Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa zar Ranko Stojic nije direktor Olimpije?Trener im je bio Nikolic(doneo im titulu,pa ga oterali pred sam kraj)....Sta ima Stojic sa Partizanom(nebitno koga podrzava)???Nije u Skupstini,tako da...
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Uefa njih nece izbaciti jer im je drzava poslala novac otkinute od dece bolesne od raka. Klub koji ima dug, po sopstvenom priznanju, od 50 miliona evra a casti 40 soma poluljudi pivom i cipsom (ne znam samo cime casti), dovodi preskupe strance, ima prvenstvo na svakom domacem fudbaleru koji nesto zna ili ce mu kolima zgaziti tatu, sigurno je platio reket uefi. a onda neka odu u posetu onkoloskoj pedijatriji i objasne im zasto je mali snj.dj umro u 5. godini zivota cija je operacija koja je mogla da mu spasi, poboljsa i prolongira zivot kostalo koliko Ibanjezova polugodisnja plata.
zasto ce penzionieri jesti moju potrosenu konzervu tune iz kontejnera, zasto ce putarine skociti, zasto parking ne placa ko god stavi neku policijsku ili pravosudnu zastavicu na soferku.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.598
Локација
Kej Republika
Kad su nasi navijaci, kakvi god bili, na Jugu okacili onu zastavu Only Jews and pussies mi dobismo kaznu odmah nakon toga. Ono sto je tad upadalo u oci je da je svaki portal to preneo. Cak su izvestavali iz minuta u minut. Prizivali kaznu.
Sad cujem od vas da je zgadija prozivala UEFA. Ja ni na jednom portalu to video nisam.

Zabole me da li ce njih izaciti ili ne, ali cisto poredjenja radi. Nas cekaju mnogo veci problemi od toga u kom takmicenju krecemo kvalifikacije.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Stvarno veliko olakšanje što se završila ova sezona. Sezona u kojoj smo ostvarili ono što nam je dozvoljeno da ostvarimo. Očekujem da nam naredne sezone vrate taj dug, tj. titulu. Bio bi red. Ako je bilo nekog dila, makar i nasilnim putem ugovorenog, valjda smo i mi smeli da postavimo neke svoje , kakve - takve, uslove. A za Evropu se moramo dobro spremiti. Nadam se da je to "spremanje" u planu, kako god prošla ta famozna skupšina. Evropa je ono što nas svih ovih godina značajno uzdiže iznad superligaškog šljama, predvođenog prevarantskim klubom za koji navija nekadašnji huligan sa severa, a sada kralj patetike. Valja tu visinsku razliku još podići. Kao što smo to započeli ove sezone - što je i jedina pozitivna stvar koja će ostati za pamćenje u 2015/2016. Nije mala stvar, naprotiv, ali je opet nedovoljna bez titule, koja je po svoj sportskoj logici morala biti naša. Spasioci, čekamo vas!:D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@sale sk
I on je kao Nikolic dobio nogu u Olimpiji. Nemam pojma sto se oglasava i to preko smrdljivog blica. Odmah je naglasio par igraca iz FK Rad kao najzasluznije za opstanak. Prema tome vjerujem da ce opet zasjesti na celo FK Rad i pokusati da nam utrapi nekog svog pulena. Mozda je sve to moja paranoja :D

@idio groma
odlicno zapzanje sto se tice rekacije medija
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.521
Reaction score
23.520
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ko da olos zna za neki red, samo za otimanje, kradju, ucene, ako budu mogli, krasce jos vise, a i ociglednije, obraza to nema.

A za nas je pitanje samo hoce li nas voditi manji ili veci izdajnici, ubedjen sam da ce svakako biti izvrsioci zelja onog maloumnog cigana.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
hoce li ova govna izbaciti iz evrope,mi da ovo radimo leteli bi u roku od odmah...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Gazda kljucaj temu da se zavrsi vec jednom ova kosmarna sezona.

Sledeca nas ceka sa Zekom ili Bjekom na celu FKP, Psihopatom na celu drzave, Kokezom na celu FSS i FSBG, Muslin selektor repstacije, iskusni i dokazani lopovi na celu cerge...

