Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Brmba i Grobar 032,

99.9% ljudi vec kapira sta vi pisete. Svi shvatamo da ih treba oterati. Jel imate neki predlog konkretno? Nesto sto mi obicni smrtnici nismo probali?
Mozemo da diskutujemo o tome 24/7, ne mozemo da uticemo nesto posebno. Imamo stadion i tu jedino skandiranje "uprava napolje" moze da dostigne neki efekat.

Da li iko od vas dvoje misli da nam eventualni ulazak u LS (nekim cudom)skodi?

Ovde se polako formira stav da je LS nesto negativno za nas
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Brmba i Grobar 032,

99.9% ljudi vec kapira sta vi pisete. Svi shvatamo da ih treba oterati. Jel imate neki predlog konkretno? Nesto sto mi obicni smrtnici nismo probali?
Mozemo da diskutujemo o tome 24/7, ne mozemo da uticemo nesto posebno. Imamo stadion i tu jedino skandiranje "uprava napolje" moze da dostigne neki efekat.

Da li iko od vas dvoje misli da nam eventualni ulazak u LS (nekim cudom)skodi?

Ovde se polako formira stav da je LS nesto negativno za nas

Kao i citavom srpskom drustvu, predlazem "Fidela Kastra". Ukratko, ciscenje.

Ovde se ne formira stav da nam LS skodi, vec da je svejedno. Sto i jeste. Bez LS i sa njom, nama se hvata isti kurac. Uostalom, bili zivi pa doziveli to u poslednje dve sezone. Jel bilo napretka s njom za klub? Kurca. Jel bilo bez nje? Kurca. A i SPS ostao bez zeljenog novca. Dakle, dupli poraz.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
А да ми лепо испаднемо из лиге, или иступимо зато што је мутави на кормилу?
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
A da postavimo ovako stvari: nece nam biti bolje, nece krasti manje, nece nam biti ni gore. Dakle, ukoliko budemo igrali neko Evropsko takmicenje, ostacemo ovakvi kakvi jesmo. Pa zar ne zelite da gledate u Bg najbolji fudbal i najbolje fudbalere? Ja svakako zelim.
 

Zagor

Guest
Ја већ гледам бабоњу, европска такмичења су чист вишак у естетском смислу...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Slažem da je kod nas situacija kao u tamnom Vilajetu "ko uzme kajaće se, ko ne uzme još i više"...

Daj da onda uzmemo :D

Pa bolje da ih "pljujemo" jer su zasrali u evropskom takmičenju (kom' god, makar i u toj LŠ :wink:) nego da raspredamo kako su fantastično odgirali na pripremama između sebe :D

Sigurno da klub finansijski nema neke koristi... ali nije nešto imao ni svih ovih godina... svaka vama čast kad ste tako tvrda srca :wink: al' ja jednostvno ne mogu a da ne želim iz sve snage da uđemo u LŠ ... koliko god da je nerealno (a nerealno je bilo i prethodna dva puta :D)
 

Dr.Hofmann

Guest
Sve stoji Brmba, samo se pitam ko je taj "Fidel Kastro Partizana i Srpskog društva?

Mislim da takav ne postoji, a i da se pojavi (a neće),nebi dočekao jutro, e u tome je suština i zato je sve ovo samo prazna priča i bez ikakvog efekta, niti će bilo kakvog efekta imati i skandiranje 2000 ljudi sa istoka, niti bilo kakva slična "akcija", (što ne znači da ih treba obustavljati).
Već sam ranije više puta napisao zašto mislim da u ovom društvu i vremenu do prave promene jednostavno doći neće i iz tog razloga imam približan stav kao pojedinci sa ovog foruma kao što su recimo Međutim i Azurni jahač, koji su ogromna manjina zajedno samnom u načinu razmišljanja očigledno...

