Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Koga smo sve prodali i za koje pare sa finansijske strane ispada identicno kao i da smo usli u LS...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
N...Partizan je prosecan evropski klub,sa skorminim budzetom,u ocajnoj ligi...sta imamo dalje da pricamo.Svako ko je tu to verovatno i zasluzuje (menadzer,tata, jbg ima toga svuda). Nek rezultati govore sve, pa onda ako ne ide, mozemo da diskutujemo.
Mi ne mozemo da dovodimo top igrace vec neke nase zaboravljene asove i nedokazane i jeftine (besplatne) igrace.

Pa sad nije baš tako,
doveli smo Tejga koji se odlično pokazao a imao je i pedigre i trebalo je zagristi do kraja i platiti a para imamo.
To je primer da može i top igrač da se dovede.

E sad zašto smo spali na to da sa Sćepovićem udaramo na LŠ to je pitanje za velike stručnjake u našem klubu i upravu koja gura tog Sćepovića u prvi tim po svaku cenu čak i da ne igramo LŠ i čak i kad se isti posere po svima nama u medijima ali i svojom igrom i zalaganjem na terenu...

Znači može se samo kad se hoće.


@Crno-beli
Jovančić svakako ne bi igrao :wink: jer mi imamo Sćepovića kome je mesto zagarantovano i ne mora ni da potrči da bi bio u prvom timu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
ja pak mislim da se nismo zajebali sa tejgom. doveli smo igraca koji je u odnosu na njega batistuta licno, a i kostao je manje...uskoro cemo se uveriti u to. samo malo strpljenja:wink:.
 
Последња измена:

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Mnogo srece Petrovicu u blekburnu-neka ostavi tamo veliki trag i u Partizan se vrati kao jedan od najbolji igraca toga tima...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Puno sreće Raća grobarčino! Da te zdravlje posluži i povrede zaobiđu!
Ljudi šta se dešava sa Lolom i Kežmanom? Hoće li potpisivati ili... ?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Srecno Raco u nastavku karijere !!! Pa da te gledamo protiv Mancestera, Celzija, Liverpula, Arsenala... :pop Nikad necu zaboraviti onu tvoju golcinu! :respect
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Ne mogu da verujem koliko povredjenih igraca imamo a tek je pocetak sezone

А где ти је "срећно Раћо" :D

Стварно, колико повреда, шта ћемо када се сезона залауфа. Обично повреде стижу играче пред крај (полу)сезоне, ово само може да буде малер.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
ja pak mislim da se nismo zajebali sa tejgom. doveli smo igraca koji je u odnosu na njega batistuta licno, a i kostao je manje...uskoro cemo se uveriti u to. samo malo strpljenja:wink:.

Kleo njima svima moze biti tata, sto se fudbala tice, da, ukljucujuci i Tejga.
Za Jovacica jos nisam siguran, mislim da on ima strasan potencijal, no videcemo.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
ja pak mislim da se nismo zajebali sa tejgom. doveli smo igraca koji je u odnosu na njega batistuta licno, a i kostao je manje...uskoro cemo se uveriti u to. samo malo strpljenja:wink:.


Ne Diego,
doveli smo Eduarda umesto Ilieva a na toj poziciji i igra.
Umesto Tejga/Klea nam igra Sćepović :banghead

Eduardo se do sada dobro pokazao a kad zaigra još bolje odmah ćemo ga prodati nažalost.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
"The summer of 2008 saw Petrovic make the move to leading Serbian club Partizan, his debut for the club coming in the Champions League in August of that year.

Impressive displays in the league and cups for his club saw Petrovic gain international honours for Serbia, firstly at under-21 level, then for the senior squad, where he would go onto make one appearance for his country at the 2010 World Cup in South Africa."

www.rovers.co.uk

То је наш човек, послали смо га да обави шта треба, па да нам га уредно вратите. Пуно среће Раћо!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Srečno Petroviću, visok ko bandera sa haubicom u nogi, da rasturiš sve živo u premierligi :šal
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Srećno Petroviću, da budeš pravi ambasador Partizana u Premier ligi!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ne Diego,
doveli smo Eduarda umesto Ilieva a na toj poziciji i igra.
Umesto Tejga/Klea nam igra Sćepović :banghead

Eduardo se do sada dobro pokazao a kad zaigra još bolje odmah ćemo ga prodati nažalost.

eh, sad...to za prodaju je neminovnost. ako se pokaze dobro(a verujem da hoce), maksimum maksimuma je da cemo ga gledati sezonu i po u svetom dresu. tako ide sa dobrim igracima. osrednji, oni bez kvaliteta i oldtajmeri su duze u klubu.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Džigi i Markec se ‘opet igrali’


Reprezentacija Srbije ispod 19 godina odigrala je danas prvi od dva prijateljska meča sa reprezentacijom Irske u Staroj Pazovi i pobedila sa 3:0 (2:0).
Za izabranu selekciju koju trenira Zoran Marić, nastupila su i trojica igrača Partizana – Aksentijević, Ninković i Lazar Marković. Nastupili i – odlučili.
Ninković je postigao dva gola, a Marković je postigao treći (6′, 39′ i 58′), a u 65′ je uspeo i da zaradi i crveni karton pride, pošto je uzvratio na provokaciju irskog igrača.

Partizan.rs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top