Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebe mi se za ligu šampiona. Mi tamo svakako ne pripadamo.

Ali bih voleo da uđemo, više nego leba da jedem, da im u usta serem svaki dan do prve petarde u grupi :D
Majku li vam cigansku. Da možemo teritorijom da se odvojimo mi kao grobari, ja bih bio kolovođa za nezavisnost, majku im bre jebem!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mo'š misliti, Partizan se provlači kroz blato u medijima. Ovde je sve u blatu, a pogotovu mediji, tako da kad god nas pomenu - bilo u pozitivnom ili negativnom kontekstu - mi smo provučeni kroz blato.
Srpski novinari, haha usraću se sad.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
A što se čudite? Partizan sa Živkovićem ima puno više šansi protiv Ludošumara nego bez njega i to smeta ciganjskoj naprednoj populaciji, boli njih krivak za represtaciju, to su potvrdili na OI 2004.

Ovaj turnir za petliće je smejurija, bitan je koliko i Chicago Sister Cup.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.084
evo maze nas malopre kovinjalo na rts sto smo vratili zivkovica, sad nas mazu na sos kanalizaciji.
mazu nas novine, maze nas javnost srbciganije.
e napusite nam se kurca svi na celu sa pickoustim diktatorom.
boze molim te samo da prodjemo bugare pa da pocrkaju svi dusmani!

Због догађаја везаних за "титулу" коју су цигани "освојили" 2013.-2014. ФК Партизан је морао да прекине све односе са ФСС. Не шаљу се играчи у репрезентације, ФСС не може да користи стадион ЈНА (иначе, репрезентација ће играти против Француске и Албаније на ЈНА, јербо Крцунова задужбина не испуњава услове. Тако је, рупчага је у много лошијој позицији од ЈНА, не може репрезентација да игра тамо).

Тај усрани ФСС дозволи онолико провидно намештање, дозвољава циганима да се такмиче иако су им играчи неправилно регистровани. Својевремено Чукарички губи утакмицу јер је годину дана дуговао играчу 70.000 евра. ФСС региструје 3:0, а ови плате за дан-два. Цигани дугују десетине милиона скоро свим играчима који су играли тамо (по 20 нових сваке године), некима и више од десет година! Реакција ФСС - хајде да казнимо Партизан, они се не буне. Наравно, не буни се мутава будала и банда око њега. Овај први јер је много глуп и не разуме скоро ништа, ови други јер се у тишини најбоље узимају проценти.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
i mene je Bakmaz ( koga inace volim da slusam ) iznervirao sa tim da vojvodina salje igrace za razliku od "nekih" ... na kraju krajeva i dalje se secam onog leta kada smo imali mozda i najjaci sastav ( protiv fenera ) i kada su dal na olimpijske igre ili tako nesto otisli fejsa tosic i jos jedan i uz to zuka bio povredjen pa nisu igrali prvu utakmicu gde smo mogli da rasturimo turke samo tako... i od tada me iskreno boli ona stvar za te mladje selekcije...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Нисам приметио да је неко од новинара позвао и питао Андрију да ли би радије да игра такмичарске мечеве квалификација за Лигу Шампиона против прошлогодишњег четвртфиналисте Лиге Европе и шампиона своје земље, или да дрибла селекције вршњака (од којих ниједна није у најјачем саставу) на полупразним стадионима у Мађарској ?

То болесно провлачење тих момака даноноћно по медијима као да неком дугују да одбране ту титулу, иако пола људи не би могло да наброји више од 5-6 играча од прошле године, је заиста за посматрање, какве су то фрустрације кад ти посветиш дан пискарању зашто овај оде онај оде не би ли се поистоветио са евентуалним успехом као да си га сам постигао. А о турниру довољно говори што нема Холандије,Шпаније,Италије,Француске, мада то је вероватно зато што они немају талентоване омладинце.

