Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Pisu da Kiza nije hteo igraca koji nije igrao preko godinu dana..
A koji su ga onda celo leto vijali..?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.726
Tu o uigravanju nema price pogotovo ne do derbija....stari dobri inat i borba...to nam je jedina sansa i nada pa sve i da smo u svakom drugom smislu perfektni, a daleko smo od toga...
Andrija se iskidao protiv Batea i on i Brasanac...u jednom trenutku 4 igraca na njega i svi ocekuju da ih sve prodje i centrira za gol...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
ако је милинковић одлучио ово за красића онда му је то једна од паметнијих одлука.мада чисто сумњам да је тако како се пише,пре ће бити да нас је красић оладио
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Hahahahahaha ovo za milinkovica je vrh..nije hteo krasica jer dugo nigde nije igrao, pri cemu su bozinov,fabricio i donekle abu bili nosioci u svojim klubovima
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ово све смешније од смешнијег! Да ли да се смејем или да плачем? Изјаве победничке, Киза неће Красића, Красић неће натраг у српски фудбал (а гле чуда хоће у пољски), није проблем у 2,2 милиона евра (ха ха ха) и тако даље и тако ближе.

Богу плакати! Ломић, Красић, Девић и остали, сви су они зајебали Партизан... Како да не!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ово све смешније од смешнијег! Да ли да се смејем или да плачем? Изјаве победничке, Киза неће Красића, Красић неће натраг у српски фудбал (а гле чуда хоће у пољски), није проблем у 2,2 милиона евра (ха ха ха) и тако даље и тако ближе.

Богу плакати! Ломић, Красић, Девић и остали, сви су они зајебали Партизан... Како да не!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Gle cuda, jos jedno razocaranje...
A kada bolje razmislim, karma is a bitch! Kako su nam skurvali klub, nista bolje nismo ni zasluzili... Od Lomica - Lekovic, od Krasica - nista, od Dzonatana - Jovanovic... I od ovih ostalih pobrojanih nece biti nista... Pa onda vi vidite zasto imamo 0-0-6 svake godine u grupnoj fazi... :puke
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Ovo je 14. utakmica za 45 dana. Sve ih je iznelo uglavnom 12, 13 igrača. Kada je morao jednog Brašanca da menja, jasno je koliko je sati. Jednostavno, ekipa je preumorna, a za to su najveći krivci degenerik Vazura i ostali iz tzv. uprave.
...
Mislim da je trinaesta utakmica, ali, o.k. to je tu negde, prosečno otprilike po jedna utakmica na svaka 3 i po dana!
Još u timu imamo igrače koji nisu ni imali odmor, koji nisu bili u formi, koji imaju probleme sa povredama...
Sigurno nije bilo lako našim momcima da iznesu sve ovo!

Ma šta mi ovde mislili i pisali o igračima i treneru, mora se priznati da u ovim uslovima i u ovom ritmu igranja utakmica, rezultatski delujemo sasvim solidno!
U Evropi smo izgubili jednu jedinu utakmicu, a ko kaže da smo mi nešto osetno jačitim od Steaue, ili Batea, mislim da se grdno vara...

U domaćem prvenstvu smo imali dva kiksa, jedan je usledio zbog čuvanja igrača za utakmicu sezone koja nam obezbeđuje Evropu i nešto novca (i mislim da je to bilo sasvim logično), drugi jer je Živko malo više cenio loptu, nego što bi to trebao da radi...

Smatram da, bez obzira što mi ovde volimo sve da analiziramo u ,,sitna crevca,, ne sme da se zaboravi da ovaj tim treba da ima i određenu podršku - ako se očekuje da svakog rivala razvalimo sa po 6:0, mislim da su to malo nerealna očekivanja...

Često imam utisak i da se ovde,,razgovaram,, sa klincima koji pamte otprilike sezonu i po unazad...a da su ranije bili previše mali pa da bi pratili Partizan...
Napomenuo bih im da poneka izgubljena ili loše odigrana utakmica ipak nije smak sveta, i da takmičenja obično dugo traju, a nijedan fudbaler na svetu nije u stanju da svaku utakmicu odigra savršeno!...k'o što reče neko ovde, za nekoga ni Mesi nije dobar fudbaler, jer sa Argentinom nije osvojio SP! O, logiko!

Preporučujem i to da navijači Partizana ne ponavljaju kao papagaji ono što čuju na TV ili pročitaju u novinama...a tek izjave političara u našem klubu uvek uzimajte sa rezervom - političar nije zadužen da govori istinu, nego da istinu preuređuje onako kako njemu odgovara...

Sinoć sam recimo čuo na SOS-u mišljenje da je Živković loše odigrao utakmicu protiv BATE-a, ali odlično utakmicu protiv OFK-a...

Iako sam se i ja sinoć u mom komentaru ovde sprdao da je OFK kao BATE - jedva ih oba dobismo sa 2:1 - valjda je očigledno da sam se šalio - samo budala može da pomisli da su ta dva tima istog kvaliteta...

E baš takvo BUDALASTO mišljenje čuo sam sinoć na SOS-u...dakle mali Žile je loš protiv BATE-a, a dobar protiv OFK-a - Da, ali pada li im na pamet KOLIKO je BATE jači od OFK-a?!
Imaju li mozga?!

