Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne slažem! Nikolić je postupio apsolutno ispravno, jer ne dovode se fudbaleri preko YouTub-a nego ih prvo pogledaš, pa odmeriš, pa tek onda rešiš da li da ih dovedeš. Ove što je fudbalski znalac (Vazura) predložio su mačke u džaku. Možda bi i bili OK, a ako ne Nikolić bi ispao glavni krivac, jer nije uspeo da ih uklopi u ekipu.

Svima treba da bude jasno da su banditi iu UO samo hteli da zamažu oči navijačima... kao, eto doveli smo "adekvatnu" zamenu. Naravno, malo vas bi pitalo kako fudbaler koji je plaćen samo 50.000 Evra može da bude zamena fudbaleru koji je prodat za 4 miliona! To ti je kao da prodaš Mercedes za 50.000 pa kupiš Fiću za 5.000. Jebiga, i jedan i drugi se kotrljaju, pa je to "adekvatna zamena"!

Znači trebali smo da platimo 4 miliona za špica da bi valjao?

Nego, u tom trenutku više nije bio bitan ni kvalitet već broj napadača. Imali smo samo DVA! Jedan nabedjeni koji jedva čeka da ode a drugi koji je u zadnje dve godine više bio u invalidskim kolicima nego na terenu. Takodje, Kojića je gledao do mile volje od kad je u klubu, malo na treningu, malo više na snimcima iako ima više rengenskih snimaka nego na YouTube-u. Na osnovu čega je zaključio da će on izvući polusezonu kao prvi špic???
U 5 do 12 je morao da uzme nekog, makar kao trećeg špica a onaj Litvanac garant nije gori od Kojića. Ovako, ovi dvojica mogu na terenu da vade paliju kao Čapljić i da drkaju do miće volje jer nema ko da ih menja.

Evo, Jovančić je upravo dao gol. Mrak mi je pao na oči...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Danas sam se cuo sa Zoltanom Sabom ( trenutno pomocnik u Donjem Sremu ) i kaze mi da ce se u sredu znati dal se igra u Pecincima ili Novom Sadu..
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Steta za rezultat iz Jagodine, ocigledno im se osmehnula sreca a i sudija je bio tu za svaki slucaj, raduje sto ove sezone im ne ide zatvaranje tako lako ko prosle, pa mozda mozemo da se nadamo jos nekom kiksu, nece stalno ulaziti lopte sa 20 metara a nece stalno ni sudija smeti da svira onakve penale.

Najbitnije je u ovom trenutku da mi krenemo sa pobedama.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znači trebali smo da platimo 4 miliona za špica da bi valjao?

A gde sam ja to rekao!!!

Rekao sam i ostajem pri tome, da fudbaler koji dođe za budidžabe NIKADA ne može da bude ADEKVATNA zamena za fudbalera koji je prodat za 4 miliona! Čista logika i ništa više!

Uostalom, ako su ti fudbaleri adekvatna zamena za Škuletića, koji kurac su Rusi nama dali toliki novac. Što oni nisu doveli te fudbalere i ušparali gomilu novca!

Prestanite da branite Upravu i napadate Nikolića. Za ovo svakako nije kriv!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Sa Kojicem u napadu u ovoj sezoni moze da osvojimo samo kurac. Forsirati Saponjica, pa sta nam Bog da, mozda osvojimo titulu. Kazu da je Saponjic mnogo dobar. Nikolic Kojicu daje sansu zbog iskustva i prethodnoj saradnji sa njim.

Nikolic oterao Fofanu, da rastereti klub da mu ne prodaju Skuletica, izjebali su ga.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Циганин сам ал' најлепши

Tvoj post je blizu onog ciganskog crteža serviranog sinoć ovde u kojem neki prljavi ciganin "objašnjava" kako je mahan ofsajd Volkova koji je, jel te, bio najbliži poprečnoj liniji kod šuta Grbića. Da, taj isti Volkov koji je u tom trenutku bio skoro kod korner zastavice. Blizu si ciganskog crteža, a niste isti samo zato jer ti nisi prljavi ciganin, pa kod tebe verujem samo u nepoznavanje pravila (a pre toga i u neinformisanost jer pogrešno objašnjavaš trenutak koji je već u startu skroz nebitan).
@ Je-ne-a
Па овако, с обзиром да ме упоређујеш с циганима, чак кажеш да сам исто "печен" а да је једина разлика то што ја навијам за Партизан, да ти кажем неколико речи.