Ово је ствар око које се не треба нервирати, мада би нам то било лакше кад би имали неког паметног у управи ко би могао да састави неко једноставно саопштење поводом силиних напада са свих страна, пошто немамо очекујем неко невешто и неписмено састављено саопштење које ће само погоршати ствари.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nista novo.Hajka na klub ne prestaje.Medijska pogotovoBilo koji portal da otvorim uglavnom su gnusne laze i spinovanje.Ali mogu samo da nam popuse.Idioti iz uprave nisu trebali pustati igrace uopste,ali su im jaja u procepu,narocito lobotomiranoj spodobi,pa moraju da cine razne usluge mandovskom savezu.Umesto da cim taj isti savez izda uslovnu licencu mandovima i njihovim satelitima,posalju odmah dopis u Uefu,oni n ce to naravno mudro precutati.Jos se ovo govno novinarsko brine da li ce Zivkovicu skociti cena,kao i Mitru zbog ucesca na prvenstvu Evrope u kategoriji jaslica.Mnogo su bedni i jadni.Ali mnogo.To im je jedino ostalo da prate od fudbala i nemestene tekme u jsl njihove raspale kurve,kojih ne sumnjam da ce biti pregrst i ove sezone,pod vodjstvom jednog od top 5 mafijasa u drzavi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.885
Reaction score
13.707
Ove sezone ce cigani namestati utakmice od samog starta a ne od proleca tako da nas ceka paklen posao da dobijamo sve silom dok oni dobijaju milom. Mada posle prolaska Ludogoreca ce sve biti lakse, lakse cemo zadrzati igrace, bice bolja atmosfera u klubu i medju navijacima, a mozda dodje i neko pjacanje ko zna. Vecina igraca, a posebno strucni stab znaju sa kim imaju posla i verujem da ce znati jos bolje da se postave prema ciganskim namestanjima i ovaj put im ne dozvole da se izvuku. Da im uteknemo na bar 10 bodova u prvom delu, a u drugom ce s tom prednoscu biti lakse da se radi. Moramo da iskoristimo na najbolji moguc nacin taj derbi koji igramo kod kuce u prvom delu jer ako su nas krali onako na nasem stadionu proslu utakmicu zamislite kako ce tek da bude na njihovom sledece prolece? Otimace kao turci zulumcari....
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
@STOKAsJUGA
mi da sve pobedimo necemo im uteknuti 10 bodova... oni ako pored nas mogu da izgube bodove na jos 2-3 mesta to je to...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Govno ono jedno odvratno smrdljivo cigansko MOŽEŠ DA MI SE NAPUŠIŠ KURCA a i svim mojim kolegama sa ovog foruma koji su te isto tako častili! Govno jedno! Što bi Maminjo reko mućki provokator! Videćemo da li će nekad tvoj voljeni klub biti u ovakvoj situaciji i uraditi isto ovo i da vidim šta ćeš da napišeš. Ali tvoj voljeni klub uskoro neće više postojati ili će postojati u nekom nižem rangu gde mu je i mesto.

Kakva reprezentacija ko im jebe mater. Žao mi samo Veljka. Andrija kad bi igrao danas bio bi preumoran, još plus put nazad. Ipak je on dete, a nama je očigledno jedan od bitnijih u timu kad vidimo ko mu je konkurencija i kako su odigrali protiv amatera sa Farskih Ostrva. Znači odjebite od Partizana, kaznite nas tako što ćete nam zabraniti da šaljemo igrače u reprezentaciju molim vas.

Nama je ovaj dvomeč sa Bugarima meč sezone. Ne pišem ovo u temi liga šampiona, zato što verujem da je ipak sudbina FK-a u nekoj bliskoj budućnosti najuže povezana sa ishodom tog meča. Mislim da je kolega StokaSJuga ostavio post u kome se lepo kaže šta nas čeka posle dvomeča sa Bugarima i eventualnog prolaza. Solidan finansijski prihod, grupna faza nekog od Evro takmičenja, uz sva govna i lopove u upravi verovatno i kakvo takvo jačanje igračkog kadra i naravno plač i muka ovakvih govana kao što je ovaj smrad sa početka mog posta.
Ako ispušimo tek ćemo da vidimo šta je dno i šta je muka. Odlazak najbitnijih, ostanak i guranje u prvi tim najgorih, besparica ako je ikako moguće gora od ove i ko zna kakva atmosfera među igračima...

E da i za kraj Lazo Bakmaze NAPUŠIŠ MI SE I TI KURCA govno mađarsko jebem i tebe i sve tvoje "firmaše" u dupe govno napaćeno. Oni imaju više kompleksa od cigana kad smo mi u pitanju.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dovla:clap:respect za lazu bakmaza. Napacena majmuncina matora,neka odjebe u pominjanju Partizana u troskocima.

