Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma o kakvim vi stvarima pricate, veliki klub, cari Lige sampiona...

Jeste li vi bre svesni kakav smo mi amatersko-lopovski klub danas? Za ovaj lopovski segment deplasirano je i da pisem, jer znamo sta se sve vec godinama desava.

Ima li ko od vas pojma kakva nam je organizacija kluba danas!? Recimo PR sluzba, marketing... Dok je cigan Vjetrovic bio bar je nesto kao funkcionisalo... Danas se bukvalno sve svodi na entuzijazam najvise dva coveka + diletanti svoje vrste koji po citav dan ispijaju kaficu. Sme li iko ovde da kaze ko je docekao delegaciju UEFA kad je stigla u inspekciju stadiona JNA i trave na istom? Koji funkcioner kluba? Direktor kluba, mozda stadiona, mozda PR...? Da ih nismo ponapijali u Skadarliji (i verovatno im priveli koju damu), kurca bi videli licencu za ovogodisnje nadmetanje u tim evropskim ligama o kojima toliko diskutujemo.

Mi smo svemirskim daljinama daleko od bilo kakvog ozbiljnog, uredjenog i organizovanog kluba. Klasicno amatersko-lopovsko drustvo koje se u vremenu danasnjem, sem po armiji zaljubljenika u klupske boje i casnoj istoriji, ni po cemu ne razlikuje od srpskih betonligasa. Dok se sva ta govna ne pociste, potpuno je deplasirano pricati o bilo cemu, a kamoli LS i LE.

P.S. Da me ne shvatite pogresno, obozavam ovaj klub kao malo sta na svetu, ali jednom im treba reci - e, sad je dosta!
Post je vrhunski i ovo može da napiše (da ubode ovako) samo neko ko jako dobro poznaje prilike u klubu. Brmba ih poznaje. Direktno ili indirektno - nebitno. Ako je indirektno - informisan je od ljudi koji ga nisu slagali ni slovo.

Jedino što se 2 bolda tiče imam malu primedbu:

Prvi bold: I to što je funkcionisalo - funkcionisalo je ne zahvaljujući njemu, nego uprkos njemu!
Drugi bold: Ne znam ko ti je taj drugi čovek sa entuzijazmom. Mislim da takav ne postoji.
...Ovde se polako formira stav da je LS nesto negativno za nas
Što se mene tiče, i treba da se formira takav stav. Ti to jednostavno ne razumeš, ali dobro. Ti furaj slobodno drugačiji stav, dijametralno suprotan (koji je i normalan ali samo u nekim normalnim okolnostima i samo u jednoj normalnoj fudbalskoj sredini, a kod nas niti su okolnosti normalne, niti je FK ĐurGarden jedna normalna fudbalska sredina), to je tvoje pravo kao i svakog onog ko misli kao ti.

Ja ću taj i takav stav sigurno furati čim ne budemo više FK ĐurGarden. Do tad - LE je (u Evropi) nešto najbolje što može da se desi igračima koji nose dres Partizana, kao i njihovom stručnom štabu. Iz milion razloga.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Prvi bold: I to što je funkcionisalo - funkcionisalo je ne zahvaljujući njemu, nego uprkos njemu!
Drugi bold: Ne znam ko ti je taj drugi čovek sa entuzijazmom. Mislim da takav ne postoji.

Nemoj ti i ja da se saglasimo oko necega, kukuuuu :D Salu na stranu, jbg, mali je svet pa nekad i slucajno saznas stvari. A da znam dobro kakvo je stanje, video si i sam...

Za prvi bold: Da, to si u pravu. Samo sam hteo da istaknem kako je cak i taj segment, koji je bio na nuli, sada sveden na - 10.

Za drugi: Rekoh ja najvise dva. Da nam se "Stankovic" ne uobrazi :wink:
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Jenea, potpuno poštujem tvoju hrabrost da priznaš tako nešto. Ne znam da li si samo figurativno rekao ili ćeš se zaista moliti Bogu da ne udjemo u LŠ, ali šta bi ti preporučio igračima Partizana u slučaju da prodju u plej-of?

I da li ćeš da navijaš protiv Partizana u plej-ofu (osim ako ne naletimo na Dinamo kao što si rekao) ako zaista veruješ u tu teoriju? Jer ako zaista veruješ u to da Partizanu ne igranje LŠ zaista donosi manje zla, onda ćeš navijati protiv Partizana u plej-ofu?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan prvi favorit po kladionicama

Novo prvenstvo počinje za mesec dana, a kladionice su već objavile kvote za osvajača lige. Po BWinu, Partizan prvi favorit prvenstva.

bwin90056020120710144324.jpg


Mesec dana pre početka novog šampionata Srbije, kladionica Bwin je objavila kvote za osvajače trofeja.

