Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Знате шта?
Само желим да је сада са нама брат PFC_D, а да не зна детаље око Ђурића.
Одмах би кренуо да вам (са правом) објашњава да Ђурићев одлазак није ништа ако не очистимо клуб до краја.
И ја бих га подржао...
Замислите Ружића уместо Мутавог...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ruziceva stranacka pripadnost ne moze ga dovesti na mesto prvog coveka kluba.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ajde Gazda ali nemoj opet da bude ono kao prosle godine oko Bogicevica i da je sve gotovo (tj. tresla se gora, rodio se mis, ili kako vec ono bi). Makar ta zelja da mi se ispuni za novu godinu. Zamislite naslov u novinama: " Novogodisnji poklon navijacima Partizana: otisla kompletna uprava, imovina im zaplijenjena i vracena Partizanu, a novi predsjednik je seik Al- Saim (lupam)"!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
да Ђурићев одлазак није ништа ако не очистимо клуб до краја.
И ја бих га подржао...
Замислите Ружића уместо Мутавог...

И не само то да се очисти клуб до краја, него и да се цео накардни систем управљња клубом промени. Да не може да се догоди да овакве појаве поново зајашу клуб
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zna se ko će preuzeti Partizan kad ode Đurić, neće biti nikakav konkurs i ostala sranja.
Kadrovske promene su "spremne".
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Велика је штета за Звонета, могао је да одигра неке од оних утакмица у којима смо играли катастрофално (Доњи Срем, Борац у купу, Спартак, па и циганија). Глупо се Чика Црни одрекао услуга играча кога смо ми овде изабрали за најбољег у сезони 2011.-2012.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Nemam pojma za Vas, ali meni ova zaplena imovine i nije neka senzacionalna vest. Dok ja ne vidim govno (sad će se govno s' pravom naljutiti što Đuru nazivam njegovim imenom) u tvorzi, sve ostalo je sitno... Jbg, kapiram ja da je od nečeg moralo da se počne, ali lično jedva čekam nešto konkretnije. Čini mi se da će i to konkretnije uskoro da se desi, ako Bog da...

P.S. Ne kažem da sam protiv zaplene njegove imovine, apsolutno sam za to, ali samo želim da što pre čujem vesti o njegovom hapšenju.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Велика је штета за Звонета, могао је да одигра неке од оних утакмица у којима смо играли катастрофално (Доњи Срем, Борац у купу, Спартак, па и циганија). Глупо се Чика Црни одрекао услуга играча кога смо ми овде изабрали за најбољег у сезони 2011.-2012.
Pa to samo kod nas moze, cekas igraca 6 meseci, on sledecu sezonu pokida, bude proglasen za najboljeg i odjednom nestane.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Љубиша Тумбаковић: Тешко ћемо довести Косановића

27 дец, 2012 Потврдио је Љубиша Тумбаковић да је Партизан заинтересован за Милоша Косановића (22), али се из речи спортског директора Партизана може закључити да је трансфер штопера пољске Краковије на црно-белу страну Топчидерског брда тежа мисија него што се претпостављало.

– Истина је, разговарали смо, али он има важећи уговор на још годину и по дана, тако да ће бити тешко да га доведемо – речи су Љубише Тумбаковића.
zurnal


on je stvarno jebeni boldrick:banghead vidi bogati, igrac cije obestecenja ne vredi vise od tri stotine hiljada jura je za partizan misaona imenica. na stranu to sto fudbaler krakovije ne moze biti pojacanje, ali koliko ovaj covek lupa je za riplija.

Diego,vidim već drugi put spominješ nekvalitet Kosanovića.
Ja momka zaista nisam pratio,i sad da je baš neki veliki kvalitet neznam ali gledao sam jednu utakmicu mlade reprezentacije kad ga je ciganski "murinjo" stavio u tim i mogu da kažem da je za naše mlade štopere izmislio fudbal,sve rešava iz prve i nekomplikuje,engleski stil.A ima u levici pravu bombu.
Tako ako bi ga doveli bio bi pojačanje za nas,i vredi tih 300.000 koje spominješ a i više,samo kad bi neko kod nas to i platio.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
4bfe97dcc1b122d1ace.jpg
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Коначно сам и ја добио информацију да је у потпуности све готово, и да Ђурић дефинитивно напушта наш ФК, и то врло ускоро... Неки медији ће већ вечерас и мало детаљније објавити све!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top