Да не буде забуне, то сам већ једном написао, твоји постови, након хваљења управе и паљења масе кад су стигли на власт, су ми битни исто онолико колико и оног лика што се појавио три недеље пред изборе, најављивао Братела, па три дана пред изборе волшебно нестао.
Нисам ја палио масу овде да ће потећи мед и млеко, само да дођу "нови" на власт.
Нисам ја најављивао спонзора, па одјавио Есмарк и написао да има још један озбиљан кандидат за спонзора
Ово су били само неки од твојих "испада", не желим даље да се присећам јер добијем жељу да одем тамо "где и цар иде пешке".
Паљење масе није гробарски обичај, већ неких других, нама добро познатих ликова на власти и у комшилуку. Како би се осећао да ја за тебе напишем да си класичан СНС бот, а да се разликујеш од њих само по томе што навијаш за Партизан? Мани ме се човече. Ја бих волео да је гол признат па макар тројица наших била у офсајду. И даље стојим при ставу да је Којић био у недозвољеној позицији код Грбићевог шута. Да ли је био пасиван или не, не знам, али знам да офсајда није било код Нинковићевог шута, а како овде читам, помоћни је тада дигао заставицу. То не мења моје мишљење да смо утакмицу морали да добијемо још у првом полувремену. И да ћемо све утакмице морати да добијамо у првом делу утакмице, јер имамо превише играча који не могу да изнесу притисак морања у другом делу и склони су инцидентним ситуацијама и неразмишљању у моментима кад не иде.

Отприлике овако нешто сам и очекивао када су ови дошли на власт. Невезано само за фудбал, кад видим неког да слави победу на изборима, било у клубу, било у држави, било у земљорадничкој задрузи, знам да је тај на власт дошао због себе, а не због опште добробити. С обзиром на ситуацију у држави, клубу или у било којој области живота, кад видим да се неко ухватио за главу када је сазнао да је победио знаћу да је тај прави. Тај је свестан у шта се уплео и какви га проблеми чекају. Код нас се нико, осим тренера и дела навијача, није ухватио за главу кад су продати Шкулетић и Лазовић и кад смо остали на Којићу и Шапоњићу.Такође, ФК Партизан престао је да постоји као клуб који сам волео, у суботу 28.II 2015. поделом флајера са подршком управи, таквој каква је. Ово сада је само љуштура, форма без суштине која чека да буде бачена на колена и принета на олтар као жртва великом вођи. Они који су чували управу на западу, ти назови навијачи, саучесници су у овом убиству.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Kojic igra u startnoj postavi samo da bi ga prodali. I jesenas je bio ispred Fofane samo zbog prodaje.Jadnik ne moze da se sastavi sa loptom.Na toj poziciji bi bili bolji Saponjic,Ninkovic,Grbic ili Marinkovic.
Kako su nam govnari osakatili tim,titulu ce uzeti raspali cigani koji su pred gasenjem.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sekula druže, pa daj im malo vremena. Tek su stigli a i sad će proslediti deo para u KK.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Са сајта:

Sekretarijat Upravnog odbora FK „Partizan“ održao je, uz prisustvo Trenera I tima, sednicu na kojoj su analizirani nastupi ekipe u prva dva kola prolećnog dela sezone Jelen Super lige Srbije.
Konstatovano je nezadovoljstvo prikazanim igrama, a naročito ostvarenim rezultatima. Pored ispoljenih slabosti na rezultatski podbačaj u jučerašnjoj utakmici uticala je i kardinalna sudijska greška prilikom nepriznavanja gola koji je postigao igrač FK „Partizan“ Petar Grbić. FK „Partizan“ očekuje adekvatnu reakciju nadležnih organa FSS i preduzimanje mera kako se ne bi ponavljale greške koje direktno utiču na ishod utakmica, a time i na poredak na tabeli.
Sekretarijat Upravnog odbora iskazao je puno poverenje igračima i članovima stručnog štaba uz uverenje da će se forma ekipe popraviti u narednim utakmicama i ostvariti rezultati koji će zadovoljiti ljubitelje crno-belih boja. Opšte je mišljenje da klub i tim imaju potencijal i resurse da iskazane slabosti prevaziđu i ostvare takmičarske ciljeve u ovoj sezoni, osvajanje „duple krune“. U tom pravcu postoji puno jedinstvo uprave, igrača, stručnog štaba, zaposlenih u klubu i navijača koji će, svako u okviru svog delokruga rada, dati maksimum svojih mogućnosti za osvajanje trofeja prvenstva i kupa Srbije.
Beograd, 01.03.2015. godine
Sekretarijat Upravnog odbora FK „Partizan“

Секретаријат успоставио синергију.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
И даље стојим при ставу да је Којић био у недозвољеној позицији код Грбићевог шута. Да ли је био пасиван или не, не знам,

Stojis pri stavu da je bio ofsajd, ali ne znas dal je bio pasivan ili ne?