Austrijanci misle da će novi prvak biti Partizan. Kvota na to da će Grobari po 6. put uzastopno slaviti je 1.65. Zvezda je drugi favorit sa kvotom 2.30.

Zanimljivo je da je po BWinu, treći favorit Jagodina sa kvotom 15, zatim Hajduk Kula sa kvotom 50, a da je Vojvodina tek na 5. mestu sa kvotom 51.

Kad je reč o Kupu, i tu Austrijanci više šansi daju Partizanu, ali je razlika manja. Kvota na Partizan je 2.00, a na Zvezdu 2.20.

Domaća Lutrija i kladionice još uvek nisu dale kvote za novu sezonu, pa nam preostaje samo da ih željno očekujemo.

( Sportske )
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
I ja da se svrstam u ove što će navijati za Partizan u kvalifikacijama za LŠ.
Da sam se vodio logikom "što manje para uđe u FK više će ostati" i zbog toga priželjkivao poraze, možda bih najviše dvije godine navijao za Partizan u kvalifikacijama.
Ja sam jednostavno navikao da gledam lopove u FK i kad se nisam radovao porazima za vrijeme Zeke i Bjeke, neću vali ni zbog ovih.
Neću da ponavljam ono što su Azurni i drugi detaljno objasnili, samo bih da pitam na koji način ćete vi koji priželjkujete ispadanje iz kvalifikacija za LŠ komentarisati naredne utakmice, tačnije da li ćete osuti paljbu zbog loše igre po igračima ako ispadnu (ne daj Bože) ili ih pohvaliti jer vam se želja ispunila i da li ćete stavljati :puke:banghead:pop ako pruže dobre partije?
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Ako neko ima link za gledanje vecerasnje utakmice, zamolio bih ga da ga postavi.

Hvala unapred.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Jedini način da Partizan postane vidljiv u evropskim krugovima jeste da igra Ligu šampiona . Isto tako jedini način da Partizan dobije na popularizaciji jeste da igra Ligu šampiona . To je jedini način da izadjemo iz sivila i učmalosti u okviru granica iz Srbije . Druga strana te priče je pitanje koristi/finansijske/ koju Partizan izvlači iz Lige šampiona .Tu nam je jasno da Partizan nema nikakve koristi i to je apsolvirano jer sva korist ide nezasitim alama u klubu . Dug već sad postoji i sa te tačke gledišta bolje da udje neki dinar kroz Ligu šampiona da se lopine zasite makar kroz taj novac nego da nam lopovi pozajmljuju njihov novac uz zelenaške kamate . Jer dug će biti sve veći i veći ako ne udje neki dinar bilo kroz grupnu fazu Lige šampiona , bilo lige Evrope .Jer dug će bivati sve veći i veći ako ne igramo evropska takmičenja . Druga stvar mi drugi klub nemamo nego ovaj ovakav kakav je i moramo dati podršku sportskom sektoru /i razdvojiti ga od lopovske uprave/da nas nekako uvedu do Evrope a naravno jednoga dana će otići stoka lopovska . Nicija nije do zore gorela . Naravno borba protiv Djurića i lopova nikada ne treba da prestane .
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Što se sportskog aspekta tiče igranje u ligi šampiona se ne može porediti sa igranjem lige evrope.

Iako razumijem što veliki broj forumaša priželjkuje igranje lige evrope zbog lopova u upravi ipak bih bio neizmjerno srećan da se uvučemo u champions league:D
Moja jedina briga bi bila da se to ne odrazi na domaće prvenstvo u sezoni kad treba da stignemo garagane po broju titula. A što se tiče toga što bi nas npr Mesi i družina torpedovali lakše bih podnio, navikne čovjek na sve:D

Kako god samo da se uđe u grupnu fazu nekog od dva takmičenja.

