Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Tacno tako 2 stopera nam trebaju ne da bi jedna bio u rezervi vec da oba igraju, al od tog posla nece biti nista kolko vidim , cccc.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ево ја мислим да знам у овом тренутку ко ће играти против Локомотиве-Малтежана.
Стојке, Миљко, Вова, Остоја, Иванов, Лола, С.Марковић, Бабовић, Капитен, Маркец, Стефан.
Овај тим излази 99 посто, по мени је то тренутно најреалније некако иако ми нека имена не иду уз стартну поставу али ето... Живи били па видели, оно што ми се јако свиђа код Вермеза је оно што је по мени код Салета фалило, да гризу до краја.
Убацио је у њих мало афричког менталитета, створио од њих кртице да иду до циља ма колико био тежак.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
@Joco

Mislim da ce pre Aksent da pocne protiv Maltezana, jer nam je Miljko bespotreban u defanzivi, nece valjda protiv njih da zatvara stranu, a trebace nam Aksent za prodor...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Нешто мислим по оном што Вермез говори да ће Аксентијевић више бити крило, ма да то вероватно уколико оде Неца.
А и овог ће вероватно покушати да уваљају до краја августа тако да га ја очекујем уз десну аут линију, да је среће да је помоћни судија.
О Пауљевићу се генерално мало говори, стварно је тај момак за мене у неку руку не знам како да се изразим, ајде да кажем мистерија, осим што се пише о његовој брзини нико да каже да ли он уопште конкурише озбиљно за тим?
Отишла је ова наша земља у ону ствар оног тренутка када су продавци забранили да се отвара ''чеп'' кад купујеш лубеницу.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@milos024
krsteni covece, da li je moguce da si pomislio da ce gol rezervnoj odbrani austrijskog prvoligasa da promeni realnost?
pomolimo se za zdravlje sase ilica...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Nisam napisao da treba da promeniš mišljenje. I mene je umeo da nervira. Ali pljuvati ga čak i kada uradi nešto dobro...
A to za Saleta stoji.
I nema potrebe da me krstiš. :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
more Sturm uopste nije naivna ekipa..dali smo im 3 komada za 45 minuta, i to posto smo gubili 2:0...
da ne mracimo, o odbrani ne vredi vise trositi reci..
ali zato ekipa u ofanzivnom delu pokazuje vise nego dobar karakter! to mi se jako, jako svidja!

edit: Jest da je u pitanju Babovic..ali golcina mu je fantasticna!
 
Последња измена:

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Ма јесте, 5 штопера. Па ми кад би довели све што нам треба, макар би прошли гупу у ЛШ.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
stefan babovic je paradigma, otelotvorenje tipa igraca koji smo poceli da gajimo. U igrackom i svakom drugom pogledu. on ne moze bolje, ja ne tvrdim ni da ne zeli, ali... spor, fizicki inferoran, druga noga sluzi za tatoo, mentalno tanak. ali zato su on i drugari iz tima gosti rubrika u zutoj stampi i gospodari svlacionice, zato jer imaju a)tatu b) mocnog zastitnika sa tribine ili u upravi 3)menadzera. Takvi kakvi su: pritupavi, prosti i osioni mogu samo da upropaste decu kojima treba da budu vodje na terenu. Smetaju mi i uvek ce mi smetati on i lolika i cr7, najpre zbog svog pogubnog uticaja, pa tek onda igracki, jer samo kod nas i mogu da igraju. odjavljujem se iz diskusije, a potpis ostaje.
 

markoni_kg

Početnik
Учлањен(а)
12.08.2010
Порука
43
Reaction score
8
Moje skromno misljenje je da CR7 imamo sada, pa ko zna kada.... Daj Boze da gresim ali zivi bili, pa videli.... tako brzo zaboravljamo....
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
jel se vi zezate za babovica ili ja to tripujem? malopre sam odgledao gol, i ne vidim nista po cemu bi trebao prvo od pljuvanja pa do nekog kvazi velicanja da se uzdize? Ta solo akcija koju je uradio je toliko rizicna bila da bi uspelo jednom u narednih 100 utakmica sto se njega tice! Iste one odlike koje je vecina ovde pljuvala sad hvali? Umesto pri samom kraju da asistira svom coveku koji je bio u realno izglednijoj poziciji, on je nastavio da vuce, i samo cudo je nateralo da lopta udje u go! Ne razumem zaista, cemu postavljanje spomenika ovde tom najvecem ciciji! videlo se od pocetka akcije da ce da ubije nekog ako mu neko omete zamisao! Ocigledno vecina ovde zaboravlja njegove "a la mesi" nazovi pokusaje u zadnja 3 derbija i koliko smo gadjali televizore zbog njega! Inace Zabiji masivan aplauz za go! Odavno patimo za igraca koji sutira na prvu, bez razmisljanja, davljenja, tupljenja..dace Bog da nastavi tako!
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Moje skromno misljenje je da CR7 imamo sada, pa ko zna kada.... Daj Boze da gresim ali zivi bili, pa videli.... tako brzo zaboravljamo....