Partizan kao pojam, ime kluba, moze da se odrzi u zivot samo uz Evropske utakmice i titule.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode... šta mislite ko vodi FIFA i UEFA i šta njih najviše interesuje. E pa, sada vam je jasno da li će ih izbaciti. Ako ih uopšte i kazne biće to sa utakmicom bez publike. Mi smo naše odradili, a šta će ovi iz UEFA da urade, nije do nas. To je organizacija koja se posrala po sopstvenom Statutu da bi primila Kosovo. Da se razumemo, cigani su u pravu sa onim transparentom. Naš problem je što UEFA i dalje njima gleda kroz prste zbog mešanja politike u njihov klub. Zbog lažnih licenci, dugova, i svega ostalog. Da ima pravde u državi Smrdiji, cigani bi odavno igrali u seoskoj ligi. Da ima pravde u Jevropi, cigani bi bili izbačeni pet godina.

Mi tu ništa ne možemo, ali i te kako možemo da ojačamo naš FK Partizan. Da li hoćemo i da li smemo to je pitanje za novu upravu.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
valjda je interes Partizana na prvom mestu.
Upravo tako.
Do pre desetak dana sam zeleo i prizeljkivao da :pickaciganska ispadnu odmah na startu kvali u Q2 i da se u sezoni kupanja oproste od evrope. Medjutim analizirajuci nasu i njihovu sezonu 2015/2016, nikako nije interes Partizana da :pickaciganskavi i OSTALI klubovi ne doguraju sto dalje u evropi. Cak sta vise idealno bi bilo da grupu LE igramo i mi, i cukaricki i :pickaciganska i novosadski cigani.
Pre svega ni jedna od tih ekipa pa ni mi nema para da moze da ima 2 tima i dugacku klupu da mogu da se rotiraju i odmaraju igraci, a treba teoretski odigrati do kraja 2016 36 utakmica!!!!
Mi smo na kraju 2015 zbog manjka dobrih igraca, generalno manjka igraca i ogromnog broja utakmica imali 12 nepobedjenih utakmica u jsl, ukoliko udjemo svi u grupe minimalan broj kikseva ocekujem izmedju 7 do 15.
To otvara prostor da do kraja 2016 na prvo mesto zasedne neki radnik iz surdulice ili radnicki nis npr i da JSL ucini na oko ,,interesantnijom,,.
Drugo bodovi ostalih klubova znace JSLu samim tim i nama.
Trece njihovo i nase igranje evrope znaci da se nece odlepiti i da cemo biti jako blizu sa brojem bodova sto moze da bude prednost pred play off 2016/2017
Ako bi mi ili oni ispali iz evrope ponovila bi se ova sezona. Ako oni ispadnu a mi prodjemo, mi cemo kiksati u jsl a oni ,,obarati,, rekorde. Ako oni prodju a mi ispadnemo iz LE mi cemo da gruvamo u JSL oni da kiksaju, zato je i nas interes da svi pokusaju da udju u grupe. Cigani ne u ls, ali neka udju zajedno sa nama u le kao i cukaricki i vojvodina.

Uvjeren sam i da ode Tomic da nece doci niko puno bolji.
Osim ako to ne bude Radomir Antic :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Mi necemo imati dva tima za norbu ba dva fronta tj tri (kup), ali udju li ne daj boze cigani u LE, imace i dva tima za evrpou plus zatvorene utakmice u Premijerovoj ligi...
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
U slucaju da sve favoriti prolaze u plejof lige sampiona (kao i u ligi evrope)bili bi na 18 mestu. Ili u slucaju da Genk ne prodje u kvalifikacije onda 17. Znaci dozvoljen broj iznenadjenja u Q3 lige sampiona je 4 odnosno 5 ako Genk ne prodje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
I dalje se ne slažem da je utakmica Novi Pazar - Partizan bila nešto presudno i krucijalno, ili da je baš ona pokazala da mi ne smemo da osvojimo prvenstvo, ili da imamo naređenje da ga prepustimo zna se već kome...

Ne znam, ali ja ne mogu da verujem da bi, kao i u K.K. (i na tamošnjoj temi se pisalo o tome), neko mogao da naredi Tomiću, ili Vujoševiću, Džikiću, ej, ajde izgubi utakmicu, ili, e, aj pusti Zvezdu u derbiju...
Neke funjare bi i pustile, ali sve dok ima bar NEKO u Partizanu koji NE BI to pustio, (verujem da Saša Ilić na primer ne bi to pustio!) ne mogu da kažem da smo ih pustili...