Nego da vidimo mi večeras protiv Lokomotive koliko smo ozbiljni.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
da li je moguce da i dalje postoji verovanje da ce nam igranje u ls doneti napredak na sportskom planu? jeste li svi vi koji nas par nazivate defetistima svesni da ova ekipa realno moze da primi 6-10 golova od tima u ls koji bi te veceri protiv nas da vezba zavrsnicu? svako ko misli da cemo u grupi ls proci sa manje od 20 primljenih golova opako se zava krava. Posto nisam iskluciv i jednostran kao vecina vas zaljubljenika u ls jos samo ovo da vam kaze.m: niko ko navija za Partizan nece navijati protiv svog kluba, ali ponekad treba biti realan i priznati realnost
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jenea, potpuno poštujem tvoju hrabrost da priznaš tako nešto. Ne znam da li si samo figurativno rekao ili ćeš se zaista moliti Bogu da ne udjemo u LŠ, ali šta bi ti preporučio igračima Partizana u slučaju da prodju u plej-of?

I da li ćeš da navijaš protiv Partizana u plej-ofu (osim ako ne naletimo na Dinamo kao što si rekao) ako zaista veruješ u tu teoriju? Jer ako zaista veruješ u to da Partizanu ne igranje LŠ zaista donosi manje zla, onda ćeš navijati protiv Partizana u plej-ofu?
Ma ne mogu ja da navijam protiv njih (igrača)! Ni pre plej ofa, ni tokom igranja plej ofa za LŠ (daj Bože da dotle dođemo), ni kasnije. To je valjda jasno. Mogu ja da kenjam figurativno šta god, ali da navijam protiv igrača koji nose dres Partizana - ne, to sigurno ne mogu i neću.

Ja sam samo toliko ogorčen na ova govna da to nije normalno...I znam, bukvalno već vidim ispred sebe da u slučaju da uđemo u LŠ kreće njihovo samohvalisanje, isticanje nekakvih njihovih zasluga, kurci, palci...odvratni su majku im jebem, odvratna jedna garnitura koja nam je okupirala klub, zlo jebote...

Znaš šta mi još pada napamet zbog čega bih govna zadavio i sad naknadno, iako je puno vremena prošlo? To šta su radili SS-u u jesen 2010. godine, posle dva vezana poraza u LŠ (Donjeck i Arsenal ovde) i jednog kiksa u vidu remija na JNA protiv Spartaka...mamu im jebem, već tad su krenuli da rovare protiv njega i poraz u Novom Sadu koji je potom usledio im je došao i bukvalno kao "penal" da to rovarenje protiv trenera postane čak i očigledno (istina samo za one malo bliže klubu), a ne strogo tajnovito...

Porazi u LŠ, porazi u seriji, to je nešto što nama ovakvima preti i ove godine ako uđemo u LŠ...to (porazi u seriji u jednoj LŠ) samo po sebi nije ništa strašno, mali smo mi za LŠ, nego...Rovariće govna u tom slučaju priotiv Vermeza makar tako kao protiv SS-a...ja to već vidim ispred sebe...zato i kažem (i zato, ne samo zato!) - daj bolje LE, veća je šansa da se tu napravi neki uspeh (pobeda ili čak i remi), da se tako smanji rizik sjebavanja stvari u prvenstvu...kao posledica rovarenja govana protiv struke...toliko često viđeno kod nas u poslednje vreme...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Posto nisam iskluciv i jednostran kao vecina vas zaljubljenika u ls

Mislim da je ovo izdvojeno potpuno pogresno razmisljanje. Kontam da ovde niko nije zaljubljen u tu jebenu i vestacku tvorevinu zvanu LS, vec ljudi jednostavno vole, navijaju i BRANE svoj Partizan, kontra bilo cega negativnog recenog ili u ovom slucaju, napisanog o svom klubu (ovde mislim na klub za koji navijamo a ne parazite iz UO koji misle da su bogomdani). Odbijam da verujem da neko na ovom forumu zeli zlo Partizanu ali pojedini postovi o buducim (ne)uspesima zaista nemaju smisla i mnogi ih kontempluju na pogresan nacin.

Mozda bi trebali malo povuc rucnu u ovoj diskusiji, previse daleko se odlazi sa ovim je*enim analizama i sektasenjem...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Svako od nas bi voleo tu LS pa i neka budu sve porazi al sa tim ulasko Muto i Co. kupuju kredit za vladanje jos dugo . Eto o tome se radi. Moje vidjenje jed a ce oni otici jedino ako ispusimo na frontovima svim i ttulu i kup i ulazak u LS i LE. A stvarno to nikako ne bih voleo, jer se onda nikada ne bi vratili na neki nivo i cigani bi preuzel tada primat sigurno. Najaca opcija bi bila da se smena dogodi u punom jeku ulaskom u LS vodjstvom na tabeli ,posle gazenja ciganije itd... Ali to je nemoguce .
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nas sastav:

Partizan: Stojković, Aksentijević, Aškovski, Ostojić, Stanković, Marković Saša, Babović, Tomić, Ilić Saša, Marković Lazar, Šćepović.

