Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kako ih Djura hefta, ako, ako neka, neka, samo Djuro marvu stepaj.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Statistika produktivnosti za Sezonu 2011/12

Jelen Superliga 2011/2012 - jesenji deo



Strelci:
Vukic 8 (10 utakmica, sve kao starter) 0.80 / utakmici
Tomic 6 (13 utakmica, 12 kao starter) 0.46 / utakmici
Scepovic 4 (9 utakmica, sve kao starter) 0.44/ utakmici
Markovic 6 (15 utakmica, 13 kao starter) 0.40 utakmici
Eduardo 3 (8 utakmica, 5 kao starter) 0.38 / utakmici
Dijara 2 (8 utakmica, 1 kao starter) 0.25 / utakmici
Babovic 2 (15 utakmica, 9 kao starter) 0.13 / utakmici

Asistenti:
Tomic 3 (13 utakmica, 12 kao starter) 0.23 / utakmici
Volkov 2 (9 utakmica, 8 kao starter) 0.22 / utakmici
Scepovic 2 (9 utakmica, sve kao starter) 0.22 / utakmici
Kamara 2 (14 utakmica, sve kao starter) 0.14 / utakmici
Babovic 2 (15 utakmica, 9 kao starter) 0.13 / utakmici
Ivanov 2 (15 utakmica, sve kao starter) 0.13/ utakmici
Lazevski 1 (6 utakmica, sve kao starter) 0.17 / utakmici
Eduardo 1 (8 utakmica, 5 kao starter) 0.13 / utakmici



Jelen Superliga 2011/2012 – prolecni deo



Strelci:
Dijara 9 (15 utakmica, 12 kao starter) 0.60 / utakmici
Vukic 5 (11 utakmica, 8 kao starter) 0.45 / utakmici
Tomic 5 (15 utakmica, 13 kao starter) 0.33/ utakmici
Ilic 3 (11 utakmica, 8 kao starter) 0.27 utakmici
Ivanov 3 (15 utakmica, sve kao starter) 0.20 / utakmici
Manga 1 (6 utakmica, 2 kao starter) 0.16 / utakmici
S.Markovic 1 (6 utakmica, 1 kao starter) 0.16 / utakmici
Babovic 2 (14 utakmica, 13 kao starter) 0.14 / utakmici
Eduardo 1 (7 utakmica, 5 kao starter) 0.14 / utakmici

Asistenti:
Ninkovic 3 (4 utakmica, 2 kao starter) 0.75 / utakmici
Eduardo 4 (7 utakmica, 5 kao starter) 0.57 / utakmici
Dijara 3 (15 utakmica, 12 kao starter) 0.20 / utakmici
Ilic 2 (11 utakmica, 8 kao starter) 0.18 / utakmici
L. Markovic (11 utakmica, 8 kao starter) 0.18 / utakmici
Kamara 2 (12 utakmica, sve kao starter) 0.17 / utakmici
Manga 1 (6 utakmica, 2 kao starter) 0.16 / utakmici
Babovic 2 (14 utakmica, 13 kao starter) 0.14 / utakmici


Kup 2011/2012

Strelci:
Vukic 3 (4 utakmica, sve kao starter) 0.75 / utakmici
L.Markovic 1 (3 utakmica, 1 kao starter) 0.33/ utakmici
Tomic 1 (4 utakmica, sve kao starter) 0.25 utakmici
Babovic 1 (4 utakmica, 3 kao starter) 0.25 / utakmici
Ilic 1 (5 utakmica, 3 kao starter) 0.20 / utakmici
Dijara 1 (5 utakmica, 4 kao starter) 0.20 / utakmici

Asistenti:
Volkov 1 (1 utakmica, sve kao starter) 1.00 / utakmici
Scepovic 1 (2 utakmica, sve kao starter) 0.50 / utakmici
Lazevski 1 (3 utakmica, sve kao starter) 0.33 / utakmici
Babovic 1 (4 utakmica, 3 kao starter) 0.25 / utakmici


Evropa 2011/2012


Strelci:
Tomic 3 (6 utakmica, 4 kao starter) 0.50 / utakmici
Scepovic 1 (4 utakmica, sve kao starter) 0.25 / utakmici
Vukic 1 (5 utakmica, sve kao starter) 0.20 / utakmici
Jovancic 1 (5 utakmica, 2 kao starter) 0.20 / utakmici
Volkov 1 (5 utakmica, sve kao starter) 0.20 / utakmici
Eduardo 1 (6 utakmica, sve kao starter) 0.16 / utakmici