Jednostavno, mi smo bili dovoljno slabi (ili da kažem nedovoljno jaki) pa da izgubimo prvenstvo i sami od sebe, bez nekog naređenja, a Zvezda je, em upumpanim parama dovela solidne igrače, em je mogla da odigra ,,naštelovane,, utakmice kad god joj to zatreba...
Da smo mi mogli da osvojimo ,,100 bodova,,ove sezone - pa oni bi osvojili ,,200,,... sećate li se sezone kada su ,,čergari,, osvojili svoju prethodnu titulu?
Mi smo svaku svoju utakmicu tada odigrali ,,na krv i nož,, a njima su se svi sklanjali, dok su im protivnički treneri posle utakmica čestitali osvojenu titulu - unapred - jer su valjda već znali kako će se prvenstvo završiti, iako je imalo još da se igra...

Što se tiče tog Novog Pazara, jednostavno, trener je verovao da i ,,rezervisti,, mogu da pobede, isto kao što i drugi treneri nešto pogrešno misle ili rade, ne poznavajući F.K. Partizan onoliko koliko mi forumski mislioci... :D

I Drula se zajebao sa taktikom i vođenjem utakmice protiv Augsburga, i Tomić se zajebao i to više puta, sa taktikom bez špica, i Tomić isto ponekad smatra da rezervisti mogu da pobede (pa se zajebe), i tako redom...

Jebiga, nemaju Partizanovi treneri naše, forumsko (i ne samo forumsko) iskustvo, i poznavanje fudbala i mogućnosti Partizanovih igrača...a kad se nauče, kasno je... :confused

Dakle, obezbediti Ligu Evrope i bukvalno finansijski opstanak kluba, ili baciti sve snage u vatru u NP, zarad par bodova više na samom početku prvenstva - bezrezervno sam bio i ostao za ovo prvo...
Bilo je dovoljno vremena i utakmica da se eventualni kiks kasnije nadoknadi - uostalom, tri derbija se igralo ove godine, da smo bili pravi, dobili bi bar neki, ili sva tri...Ali, nismo bili pravi!!!

Naravno, taj NP, to je sve u domenu teorije šta bi bilo, kad bi bilo - i naš najjači tim gubio je ove sezone bodove itekako, pa, čak i da je igrao tamo, možda bi ih i on izgubio, kao što je bilo moguće da (uz malo više sreće) i rezervisti tamo eventualno pobede, jer ni Novi Pazar nije neki bauk a la Steaua, moguće je (mada sumnjam) i da bi prvitimci mogli uspešno da pobede NP, i da nam se tu niko ne povredi, a zatim da budu dovoljno sveži da obezbede i Evropu, međutim, eto, beše šta beše...

Ne kažem da ne treba uvek igrati u najjačem sastavu - treba - ali, ako su ti svi igrači spremni, zdravi, sveži, u formi, kondiciji - ako su spremni da igraju utakmice non-stop, ali ako nisu, jebiga, moraš nekog da odmaraš, štediš, menjaš...
Drugo je pitanje, a zašto nisu spremni...

Ja prevashodno gledam u ,,naše dvorište,, - a mi ove sezone, sa ovakvim timom, nikako nismo mogli da uspešno izguramo sva tri fronta...
,,Cigani,, će da nameste sve što im treba, ali zato bi mi morali da budemo ,,jaki k'o zemlja,, pa da pobeđujemo sve redom - i to bez nameštanja...
A koliko smo bili jaki ove sezone?

Pa sećate li se jako loše forme Vulićevića, dugog traženja levog beka, pa onda naše sredine i veze koju je činio jednonogi Babović, Brašanac često posvađan sa loptom i Legendarni Sale u krajnje poznim godinama za evropski fudbal ili jaku utakmicu kao što je to derbi, pa onda napad u kome je Božinov ili odsečen od te veze, ili pada u duelu...(uglavnom u Evropi)
S druge strane, Abu je zaista bio najbolji kada je imao ,,livadu,, ispred sebe (u Evropi), ali manje upotrebljiv kada je ispred njega ,,parkiran autobus,, (u domaćoj ligi)...
Da ne idem sad u detalje šta je kom igraču falilo i šta ko ima kao prednost, i kakav je bio Fabrisio... :D ... ali i ko je od igrača stvarno bio kriv za primanje golova u derbijima???!!! :banghead (a nije Fabrisio, mada su ga glupi novinari okrivili čak i za to - i to čak iako uopšte nije igrao derbi?!)

