Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mutavi da ode u januaru? Pa u januaru su svi moguci pravoslavni praznici, slave, Srpska nova godina itd. Nema od toga nista bar ne u januaru, ni policija ne radi a tuzioci su punog stomaka, ko ce da ga hapsi ?
Poslije januara dolazi februar i pocetak polusezone, znaci ako nije uhapsen u januaru zasto bi bio u februaru,a skupstina kluba koja je svakako njegova nece nista talasati u vrijeme fudbala.
Znaci ostaje mjesec koji je vec prosao- decembar i u kom su ga mogli uhapsiti a nisu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
To Raša Babić piše pod novim pseudonimom.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Maximilian@ Slazem se s' tobom. Nakaza ima jaka ledja, to je ocigledno. Taj koji ga stiti sigurno zna da ce covek djuricevog "pedigrea" propevati jos marici. Nece ga pustiti niz vodu kao sto mi ovde ocekujemo. Jedno je poslovni ortakluk i zajednicke kombinacija, a sasvim drugo politicka podrska jedne stranke koja je u vladi.

Desavanja u Kragujevcu to potvrdjuju. Hapse ljude iz uprave Radnickog zbog 500 hiljada evra, a ovog koji je opljackao 30 miliona niko zivi ne spominje. Vazniji je Radnicki od Partizana, bitnije je 500k od 30M? Nema logike.

Sta mi mozemo da uradimo da oteramo zlo, osim da nastavimo da se putem tastatura borimo za odlazak smrada?

Mozda da se skupimo u kafani, domu kulture, mesnoj zajednici... bilo gde. Da se registrujemo u udruzenje gradjana ili klub ljubitelja SD Partizan. Zagor moze da napise statut i osnovna nacela za rad udruzenja ( besplatno, da pokaze privrzenost idealima za koje cemo se boriti :ziveli). Da se organizujemo i krenemo da radimo protiv uprave.

Da zatrazimo ostavku mutavog i kompletnog rukovodstva zbog kradje i unistavanja FK Partizan.

Da pozovemo bivse fudbalere, legende kluba, navijace, poznate licnosti koje vole klub da nam se pridruze. Da trazimo od Mjata, Jokana, Pertica, Krstajica, Tomica da preuzmu klub i spasu ga unistenja. Mozda bi se neko i prihvatio posla. Nama su sada ruke vezane, jer ne znamo za sta se borimo i ko je taj koji ce naslediti djurica.

Mozda je sve ovo sto sam napisao utopija. Mozda je i pravno neizvodljivo. To ne znam. Ali znam da moramo da pokusamo nesto konkretno da uradimo ukoliko zelimo da nam klub prezivi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Da odu lopovi, a da dodju posteni i radni ljudi i vrate Stanoja....a onda zavrsim molitvu i prekrstim se....nama ostaje jedino da se molimo, a i verujem da ce nam molitva vise pomoci nego ovo pisanje jer molitva je po meni veci pomak ka teranju uprave nego ovo pisanje....smislis sta ces, napises to, kliknes post quick reply i tu se sve zavrsava....a onako bar ima neka nada....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ako mutavi zaglavi corku, a ruzica ilitakoneko dobije podrsku da vodi klub, mi cemo biti u vecim problemima nego stosmo sada.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Vlayco @ Na jednom od foruma lokalnih sajtova sam dao slican predlog i pozvao sve GROBARE da se jednom organizujemo po principu sad ili nikad, i da odemo da skinemo onu bagru sto nam zagorcavaju zivot od kad su "zajahal"i nas PARTIZAN.I znas sta mi je jedan od njih sa foruma odgovorio? Pitao me je "da li si ti procitao pripovetku od Radoja Domanovica,"Kraljevic Marko po drugi put medju Srbima"? Rekao sam da jesam .On me posle toga upitao, " I sta sad kazes na ovaj tvoj predlog "?.Jos uvek ne znam sta da kazem i sta da mislim. Ako smo stvarno takvi,onda i ne zasluzujemo PARTIZAN . A vidis, IMA I TAKVIH .
__________________________________________
Pustila bih ja njega,ali nece on mene RECE FOTELJA!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Za više i ne treba. Dosta je da ga zbog toga sklone iz FK!

Nije valjda da poneki članovi misle da će on sedeti u zatvoru i dalje komandovati sa FKP. Znam da je i to u Srbiji moguće :D ali ipak od toga nema ništa.