Primećujem da su se pojedinci naprasno "osvestili" i da više ne žive ispod staklenog zvona i to je dobro pre svega po njih i njihovu psihu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Поента је да се ови морају отерати, не само отерати него најурити све с ногом у дупету! Јер једноставно окрени, обрни, ово је најгора управа у историји Партизана! Све што ће после њих остати јесте кајмак у њиховим џеповима и дебео дуг у банкама и ко зна где све!
Беспотребно је причати о дугу, јер ће дуг бити управо онолико колико се прохте буреку, мутавом, овом што је старији од Кркобабића, цигану из Чачка итд. Ми разбијамо главу да ли ћемо после ЛШ бити на нули или само мало у минусу... Да није жалосно било би смешно. То је најбољи показатељ колики су лопови и како су радили. Зар је то нешто позитивно?
Морају се отерати и тачка. Ко ће доћи, када ће доћи и како ће доћи не знам, али том ко буде долазио мора се ставити до знања да не може овако, а најбоље се учи на примерима... Па да му се да пример како се управа тера, знаће он шта му је чинити!
Такође захтевати тоталну реконструкцију читавог ФК-а, значи неопозиву оставку председника, оставке свих чланова УО, распуштање Скупштине, и у даљем периоду, строго, строго поштовање Статута клуба. Такође организовати посматрачку комисију која ће се састојати од виђенијих бивших спортиста, као и виђенијих навијача Партизана, који ће одговарати навијачима једном месечно путем конференције за штампу, полагати рачуне свима којима је црно-бела боја мила.

А проблем је што навијачи нису јединствени, па ови раде шта им је воља, и још већи проблем што је ово држава Србија, у којој увек има неко из сенки, неко јачи, неко ко ће да те прода, неко ко ће да те изда итд.
Jel to mislis na sportiste i navijace koje su glasali za mutavog? Salu na stranu.. Valjda vidis i sam koliko je to nerealno.. Pogotovo ovo na kraju, da se sazivaju konferencije za stampu jednom mesecno i da se pravdaju navijacima gde su potrosili pare.. Izvini brate, ali to nigde u svetu nema.. ni u jednoj firmi, a kamoli u fudbalskom klubu..
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
Реците да сам песимиста, али ово што се ради код нас има свугде у свету, негде се то ради дискретније па је другачије, овде се ради о нашој кући па све то делује много фрапатно, али уједно и нормално с обзиром у каквом времену и каквој држави живимо.
Када оде (дај Боже) ова багра, доћи ће друга, али што се каже, увек се од два зла бира оно мање. До тад можемо само да се надамо да ови неће уназадити клуб толико па да годинама не можемо да станемо на ноге.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Opet skreces sa teme i objasnjavas mi potpuno nepotrebne stvari.

citiram ovo sto si sam napisao:

Znaci po drugi put zaredom odgovaras sam sebi. Zasto se bas ove sezone dug povecao? Da se ponovim po treci put?

ispadanje u kvalifikacijama = znacajno veci dug
LE = malo povecani dug ili ista situacija u najboljem slucaju
LS = ista situacija ili malo smanjeni dug

Sam si potvrdio da je stanje bilo stabilno sve do ove sezone. Stanje se naglo pogorsalo onog momenta kada se nismo plasirali u evropu, tj. kada nije bilo para od Uefe, tj. kada nije bilo prodaje igraca.

Da li smo bili u plusu 10 miliona evra, na pozitivnoj nuli, u minusu 2 do 4 miliona kako ti kazes, za vreme igranja u Evropi, nije toliko bitno za ovu raspravu. Najvaznije je da se stanje naglo pogorsalo i da nas isto ceka u slucaju debakla u evropi. Mnogo je veca sansa da ce plasman u LS da nam donese vise dobrog nego loseg.

A teorija o tome da ce Djura i UO da dignu ruke od Partizana zato sto nema novca i prodaje igraca je krajnje komicna.

I po drugi put, ne razumem sto mi spominjes generalnog sponzora, 70 miliona i neku moju 'podrsku Djuricu'. Ja da mogu da ga smenim, smenio bih ga. Kao vecina Partizanovaca, nemam izbora nego da se fokusiram na surovu realnost u kojoj se Partizan nalazi i razmisljam kako moze Partizan da prezivi, sto bezbolnije.

Ne znam sta ocekujes da ljudi urade? Jel su se lepili plakati, jel se protestvovalo? Da navijamo da ne udjemo u LS? Normalno da cu da se nadam stabilizaciji duga ili nekom barem malom smanjenju koje eventualni plasman u LS moze da donese (ovde nisam uracunao moralni aspekt i svrhu navijanja za Partizan). Ako to znaci podrzavanje Djurica zato sto mora da se jos vise omasti, onda "Ziveo Djura!"

