Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Napredujemo, sa -10 na -9. To Kizo mangupe, nastavi da nas karaš.
Kad je sledeći trening, da pružimo podršku upravi, treneru i igračima u borbi za play off?
Djura I mornari su za ove mala maca.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja da sam sad na mestu uprave zaista ne bi menjao Kizu.
Ma nek tera do kraja kakve veze ima.Ko da su rezultati bitni.
Osim toga ne moze on mnogo da zaostane za ciganima,sad je 9 ali posto se bodovi dele to je samo 4.
Sasvim opusteno.
Tako sa Kizom do kraja.Sa Kizom do tittule.
To bi trebao da bude novi slogan "Uprave" i "Juga".
 
Последња измена:

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ako Kizito ne ode, onda stvarno! Upropastio nas sa vrednom upravom totalno.
Na sta cemo tek da licimo na prolece kad ode Andrija i ako prodaju Brasanca :respect

Ostojic odigrao dosta dobro, mnogo bolje nego ostala trojica stopera u vecini sezone. Mozete onda da zamislite kakva nam je odbrana.

Svidelo mi se kako je Subic odigrao. Nije uradio nista specijalno, ali dobra kontrola lopte, brz je. Ostavio je bolji utisak od Lekovica.

Da, neko je vec pomenuo. Klinci na jugu koji zevaju u vodje dok ostatak stadiona skandira protiv uprave :respect
Uz lopovcine koje rukovode klubom, "najverniji" su jedan od bitnih razloga manjka ljudi na stadionu. Kapiram da 90% momaka koji su tamo dolaze zbog Partizana, ali oni koji ih vode su sramota nevidjena.
Samaranje ljudi ispred istoka, cepanje karata, sezonskih, uvlacenje u bulju velikom vodji i sprecavanje pesama protiv njega, borba protiv uprave iskljucivo kada oni nemaju korist i povlastice, cigani na sipci...Nekada sam se jezio kada se zacuje huk sa juga, jedva cekao da odem i navijam, prelazio kilometre, odvajao poslednje pare za kartu, a sada mislim da bih povratio da se nadjem na toj tribini sa pojedinim individuama koje navodno navijaju za Partizan.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Рад(ови) на терену и око њега

Не знам ни зашто пишем овај пост. Најгоре стање стање у које можете да упаднете је апатија, што се мени управо дешава. Није то ни бол ни туга, већ онај осећај кад ти је буквално свеједно који ће резултат да буде. Толико су ме убили у појам да сам ову утакмицу гледао индиферентно као да играју Цволе - Рода, а не мој Партизан. На клупи тренер који сваку утакмицу изгледа као да му је, боже ме прости, пет минута пред почетак меча преминуо неко од најближе родбине. Живко цени ситуацију као Тадић 2012 кад је расписао изборе. Свака лопта која је ишла према нашим шпицевима, упућена од стране средњег реда као да је имала очи...Стиви Вондера. Тренер замени два најопаснија играча на терену и уведе најстаријег и најмлађег. Невероватно. Ни сам не знам што сам писао овај пост...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari
Mi da imamo normalnu upravu, terao bih Kizu u tri lepe materine. Ovako moram prvo upravu pa i njega! Mi za Tsl imamo odlican tim, za evropu sasvim solidan. Ne mogu da verujem na sta licimo u ovom trenutku....
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Sta pametno reci posle ovoga? Trazili smo sad cemo da gledamo, pravicemo mi sps od blata...

Jel Grbic ne igra zato sto se zamerio premijeru?

E ma da lagano, tu je plej of :buhaha:banghead
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Sad ce ovi iz nase uprave zajedno sa kizom da se pravadaju kako se i drugim EVROPSKIM klubovima desavaju kiksevi i losi dani, evo i Azburg primio 4 komada za jedno poluvreme.
Ma more mrs u picku materinu svi zajedno, i vucela i vazura i kiza i svi.
Nisu igraci najveci krivci krivi su oni koji su sastavili tim i koji nisu ulozili nista da bi se pojacali.
Crknite govna jedna!
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Jebem vam mater lopovsku!!! Da Bog da vam te pare trebale za lecenje pizda vam materina!!! U najgorim mukama umrite govnari smrdljivi........
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Menotija ne interesira ova liga,tempira formu za LE ovo su mu trning utakmice gde isprobava razne varijante kako da nas iznervira.Opusteno sa Menotijem idemo u polufinale LE.

Opet jedna na makedonskom upucena pigiju & prasicima.
DA VE EBAM U USTA PICKI PRODADENI.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.488
Reaction score
13.424
Локација
tamo daleko...
Da damo jos malo vremena upravi, sta mislite? Nije Partizanu bas u interesu da za vreme despotovine ciganskog maloumnika, prestigne drzavni projekat po broju titula.