I, koji je nas uspjeh ako samo Djuric ode, a '' nije nam u interesu da uzmemo titulu'' i ostala bagra ostanu?

Maximilian@ Slazem se s' tobom. Nakaza ima jaka ledja, to je ocigledno. Taj koji ga stiti sigurno zna da ce covek djuricevog "pedigrea" propevati jos marici. Nece ga pustiti niz vodu kao sto mi ovde ocekujemo. Jedno je poslovni ortakluk i zajednicke kombinacija, a sasvim drugo politicka podrska jedne stranke koja je u vladi.

Desavanja u Kragujevcu to potvrdjuju. Hapse ljude iz uprave Radnickog zbog 500 hiljada evra, a ovog koji je opljackao 30 miliona niko zivi ne spominje. Vazniji je Radnicki od Partizana, bitnije je 500k od 30M? Nema logike.

Sta mi mozemo da uradimo da oteramo zlo, osim da nastavimo da se putem tastatura borimo za odlazak smrada?

Mozda da se skupimo u kafani, domu kulture, mesnoj zajednici... bilo gde. Da se registrujemo u udruzenje gradjana ili klub ljubitelja SD Partizan. Zagor moze da napise statut i osnovna nacela za rad udruzenja ( besplatno, da pokaze privrzenost idealima za koje cemo se boriti :ziveli). Da se organizujemo i krenemo da radimo protiv uprave.

Da zatrazimo ostavku mutavog i kompletnog rukovodstva zbog kradje i unistavanja FK Partizan.

Da pozovemo bivse fudbalere, legende kluba, navijace, poznate licnosti koje vole klub da nam se pridruze. Da trazimo od Mjata, Jokana, Pertica, Krstajica, Tomica da preuzmu klub i spasu ga unistenja. Mozda bi se neko i prihvatio posla. Nama su sada ruke vezane, jer ne znamo za sta se borimo i ko je taj koji ce naslediti djurica.

Mozda je sve ovo sto sam napisao utopija. Mozda je i pravno neizvodljivo. To ne znam. Ali znam da moramo da pokusamo nesto konkretno da uradimo ukoliko zelimo da nam klub prezivi.

Ima nade i za nas da mu vidimo ledja konacno. Ako ste pazljivo citali tekst, Mutavi je nazvao govor o njegovom hapsenju "kafanskim pricama" i "budalastinama" tako da imamo cemu da se nadamo, ali dok ga ne vidim sa licisama na rukama ne vjerujem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ako Djura obeca da nece da ga uhapse pocinjem da slavim :D
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
jbt, da mi je neko pricao pre 5-6 godina da ce jedan predsednik naseg fudbalskog kluba navuci toliku gnev i mrznju ne bih mu verovao...ako nista drugo Mutavi nas je sve ujedinio!!!ujedinila nas je mrznja i bes prema jednoj mutavoj spodobi prema svaki normalan Grobar oseti mucninu u stomaku...ta spodoba je uspela da, u velikoj meri, otera navijace sa tribina..neka i on ce otici jednog dana(AKO BOG DA VEC U JANUARU) pa cemo da slavimo Grobari..slavicemo kao sto smo svih ovih 5 titula zajedno.
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Nije mi jasno zasto su pustili Eduarda...A negde procitah da Miljkon (konacno) ce da ode u neki klub, ili ce da bude otpusten. A kad vidim da hocemo nekog igraca iz nase lige (citaj ovog iz Uzica) muka me uhvati!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Lose si procitao. Miljkovic i Tomic su igraci koji ce otici ako bude ponuda, Babic, Stankovic... Ce dobiti raskid.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Znači Miljkon i Tomić ostaju kod učitelja Vermeza još jedno polugodište. :)
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Ovde pise da je i raskid ugovora opcija, ali znajuci ko je menadzer, nema od toga nista
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Poceo i Soskic da serenda, uostalom to sto bi nama servirali pricu da je ugovor raskinut ne mora da bude tacno...
Svakako ne vidim ko bi ga kupio.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Odem,vratim se i opet isto..Tumbica sere li sere.Smradu odvratni Edu je spakovan,budzet rasterecen i nama samo Mitar ostaje..Nista ne treba da nas brine,braca majstori ce da nastave da nas uveseljavaju svojim plesom po terenu..:puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top