Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Slažem se a i napisao sam da ne bi celu polusezonu igrali klinci ali da bi ranije overili jer verovatno ne bi imali one kikseve na početku do kojih je došlo zbog promene trenera. Zvuči kao da se ne slažeš sa onim što sam napisao a u suštini isto pričamo.

Možda se i ne bi stvari mnogo razlikovale jer Grant samo nastavlja ono što je Stanoje radio ali ja mislim da bi Stanoje to bolje radio od Granta jer je ipak njegov plan rada.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Brate napisao si čitavu polu-sezonu, pogledaj tvoj prvi post.

Grant jeste radio svo vreme po Saletovom kalupu, slažem se 100%. Da li je imao previše izbora? I koji bi drugi trener previše menjao dodatnu kombinaciju?

Tek ćemo sada videti gde smo i kako ćemo, kada bude došao prelazni rok
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
imam jedno pitanje, tj zapravo 2.
kako vi sa sigurnostcu najavljujete odlazak djure(iak ose i dalje nagadja ko od igraca odlazi a ko dolazi ,sto nema logike s obzirom da se ne zna ni ko ce biti na toj najudobnijoj fotelji), zna li neko sta ce se desiti ako nova uprava umesto "pozitivne nule" zatekne veliki minus????

i postoji li zakonska ili kakva druga regulativa po kojoj neko za minus moze odgovarati?

po mom misljenju, na kraju ce se to i desiti....a po dolasku nove uprave(ak ood toga stabude), bit ce "pojeo vuk magare", odnosno....vracaj dugove,ali ne pitaj gde su pare.
a na to smo u srbiji vada i navikli..
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Mislim da si opisao dovoljno dobro. Stadion se lagano raspada, generalnog sponzora nema, a i šta će nam, kad još uvek ima šta da se ukrade i bez njega.

Da su stvarno ulagali u klub, mogli smo da vidimo mnogo dobrih promena. Ovako ćemo ubrzo biti na kolenima.

Dal bi nam čučnuo Mereba ili Ben Haim, a temelj kluba miniran. Nikad gori osećaj, a peta titula.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Prvo mi smo pojeli govno jer mesto stranca trosimo na stoperskim pozicijama.Ajde sto nam fale spicevi i veznjaci,pa da razumem dovodjenje stranaca ali i stoperske pozicije da punimo,to nikako ne razumem i to ne mozemo da radimo.

Apsolutno!
Srbija je u u 21. veku izbacivala samo dobre defanzivce. Nebitno je da li smo to mi, cigani, ofk... ali cinjenica je da u Evropi, u ovom veku, samo roba iz poslednje linije uspeva u evropskim ligama.
Mi malo malo pa imamo nekog ,,talenta'' od veznjaka ili napadaca, pa kad ode u neki evropski klub- nista, pljuc...

Daleko od toga da nesto zameram Ivanovu, ali mislim da to mesto mozemo da iskoristimo za nesto sto ova nasa unazadjena skola fudbala vise nikada nece moci da proizvede.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Mi osim Nastasica iz skole nismo izbacili nijednog postenog od Krstajica manje vise. Imali smo srecu da imamo Savica jednu godinu i to je to. Od stopera u domacoj ligi apsolutno ni jedan jedini nema kvalitet da igra jake evropske utakmice. Kontao sam da ga ima Maksimovic, ali eto, on ode kod ciganije, a i nije se proslavio bas. Ako se ista izbacivalo to su veznjaci. Elem, eto , bekove i mozemo da skrpimo. Dva stopera , dva stranca, jos dva napadaca stranca i mirni smo. Pod uslovom da ostane 4 :D A Kamara i Dijara ce do pocetka sezone (pod uslovom da ostanu) imati uslove za drzavljanstvo. Kao i Merabasvili (fali mu pola godine)
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
druga škola u evropi izbaci jednog miljkona rasnog. :buhaha

elem šalu na stranu, pet para ja ne dajem na tu našu školu više. mi možda imamo sjajnu infrastrukturu i uslove, ali ih ne koristimo, sistem je loš iz milion puta prežvakanih razloga. nije da sam pesimista, bez obzira što mi se i marković i aksent i džigi svidjaju kao igrači, ne očekujem bog zna šta od njih. markovića ionako ima šiptar da zavalja ako ne sad na leto, onda na zimu. džigi i aksent ako odigraju sledeću ful sezonu to nam je puna kapa.

ovo krpljenje sa matorima i povratnicima će nam rešavati poso ovde u traktor ligi, u evropi nam se ovo leto smeši još jedno fino šamaranje od strane prve ozbiljnije ekipe. ako uletimo u LE ima da pucam iz kalaša.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Brate napisao si čitavu polu-sezonu, pogledaj tvoj prvi post.