Da se ponovim, mada je JeNeA vec napisao.

Tacna je tvoja definicija ofsajda ako gledamo polozaj Kojica, ono sto nije tacno ili sto ti ne znas je da je Kojic u ovom slucaju pasivan iliti skroz nebitan, niti igra loptom niti ometa nekog od protivnickih igraca, znaci nema govora o ofsajdu.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Време

@President
Нема више времена за било шта.Нема више времена, четрдесет пет тридесет осам... речи чувеног Младена Делића на утакмици против Бугарске 1983. у Сплиту. За ФК Партизан времена стварно нема, прелазни рокови су прошли, то нам је што нам је. Може бити само горе ако се, не дај боже, неко повреди. Колико год кукали на Којића, замислите да се и он такав какав је, не дај боже, повреди. Куд онда? Шапоњића у шпиц, а оног малог од петнаест година на клупу? Дивота.
Што се тиче кошарке, имамо још четири дана, тачније до петог марта, рок да доведемо плеја. Време цури ,пара нема, а каса у Вазуриним рукама. Која је шанса да он појача КК и тиме буквално донесе титулу Партизану. Зар стварно мислите да ће та бубуљица на Његовом дупету толико да се осили и баци шефа у очајање, утврђујући му комплекс од нашег КК-а који вуче цео свој јадни и бедни живот? Don't be смешни. Знам да је твој пост био сарказам, али сам у тако сјебаном расположењу да ми ни победа кошаркаша није успела поправити дан.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Uostalom, ako su ti fudbaleri adekvatna zamena za Škuletića, koji kurac su Rusi nama dali toliki novac. Što oni nisu doveli te fudbalere i ušparali gomilu novca!
Zato sto bogati i ozbiljni klubovi ne zele i nemaju taj luksuz da kupe macku u dzaku, da je sacekaju i istrpe da bi videli vredi li taj fudbaler nesto.
Na polusezoni se kupuje pojacanje...
A sve ovo ide u prilog "odbrane" Marka Nikolica. Postupio je kao da je trener negde u Nemackoj ili Engleskoj. Prava odluka. Ako nam je frka, zavisi nam titula, zivot kluba je ugrozen itd., sedite za sto (mislim za UO), razmotrite koji su slobodni igraci i DAJTE PARE ZA OZBILJNOG NAPADACA !!!!!!

Inace, izgoreli smo k'o hepo-kockice, a nije bas tolika frka...
Ok, prosuli smo bodove, ali mozda u najboljem mogucem trenutku. Cigani igraju svoje prijateljske meceve (onaj Radnicki koji je igrao protiv nas, da je hteo ili smeo, razbucao bi ih...), ostale ekipe iz JSL nisu nikakvi konkurenti, jer su "mali" klubovi, a mi smo se opustili jer smo ubedljivo najbolji i vec smo videli titulu u vitrini...

Ne sumnjam da ce MN naci nacin i taktiku da zavrsi ovo kako treba. Nisam trener i bezveze mi je da ja krojim taktiku FK Partizan-a, ali kao "svaki objektivni navijac u Srbiji" i ja imam "ideju" kako bi trebali da igramo :
-Kao da nam zavisi zivot od svake naredne utakmice, od prvog minuta na sve ili nista, pa sta Bog da...provalili su nam igru po bokovima, a i kad prodje ta taktika, nemamo kome da zavrnemo loptu, tako da "kroz sredinu" i samo na silu je meni dobitna kombinacija.
-Ima ljudi koji kude Drincica. Ima samo sut...e pa zato kroz sredinu, na faul, pa iz 5 pokusaja ubosce bar jedan...
-odbrana nam je suplja, tako da cemo se braniti tako sto kidisemo non-stop...
-imamo snage i igrace za tako nesto...
-nema fer-pleja..jako i u meso, po cenu kartona, prljavo i bezobrazno, direktno u kolena ili u kost, kakvo kurac vracanje lopte ili izbacivanje u aut zbog povrede protivnickog igraca, vredjati ga i jebati mu celu familiju, pa da vidis kako ce odmah da ustane...
-igrati na krv i noz...
Nadam se da je i MN toga svestan i da je djavo odneo salu. Samo pobede ga ostavljaju na klupi.
Znaci, bez kalkulisanja, jako, ostro, prljavo, bahato, bilo kako, pa kud puklo da puklo...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ Sekula:

Trebalo je da ostaneš na fudbalskoj temi zvanoj "ofsajd". Citirao sam te samo i jedino zbog toga i objasnio sam ti kako i zašto nisi u pravu. Nisam ti rekao da si cigan, niti da si "isto pečen". Rekao sam ti da si neinformisan oko trenutka mahanja pomoćnog, ali bogami i da nisi blizak sa pravilima jer si dao sličan primer od pre 30 godina, a pravila su se od tad "i-ha-ha" promenila. To je sve.