Eh, o igračima bih ja još nešto, ako cenjeni PROFESOR, postavi anketu za biranje naj igrača ove poslednje utakmice, kraj je naše fudbalske sezone, ja bih da iskoristim to svoje biračko i demokratsko pravo, ali i da vidimo ko je to, po nama, ove sezone bio najbolji...pa da ,,reknemo,, koju i o tome...
(Nešto ga nije bilo poslednjih dana, ali nadam se da nam je PROFESOR živ i zdrav? Možda je samo zauzet sa ,,rešetanjem,, đaka ili studenata, pred kraj njihove, školske, sezone?)

Što se tiče našeg dragog Partizana...ovo je stvarno bila jedna od...kako uopšte da se tačno izrazim...NAJČUDNIJIH sezona...
Ne možemo da ovom, sadašnjem Partizanu, namećemo merila iz prošlog veka (druga država, drugi kvalitet), moramo da smo svesni gde smo sad...

Dakle, kao JEDINI klub iz ove države koji skoro pa konstantno igra u Evropi, (dok ostali skoro pa REDOVNO ispadaju u ,,sezoni kupanja,,), ove godine smo otišli i korak dalje - onaj ludo srećni (Talični Tom) Kiza Milinković, zadao je ogroman ,,domaći zadatak,, svim trenerima koji dođu posle njega osvajanjem tih bodova u Ligi Evrope...
Kako i zašto, jebiga, ali on je to ipak učinio, a što ostali nisu, jebem li ga...

S druge strane, on najviše, ali i Drula i Tomić, prosipali su bodove u prvenstvu, tako da je, što se tiče prvenstva, ovo jedna od najsramotnijih sezona Partizana u njegovoj istoriji...
Ne možemo ovo da poredimo sa onom sezonom iz SFRJ, kad umalo nismo ispali, jer je kvalitet tadašnjih klubova bio neuporedivo jači - OVOLIKI bodovni zaostatak za ,,perhanima,, - SRAMOTA, OGROMNA SRAMOTA...
Sve i da su oni namestili svaku utakmicu, morali smo bar na derbiju da ih pobedimo, ali...nismo bili dovoljno jaki za to...

Tačno je, sve i da smo stvarno najjači i najkvalitetniji tim, da može da se dogodi da ne osvojimo prvenstvo, ali da te, u zemlji gde su samo Partizan i Zvezda jedini pravi konkurenti za titulu, neko, u jednom trenutku ostavi sa ONOLIKOM bodovnom razlikom...uh, uh, uh...BRUKA.

Osvajanje Kupa je bila jedna lepa stvar - i mislim da to treba što češće da ponavljamo...

Dakle, kako sabrati ,,babe i žabe,, ili ,,kruške i jabuke,, - najbolja evropska sezona mnogo godina unazad + sramota u domaćem prvenstvu + jedno lepo osvajanje kupa...
Najbolje da se manem matematike, da vas odmorim od mojih dugih postova, pa da se gledamo sledeće sezone...koja zapravo i nije tako daleko...
Sa novom upravom (ko zna kakvom?), sa Radio Milevom i novim igračima (ko zna kakvim), sa novim utakmicama (ko zna kakvim?) - ajde Partizane, igraj i pobedi...šta drugo da kažem?
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.956
Reaction score
27.092
Sezona je gotova, mali osvrt…

