Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
149985_FK_Partizan_Beograd.jpg


Tako malo fali do ovakve ekipe, a bila bi tako jebitačna na terenu..

a što si ih poređao u romb?
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Нема шансе да играмо у ромбу у Европи. Овако нешто можда:

150024fkpartizanbeograd.jpg


Јованчић у улози Илиева, други нападач.

ПС Овако смо играли у последњем дербију и још у неким битним мечевима.
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
A sta je sa Sašom Markovicem, jel nesto povredjen pa nije ulazio danas?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Brate konacno smo dobili beka i ti prizeljkujes povratak Lazevskog
facepalm.gif
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Lazevski je jako dobar u defanzivi ,a Volkov na poziciji levog veznog protiv jacih protivnika moze mnogo da nam doneseu defanzivi ,a pritom iz kontre je neuporedivo opasniji od Ilica ,tako da mislim da ovo sto je Legenda postavio deluje izuzetno realno protiv jacih timova ,gde bi trebali malo da se zatvorimo.
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Apsolutno se slažem sa Cheovom postavkom(dobitna kobinacija).
U postavci igre sa Saletom levo,a Medo i Lola u sredini mi nemamo kreatora koji ce da poveze redove i asistira za go,pri tom Sale drži svoju levu stranu u defanzivi i gravitira ka sredini u napadu i nekako je stalno u raskoraku(ni krilo ni ofanzivni vezni).
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Che-ova postava je odlicna.
Matic je i obrazlozio zasto Volkov na krilo. I ja se slazem da bi na krilu bio mnogo korisniji.
E sad samo da molimo Boga da se vrati Lola...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Бабић ми често делује себично на терену. Данас то није показао, али јесте на свим претходним утакмицама. И мора да ојача доста. Ипак он није клинац... 22 већ има.

Што се тиче Лазара Марковића и Нинковића не мислим да треба да смањимо са похвалама и слично. Ако су прави неће полетети попут рецимо Томића. Допало ми се кад сам слушао интервју са Нинковићем. Стиче се утисак да му је Сале Илић узор и каже да би волео да га наследи (по учинку у Партизану и да узме капитенску траку).
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Da je srece i pameti, molim Boga da rukovodioci kluba razmisljaju na takav nacin, pa da u naredne 4 god zadrze sve ove klince pa da u istoj ekipi gledamo Aksentijevica, Brasanca, Ninkovica, Babica, Markovica uz jos neke iskusnije igrace, kakva bi to ekipa bila ...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ako ta ekipa bude na okupu kroz 2 godine biće dobro.Čim neko pokaže kvalitet odmah ga prodaju i to će tako biti sve dok nam finansije budu zavislie od prodaje igrača,tj. dok se ne privatizuje klub.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Сви стављате Лолу у састав, али велико је питање да ли ћемо га вратити... Наравно да би смо сви волели да се врати, али нисам баш оптимиста по том питању!
 

Zagor

Guest
Tek da ne bude sve idealno, golman Vladimir Stojković je u 38. minutu osetio bol u prednjoj loži i nije mogao da nastavi meč. Umesto njega ušao je Radiša Ilić. Prema procenama lekara, Stojković ne bi trebalo da pauzira više od dva dana.

Са Монда...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Сви стављате Лолу у састав, али велико је питање да ли ћемо га вратити... Наравно да би смо сви волели да се врати, али нисам баш оптимиста по том питању!

Ako ga ne vratimo, ovakvi sastavi nemaju previše smisla, jer se ostali igrači koje imamo ne uklapaju.. sem da možda Ranković zaigra DMCa, a Miljkon beka, što baš i ne obećava..
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Lepa provera danas,ako su ovi omrazeni primili 6 komada kolilko ce da primi Skendija?Znam da nije isto i da je prijateljka,ali 6 gola su ipak 6 gola.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ne zasluzuje kmentar uopste... sporo, mlitavo, avlaci igrace na sebe, gresi i u pasevima koji bi trebalo da budu lagani... bar po mojoj proceni. I da, da ne bude da sam se obrusio na njega jer kod svih nas on dezurni krivac. Ovo sam mislio i zadnjih nekoliko u prvenstvu i isto mislim i sada, smatram da se nista nije popravio...deluje mi kao da ne trenira!

Nisi jedini!

Da je srece i pameti, molim Boga da rukovodioci kluba razmisljaju na takav nacin, pa da u naredne 4 god zadrze sve ove klince pa da u istoj ekipi gledamo Aksentijevica, Brasanca, Ninkovica, Babica, Markovica uz jos neke iskusnije igrace, kakva bi to ekipa bila ...

Taj film nećeš uskoro gledati. Ako ostanu do sledećeg leta, to je bonus!

Kako je Stojke? Koliko ce da propusti?

Ništa naročito. Jebe ga ista povreda već duže vreme. Malo malo pa se obnovi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top