Jedan nas politicar/aktivista sa Kosova (nije Oliver Ivanovic, ne secam mu se tacno imena), je lepo odgovorio na kritiku zasto je razgovarao sa Tacijem pri celom povlacenju vojske i haosu koji je nastao. Lepo je rekao "u tom trenutku bih razgovarao i sa crnim djavolom kako bih spasao nase ljude koji nisu mogli da beze".

Posto ste vi puni informacija, verovatno zato verujete da ce te silne i obilne kombinacije dovesti do promena u Partizanu i da ipak nama nije u interesu da udjemo u LS.

Za sve vas koji ovako razmišljate reći ću samo još jednu stvar i više se neću oglašavati na ovom delu foruma sve dok ne promenim ime u FK Partizan:

SELO GORI A BABA SE ČEŠLJA!

... a sada lepo uživajte u čarima evropskih kvalifikacija i prelaznog roka. Dobićete ono što ste i zaslužili!
 

Dr.Hofmann

Guest
Najbolje gazda da svi mi usmerimo pozitivnu energiju nebi li usledile promene, ili da se svi zajedno skoncentrišemo i odašiljemo negativnu energiju u pravcu Đure i mornara, neka energija poteče u potocima i sve probleme ima da sjebemo...

E u tom domenu ja vidim svu tvoju priču o načinu razmišljanja, i mogućnostima delovanja(nebi li se nešto poboljšalo) o kojima ti pričaš i nama svima "soliš pamet", ispada sa smo svi mi ovde potpuno dezorjentisani i ništa ne vidimo, a samo ti vidiš svetlo na kraju tunela i samo ti znaš put do njega...


Prilagodi se i plivaj u mulju u kojem se nalaziš, i potrudi se da ti glava bude iznad vode, e to je najbolja moguća situacija koja nas FK Partizan može da zadesi, a sve ostale basne i pričice su čista utopija, i to je tako već 20+ godina i svi smo znali za to, a sada se kao toliko snebivamo, zato što je prljav veš izašao napolje (Stanoje i Krle progovorili).
a kod Zeke i Bjeke, da je neko progovorio o lopovluku, mislim da bi pojedini ovde razjapili vilice, kada bi videli koliko je Đura njima sličan a u nekim stvarim i mala maca po lopovluku...

"sjaši kurta da uzjaši murta" i tako u nedogled to je neminovnost Srpskog društva i Partizana u njemu, to zna svako ko u Srbiji živi i ko realno sagledava sve što se dešava oko njega.
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
eh,kad bi ispadanje od valete znacilo odlazak ove uprave,ja mislim da bi 99% nas to prihvatilo...ali posto nam niko ne garantuje da ce olos otici u slucaju ispadanja,naravno da mi je cilj da stignemo sto dalje u kvalifikacijama za LS,pa ako Bog da i u LS.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Prilagodi se i plivaj u mulju u kojem se nalaziš, i potrudi se da ti glava bude iznad vode, e to je najbolja moguća situacija koja nas FK Partizan može da zadesi, a sve ostale basne i pričice su čista utopija, i to je tako već 20+ godina i svi smo znali za to, a sada se kao toliko snebivamo, zato što je prljav veš izašao napolje (Stanoje i Krle progovorili).
a kod Zeke i Bjeke, da je neko progovorio o lopovluku, mislim da bi pojedini ovde razjapili vilice, kada bi videli koliko je Đura njima sličan a u nekim stvarim i mala maca po lopovluku...

"sjaši kurta da uzjaši murta" i tako u nedogled to je neminovnost Srpskog društva i Partizana u njemu, to zna svako ko u Srbiji živi i ko realno sagledava sve što se dešava oko njega.
To bi bilo to.