Što se tiče drugih stvari o kojima pišeš, a nisi jedini koji u poslednje vreme "maše" nekakvim mojim "kiksevima", ili "ispadima", ili "paljenjima masa": Ljudi, umoran sam i smoren od vaših prozivki, što direktnih, što indirektnih. Nemam volje niti želje da bilo šta objašnjavam, ali zato javno priznajem nekim svojim prijateljima (prepoznaće se, svraćaju ovde) da su bili u pravu, da sam bio najveća budala što sam ovde pisao i što ih ranije nisam poslušao da prestanem sa tim, jednom zauvek.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
У реду је подршка колеги ЈеНеА, али није то коментар за ову тему.
 
Последња измена од уредника:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
prevelik akcenat se baca na ono sto nije srz problema.
te tajming izmena ne valja, izbor izmena nije dobar, zasto ne balazic protiv vozdovca, sto ne proba sa dva spica...ovo poslednje mi je bas onako bzvz. upariti dva sidrasa je isto sto i terati u brak jevrejina i curu iz bejruta.

ovde je malo ljudi pominjalo cinjenicu da ekipu kraj aut linije ne vodi nikolic vec varga. licno smatram da to nije isto, ma kakav dogovor imali pre utakmice i koliko planova b,c,d ili e imali. utakmica je zivi stvor, kome nikada ne znas u kom pravcu moze otici. ocekujem boljitak kad se marko vrati dole.

da ne ispadne da je nikolic svetac, evo ja cu mu prvi uputiti kritike ako protiv d.srema ne stavi saponjica umesto kojica. mali ima stofa, lako ulazi u sanse, ima i neku drskost za koju se nadam da ce biti valjano kanalisana. kojot je sjeban poput imenjaka iz popularnog crtaca.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
U Humskoj se, sa povratnicima-kapitenima, uvek slavilo

- Mogu ja nekada i da ponesem traku kada on nije na terenu, ali svaka dalja priča na tu temu je suvišna. Zna se da Partizan ima samo jednog kapitena. Možemo svi mi da je nosimo, ali zna se kome ona pripada. Dok god bude bio aktivan, mi ostali ćemo samo biti nosioci trake, a Sale pravi i jedini kapiten. Takav je Saša bio sa 18, takav je i sa 37. To mora da se poštuje - pogodio je suštinu Lazović.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...oj-se-sa-povratnicima-kapitenima-uvek-slavilo
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
S obzirom da je cak i Karadzic sinoc u analizi kolaa na Areni rekao da je Parizan OSTECEN jer ofsajda nije bilo (a nije red da jedno zensko sad tu nesto vama realnima i macho-grobarchinama otvara oci i objasnjava fudbalska pravila) najjednostavnije je da vam kazem da mozete da prekinete komotno raspravu na tu temu...

UPRAVA NAPOLJE!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Zaboravite sve ostalo, pomoćni je podigao u momentu ubacivanja lopte od strane Kojića u gol(video svojim očima). Znači da je pomoćni mislio da je Koja(čini mi se da sam ga video na basketu sinoć) bio u ofsajdu u momentu Džigijevog udarca na gol.

Sve ostalo je nebitno, oštećeni smo i jbg. Da je vreme normalno, i da imamo normalnu upravu, ne bi pomoćnom palo na pamet da zateže.

Da li je namerno ili ne, nije bitno, bitno je to da se usuđuju to da sviraju, i odakle im ta smelost.

Prošle godine protiv Vojvodine onaj penal...muka je to, na žalost, tako se gube utakmice i titule.

Jasna
Milan Karadžić je naš čovek.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Rekao sam i ostajem pri tome, da fudbaler koji dođe za budidžabe NIKADA ne može da bude ADEKVATNA zamena za fudbalera koji je prodat za 4 miliona! Čista logika i ništa više!

Pa Lazovic je dosao za dz prosle godine....i mogao bi biti vise nego adekvatna zamena mnogim spicevima...tako da ti ova konstatacija bas i ne stoji... Mislim da suvise generalizujes stvari..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top