Rekao je covek (Dvoglavi) da je to zbog njihovog pogubnog uticaja, a manje zbog igrackih vrednosti.
Inace, mahom se slazemo da je Tomic solidan fudbaler za nase prilike, a nazalost te 'nase prilike' podrazumevaju da ima mali milon nedostataka.

Ali nije to poenta. Kljucno je sto oni (Tomic, Lola, Babovic...) vode nesportski zivot, sto se bahate svojim upitnim intelektom, sto su storije o njima svakodnevne u najzutijoj estradnoj stampi, sto preko drustvenih mreza mlataraju gluposti i vode polemike o velicini falusa, sto njihove kolege pospesuju da naginju ka video igricama umesto sto bi im preporucili koju kjnigu, sto pozdravljaju samo 'odabrane' navijace, a ostale napusavaju...

Ovo su sve stvari zbog kojih oni negativno uticu i na mladje saigrace kojima su obrazac ponasanja (primer Ninkovic) i na ugled kluba. Daj da ne uporedjujem ovu stvar sa kosarkasima, sa uticajem Bozica i Kecmana na njihove mladje kolege, iznerviracu se stvarno...
Eto, mozda malo branis Tomica zbog lokalpatriotizma:wink:, ako je to u pitanju u redu, ali da iko brani njihov karakter, e preko toga ne mogu preci.

PS: Posle duzeg vremena mi imamo igrace koji salju bombe i ne ustrucavaju se da sutiraju van 16, hvala Bogu i to docekah, neka nam sto duze budu u timu S. Markovic, Brasanac i slicni.
Pohvale i 'austrijskim' Grobarima, pokazali su smernicu svim navijacima koji pate (ovih godina ponajvise) zbog lopova u Upravi. Podrska igracima, a jos gromoglasnija poruka lopovima, da vise nase oci ne mogu da ih vide. Alal vera svima koji su juce bili na stadionu Sturma i poslali lepu slku navijaca Partizana:clap
 

Dragan9Mance

Grobar
Учлањен(а)
15.03.2012
Порука
452
Reaction score
15
Локација
ulica Dragan Mance br.9
Sećam se prošlogodišnjeg debija Eduarda Pašeka protiv tetovskih šiptara, centaršut kod prvog gola, pa odličan okret i šut za 2:0, onda gol protiv Novog Pazara u prvom kolu domaćeg prvenstva i čovek je nestao... Ja sam prvi bio oduševljen njegovim partijama u debitantskim mečevima i bio srećan što smo počeli da ubadamo prava pojačanja iz inostranstva kao naš košarkaški klub. Nadam se da nećemo proći isto kada je Zabija u pitanju. Za sada obećava!
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Babovic kriv za prvi gol.Prodje ga covjek kao pored spomenika. A tek Tomiceva reakcija kod slobodnog udarca Graca. Covjek secka a austrijamac ubaci svom igracu u sesnaest direktno da puca na gol.
Kobi bre takve igrace kupio.Skart igraci , nece ni na Tajlandu zavrsit.
Od prvog tima Graca smo gubili 2:0 a deugi tim smo dobili 3:0.
Odbrana buuusna. Stopera-e pod hitno.:napred Partizan
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Babović je uz Ilica i Markovica najbolji igrač na pripremama. I protiv Wienera je oteo loptu na polivini terena i krenuo u slalom do samog gola gde je oboren. Ne treba ga svakako dizati u nebesa, i ako zaslužuje pohvalu, ali nema poente vraćati se na nešto iz prošlosti. Sve dok igra ovako, treba ga ostaviti na miru. Sale Marković se hvali, kuka se za Jojica i Babica, a Babovic realno igra na istom nivou kao Markovic i bolje od Babica i Jojica. I ne prihvatam teoriju da koči nekom od njih karijeru. Svi su dobili šansu na ovim pripremama da dokažu da su bolji
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Od prvog tima Graca smo gubili 2:0 a deugi tim smo dobili 3:0.

Штурм – Партизан 2:3 (2:0)

Стрелци: Сукута-Пасу у 21, Шабич у 36. за Штурм, а Бабовић у 58. Саша Марковић у 64. и Забија у 80. минуту за Партизан.


Штурм (4-1-3-2): Грацеј (од 46. Фолхер) – Мадл (од 65. Хутер), Вујадиновић, Ехренрајх (од 65. Дудић), Клем – Самјуел (од 65. Кох) – Кропел, Буква (од 65. Шлофер) , Бодул – Шабич (од 38. Окоти), Сукута-Пасу (од 65. Ћифтићи).

Sto znaci da smo sa prvim timom Graca igrali 2-2 a drugi pobedili 1-0. Ako vec moram takve stvari da citam po raznim portalima gde ima cigana, ne moram valjda na forumu gde bi trebali da budu samo navijaci Partizana !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
to mi je poznato, ali nisam znao da su bolje upuceni u stvari oko naseg kluba. mi na istocnoj i zapadnoj tribini imamo ljude koji slezu ramenima kad neko pocne da skandira protiv uprave. da ne pricam o jugu.dakle, rec je o ljudima koji zive u srbiji, i koji cesto dolaze na utakmice. otud sam pozitivno iznenadjen stavom dijaspore.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top