Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Sve je receno i o upravi i o Jugu i o igracima i takozvanom treneru.

Ja samo osecam potrebu da se izvinim Kizi i Saletu kapitenu.

Kizi jer je izmislio trenerski posao za Drulovica i jer je na kraju pokazao kolika je Grobarcina.

Saletu, jer mora na zavrsetku karijere da dozivljava sve ovo.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Zelim da se najebem mater kreaturama iz uprave i pozelim im sve najgore u zivotu sto njima, sto njihovoj buducoj lozi. Isto to zelim i placenicima sa juga, koji su mi tu tribinu toliko ogadili da ja nemam reci.

Besmisleno je komentarisati polu-amatere, niti zasluzuju pomen.

Vidimo se na JNA. Mamu im jebem svima.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Iskreno drazi mi je Bozinov od Saponje, koji udje sa klupe i izgubi duel i padne na zemlju i kao lezi dok na drugoj strani kontra pred nasim golom... Ma idi u teleoptik pa tamo baletan budi...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.930
Reaction score
7.866
Ova neozbiljna uprava moze da prati Partizan u drugu ligu, ne znam dali razumete visinu problema.

Ako odemo u plej aut, bodovi se dele na pola, i mi smo 5 boda od ispadanja i 8 utakmica.

Ponovo sudije prskaju na nas https://www.youtube.com/watch?v=fSrI8Tj5EpY OVO crveni karton?

Ako brojimo, na perfidan nacin, preko 10 bodova su nam ukrali ove sezone.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
To jeste crveni karton za Grbića ali samo( ko u ovom slučaju) ako se zanemari prethodno fauliranje igrača Jagodine koje je bilo za žuti karton .Naravno da je sudijski smrad pomoćni i glavni zažmirio na to.
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Cist crveni! Jos da ima neko normalan da mu nalupa samare. Nije mu prvi put da pravi budalastine u Jagodini. Budi frajer pa daj gol iz penala ako nista drugo. Ovo sto se desava sa klubom od nove godine izaziva rak na mozgu. Ceka nas play-out!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sramota šta uradiše od kluba..

Ima dosta povreda ali ovo je sramota da mi ne možemo nikoga u ligi da pobedimo..

Ko je birao igrače ?

Ko je rasprodao tim ?

Uprava napolje !!!

Klub je od Evrope uzeo 7 mil € a ništa nije uložio u ekipu, već su uspeli da ekipu za 10 meseci oslabe da smo nivo njiva lige..
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Cilj je ostvaren pa čak i malo prebačen:puke Sad možemo da počnemo da igramo fudbal:roll:Toliko...
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Zelim da se najebem mater kreaturama iz uprave i pozelim im sve najgore u zivotu sto njima, sto njihovoj buducoj lozi. Isto to zelim i placenicima sa juga, koji su mi tu tribinu toliko ogadili da ja nemam reci.

Besmisleno je komentarisati polu-amatere, niti zasluzuju pomen.

Vidimo se na JNA. Mamu im jebem svima.

Можда нећеш бити у прилици да гледаш текму на ЈНА, поготово 21.11. Уопште ме не би чудило да су ови инциденти и "незадовољство" од данас изрежирани, да би Партизан био кажњен и прву следећу текму кући играо без навијача.

Мислим да напредној Управи и онима на агентско-циганском Југу не одговара акумулирање неког револта и отпора на ЈНА, овако могу да растегну и купе мало времена, до пролећа ће ионако све да се охлади и "терај даље".
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Bruka...da ne bese Saleta jos bi bila petarda!Ne komentarisite vise ove bitange,molim Vas!Od onog Saponjica bolje dribla onaj ker sto je utrcavao...mogli smo da ga licenciramo pre bi on dao neki go od ovih mucenika.Svinjar i ova agentura na jugu i bar 10 igraca moraju da odu!Ukljucujuci i br.10 i ako je dao go al je srao ko po obicaju.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sta je bre Partizanovci moji iscupali smo bod protiv jake ekipe na teskom gostovanju a ovde samo desetina upisa.Hajde da ohrabrimo trenercinu i igrace zasluzili su,borili se :banghead,vidi se zelja da nece u playout ajmo ohrabrenje.

Ne mogu da poverujem sta pisem ovo nije sarkazam,ja se nesalim,jebiga ludo neko vreme,sad bih da se sprdam sa MOJIM KLUBOM.

PICKE JEL STE SVESNI STA STE URADILI OD KLUBA.

Na Makedonskom-Da vi ebam mater izdajnicka picki prodadeni.

PS.Izvinjavam se Damama na poganom recniku.Zeznuta vremena.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Gledam fotografiju nastalu nakon završetka današnje tekme. Igrači pred južnom tribinom, pognutih glava. I među svim tim polufudbalerima i amaterima, jedan kapiten. Nema potrebe imenovati, zna se ko je kapiten, jedan jedini. Kome, doktore, polažeš račune? Kome se pravdaš, pred kim saginješ glavu i čije uvrede trpiš?! Stojiš pred bagrom koja nije dostojna ime da ti pomene, na južnu tribinu ikad da kroči i pomene ime našeg kluba. Šljamovi, bitange, kriminalci. Dno.
Koji će ti to kurac u životu? Uzeo si kintu, verujem da si se materijalno obezbedio. Kači kopačke o klin i ostani ono što jesi za sve prave Partizanovce - Legenda.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ž. Živković - Petrović, Bandalovski (od 30. Bogosavac), Balažic, Dornelas - Jevtović, Lukić, A. Živković, Ilić, Ninković - Božinov

Ovaj tim je pre 4 meseca pobedio Jagodinu 6:0. Nemamo igrace? Losi igraci, limitirani? Naravno da su limitirani ali limit im sigurno nije Jagodina.

