Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Moj skroman doprinos o ovoj sezoni koja je prosla.Nisam recit kao G-din Goran "Kralj fanzina" Tomic,niti mogu da srocim lepu analizu kao burazer @Oplenac.Moj osvrt u par napisanih reci.

SEZONA GO KURAC.

Za moje zemjake iz MK,Sezona GOLI MADINJA.

Idemo dalje za iste pare,a mozda i manje.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo tako.
Do pre desetak dana sam zeleo i prizeljkivao da :pickaciganska ispadnu odmah na startu kvali u Q2 i da se u sezoni kupanja oproste od evrope. Medjutim analizirajuci nasu i njihovu sezonu 2015/2016, nikako nije interes Partizana da :pickaciganskavi i OSTALI klubovi ne doguraju sto dalje u evropi. Cak sta vise idealno bi bilo da grupu LE igramo i mi, i cukaricki i :pickaciganska i novosadski cigani.
Pre svega ni jedna od tih ekipa pa ni mi nema para da moze da ima 2 tima i dugacku klupu da mogu da se rotiraju i odmaraju igraci, a treba teoretski odigrati do kraja 2016 36 utakmica!!!! .

U nekoj normalnoj državi, pod normalnim okolnostima, možda bi se i složio, ali ovo je zemlja Srbija, odnosno država Smrdija.

Moja želja je, ne da ih neko pobedi i izbaci u sezoni kupanja, nego da ih UEFA već ove nedelje izbaci na jedno pet godina!

Koji jebeni interes srpskog fudbala. Boli nas kurac za koeficijent države Smrdije. Tu smo mi najviše i doneli bodova, a da nije nas ostali ne bi počeli od prvog kola nego bi neko iz UEFA bacao novčić da odredi da li uopšte da prime ostale srpske klubove.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
haha gazda pa snasli bi se oni opet kao u kosarci ,msm ne bas isto ali eto preselili bi vosu na cmarakanu i eto opet delirijuma s:puke
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zna li neko sta ce biti sa malim zivkovicem ? Odgledah malo kokeza repku i mali ima znanje i dalje :)

Mozda neka portugalska liga ili ?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Oplenac, hvala puno na lijepoj analizi i podsjecanju na sve sto nas je mucilo ove sezone. Ja bih je stavio na nas sajt, da me se pita :).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Bicemo nosioci u svakom kolu, a meni to ni najmanje nije razlog za optimizam...pitam se zasto...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Verovatno zato jer cemo biti jos slabiji nego sto smo bili. Pa nama su "pojacanja" tamo neki Djurickovic i Radan? Samo nagadjam da ce biti tako, daj Boze da nisam u pravu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Čitam da Jovica Živković jebe i Benfiku za potpis, traži 5 miliona eura, samo za potpis. :D

I posle se čudimo kad pročitamo u novinama SIN UBIO OCA!
Koja debilčina!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kad dobije lovu ima da krene da jebe starlete, pa da se zaljubi u neku sveže operisanu, a onda će da se oda alkoholu kad shvati da ona samo želi pare. Na kraju će da uđe u Parove za neku smešnu kintu gde će u live prenosu da se bode u venu i žiletom da ureše na čelo ½Andrija oprosti½! Naravno pod uslovom da dobije pare za Andriju.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ali zar Andrija nije juče rekao da niko ne pregovara sa Benfikom?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Mogao je sa Andrijinom platom da jebe starlete svakog dana.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
i to ne samo starlete nego i voditeljke pride..
pravda za Jovicu !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jovica dobio nadimak Poštar. Raznosi polne bolesti kao poštar penzije. :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neka insajderska stranica je objavila pre neki dan da je Djurdjic zavrsen i da je desetka zavrsena...pa evo cekam novine da isprate to. Ali izgleda da je sve to obicni kurac.

Zile punoljetan si jebo te caca, upravljaj svojim zivotom. Znas valjda sta hoces i sta bi bilo fer od tebe prema klubu i najbolje za tebe kao igraca. Mozda jos nije kasno da se situacija sredi i da klub ne bude u gubitku a i tvoji vjerovatno da zarade vise love kad im je stalo toliko. A opet ako neces da imas posla sa smrdljivom upravom i razumijem te. :pop
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Čak i za neke takve gluposti je potrebno vreme da se rašire. Sećam se da su mediji objavili celu tu priču oko Nikole čitav dan posle nekih manje poznatih.

Ne verujem da je to uopšte moguće, naročito posle ovog cirkusa, ali, čisto iz radoznalosti, gde si to video?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@iberzokna

Partizan - Tradizione di famiglia

"Nekoliko momaka sinoć je dobilo istu informaciju, a ona glasi da je Iliev dogovorio dolazak Đurđića, ali da će on doći nevezano za to ko će nakon današnje skupštine biti u klubu.
Druga informacija je da je Iliev dogovorio i desetku, ali to već zavisi od toga ko će biti u upravi i na klupi, i da li će hteti tog igrača.
Videćemo u narednim danima šta će se realizovati, mnogo toga zavisi od ishoda današnje skupštine, prema našim informacijama za nijansu bliža pobedi je opozicija okupljena oko Nenada Bjekovića, ali kad je u pitanju Partizan, ništa nije sigurno dok ne bude ozvaničeno."

Eto objava u cijelosti. Izgleda da je ova fb stranica ispostava foruma volimpartizan.net kontam da neko sa foruma zna ko je pokretac toga i ko tamo pise itd......
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top