Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Posle posla strčao sam u neku kladžu, vidim 20 minuta do kraja, mi vodimo...ali za tih 20 min baš sam primetio da sudija sudi k'o prava :pickaciganska !
Sačekam kraj da vidim naj detalje, kad vidim i ovo u statistici - mi 5 žutih kartona...Mašala!
E nek je tom sudiji bar konstantnoasvetloplavoobučeni Vazura posle utakmice jeb'o sve po spisku, ako ništa drugo...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Kad je u pitanju propaganda, i medijska manipulacija, tu smo za cigane mala deca! Evo danas u medijima, ni slovo o pogibeljnoj igri vozdovackih garagana, niti da su sa takvom igrom prosli sa samo jednim zutim kartonom, dok smo mi vidali rane kao da smo bili na ratistu i pride dobili PET zutih kartona! Ne, u medijima je mnogo bitnije da li je jedan od pet golova Borca iz ofsajd pozicije, ko da je jedan gol resio pitanje pobednika!? Mi popijemo petardu od Bilbaoa, trubi se o tome danima, nasladjuje se i kuso i repato! Oni popiju petardu od Borca, ej od Borca, i to na Rajku, a u medijima muk, i brz prelazak preko te vesti. Mamicu vam olosku i bezmudu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Nije psiha u pitanju, nego će uvek osećati posledice razbijenog zgloba. Naravno da to neće uticati na njegovu igru, ali pogotovo po starije dane će osećati svaku povredu koju je u životu imao. Bar tako mi pričaju ovi stariji od mene, koji prolaze kroz sve to. Nijedna povreda ne zaraste 100%. Uvek ostaju posledice koje se pokažu kad-tad.

Рецимо ја сам исчашио шаку и ту истгао лигаментима, није ми потребан прогнозер времена,сваку промјену,времена осјетим, итд. Дефинитвно је горе од прелома.
Сада морамо добити Војводину како знамо и умијемо да нам неби избјегла Европа следеће сезоне.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne želim da mračim,ali po mom mišljenju teško će biti Vuletu,baš teško.
Sticajem okolnosti znam da uopšte nije prebrodio psihičku krizu ni sa prošlom povredom ič,a još sad ovo....
Nadam se da grešim ,ali teško će on ikad biti onaj stari
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
A mozda smo, ipak, malo preterali sa negodovanjem prema aktuelnoj upravi kluba? Vecina ne shvata njihov teret i tezinu izmedju cekica i nakovanja koju moraju da podnesu. Izmedju pozicije i opozicije. U pravu je brka, (WebG), kada nas/ih klasifikuje, jer cigani po slovu zakona moraju da postoje, a Partizanovci su Partizanovci. Nemamo privilegije u sopstvenoj drzavi!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja jesam prilično umoran trenutno, ali pet puta sam pročitao tvoj post... Preterali smo sa negodovanjem prema aktuelnoj upravi? Njihov teret? Ona plava gusčetina koja dečaku koji je došao u posetu Teleoptiku sa dedom kaže ‚‚šta se to dešava danas? Neki KASTING?‚‚‚? Nema tu čekića i nakovnja, oni su čekić! I boli ih briga, samo biju. A nakovanj smo mi smrtnici što se ne pitamo ništa i što nam se želudac prevrne na pojavu onoga u plavom odelu i ekipe.
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Meni je utisak dana to sto su se svi raskokodakali po ovim sportskim portalima, a znamo i koji novinari tamo pisu i po cijim naredbama, da teramo Fabricia jer nije igrao na Vracaru. :buhaha

Boze zali novinarstva u Srbiji... A ne, trebao je Drulovic onako rovitog da ga uvede da igra po onoj oranici na Vracaru i to posle onakve povrede Vulicevica... :pop

Svacega cemo se naslusati i nacitati do 10. Decembra, prodace nam po novinama pola tima do tada, svakakve naslove ce kaciti kao sto su poceli ove sa Fabriciom tipa : "Igrac oteran iz Partizana" i slicno... :puke

MAJKU VAM JEBEM CIGANSKU, GLEDAJTE KAKO GRABIMO PROLECE U EVROPI I UMRITE!!!
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Jel Tralalatovic vodi sutra slaninu?, ne bi me iznenadilo da kaznu koju ceka od utorka dobije u nedelju po obavljenom poslu, jbg kasni brza posta :puke
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Trebalo je protiv Inđije jos da pauzira, ali kao do 15h je trebala da stigne kazna.

Ono sto su pokazali protiv Inđije, treba da dobiju sutra 4 komada bez razmisljanja !
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Bas sam planirao pitati je li ih ko gledao ove sezone, tj. hoce li opravdati to sto su pomjerili dan ranije?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Onaj kreten od trenera Tralalatovic vodi danas ekipu jer mu je suspenzija dosla u petak u 15h a aktivira se posle 24h..
Kakva sprdnja od saveza i komisija za kazne..
Marku Nikolicu su ukrali titulu sa kaznom za Novi Pazar gde mu petarda eksplodirala na glavi..a dobio 3 meseca i 300.000..
A Grof zajebava Mazica 10 min nece da napusti teren..?!

Danas razbiti vosu i vratiti im sa kamatom za utakmicu u NS za svo ono ciganisanje posebno Ozegovica (ciganski debil ) koji je posle utakmice provocirao navijace Partizana na istoku i zapadu..

NOVI SAD JE CRNO BELI GRAD :napred Partizan:D::napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Veoma mi je drago sto je Bandalovski ostao na poziciji stopera iako je Fabricio spreman da igra. Ni posto menjati nesto dok funkcionise!

Nece biti lako danas ali mislim da polako ulazimo u formu pa samim tim sam nekako siguran u pobedu! Kako god, mi titulu nema teorije da uzmemo pa je dosta bitnija utakmica ona u cetvrtku!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Onaj kreten od trenera Tralalatovic vodi danas ekipu jer mu je suspenzija dosla u petak u 15h a aktivira se posle 24h..
Znaci ispusio ga je za drugo poluvreme? :D
Vreme je da Miladin Stevanovic zauzme poziciju desnog beka i pokaze kvalitet...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ide li neko na tekmu ili će nas opet biti 300?

Taman da mogu da kažem THIS IS SPARTAAA! :buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Partizan: 12 Kljajić, 14 Grbić, 2 Bandalovski, 13 Ćirković, 19 Subić, 21 Jevtović, 22 Ilić, 20 Lukić, 17 Živković Andrija, 11 Ninković, 86 Božinov.

Klupa: 1 Živković Živko, 5 Petrović, 15 Aboubakar, 33 Šaponjić, 44 Fabricio, 10 Babović, 92 Trujić.

Oпа лажни капитен на клупи, могли би се ми овдје и побједи надати :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top