Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
To je bio Đoković.. Ne znam kolko dečko ima godina al mešati onog raspalog majmuna sa našim detetom...mislim stvarno...
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@stinger
bolje nego duzina...:D.., zajebavate se sa matorim covekom.
I jeste, dodadoh "n"..., ziv covek, sta ces.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Stvarno mi nisu jasni igraci koji su u zrelim godinama,a pokusavaju da ucare na pripremama. Jbt ja sam kao klinac dok sam trenirao fudbal uvek radio punom snagom,nekad i vise nego sto se trazilo,jer sam jos tad kontao koliko ce mi posle biti lakse da igram utakmice,a oni magarci sa 20+ godina to ne mogu da skontaju. A da ne pricam da babovic posle one bravure u Genku treba da bude najdisciplinovaniji u ekipi.
Mislim da je bolje da mu Vermez ni ovih 8 evra kazne nije dodelio,ako vec nije smeo da mu da kaznu trcanja duple deonice ili jos stroziju bolje da je precutao i napravio se da nije video kradju,ovako samo sam sebi srozava ugled medju igracima, kako ce sledeceg koji napravi slican prekrsaj da kazni kaznom vecom od 8 eura?
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Jednostavno, moze mu se, moze da radi sta hoce. Moze Vermez da prica o disciplini, strogoci ovo-ono, ali kad ne moze da kazni ovu bice koje sebe naziva fudbalerom, dzaba sve. Ej jbt, sta smo docekali, da nam ,,to" dobije cast da ponese kapitensku traku.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ma njemu ni 8000 kazne ne bi pomoglo, al kad izadje u novine, e od toga bride usi. U svakom slucaju imaju kodeks ponasanja, pa valjda ce se i pocesati zasto...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Kod profesora D. Komlenića, mog dugogodišnjeg trenera ovakvi ispadi su se dešavali ponekad. Onda bi on prekšioca ostavio da sjedi u hladu a mi bi ostali odrađivali njegov grijeh u vidu sprintova, sklekova, stepenica i sl. Niko nije napravio glupost dva puta.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nisam mislio na novcanu kaznu, znam da njemu nista ne znaci, nego lepo ti meni pametnjakovicu na dodatno trcanje, pa ponovi opet, pa ces leteti iz ekipe za primer. Naravno, to mozemo samo da sanjamo.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kod profesora D. Komlenića, mog dugogodišnjeg trenera ovakvi ispadi su se dešavali ponekad. Onda bi on prekšioca ostavio da sjedi u hladu a mi bi ostali odrađivali njegov grijeh u vidu sprintova, sklekova, stepenica i sl. Niko nije napravio glupost dva puta.
Cast izuzecima, ali u nasem FKP bi verovatno taj hlad morao da bude mnogo veliki da svi stanu pod njega,a ostalo bi verovatno par igraca da odradjuje njihove kazne :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Ма као да њега дотиче било каква казна,реално лик се рекреативно бави фудбалом и то се не може промјенити шта год да се уради.А друга је ствар што клуб допушта да у њему буду играчи који се фудбалом не баве да би били најбољи,већ из неких других побуда и разлога.

ПИТАЊЕ: јесте оф,али не знам гдје би друго могао приупитати јел има још негдје она тема Сале Станојевић већ лапо сата је тражим али безуспјешно:(
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mohamed Zabija je došao sa starom povredom, potrebno mu je vreme da se prilagodi...

...ne znam zašto, ali ja uopošte nisam iznenađen. Serem im se u njihovu medicinsku službu. Gde oni uopšte vode te fudbalere na proveru. Ma da, sad sam se setio, pa u veterinarski zavod, jer tamo Đura šefuje!
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@gazda
Jebo proveru, postoji li iole pismen lekar u klubu koji zna bar da cita kartone?
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ma ne može da izdrži ritam. A i kako bi kad je u Kuvajtu verovatno imao harem i krkanluk. :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
m.scepovic-aut do daljnjeg
eduardo-takodje
s.scepovic-tek stigao sa plaze
zabija-vuce zauske iz kuvajta
l.markovic-predvidjen za krilo.

dakle, momci moji, sasvim logicno: u ovom momentu, mitrovic prva opcija za spic u startnoj postavi...a mozda i jedina. zavisi od vermezovog vidjenja stvari.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Nažalost, to verovatno više govori o spremnosti svih ostalih špiceva nego o Mitroviću..

Pripreme su tu da ih spreme. Mislim da je ovde reč i o kvalitetu.

Uzgred treba reći da je stručnom štabu postalo jasno kakve igrače imaju neposredno po dolasku. Ako profa kad oceni 1000 studenata, 1001 može da oceni na osnovu prve rečenice, tako i fudbalski radnici kao što su Tumba, Vermez and co. mogu lako da razlikuju fudbalski "nepismene" igrače, a i splavare od onih što ležu sa prvim mrakom.

Zato će imati kondicione dok ne :puke :clap
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Treba razmisliti o kupovini jos jednog ofanzivno orijentisanog igraca, glavom dezorijentisanog. Asen Nikolov je preko svog menadzera pozeleo crno-belima srecu nakon danasnjeg zreba sa porukom upucenom Draganu Djuricu - "Neka vas Dodik cuva", i istakao da ne bi imao nista protiv da karijeru okonca u crno-belom dresu.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zar nije Je-Ne-A rekao nakon pregleda Zabije da nije skoro dosao igrac u boljem stanju...kakva sad stara povreda?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Je-Ne-A je produzena ruka Ra-Ma-Da-Ni-Ja ,odavno to pricam....ali forumski svet voli idole vise nego leba da jede
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top