Nesto drugo je u pitanju, a sta?

Jasno i glasno SABOTAŽA!!!

Uprava, trener (bivši), nekoliko fudbalera, najverniji....

Kad su rešili da je dovoljna trazlika, neko odozgo je rekao "e evo vam sada kurac! Kad ste mogli niste hteli, a sada kad hoćete ja ne dam"!

Karma is a bitch.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.028
Reaction score
26.108
Локација
ante portas
A kad se setim da Drina nije valjao, da Branka Ilica treba menjati. A to su bili klasa igrači.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
najsmesnije su mi replike tipa "ko je bolji boza ili sapica, zivko ili kljajic, dzigi ili alen...". aman ljudi, nama je potreban komplet remont tima. zaista , uopste ne verujem u igracke sabotaze. ovi jednostavno ne umeju. ali sa ovakvom upravom uopste nije nemoguce da nas zapadnu jos veci diletanti u zimskom pr. zar vucela ili vazura('bem lih, neko od njih dvojice), ne rece pre nekoliko dana da ce MOZDA biti nekih sredstava za angazovanje novih fudbalera?

prvi put u istoriji striminga sam ugasio komp na poluvremenu. eto dokle je doslo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Људи, ми изгледа не можемо више НИКОГА да победимо. :eek:
И шта ћемо сад? :confused
Шта човек да каже после сазнања једне овакве чињенице...? Тешко питање, још тежи одговор... :roll:

Мени се данас утроба превртала...
Лоцирао сам се у некој кладионици близу посла, али опет ми је стресно хоћу ли стићи на посао, хоћу ли нешто закаснити...ја сам одговоран према свом послу...

А онда прво полувреме...

Ја просто (и проширено) не знам шта да кажем, помислим, напишем, размислим о тим нашим фудбалерима у првом полувремену... :banghead

Ако НАМЕРНО хоће да губе, па пичка му материна, ваљда би бар понеки потез одиграли како ваља, бар да замаскирају намеру да Звезду дижу на + 20 бодова предности...или и плус од тог плуса, немам више снаге и живаца да рачунам...не могу да верујем да намерно губе...

Ако не намештају, него су СТВАРНО ТОЛИКИ ДУДУЦИ ЗА ФУДБАЛ, ја просто не могу да верујем да је неки клуб у стању да у исто време на терену окупи 11 професионалних фудбалера а да је АМА БАШ сваки од њих, понаособ, ТОТАЛНО промашио професију...не могу да верујем ни да је та могућност у питању...

Ако фудбалери НАМЕРНО БОЈКОТУЈУ клуб који им је умањио плате, може да буде да су нервозни, љути, депримирани, да им је докурчило...али да упркос свему томе НАМЕРНО губе...не могу ни то да верујем...то је у рангу тога да да лекари (којима су смањене плате) НАМЕРНО пуштају да им пацијенти умиру...да професори (којима су смањене плате) намерно уче децу сваку лекцију ПОГРЕШНО...да ми ,,у култури,, (којима су смањене плате), НАМЕРНО почнемо изнутра да ,,чукамо,, по зидовима и темељима позоришта, библиотека, музеја и наших средњевековних цркава, па нек се све сруши...
Не, не могу ни да верујем да је морал наших фудбалера толико бедан и низак...

Па шта је онда који курац кад НИКОГА ВИШЕ НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО???

Па, јебига, све по мало, и нешто по много...па кад се све сабере, ето нам га то што нам је...дупло голо.

Ја хтедох бар да искористим то што сам у кладионици и што је на клађењу уживо квота на несрећни и губитнички Партизан (са обавезним играчем мање на терену) кога Ћурани већ деру са 2:0 поприлична, па да улагањем неке суме решим бар део својих финансијских тегоба, али - прц. - Партизан јесте стигао до 2:2, али не и до победничких, гостујућих 2:3...а ја сам зато клаџу потпомогао са својом сумом, уместо она мене...

Елем, истину говорећи, Партизан јесте у другом полувремену покушао да ,,упали,, моторе, Саша Илић јесте мало мрднуо екипу, Бабовић постигао прелеп гол, чак и Божинов показао нешто када је та лопта коначно пресељена мало више напред и када је ушао још један шпиц, па какав је да је и тај други и овај први...

Али, ништа то не вреди...сав наш напор, сав тај наш максимум руководећих структура, тренера, фудбалера, доводи до тога да једва и на једвите јаде чупамо по један једини бод поутакмици на њивама и ораницама наше дупе лиге...ето то је наш тренутни максимум...

Судије нас јебу, мање или више...али...јесте видели нас у судару са Атлетиком...боли њих курац за судије и за судијиницу која маше крај аут линије - ако је Абу дао њима јњедан гол или из офсајда или из чисте ситуације - свеједно им је...они нам дају после још 4...

:eek: Страва, ужас и хорор :eek: ове утакмице било је то што смо ми боље одиграли прво полувреме у Билбау него у Јагодини... :eek:
Више нас је угазила Јагодина у тих првих 45 минута него Атлетик...
Шта да кажем на ову чињеницу?

Докле више овако...? :confused
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Drula nije trener, on je prelazna maskota

Ako je nesto dobro iz ove lakrdije, trazice se trener, kao i pojacanja na zimu, pa ko ce ga znati, od Fabricia, Ostojica, Zivkovica, Kljaljica, Cirkovica, Jevtovica, Bozinova tesko da ce uspeti da nadju gore, cak i ako se Vazura svojski potrudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top