Grant jeste radio svo vreme po Saletovom kalupu, slažem se 100%. Da li je imao previše izbora? I koji bi drugi trener previše menjao dodatnu kombinaciju?

Tek ćemo sada videti gde smo i kako ćemo, kada bude došao prelazni rok

E, pa sad....vraćaš se na prvi post a u narednima sam lepo prihvatio i složio se da ne bi celu sezonu već da bi verovatno pre osigurao prednost i više vremena imao za uigravanje i razigravanje talenata. I naravno da Grant nije imao izbora ali opet, rekoh da ne može neko da radi po nečijem receptu bolje od onog čiji je recept (što ide u prilog ranijeg bežanja ciganima na nedostižno)...recimo da Grant i jeste prihvatljivo odradio prvenstvo što se rezultata tiče (što treba još da potvrdi u derbiju a kup su sjebali maximalno) i relativno zadovoljavajuće sa ubacivanjem klinaca iako je to moglo i može bolje. I dalje me nije ubedio da zna šta radi i da to radi dobro.

A prelazni rok će da bude...zanimljiv...u svakom slučaju. Umesto da je prošli bio zanimljiv a ovaj miran, ne valja što će biti naopako ali ajde...da vidimo.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
...recimo da Grant i jeste prihvatljivo odradio prvenstvo što se rezultata tiče (što treba još da potvrdi u derbiju a kup su sjebali maximalno) ...

Ustvari sam si demantovao onim delom u zagradi prvi deo rečenice.

Recimo to još bolje i preciznije,
Grant samo ako nakanta cigane u preostalom derbiju
ili bar pobedi i u nekoj jadnoj igri,
moći će da se kaže da je prihvatljivo odradio posao.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Nas trener Igraojefinaleligesampiona konstantno je na nekim listama. Ovaj put je u top 5. Valjda ce nas FK Partizan preziveti.

I Grant na listi trenera koji "uništavaju" klubove

http://www.sportal.rs/news.php?news=73069

Sada je u top 5, a skoro je bio u top 50 ("Grant medju najgorih 50 trenera u istoriji fudbala"). On kao da je Djovak, vrlo brzo napreduje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.743
Локација
Nomad
Ja često kritikujem Granta, ali ove top liste su totalni debilizam.
Portal soccerlens.com napravio listu "trenera koji uništavaju klubove". Ja stvarno ne znam koji od ova 2 smajlija :pop :buhaha da stavim na ove top liste koje očigledno prave totalni idioti.
Na listi najgorih trenera visoko je plasiran npr. jedan Lipi, šta za to reći :prekrsti
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Meni se sviđa kako igra.
Jedna stvar me je oduševila kod njega.Čini mi se da su igrali protiv cigana.Lik je izvodio sve prekide i u zavisnosti od situacije (pozicije),centrirao je malo levom a malo desnom nogom.
Nikada pre to nisam video!
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Ko dovodi ovog igraca? Ova uprava ili naredna?
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Odlican igrac! Neka ga dovedu, koji god hoce, nece smetati, naprotiv!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Nisam o njemu razmisljao mada bi Mereba mogao da nam koristi.Nebitno koja uprava ce ga formalno dovesti,medjutim bilo bi jako korisno da nova uprava(ako dodje),zavrsi njemu a i nama veliku stvar i sredi mu drzavljanstvo posto decku nedostaje sest meseci boravka u nasoj zemlji da bi i formalno ispunio zakonski uslov i mogao da aplicira i bez urgiranja.Govandru su sredili a da u Srbiji nije imao tri pisanja.Sve ovo pod pretpostavkom da zaista se i realizuje transfer.
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Kako mu nedostaje 6 meseci boravka ovde, ako je prethodnih 6 meseci bio u Gruziji?
Da pojasnim, to znači da nije imao boravište u Srbiji prethodnih 6 meseci, samim tim ne ispunjava uslov da po standardnoj proceduri dobije pasoš.
Traži se kontinuitet, naravno. Kako po našem zakonu, tako po svačijem.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Merebasvili je tehnicki odlican igrac. Ima dribling, prijem, predaju lopte, ne gnjavi loptu, odlicno izvodi prekide, on je dobar kreator igre, recimo 3 puta bolji od Babonje. Njegova statistika je odlicna, za Dinamo Tbilisi je za 108 meceva dao 86 golova, a u Vosi je za 53 meca dao 21 gol. To je dobro, ali ne mora mnogo da znaci. Treba dobro razmisliti, jer mi na njegovoj poziciji u ovom trenutku imamo: Saleta, Vukica, Babonju, Ninkovica, Jojica i Babica. Ova trojica zadnjih po meni treba da predstavljaju buducnost naseg kluba, tako da bi dolazak Merebasvilija sigurno poboljsao trenutni kvalitet tima, ali bi unazadio njihov razvoj jer nebi bilo mesta za njihov napredak... :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top