Asistenti:
Aksentijevic 2 (2 utakmica, sve kao starter) 1.00 / utakmici
Eduardo 2 (6 utakmica, sve kao starter) 0.33 / utakmici
Jovancic 1 (5 utakmica, 2 kao starter) 0.20 / utakmici
Tomic 1 (6 utakmica, 4 kao starter) 0.16 / utakmici





Indeks produktivnosti

(Golovi + Asistencije) / broj utakmica = ucestvovanje u pogotku po utakmici​




Vukic 17+2 (30 utakmica, 27 kao starter) 0.63 / utakmici
Dijara 12+3 (28 utakmica, 17 kao starter) 0.54 / utakmici
Eduardo 5+7 (23 utakmica, 17 kao starter) 0.52 / utakmici
Tomic 15+4 (38 utakmica, 33 kao starter) 0.50 / utakmici
Markovic 9+3 (33 utakmica, 22 kao starter) 0.36 utakmici
Ilic 5+3 (35 utakmica, 26 kao starter) 0.29 / utakmici
Babovic 5+5 (38 utakmica, 27 kao starter) 0.26 / utakmici
Volkov 2+4 (27 utakmica, 25 kao starter) 0.22 / utakmici
Ivanov 4+2 (39 utakmica, sve kao starter) 0.15 / utakmici
Scepovic 5+3 (15 utakmica, sve kao starter) 0.53/ utakmici
Aksentijevic 1+3 (18 utakmica, sve kao starter) 0.22 / utakmici
Ninkovic 3 (7 utakmica, 2 kao starter) 0.43 / utakmici
 
Последња измена:

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Hvala Azurni na statistici..Lepo se vidi da nam je Eduardo veoma znacajan 7 asistencija..Nadam se da ce se brzo oporaviti i poceti ponovo da pruza odlicne partije..
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Jedna za mene jako lepa vest (za koju se nadam da je istinita) je da ce ga mali Nadj izduvati za svoje mesto koordinatora za uvlacenje u djurinu guzicu. Jos kada bi svi ostali zajedno sa Djurom i Bjekom otisli na zasluzen odmor u neku drzavnu ustanovu sa placenim smestajem i obrokom a nas kupio neki dvoglavi arapin bio bi to kraj mukama vezanim za pronevere i pozitivne nule. Eduardo je po meni jako dobar igrac ali ima tu nesrecu da se povredi cim postane standardan i veze par dobrih utakmica.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Eduardo i braca Scepovic...njih kombinovati po potrebi i formi...Tejgo nam uopste nije potreban...
a sta se arapa tice,meni bi bio jedan Bogicevic 100 puta drazi...koliko god imao malo vremena, verujem da bi stvorio ekipu oko njega od nasih legendi i ljudima koji znaju ekonomiju i koji pre svega ne trpaju u svoj dzep...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Vermezović sad razmišlja o omladinskom EP

02. jun 2012. 12:52

Partizan daje petoricu reprezentativaca, a EP će biti u vreme priprema prvog tima. Vermez: "Nismo dobili još nijednu realnu ponudu".
v246723p0.jpg

Struka u Humskoj 1 svakodnevno radi... Međutim, posle predstavljanja Branka Pauljevića kao pojačanje na poziciji desnog beka i najave dolaska u Beograd libijskog napadača Mohameda Zabije 5. juna, nema vesti iz tabora srpskog šampiona uobičajenih za ovaj period godine.

Trener Vladimir Vermezović u razgovoru za MONDO nije mogao da kaže ništa konkretno po pitanju dolazaka i odlazaka igrača, jer, prema njegovim rečima, nijedan transfer nije blizu realizacije. Trenutno je posvećen drugom zadatku.

"Plasmanom omladinske reprezentacije na Evropsko prvenstvo došli smo u situaciju da bismo mogli da ostanemo bez petorice igrača u finišu priprema", počeo je Vermezović.

Selekcija "ispod 19 godina" nedavno je na kvalifikacionom turniru u Novom Sadu obezbedila učešće na Evropskom prvenstvu, koje će se od 3. do 15. jula održati u Estoniji. Selektor Zoran Marić računa na sledeće igrače Partizana - Lazara Markovića, Ninkovića, Aksentijevića, kao i Ivkovića i Mitrovića iz Teleoptika. Svi oni su planirani da sa prvim timom crno-belih pođu na pripreme.