Stoka autonomaska.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.318
Reaction score
3.972
Локација
Kobasicarija "Venac".
bahati partizan:prekrsti.

ne, glupi zlatibore! ljudi koji vode nas klub nisu bahati. bahat je marko nikolic, kom pripadaju najvece zasluge za povratak crno-belih momaka. da je po djuricevom, ostali bi oni do kraja, i pride dao bi im jos par dana za shoping. dragi moj zlatiborac, trebao si malo zesce oplesti po treneru partizana.

picko mandovska!:kur
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Уместо што нас тако олако узимају у уста, боље нек се запитају што апсолутна свака национална селекција у свим живим спортовима зависи од садашњих и бивших чланова Партизана.Kад нас већ унапред прогласише кривцима за евентуални неуспех државног тима, могли би онда и да нам одају признање за све успехе српског спорта предходних деценија, којих би курац било да нема Партизана

Што неки други клуб није створио тог Живковића (или пре њега Марковића, Митровића, Настасића, Љајића...), па да нам покаже како се поштује интерес репрезентације.

Док су им пуна уста српства, ми увек можемо да кажемо да смо дали на стотине играча (не само у фудбалу) који су доносили радост овом народу.Ми фрањевци и шиптари.


Друга ствар је што је Партизан је спао на ниске гране, па и те како зависи од играча од 18 лета.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Da se ja pitam ,ni u fudbalu ni u kosarci ne bih davao igrace za reprezentaciju dok ova vlast na celu sa Vucicem ne prestane da unistava nase sportsko drustvo.U fudbalu nam ova drzava oduzima vlasnistvo nad stadionom, dok je fudbalski savez postao rob cigana i aboliranih licemera.Novinari nek laju sta hoce,to im jedino preostaje.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Interesantno je da nema nikakvog "nerazumijevanja" na relaciji Veljko -Partizan, cak ni od strane FSS, jer je ocito u pitanju dogovor. Ali tu su uvijek spremne "moralne vertikale i cuveni borci za spas srpskog fudbala" da postave par pitanja. Kakav konj moras biti da napises ovakav tekst. Gdje je granica ponizavanja Partizana I Partizanovaca I ima li neko normalan u klubu da bar postavi pitanje oko ovakvih stvari. Sve mi se cini da neko tamo testira gdje je granica pishanja po nama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.885
Reaction score
13.707
Bahati Partizan...ma vise je dobar jebac nego sto je bahat. Vidis kako stenju novinari malo malo pa ah Partizane ovo ah Partizane ono...
Ajde Lazo pocni da lobiras za Partizan dacemo ti Bilju i Snezu da omastis brke ostavi se cigana, ladnog piva i jagnjetine.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Setite se samo kad smo pustili pola tima na Olimpijske igre (iako smo mi imali u isto vreme kvalifikacije za LS cini mi se), pa nam se povredio tada jedan od najboljih i najskupljih igraca Fejsa, jel nam neko rekao hvala ili izvinite mozda?! Secam se da i cigani jedno leto nisu hteli pustiti svoju zgadiju u reprezentaciju pa niko nije smeo da im pisne...

Sad da su nasi pametni da sve igrace iz svih selekcija povuku, pa nek igraju rakici,planici i ostala terzina goveda...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Stvarno ljudi pa da li je ovo moguce vise, kako ih nije sramota vise.
Sta smo mi, gde su ljudi iz kluba. Stanite zlotvori iza onoga sto pljackate godinama.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Uprava maksimalno moze da stane samo iza koferceta sa parama kad se odradi koja prodaja i kad stignu parice od UEFE. Sve ostalo (osim putovanja na racun kluba) im ne spada u rok sluzbe. A gde i da dizu galamu sada, dok im je ostalo jos samo 15-20 godina jahanja crno-bele kravice muzare. Treba misliti na buducnost, a ko zna sta nosi noc, a sta dan. Pogotovo u sROMbiji.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Уместо што нас тако олако узимају у уста, боље нек се запитају што апсолутна свака национална селекција у свим живим спортовима зависи од садашњих и бивших чланова Партизана.Kад нас већ унапред прогласише кривцима за евентуални неуспех државног тима, могли би онда и да нам одају признање за све успехе српског спорта предходних деценија, којих би курац било да нема Партизана

Што неки други клуб није створио тог Живковића (или пре њега Марковића, Митровића, Настасића, Љајића...), па да нам покаже како се поштује интерес репрезентације.

Док су им пуна уста српства, ми увек можемо да кажемо да смо дали на стотине играча (не само у фудбалу) који су доносили радост овом народу.Ми фрањевци и шиптари.


Друга ствар је што је Партизан је спао на ниске гране, па и те како зависи од играча од 18 лета.

Svaka cast za ovo. Mislim da bi i saopstenje trebalo da bude u ovom stilu. Moralni gmizavci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top