Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Све ми се нешто чини да Ђура и ја живимо у различитом временском периоду. У његовом је Партизан и даље успешан.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
sto se mene tice, ukljucio sam tik-tik za naredne dve nedelje. ukoliko do godisnjice iskrcavanja na normandiju ne dobijemo novo rukovodstvo, promena nece biti u daljoj buducnosti(citaj 2014.g, kada ide izborna skupstina.)
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja propo svega moram da jebem jos jednom mater Mutavom govedu, boze me sakloni kakva karikatura postoji, pa ovakvi se u normalnim drzavama ne pustaju na ulicu, a kod nas on vedri i oblaci, e Srbijo medju sljivama.
U ovom trenutku svi bi dao da ga samo jednom pomilujem po njegovoj frizurici pa da me nema vise.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Koja je svrha da se danas predstavlja Vermezovic za novog trenera , kad Grant jos nije otisao , zasto onda Vermez kao novi trener ne vodi ekipu protiv Metalca :confused :pop :D

Mogli su da sacekaju Ponedelajk pa da ga predstave !
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Koliko treba da bude ljudi iz UO da bi se donela neka odluka na sednici ? Više od pola ?
Ako jeste,šta je ovo onda sunce ti poljubim ?
PROMOCIJA_0009.jpg
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Раша вреди за петорицу!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ko da to nisu radili ranije :oops: jednostavno može im se, ovi skupljeni, svi đurini jataci, njemu dovoljno. Još jedna demonstracija surove moči ove spodobe...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
A za šta im služe ovi papiri spred njih?
Jedino da su u njih bili umotani bureci, ja ne vidim drugo logično objašnjenje.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Meni su isto utisak Vermez i Tumba...jedan prica da nema svrhe praviti planove na duge staze u fudbalu jer se sve brzo menja...drugi kaze da treba imati dugorocne planove. Drugim recima i jedan i drugi baljezgaju i lupetaju kako stignu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nesvidja mi se izjava Vermezovica. Kao da indirektno trazi alibi za neki kiks u Evropi. Sve mi ovo mutno deluje. Ziv nisam kako cemo izgledati i igracki i upravljacki kada pocnu kvalifikacije. Nebih voleo jos jedan samar u toj Evropi pa onda jovo nanovo da se kao tesimo titulom.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
nightwolf, samar u Evropi na jesen ne voli niko od nas, ali on je REALNOST. Trenutno smo na samom dnu u Evropi pa ne znam cemu treba kao da se nadamo? A titula sledece godine ce nam biti PREMIJA a nikako neka uteha...Daj Boze da gresim.

A sto se samih izjava tice, napisah gore...klasicno automatsko baljezganje, lupetanje bez razmisljanja, izlizane frazetine itd itd.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ja se sad setih,gde je bre koordinator,zar nije ispijao kafe za Vermezom,kude li se dade sad' :D?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne shvatam zašto ste ljuti. Znali ste šta se danas sprema, ali očigledno da ste očekivali da Đura ustane i kaže "drugovi ja odlazim". Biće i to, ali ne danas. Rekao sam da spremite šampanjac, ali ne i da ga danas otvorite. Meni se čini da je dosta vas tu flašu još sinoć iskapilo.

Neko je lepo primetio da ovo danas uopšte nije bilo tipično Đurovski. Čovek je kipio od besa zbog Granta.

Ko je doveo ovu trojicu... nije Đurić, to vam garantujem, nego jedan treći kandidat za kojeg možda i niste znali da postoji, Bjekin pajtaš Milija Babović! Španske sapunice su pičkin dim za ovu farsu u Partizanu.

Jedno je ipak sigurno, sve će biti gotovo uskoro!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Doveli smo Zabiju i onog drugog iz nase lige a na kraju i trenera i sd, da nas nema...

Djuricu sjasi sa kluba, idi nazad u svoju selendru pa jasi kobile picka ti materina.

Ruzicu smrdibubo, skoro da mi te zao ;)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
@Gazda

To znači da Bik ide protiv režima, oće klub opet samo za sebe?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top