Сакрио га ђура, рачуна да ћемо да га заборавимо ако се не појави утакмицу, две, па да га заваља испод жита...

Управо си га омео у томе! :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Вуче неку повреду...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Сакрио га ђура, рачуна да ћемо да га заборавимо ако се не појави утакмицу, две, па да га заваља испод жита...

Управо си га омео у томе! :D
Neće Đura još dugo, a nadam se da je Lazar odsutan zbog povrede a ne zbog neke prodaje već dogovorene ili koja tek treba da se dogovori....
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Bice kako gazda Bik kaze...a mi mozemo da se "nadamo" promjenama,koliko hocemo. Da'l ce novi predsjednik,na papitu,biti Milija,Bogi ili neko treci u svakom slucaju ce biti samo pion velikih gazdi. Nazalost,ali tako je prethodnih 20 godina,a bice i u buducnosti.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Cisto sumnjam da je Bik Gazda :D Salu na stranu, mislim da se Bik pitao to bi sve bilo gotovo jos januara, u pitanju su mnogo jaci igraci od njega.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sezona je gotova, osvojili smo titulu.

Posle svega i svačega što smo doživeli u ovoj sezoni, osećanja su podeljena.

- Ostali smo bez Evrope, prvi put posle nekoliko godina konstantnog igranja u jesenjem delu Evro takmičenja.
- Kasnije, ostali smo bez trenera i sportskog direktora koji su pokušavali da rade najbolje što umeju, što je najbitnije, radili su u interesu Partizana.
- Ostali smo bez Kupa, bez tradicije nepobedivosti u prvenstvu...
- Ostala je Uprava, prođe zima, prolazi proleće...

A šta smo dobili, ili bolje reći - šta nam se pozitivno desilo?

- Dobili smo titulu koju su nam doneli bivši trener još jesenas.
- Par mladih igrača se pojavilo u prvom timu (Marković, Ninković, Aksentijević, Petrović, Ostojić).
- Dobili smo novu nadu da će se stvari pokrenuti na bolje.
- Došli su bivši igrači u klub, a nam ostaje da se nadamo da to nisu jedine promene u Upravi.

Obrni - okreni, moglo je bolje, ali moglo je i mnogo gore.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top