Svaljivanje i nekakve ,,krivice,, za neulazak u LŠ i za naše poraze samo i uglavnom na Božinova i Fabrisia je takođe nekakvo ,,spinovanje,, prosteklo uglavnom iz novinarskih ,,pera,, - a posle i postalo opšteprihvaćeno...

Ne možeš Božinova kriviti što je povređen, ili što nije tip igrača koji može sve sam da uradi, ili zaboravljati sve ono što je ipak uradio...
(Već sam napominjao kakve su nekad bile situacije sa puno gorim povredama Ivića, Lazovića, Vukića, ali izgleda da se toga ovde više niko ne seća...)

Ne možeš ni Fabrisia kriviti za svaki loš potez odbrane, ili za svaki naš poraz - kolege u odbrani nisu ništa bolje od njega, a ovi što sede na klupi takođe, od tri utakmice koje smo izgubili, na jednoj on nije ni igrao (Novi Pazar), u Novom Sadu je golmanov kiks bio veliki doprinos našem porazu, a poraz od BATE-a sa našim igračem manje u polju i nije neko iznenađenje...
Ako je neko očekivao da za malu kintu dovedemo nekog štopera iz neke druge lige (pa makar i Brazilske), a da dok je on u terenu niti možemo da primimo gol, niti možemo da izgubimo utakmicu, ja ću opet reći, imam utisak da ,,pričam,, sa nekim detetom...
Pa ne postoji štoper na ovom celom svetu a da bi nam to omoćio, sa ovakvim srednjim redom (kakav mi posedujemo) ispred sebe, i sa kolegom i bekovima pored sebe i golmanom kakav je Živko, iza sebe...
Bez uvrede za bilo koga, ali niko od njih NIJE SAVRŠEN!
Evo, i Real iz Madrida je jednom hteo da ima SAVRŠEN tim, okupio je te GALAKTIKOSE sa svih strana sveta - pa, opet nije uspeo da pobedi naš Partizan u Beogradu...

Bilo bi lepo da u ovih par dana dođu i još bolji igrači nego što su to momci koje ja neumorno branim, ali i za sve ostale pozicije, uvek se može reći da negde postoji neko ko je još bolji...
U svakom slučaju, nema baš puno vremena da onoga ko dođe uigramo za derbi, jedino ako dođe neko kvaliteta Mesija, taj bi se valjda snašao i bez uigravanja...
Ali, male li su šanse da baš takav neki dođe?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Imaju Dzonatana ispred nosa i ne dovode ga.

To bi verovatno bio najbolji transfer u istoriji kluba.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ko zna koje pare trazi i koju poziciju bi igrao. Ako bi desnog beka, licno ja Vuleta ne bih dao za dva Dzonatana.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Krasic je prevazidjen, da nije tako, otisao bi barem u Poznanj.. Ne znam sta da mislim o ovim pojacanjima o kojima se pise.. Bice dobro ako bilo ko od nijh moze da odmeni ove barem privremeno..
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Dzonatan trazi previse novaca. Njemu nije bitno sto prelazni rok prolazi jer je slobodan i moze potpisati bilo kada u toku sezone za neki klub. Plus na njegovoj poziciji smo najpopunjeniji.

Oko Devica se najvise lomi i bori. Iznenada je u igru je upao i jedan dobar stoper. Krasicu ne moze u Srbiju zbog zene. Par puta je vec bio navatan sa kuravama i ima ultimatum, a gospodja je sigurna da bi povratak u Srbiju znacio i propast braka.

Kizi se drma stolica i to poprilicno, u slucaju da ode preuzece nas Paunovic.
 
Последња измена:

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Koja sprdnja od kluba! Prvo je u svim medijima najavljen dolazak Krasića, čak i na smrdljivom RTS-u! Da bi zatim, navodno sve to palo u vodu zato što ga Milinković ne želi! Pa gde je bio Milinković dok su vođeni pregovori sa Fenerom, kako tada nisu pitali Milinkovića??? Marš bagro pokvarena!
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Bljuc pise da dovodimo Zdjelara umesto Jovanovica za koga se mora platiti obestecenje.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dzonatan trazi previse novaca. Njemu nije bitno sto prelazni rok prolazi jer je slobodan i moze potpisati bilo kada u toku sezone za neki klub. Plus na njegovoj poziciji smo najpopunjeniji.

Oko Devica se najvise lomi i bori. Iznenada je u igru je upao i jedan dobar stoper. Krasicu ne moze u Srbiju zbog zene. Par puta je vec bio navatan sa kuravama i ima ultimatum, a gospodja je sigurna da bi povratak u Srbiju znacio i propast braka.

Kizi se drma stolica i to poprilicno, u slucaju da ode preuzece nas Paunovic.

Znaci krasic gotivi nase studentkinje u vidu poslovne pratnje :) ne krivim ga,ima ukusa..

A ovo za naseg trenera,samo da se desi i ima da slavim 5 dana. Ajde sutnite ga vise ! ! Ne treba mi ni paun samo da ne gledam ovog amatera
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Najjaci smo klub na svijetu cijelom!
Mesija da nam nude a da moramo platiti obestecenje od 100 000 odustali bi garant.
Kod nas u obzirbdolaze samo slobodnjaci i jebene pozajmice.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Paunovic bi bio najvece moguce pojacanje.Dati mu da sam dovodi pojacanja a traziti rezultat u Evropi za sezonu 2016/17.Dosta je vise golog ucesca u Ligi Evrope.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top