"Razgovaraćemo... Rešenje uvek postoji... Treba zadovoljiti sve tri strane", dodao je šef struke Partizana.

U medijima se pominjalo nekoliko imena kao moguća pojačanja Partizana. Tomislav Pajović, kapiten Rada, bio je viđen u Humskoj 1, ali je onda osvanula informacija da se crno-bela operativa okrenula ka inostranstvu u potrazi za novim štoperom.

List "Sport" je objavio da je Ivan Ivanov preporučio saigrača iz bugarske reprezentacije Nikolaja Bodurova, ali da je problem obeštećenje od 600 hiljada evra, koliko traži Liteks.

"Ne pratim šta se u medijima piše... O svim tim imenima razgovaramo. Sigurno je da će dovođenje igrača zavisiti od odlazaka, ali postoje pozicije na kojima ćemo pojačati konkurenciju bez obzira da li nas pojedinci napuste ili ostanu".

Vermezović nije mogao da kaže ni ko je najbliži izlaznim vratima. Mediji tvrde da je Nemanja Tomić nadomak odlaska u Seriju A.

"Stalno dobijamo ponude, ali su one nerealne... Za sada nemamo nijednu realnu", završio je Vladimir Vermezović.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
samo da oteramo ovog ramadanija sto dalje od naseg kluba snajder ce posle sam da ode !!!
Sport

manga-v.jpg

Tamnoputi David Manga napušta Partizan besan na rukovodstvo
Muka mi je, odlazim zbog Đurića i Ramadanija!

Nedelja - 03.06.2012

David Manga, reprezentativac Centralnoafričke Republike, osuo je drvlje i kamenje po rukovodstvu Partizana, koje ga je nekorektnim potezima dok je nastupao za ovaj klub nateralo da zatraži prevremeni raskid ugovora!


Tamnoputi fudbaler nije mogao da prećuti pojedine stvari sa kojima se susreo u Humskoj u prethodnih godinu dana, pa je u izjavi za jedan srpski fudbalski portal iskazao nezadovoljstvo.
- Svaku šansu koja mi se ukazala pokušavao sam da iskoristim maksimalno, ali ono u šta nisam bio upućen kada sam dolazio je da je trebalo da potpišem ugovor sa jednim popularnim domaćim agentom kako bih dobio više šansi da igram za prvi tim. To je potpuno promenilo moju sliku i mišljenje o nekim ljudima iz vrha Partizana i zato sam tražio da odem iz kluba što pre - izjavio je Manga.
Jasno je kao dan da je doskorašnji fudbaler crno-belih, koji je u Humsku stigao iz Minhena 1860 na predlog menadžera Miroslava Stevića, u ovoj izjavi mislio na Faljija Ramadanija, poznatog agenta koga mnogi smatraju gospodarom srpskog fudbala jer zajedno sa Nikolom Damjancem kontroliše gotovo sve najkvalitetnije ovdašnje igrače.

.banner_text_link{text-align: right}.banner_text_link a{font-size: 12px;color: #ccc}.banner_text_link a span{font-size: 10px;}.banner_text_link a:hover{color: #666}Ramadani, koji je proteklih godina posredovao u svim značajnijim transferima fudbalera Partizana u inostranstvo, zajedno je sa Izraelcem Pinijem Zahavijem (menadžer Avrama Granta) suvlasnik agencije „Lijan sports“, koja, prema navodima dostupnim na specijalizovanom sajtu za transfere („transfermarkt.de“), kontroliše fudbalere u vrednosti od preko 100 miliona evra!
Spisak klijenata Ramadanija i Zahavija zaista je poprilično veliki, a od poznatih fudbalera tu su Stevan Jovetić, Marko Marin, Adem Ljajić, Zvjezdan Misimović, Lazar Marković, Aleksandar Ignjovski...
Zanimljivo, zimus su izveštači sa priprema Partizana u Izraelu nabasali na Falija Ramadanija, koji, inače, ne voli da se eksponira u medijima, a tada ih je zamolio čak i da ga ne fotografišu, a kada su ipak istrajali u tome, samo je prekrio lice rukama. Od koga se krije ostaje misterija jer retko daje izjave za srpske medije.
Samo ćuti i štancuje lovu, evidentno zna posao.