Ja sam se nadao da će se stvari bar malo poboljšati, ali u zemlji Srbiji neće biti bolje. Isto važi i za FK Partizan. Ponekad će se dešavati lepe stvari, ali to ne menja suštinu da smo truli iznutra.
Da kukam neću, od kukanja mi neće biti bolje. Što napisa Hofmann, "prilagodi se i plivaj u mulju", snalazi se kako znaš i umeš, ili ćeš nestati.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Gazda, razumem tvoju netrepeljivost prema svemu sto ima veze sa FKP, ali zar mislis da smo mi krivi sto je stanje takvo, da smo mi to zasluzili, da smo to i trazili?
Na temi "Uprava napolje" smo apsolvirali sve moguce i nemoguce nacine za odlazak rukovodstva. Kad se crta podvuce, jedini tracak nade je bio momenat kada se u pricu ukljucio(ili pokusao da se ukljuci) Bogicevic. Svima je jasno da je za njihov odlazak potreban neko mnogo jaci od navijackih protesta, plakata i bojkota. Nazalost, mnogi su tek sad shvatili kako Dragan Djuric ni izbliza nije tako sitna riba, kako su mnogi pomislili.
I sta sad? Ajde da se slozimo da svi bojkotujemo FK. Sta cemo time dobiti? Da li mislis da ce se to na stadionu osetiti, da ce to neko primetiti, da ce se bagra zbog toga uzrujati? Razumem i da covek moze imati licnu satisfakciju da odbija da kupovinom karata daje legitimitet bagri za nedela koja cine. To ce ti pruziti satisfakciju, ali te nece postedeti nerviranja i muke prateci igre i rezultate Partizana.
Kako god okrenes, moras da cekas da neko mnogo jak uradi ono sto mi "mali" ne mozemo. Do tada, svako ce za sebe odluciti da li ce ici na utakmice ili ce sedeti u kuci i pratiti TV prenos, odnosno citati vesti i gledati klipove.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Da i ja necitiram doktora, slazem se da bi to bilo to... s konja na magarca... Zeka, Bjeka, Djura, Bogicevic-ista su oni politicka bagra i kurcina kojima je klub i navijac zadnja rupa na svirali a tu su da bi iskljucivo zaradjivali naustrb istog. Kad isisaju svu krv, prelaze na drugu zrtvu.

Al onda, o cemu bi pojedinci pisali i raspravljali ako nebi bilo "izmisljenih" kontroverzi, spekulacija, rekla-kazala... Da li treba da nastavimo borbu protiv mute i co-NARAVNO, al dajte malo dostojanstva, mozga... oticice oni jednog lepog dana, oticemo i mi, al Partizan ce uvek biti tu.

Pored pljuvanja igraca koji igraju za klub za koji, jelte, svi mi navijamo, meni je recimo najtragicnije kad se "razbacuje" ciframa zarade i dugovanja kao da svi mi, prosecni navijaci imamo hands-on i uvid u finansijske transakcije FKP... u drugu ruku da negresim dusu, mozda pojedinci uz jutarnju kaficu stvarno i dobijaju te dnevne finansijske izvestaje...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Gospodo cilj je da mutavi ode,on je sa ekipom glavni problem Partizana.

Nama se isto ,,vata'' igrali mi LS ili Le.On ce da ukrade da li 2,5 da li 7-8 milki.On je godinama tu,godinama krade i nama je dok je on tu sto se finansija tice svejedno sta igramo jer ce sve to biti ukradeno.


Dakle ne stoji ono sto se prica ,,da ce teze mutavi od 2,5 miliona da ukrade nego od 10''

Taj je profi lopov,ukrasce taj i od 100 dinara.......Sa LE samo dobijaju veci alibi za dugove,cak i za laksu kradju,jer mogu da ukradu sve i pod izgovorom da LE nije ispaltiva kao LS samo dodaju jos 2,5 miliona duga.

Poenta,sa finansijekse strane nama ne znaci sta igramo,potpuno je svejedno.

Drugi padez je sta bi bilo dobro da igramo a da mutavi mozda ode,opet kazem mozda,pogotovo sto je mali Sloba novi premijer.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Za sve vas koji ovako razmišljate reći ću samo još jednu stvar i više se neću oglašavati na ovom delu foruma sve dok ne promenim ime u FK Partizan

Samo da ti to ne bude ono obećanje "nećemo da brijemo bradu dok se ne vrati kralj", pa prođe 60 i kusur godina, kralja ni od korova, al smo zato svi pomalo/ponovo socijalisti. :wink:

Vrati se nazad uskoro, da slavimo i ispijamo šta nam sleduje, pa makar bilo gorko. :ziveli
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Мени није јасно како ви људи можете да верујете да је мутавац у стању да украде нешто више од жваке из самопослуге? Па ја сечем руку ако он зна да веже себи пертле...
Партизан годинама ојађује лоповски систем а не један човек. То је исто као кад за лоше стање у држави кривиш председника који се не пита ни за намештај у свом кабинету...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top