Ovu sezonu ne mozemo gledati odvojenu od onoga sto nas je snaslo tokom prve polovine prosle godine, odnosno od dolaska nove izdajnicke uprave, koji su do tancina od samog starta poceli da odradjuje zadatke zbog kojih su i postavljeni. Na nasu zalost, naravno.
Da ne ponavljamo sve ono sto je vec receno, sve podvale, sve podmetacine, stetne odluke koje su nas vec tokom zime i proleca 2015 godine, prilicno destabilizovale.
Elem, titula je osvojena, i to je malo zamazalo oci onima koji ne vide dalje od sopstvenog nosa.
Dakle, prvi klin u tockove je bilo ostavljanje masnokose poslusne amebe na mestu trenera i pored blamaze u finalu kupa protiv “strasnog” Cukarickog. Posle onakve kukavicke postave i igre, morao je da leti iz kluba kao bela lala! Drugi klin je rasprodaja i odricanje igraca koji su nam bili preko potrebni: Drina, Volkov, Ilic, Lukac…Treci klin, je nedovodjenje pojacanja, a dolasci trecepozivaca i totalnih fudbalskih amatera se predstavljaju kao vrhunska pojacanja. Ovde je interesantno ponasanje jednog dela “navijaca” Partizana, cak i na ovom forumu, koji dok svi mi kritikujemo rad uprave sa posebnim osvrtom na Vazuru, cute i vrte svoju pricu kako se nema novca, bla, bla, bla…Jos interesantnije je to sto su se isti ti “navijaci”, i pojedinci na ovom forumu okrenuli protiv Vazure onog trenutka kada su se protiv njega okrenuli nedici i cigansture sa juznog severa. Slucajno?! Aha, kako da ne!
Jedino pravo pojacanje u letnjem prelaznom roku je Abu, koji opet dolazi fizicki totalno nespreman, ali i takav je za invalide koji su dovedeni Mesi licno!
Kako tako, krecemo u novu sezonu, tacnije u kvalifikacije za LS. Prvu prepreku prolazimo prilicno sigurno, imajuci u vidu tek zavrsene pripreme. U trecem kolu idemo na Steau-u, i iznenadjujuce, igramo odlicno u prvom mecu, gde i pored odlicnog neresenog rezultata zalimo za pobedom. Upravo u medjuprostoru izmedju dva meca, masnokosa poslusna ameba pravi prvi gaf u novoj sezoni, izvodeci u Novom Pazaru skroz drugu postavu, koja dovodi do gubitka meca, a opravdanje je revans sa Rumunima! Ima li potrebe podsecati da su i na ovom forumu dezurni branioci masnokosog smrada ovaj njegovog potez pravdali, nazivajuci sve koji kritikuju neznalicama, i raznim drugim pogrdnim imenima. U revansu, igra nije bila bas sjajna, pokazale su se sve mane i nedostaci tima, ali uz podrsku punog stadiona, borbenu igru i veliku kolicinu srece izbacujemo velikog rivala i odlazimo u plej of za LS. Sto je jos vaznije, obezbedjujemo grupnu fazu u evropi, obezbedjujemo vec tada skoro 6 miliona evra, plus dva miliona od transfera Mitra u Njukasl. Sreca je uz nas, posto u plej ofu izvlacimo Bate. Sreca, obzirom koga smo jos mogli izvuci, naravno. Imamo otvorenu situaciju, uz dovodjenje dva dobra pojacanja imamo realnu priliku za plasma u LS i inkasiranje za nas fantasticnih 15 milona, koji se uvecavaju prodajom ulaznica, tv pravima, i eventualno dobrim rezultatima. Dobit lako moze da izadje preko 20 miliona. Iako cela Partizanska javnost poziva i moli za dovodjenje pojacanja pred plej of, u klubu ostaju nemi, a izgovor je STEDNJA! Jel Vam ovo poznato?! Naravno da jeste!
Ovde cu opet podsetiti na ponasanje, da ne kazem cutanje jednog dela “navijaca” Partizana, i pojedinaca na ovom forumu, tada nista ne zameraju upravi, narocito ne Vazuri…Nece proci ni cetriri meseca kada se na njega svi budu ostrvili kao lesinari, da bi coveku koji nezna o kojem izdajniku se radi, mozda bilo i zao…Komedija, ali tragicna!
S druge strane, Bate dovodi pojacanja. Na zalost, ocigledno je da nije interes da Partizan igra LS i dodje do toliko para. Pitanje je: u cijem interesu nije da Partizan igra LS? Odgovor svi znamo…Rezultat je poznat, umesto u LS, odlazimo u grupu LE.
U prvenstvu nakon blamaze i bruke u Pazaru, kola krecu nizbrdo, blamaza blamazu stize, zaostatak za galaktikosima iz septicke jame je sve veci i veci. Iako je Marko Nikolic ekspresno smenjen nakon dva remija i smanjenja bodovne prednosti nad gurbetima sa 6 na dva boda, masnokosi i pored gubitka kupa, i pored vec pozamasnog zaostatka za zlezdom, i pored poraza u derbiju uz kukavicku igru, ima poverenje i podrsku uprave. Naravno, ima podrsku mutavih i rosavih sa juga, a i na ovom forumu ima podrsku od istaknutih fudbalskih strucnjaka. Jedino sto od totalne propasti spasava ovu sezonu su igre u LE, gde zaista neocekivano ostvarujemo dobre rezultate. Ruku na srce, uglavnom je to uz obilatu dozu srece, ali koga briga kad se pobedjuje! Ponasanje pojedinaca u samom timu je vrlo problematicno, a narocito ponasanje laznog masnokosog kapitena, koji i pored njegovog “odnosa” prema navijacima Partizana, ali ne onim rosavim i mutavim, ne snosi nikakve konsekvence od strane “trenera” i uprave kluba…