Bogićević „češlja“ Ramadanija i Damjanca!

Zanimljivo da je uspešni srpski biznismen Miroslav Bogićević, čovek koji slovi za budućeg predsednika Partizana, nedavno najavio da će kada dođe na čelo kluba raskrstiti sa Ramadanijem i Damjancem, ali i da će ispitati sve njihove transfere kako bi se uverio da li su i u kojoj meri se njih dvojica obogatili na račun srpskog šampiona.

Zbog Faljija puklo prijateljstvo Bjekovića i Đurića!


Upravo je preterani uticaj Faljija Ramadanija u klubu bio razlog sukoba između predsednika Partizana Dragana Đurića i njegovog bivšeg savetnika Nenada Bjekovića.
Naime, Bjeković je molio Đurića da i njegov zet Miroslav Stević, inače poznati fudbalski menadžer, koji je prošle godine napustio direktorsku funkciju u Minhenu 1860, uzme učešće prilikom transfera igrača Partizana u inostranstvo, što je prvi čovek crno-belih odbio, pod izgovorom da „nije lud da deli procente sa još jednim čovekom“.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Bogićević „češlja“ Ramadanija i Damjanca!
Zanimljivo da je uspešni srpski biznismen Miroslav Bogićević, čovek koji slovi za budućeg predsednika Partizana, nedavno najavio da će kada dođe na čelo kluba raskrstiti sa Ramadanijem i Damjancem, ali i da će ispitati sve njihove transfere kako bi se uverio da li su i u kojoj meri se njih dvojica obogatili na račun srpskog šampiona.

Ovaj covek je jedini spas za Partizan! :respect
Molim te Bogi da se ne predajes i da postanes nas predsednik! Da konacno za predsednika imamo jaku osobu koja ima hrabrosti da stvari stavi na svoje mesto!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Da, da. Ispušio je Nađ. Potrčko ("Coming, Master...") je dobio šta je zaslužio. :puke
Đura sve više deluje kao neko ko se sprema da ode (sarkazam). Ne verujem više ništa što se priča. Verujem samo delima. A sva dela su na Đurinoj strani. Još dugo će ovaj da nas jaše i siluje. Oterao je Jokana, Tomića, Stanoja i Krleta, neutralisao Bjeku, jebao nas sa Grantom, zaključavao stadion, naređivao šamaranja igrača, tera igrače koji ne žele da potpišu sa Ramadanijem (a igrali bi samo kada bi potpisali i nema veze da li su kvalitet ili ne), doveo je Tumbu i Vermeza, Dule je na njegovoj strani, Dačić će u vladu...evo, njegov minion, Drakulin Renfild, dobija zaslužen ugovor na dve godine. Da, da. Baš mu slabi pozicija. :roll: Mrzi me da pravim spisak šta je sve opozicija uradila i koji moćnici su na toj strani. Mrzi me. Ne radi se o tome što ne znam šta bih napisao.

Kamo sreće da je potrebno samo da se strpimo. Pre će biti da je jedini način akcija. Avaj, znamo da je to nemoguće. "Ma, kakva bre akcija. To je u napred osuđeno na propast. Šta mi obični navijači tu možemo? Nemoćni smo. Evo, šta bi ti uradio? Nema potrebe da išta radimo. Samo sedite i strpite se. Sa'će Bogi da ih rastera. "

Dakle, cirkus se nastavlja i ostaće u gradu još dugo.:kokice Pratimo prelazni rok i pripreme. Početi ih i završiti sa 50% istih igrača nećemo. Stižu novi Ramadanijevi puleni. Nadajmo se uspehu u evropi, novoj tituli i karanju cigana. Neće Đuro sabotirat, ma kakvi.

Ovako ću da razmišljam sve dok konačno ne vidim makar jedan jedini konkretan znak koji govori suprotno. Dosta mi je praznih obećanja i propalih najava.

ili moj favorit "Ma, šta vredi terati Đuru kada će na njegovo mesto doći isti takav neko"

U međuvremenu će ovakve Đurine reči da odzvanjaju prostorijama Fk Partizan " Можда га неко у клубу не жели, али мене то не занима. Хоћу га у свом тиму и тако ће бити. SIEG HEIL!"
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Manga je sve rekao.

