Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Туга који нам се шљам сјатио у клуб. Затварање стадиона није било неочекивано, јер ако се сетимо само је на званичном сајту објављена информација о нападу на новинара, тако да је ова умоболна одлука дошла на иницајитиву гована из ФКП.

За промену имамо коначно и лепе вести у виду Вермеза и званичног одласка јеврејског говнета. Надам се и да је ово за Пандура истина.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Sta se bunite?
I treba da je proslava pred praznim tribinama,kad smo stoka neopevana..(doduse jeste opevano "stoka stoka mi smo,
stoka stoka mi stoka smo")
Nije ovde Djura kriv,boli njega tukson za nas,mislite da ce ga nesto dotaci ako neko peva "Uprava napolje",
taj nema obraza i nicega se ne stidi..nego su nas sjebala desavanja u Kg,totalno bespotrebna..
A koga god ova uprava dovede za trenera,taj je isti kao i oni..Nek i on odjebe,pa da mi je rodjeni otac!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја сам чуо да је до инцидента дошло, од особе која је врло добронамерна и била је делимично присутна. Не знам да ли је било физичког обрачуна. Индикативно је да се то одмах појавило на сајту, после сат времена?! Ја лично не верујем да је било озбиљно, такве ствари се дешавају редовно на скоро сваком дербију и никако не могу бити разлог за суспензију.

Постоје јаке индиције да је ово играње без публике директно тражено од стране гована из управе!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Не бих ја ту кривио навијаче за ово играње пред празним стадионом, поготово не Забрањене јер ни њима ово не одговара... Ово ради управа, па да се ово деси циганима сто кураца би лобирало у савезу да се игра пред публиком. Ово што они раде није радио ни зека на врхунцу лоповске каријере...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Sajt FSS:

Без уручења трофеја Партизану 20. маја

Пехар намењен шампиону Србије биће уручен Партизану на некој од наредних утакмица уз присуство навијача
Фудбалски савез Србије поштује донесену одлуку од стране чланова Дисциплинске комисије наше организације, по којој ће због неспортског понашања мањег броја навијача Партизана на претходним утакмицама, "црно-бели" у недељу 20. маја 2012. године, у оквиру последњег кола Супер лиге дочекати Металац без присуства публике, али је и донео одлуку да том приликом неће бити свечаног уручења пехара намењеном прваку наше земље. Та одлука је донесена на процени да би свечана церемонија уручења пехара шампиона фудбалерима Партизана била потпуно непримерена, а због чињенице да ће трибине бити празне.
Сматрамо да је у спортском духу да том свечаном тренутку присуствују и присталице Партизана, а које би у супротном биле кажњене због неадекватног понашања мање групе. На основу тога, ФС Србије је одлучио да трофеј шампиона Партизану буде додељен на некој од наредних утакмица у оквиру нове сезоне, а у договору са руководиоцима овог клуба биће одлучено да ли ће церемонија бити уприличена пре неког меча у квалификацијама за Лигу шампиона или пре сусрета Супер лиге.
У том циљу, ФС Србије очекује да истоветно поступе и надлежни у Заједници клубова Супер лиге и да пехар Партизану буде уручен како је наведено.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ма средиће Ђура да се пехар додели на пријатељској утакмици, са Миланом, у Београду. :clap
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Logično bi bilo da kaznu pomere za prvo kolo narednog prvenstva. Ovo je postala totalna sprdnja likova koje smo već toliko strašno iznapušavali, a opet nedovoljno da im bude dosta.
 
Последња измена:

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
C C C C nema veze što će pola ekipe koja je osvojila da bude u nekom drugom klubu, kako smo postali jadan i bedan klub kao krpa kao otirač svi brišu pod sa nama brišu noge o nas, a uprava kao da ima fetiš kako se klub više ponižavama njima sve lepše, al ovoj sexualnoj igri bliži se kraj, izjahali su nas, klub izjebali, vreme je da neko barem vodi ljubav sa klubom a da nas drži za ruke.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ja se jedino nadam da je ovo poslednji trzaj ološa.
Dodeliti pehar bez publike?!

Samo u zemlji Srbiji.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
Sajt FSS:

Без уручења трофеја Партизану 20. маја
...
Сматрамо да је у спортском духу да том свечаном тренутку присуствују и присталице Партизана, а које би у супротном биле кажњене због неадекватног понашања мање групе. На основу тога, ФС Србије је одлучио да трофеј шампиона Партизану буде додељен на некој од наредних утакмица у оквиру нове сезоне, а у договору са руководиоцима овог клуба биће одлучено да ли ће церемонија бити уприличена пре неког меча у квалификацијама за Лигу шампиона или пре сусрета Супер лиге.
...

А може то и на сред Теразија, приликом вешања банде лоповске, па онда после идемо сви заједно на утакмицу, пехар, играчи и навијачи...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Šampion promovisao triling

18 Maj 2012 | 14:34(0) Preporuči Twitter
00074450.jpg
Partizan je i zvanično promovisao nove ljude koji će ubuduće biti zaduženi za sportski sektor. Novi trener crno-belih je Vladimir Vermezović, sportski direktor Ljubiša Tumbaković, a direktor omladinske škole Momčilo Vukotić.

Uskoro opširnije...
sportal.rs

E sad mi tek nista nije jasno.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Joco sta ti nije jasno? Trio je promovisan, o tome se pisalo danima u nazad. Kao da je Moca postao resenje za odlazeceg Vukica, a problem desnog stopera resen Vermezom? Cemu iscudjavanje? Razloge njihovog dolaska(povratka) nikad necemo saznati, pojavilo se jedino istinsko mitsko bice Bogicevic ili ne. Ako sam na nesto naviknut za ove godine, to je olako trosimo "legende".

edit: FKP je uklet. Ponovicu se, ugasiti sekciju ili ga iskljuciti iz SD. Mnogo vise koristi od toga bi imali.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Predsednik Dragan Đurić se nada da će
ova Tumbaković, Vermezović i Vukotić
u skaldu sa ljubavi prema klubu i voditi
crno-bele.
“Nadam se da će Tumbaković i
Vermezović biti odličan tandem u
naredne tri godine i nastaviti niz titula
Partizana“, rekao je Đurić i dodao
Upravu brane rezultati od učestalih
napada ljudi bolesnih ambicija.
“Samo ljudi bolesnih ambicija se ne stide
da kažu da može bolje od pet uzastopnih
titula. Na nama je da održavamo
rezultate i u tom pogledu odskačemo od
ostalih timova u našoj ligi", naglasio je
Đurić .
blic.rs
Mirise na odlazak. Sarkazam "on".
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
auuu, sta cemo sad? Ode i Tumba. sad ce paljba ovde. Na pitanje zasto je na proslim izborima glasao protiv Djurica, odgovorio je:"Nisam glasao protiv Djurica, vec za Savu Milosevica"!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top