Napokon, nakon solidno obezbedjenog zaostatka za fuficom, masnokosi poslusnik biva smenjen, uz oprostajno pismo upuceno gurbetima sa juga, od kojeg se “cepa” srce!
Drulovic je zamena. Cinicno, kako samo on to ume, julovac kao cilj na predstavljanju novog trenera postavlja osvajanje titule!!! Boze dragi…O gafu clana izdajnicke uprava prilikom predstavljanja trenera, kojem ne moze da pogodi ime iz vise pokusaja, ne vredi ni pricati. Sramota za klub, za navijace, ali ne i za rukovodstvo kluba.
Kako god, jesen zavrsavamo sa rekordnim zaostatkom za drzavnim projektom, prolaskom u polufinale kupa, i solidnom evropskom jeseni, koju smo u skladu sa sezonom zasrali na najgori moguci nacin! Upravo tada mutavi and company upadaju u klupske prostorije verovatno “rezignirani” zbog sportskog poraza, i verovatno malo vise zbog ispustene finansijske koristi za dalje takmicenje u jevropi, ali opet, nije interes “nekoga tamo” da Partizan igra evropsko prolece, i to u sezoni kad galaktikosi iz septicke jame obaraju sve moguce rekorde i postavljaju nove. Mnogo je kume…
Uprava od kompletne ostavke, osta samo bez svinjara, I sve to bez reakcije “navijaca”. Kako je interesantno da se “navijaci” i strucnjaci na ovom forumu aktiviraju tek nakon “otvorene konfrontacije” nedicevaca i gmazure. Tada je za sve lose u klubu kriv Vazura, i za rezultate i za prelazne rokove i sta sve jos ne cusmo i ne procitasmo. I da se razumemo, to je verovatno i jedina stvar oko koje se slazem sa doticnim spodobama, ali opcija za koju su oni trenutno, je podjednako odvratna kao i ova protiv koje su.
Elem, zimski prelazni rok, prvi Maricin…Najava bombi, kosmicki Partizan, napadacki fudbal, povratak navijaca na stadion. Smena Drulovica, umesto njega Tomic. Najiskrenije, taj potez sam pozdravio. Istupi Tomica u pocetku jako obecavajuci, o tome kako i sta mora Partizan, zahvaljivanje laznom kapitenu na saradnji (KONACNO), i jos nekima koji su zalutali u Partizan. U pocetku prelaznog roka dovodimo solidna pojacanja, ali sve pada u senku zbog sapunice sa Zivkovicima! Tu mi je Marica postao toliko jadan, sa sve onim kukanjem i pravljenjem rijalitaija od celog slucaja, najavom gasenja kluba ako Andrija ne potpise nov ugovor i kojekakve budalastine. Kako god, prelazni rok se zavrsi na ruzan nacin, i sve dobro, pade u drugi plan. Naravno, velika zamerka Tomicu sto je u polusezonu svesno usao bez dovodjenja jos dva preko potrebna pojacanja, cime je preuzeo unapred odgovornost za nesto sto nikako nije mogao da bude njegov propust.
I odmah prvo kolo i sok. Tomic izvodi nekakav kombinovani sastav i nova blamaza! Nema opravdanja za sprdanje za ugledom Partizana! To Tomicu ne oprastam! On je dugo deo Partizana, i kao takav je bio itekako svestan da se ugledom kluba nije igrati! Na zalost pred kraj sezone sa pustanjem igraca na odmor, je nastavio i zavrsio sezonu u svom stilu.
Kradja u 150 derbiju ostaje za anale, reakcija kluba smesna i presmesna! Nakon toga, igre i rezultati su bili po sistemu malo levo, pa desno, hopa cupa…Da ne davim sad previse, ali od obecavajuceg pocetka, Tomic se uklopio u crnilo, i ne vidim buducnost kluba sa njim. Voleo bih da gresim, prvi cu povuci sve ruzno napisano o njemu, bez problema.
Najpickastija igra Partizana u derbiju od kada ja pratim derbije, bruka kakva nije dugo vidjena, totalne sramote nas spasao Everton, koga su i klub, i trener, i pojedini saigraci, kritikovali zbog nacina na koji je proslavio gol. Budi Bog s nama…Uz veliku dozu srece, opet, osvojismo kup, i bar koliko toliko smo spasli sezonu. Situacija sa tribinom, sa upravom, sa ekipom, sve bi bilo smesno da nije tuzno, osim ako ste navijac komsinice kurave, oni uzivaju. Prebijanje obezbedjenja kluba, reakcija policije i tuzilastva, drzave… bruka bruku stize. Uskoro je skupstina kluba, gde cemo dobiti “novo” rukovodstvo. Pred nama je novi prelazni rok, eto prilike za jos malo sou programa, za jos neki rijaliti, za nastavak izgovora zbog cega je nesto uradjeno ili nije, i tako u krug. Sve u svemu, sezona za zaborav. Ali ako pogledamo unazad godinu ipo dana, plasim se da ce ova sezona izgledati kao sezona iz snova, prema onome sto nas ocekuje, i prema onome sto su nam spremili izdajnici i njihovi nalogodavci. Partizane, neka ti je Bog u pomoci, i nama s tobom.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
РУМУНИ ПИШУ: Радут на мети Партизана!