Samo glupi ljudi nisu mogli da predvide ovakav ishod. Raspali cigani nam beze 9 bodova. Da nije jadno bilo bi mi smesno. Imam utisak da nam krvni neprijatelj vuce poteze u klubu (klubovima).

Zecevicu umri zajedno sa vucijem, majke vam jebem obojici hostaplerske.
 
Последња измена:

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
K(r)iza..

Не зна се ко је у дубљој к(р)изи, Фк Партизан или хероински зависник, четврти дан без Golden Brown-a...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Nek se javi neko od starijih, i neka prizna, dali se ikad u svojoj navijackoj karijeri osecao cudnije od sada.

Inace doktor Bozinov i Abubakar promasili prilike za pobedu. Cisto da se pomene, jer forumasi smatraju da ti treba 200 sansi da pobedis.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Sramota da neko ovako sroza partizan za samo nekoliko meseci.Najvaznjje je da oteramo upravu i izdajnike koji su medju nama.Ne razumem ove na jugu...ovo je kriminalna bagra koju boli kurac za partizan.Puno je u upravi koji cak i ne navijaju za nas.Da li ce nasa agonija trajati dok traju napredni!?Ove igrace treba da vodi marko nikolic i ako se nekim cudom desi da se skenja ova uprava,ja bi doveo sve same partizanovce kao sto je tomic,petric..ta ekipa...i poslao bi delegaciju da mole marka da se vrati.Kazete igrace postedite...nikako.Golman Zivko,Ninkovic,Babovic,Fabrisio...ne bih imao milosti jer je u pitanju Partizan.Moraju da se nadju novi ljudi od portira pa do svinjara jer ovo je apokalipsa sada.
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Napredno nema šta. Iz utakmice u utakmicu pokazujemo napredak! Od 3-1 protiv cigana, pa 0-0 sa Radničkim, stigli smo i do 1-1. Tako se to radi!! Ako nastavimo ovim tempom sledeća je 2-2. Bravo Kizo majstore! Neshvatljivo je kako loše izgledaju na terenu, nit' se otkrivaju za pas, nit' se vraćaju u odbranu, totalna konfuzija. Kreativnost jedna velika ali pozitivna nula, gledam ih i znam da nema šanse da daju gol, niko ni da proba da razvali po lopti iz daljine pa šta bude (ali ko?).
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Podrška Kizi legendi, srpskom Pirlu, najboljoj upravi i najvjernijim grobarima sa juga!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kizu za dozivotnog trenera a vazuru za dozivotnog funkcionera.. jug svaka cast
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.744
Normalan trener bi jos odavno podneo neopozivu ostavku, sacuvao dostojanstvo, i zavredio postovanje navijaca. Normalan, ali ne i Kiza, moze jos malo da nas unisti, greota da sad odustane. Normalna uprava bi smenila trenera posle ovakvih rezultata i igre. Normalna, ali ne i nasa. Posto je cilj nase uprave da vec sad odluce kome ce titula, sacekace sa Kizinom smenom. Normalna uprava podnela bi ostavku...Boze i ja lupam! Normalno stanje i FKP ne idu jedno s drugim. Normalan jug bi stao u zastitu Partizana, protiv svih negativnih likova i pojava. Normalan, ali ne i ovaj sa ciganskim pickama kao vodjama.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Sramota da neko ovako sroza partizan za samo nekoliko meseci.Najvaznjje je da oteramo upravu i izdajnike koji su medju nama.Ne razumem ove na jugu...ovo je kriminalna bagra koju boli kurac za partizan.Puno je u upravi koji cak i ne navijaju za nas.Da li ce nasa agonija trajati dok traju napredni!?Ove igrace treba da vodi marko nikolic i ako se nekim cudom desi da se skenja ova uprava,ja bi doveo sve same partizanovce kao sto je tomic,petric..ta ekipa...i poslao bi delegaciju da mole marka da se vrati.Kazete igrace postedite...nikako.Golman Zivko,Ninkovic,Babovic,Fabrisio...ne bih imao milosti jer je u pitanju Partizan.Moraju da se nadju novi ljudi od portira pa do svinjara jer ovo je apokalipsa sada.



Sklonite budalu cigansku sa naseg foruma...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
A sto sportski direktor Vazura debeli, ne bi preuzeo funkciju tim managera, kao nekad Bjekovic?
Kompromitovali su klub, politizovali su klub, a to ni Mirko Marjanovic u ono vrijeme nije radio.
U kombinaciji sa stanjem u KK Partizan, sta mogu reci osim, zivot ste mi ogadili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top