Govna su to teska :puke

Kakva smo drzava......
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Ma kakav Ramdani, to su kafanske price :banghead

I eto sta ce se desiti kad dodje Bjeka (vecinom ovde i bez ove Mangine izjave jasno): ode Ramdani, dolazi Stevic...isti kurac, drugo pakovanje...jos se nije nakrao sa Zekom za vreme njegovog mandata....jebem li im seme svima...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Zbog Faljija puklo prijateljstvo Bjekovića i Đurića!

Upravo je preterani uticaj Faljija Ramadanija u klubu bio razlog sukoba između predsednika Partizana Dragana Đurića i njegovog bivšeg savetnika Nenada Bjekovića.
Naime, Bjeković je molio Đurića da i njegov zet Miroslav Stević, inače poznati fudbalski menadžer, koji je prošle godine napustio direktorsku funkciju u Minhenu 1860, uzme učešće prilikom transfera igrača Partizana u inostranstvo, što je prvi čovek crno-belih odbio, pod izgovorom da „nije lud da deli procente sa još jednim čovekom“.

Evo jos jedan izvor potvrdjuje.

Nadajmo se da u ovom ratu izmedju kurte i murte pobedi Bogi.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Lepo receno Azurni! Ali nesto mi splasnjava optimizam po tom pitanju...
Ja ne poznajem nikog iz kluba, nemam informacije sem odavde i iz stampe. Ali vidim da Gazda cesto pocinje postove sa "ako Djuric ostane." Za to vreme mutavi ne odustaje! Jebe nas u zdrav mozak i niko prstom da mrdne! Bjekovic je stoka, to je odavno poznato, ali za ovog je olicenje Deda Mraza!
Igraju nam Miskovicevi i Ramadanijevi puleni, stranci moraju sami da placaju stanove, novi stadion je misaona imenica, budzet nam je u jednom trenutku 23, a u drugom 12 miliona (?!?!?!)... I ova govna iz skupstine njega podrzavaju?! Jebem li im seme krvavo!!! Da se ja nesto pitam, da sam na mestu Bogija, kad bih dosao istog trenutka bih gledao da rasformiram istu! Ovim idiotima iz uprave zabraniti da se ikad pojave u prostorijama kluba, Nadja oterati u rupu da se svadja s Lukicem oko para koje mu duguju jos iz spora sa Cukarickim, pa neka od toga zivi. Ja stvarno ne mogu da verujem da politicari mogu da gledaju kako neko sistematski unistava klub i nista ne preduzimaju. Tu mislim na DS. Dajte govna dolazite ovamo i dovedite Bogija, samo da ovim njuskama vidim ledja!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
pa normalno da politicari gledaju, verovatno i njima ide deo kolaca...

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=o7Zi1zagozw

Unapred se izvinjavam moderatorima ukoliko je ovo pogresno mesto za postavljanje klipa sa YT, al bas sam naisao na emisiju koja se emitovala jos pre godinu dana o mafiji, menadzerima, profiterima fudbalskih klubova i gde Savo jebe Karadzica...tada sam je odgledao i ponadao se da ce bar nesto da se pokrene protiv lopovluka...i svaki normalan covek kad sada odgleda emisiju prvo ce da misli "jbt, postavljeno jos pre godinu dana, i sta se promenulo ? NISTA!"
 
Последња измена:

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nemojte se zavaravati da postoji razlika među političarima po tome kojoj stranci pripadaju.

Ovde pričamo o tome da je crveni predstavnik oličenje krađe, malverzacija i javašluka, neko ko ne bi postojao kao čovek u ovom društvu da mu nije bilo devedesetih, da profitira i nađe prave rektume u kojima će obitavati dok ne ojača za ovako neku funkciju.

Dok žuti predstavnik, mora se priznati, ima nešto ostvareno iza sebe. Ne znamo previše o njemu ali možemo videti da mu ide biznis od ruke. U svakom slučaju, da se svojski potrudi sumnjam da bi umeo biti loš kao crveni predstavnik.

Posmatrajmo ih kao pojedince a ne kao stranačke predstavnike.

Inače, kako vreme odmiče, mogli bi komotno fuzionisati Fk Đurgarden i Kuda ideš Srbijo, obzirom da oboje odoše u 3 lepe materine. Nažalost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top