radut.jpg


Михаи Радут, везиста Пандурија, према писању медија у Румунији на мети је Партизана!

Црно-бели су, наводно, спремни да понуде провереном играчу средине терена двогодишњи уговор и месечну плату од 20.000 евра.

Парни ваљак, истичу Румуни, има конкуренцију Леха из Познања, клубова са Кипра и из Грчке. Радут је прво одбио Партизанове услове, али онда је оставио простор да размисли.

Рођен је у Слатини, 18. марта 1990, сениорску каријеру почео је у Интернационалу, четири године провео у Стеауи, да би му Пандури, код којих је био и на позајмици, откупили уговор. Актуелни – истиче овог лета, без обештећења може да промени средину.

Радут је одиграо и три утакмице за репрезентацију Румуније, био је члан и свих млађих селекција источног суседа.

Висок је 178 центиметара, тежак 65 килограма, у прошлој сезони је одиграо 31 утакмицу и постигао четири гола: Конкордији, Волунтарију, Стеауи и Поли Темишвару. Пандури су завршили првенство на трећем месту, иза Астре и Стеауе.

По Трансфермаркту, процењен је на милион евра.

( Zurnal )
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sve cemo se sloziti da smo imali kurac od tima i tu je kraj price. Treba se zahvaliti najprljavijem olosu u upravi koji vodi krme vazura. Titulu smo izgubili protiv OFK tima koji je ispao iz lige a ima pozitivan skor protiv nas. Imamo negativne skorove protiv prve tri ekipe. cigani 2 poraza i x, cuka 2 poraza i pobjeda, slanina novi sad 2 poraza i pobjeda. Jagodina koja je ispala otela nam je dva boda. Ako ne racunamo derbi, onda smo protiv ofke, cuke,slanine novi sad, jagodine izgubili 19 bodova. Sta tu nekome nije jasno.

Volio bih da vidim ledja Bozinovu, Jevtovicu i Stevanovicu. Sto se mene tice treba prodati i Brasanca ako vec ima ponuda, Sasu Lukica takodje a i Vlahovica treba utrapiti, jer nemamo mi kad da od njega pravimo igraca. Sa djetetom koje se nije cestito obrijalo da idemo protiv svega ciganskogm, jednostavno nece ici. Nismo mi Bajern.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
Sezona je gotova, mali osvrt…

...
Hteo sam jutros da dam mali osvrt na sezonu...pa napisah kilometarski...
Ali, tek kad sam pročitao odličan post kolege Oplenca, videh da sam ,,zakačio,, tek pola tematike...
Svašta ima da se kaže ako si uz Partizan 24h dnevno...za nešto možemo da se složimo ili ne, ali svi koji imamo poštene namere i želje prema Partizanu - uvek mu želimo samo dobro...
...ja čekam još proglašenje naj igrača u izboru Partizan.neta, pa da kažem još nešto malo...i onda stvarno je tu kraj sezone...

I, samo da vas zamolim, pošto sutra radim u vreme one humanitarne utakmice Antić vs Milutinović, ako može neko da ,,okači,, snimak iste, voleo bih ipak još jednom da vidim neke od naših bivših igrača na terenu, bar preko snimka...svejedno što nisu više u takmičarskoj formi i karijeri...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top