Klupa: Petrović, Pauljević, Miljković, Ivanov, Savić, Volkov, Lazevski, Lovre, Smiljanić, Babić, Vukić, Marković Filip, Brašanac, Knežević, Zabiaa, Jojić.

Malo iznenadjujuce ali od pocetka krecu Askovski i Stankovic.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma nije iznenađujuće za recimo štopera, hoće Vermez ako treba i na silu da stvori tu jaču konkurenciju...Ima i na Malti da ostavi Ivanova na klupi a da gura Stankovića...da proba Stankovića da "promoviše" u "konkurentnijeg" štopera nego što je ovaj to bio do sada...Vermez hoće i ovo danas, a pogotovo žreb koji nas je usrao u 2. kolu da iskoristi za tu svoju nameru...videćemo na šta će to izaći...

Ja ponavljam ono svoje što sam napisao već povodom današnje utakmice:

1. Ne nadigravajmo se sa ovom legijom stranaca, dobićemo uprotivnom 3-4-5 komada (i možda dati 1, ne više)!
2. Makar se trudimo da ulazimo jače u duele, inače će nas ovi pocepati u istima kao svinja masan džak

Očekujem našu zatvoreniju varijantu, igru na rezultat kao da je takmičarski meč u pitanju.
Hajde neka bude i ružno, ali da iz toga izađe recimo nekih finih 1:1...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.861
Локација
Храм фудбала
По саставу ми се чини управо да ћемо покушати да се надигравамо са њима,пошто играмо без класичног задњег везног.Свиђа ми се то што ћемо моћи да се увјеримо да ли Марковић може да одговори и дефанзивним задацима,за офанзиву је већ показао вечерас ћемо имати прилику да га видимо и назад.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
A evo i sastava protivnika:

Lokomotiva: 41 Miroslav Lobancev, 49 Roman Šiškin, 5 Taras Burlak, 28 Jan Đurica, 50 Andrej Ješčenko, 8 Denis Glušakov, 27 Magomed Ozdojev,19 Aleksandar Samedov, 13 Victor Obina, 90 Majkon, 11 Dmitrij Sičev.

Crno-beli igraju danas svoj poslednji test meč na pripremama u Sloveniji, a protivnik im je moskovska Lokomotiva, koju sa klupe predvodi hrvatski stručnjak i eks selektor svoje zemlje – Slaven Bilić

FK Lokomotiva iz Moskve je osnovana 12.01. 1936. godine, da bi iste godine osvojila i prvi kup SSSR. Pre imena Lokomotiva zvali su se Kazanka i KOR (Klub oktobarske revolucije).

Boje kluba su zeleno-crveno-bele, a od titula imaju osvojeno:

- Prvak Rusije – 2 puta
- Kup SSSR – 2 puta
- Kup Rusije – 5 puta
- Polufinale KPK – 2 puta (1997/98 i 1998/99)


Lokomotiva je među top klubovima Rusije, a predsednica kluba Olga Smorodskaja je vrlo ambiciozna i želi da od Lokomotive napravi klub koji će se ravnopravno nositi sa gigantima kao što su – Zenit, CSKA, Spartak i Dinamo. U te njene planove, idealno se uklopio i novi trener Slaven Bilić, od koga se u naredne 3 godine očekuje da napravi iskorak i približi se ‘velikoj četvorci’. Sastav Moskovljana ima nekoliko resprektabilnih igrača, kako domaćih, tako i stranaca: Hrvati Ćorluka i Ibričić, Slovak Đurica, Brazilac Majkon, Ekvadorac Kajsedo, Nigerijac Obina, Portugalac Da Košta; Rusi: Samedov, Sičev, Pavljučenko, kapiten Glušakov…

Dakle, pravi protivnik da se crno-beli ‘izmere’ pred početak nove sezone.

Inače, pred sam početak meča počela je da pada lagana kišica, uz grmljavinu, a temperatura je oko 29° sa tendencijom pada na oko 22°.

( sa zvanicnog sajta FK-a )
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Možda Vranjanac bude osveženje i pozitivno iznenadjenje na mestu štopera u ovoj utakmici. Igrao je u onoj sada već čuvenoj utakmici protiv Anderlehta u Briselu . Ovo mu je šansa da pokaže već jednom da zaslužuje mesto štopera i da pokaže da na njega možemo da računamo .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top