Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Parni valjak neka melje
Gazi ciganske satelite

U meso.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Samo kad ne igra Babovic da se lakse gleda...Ajde Lukicu odigraj muski utakmicu...
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Samo da upravi FK Partizan pozelim onoliko dobra u zivotu koliko ga oni zele Partzanu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Ninkovica poslati u Sibir.

Babovic je govno od coveka ali je MAJSTOR za Lukice Ninkovice Jevtovice, i mora da igra od pocetka.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Zaista ne treba danas pljuvati nase igrace i trenera. Borili su se, ali zaista nismo imali srece.
Tesko je kad se izgubi svaka utakmica, ali nastavite sa radom i borbom.

Volim te Partizane.

:pfc:
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Naravno grobarima na JNA je sve super, opet se utisava kad krene UPRAVA NAPOLJE.
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Nisam stigao da odgledam utakmicu pa ako neko moze da analizira igrace pojedinacno, kako se Grba snasao na mestu beka itd...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Od kada sme jedan trener, koji je suspendovan, da se seta iza klupe za rezervne igrace i to cak po celoj atletskoj stazi?


Inace se vidilo da su igraci u glavi vec na onoj utakmici koja sledi u cetvrtak a ciganija ova iz ns napaljena i eto uz malo srece su i dobili utakmicu.


Nije smak sveta, dali budes 2. ili 3. u nasoj superligi je sve jedno, bitno je da izborimo evropu a ako uzmemo kup onda ne moramo biti ni 8mi.


Mec sezone je u cetvrtak i ponavljam sta sam i na pocetku sezone rekao da je bitnije uspeti da prezimimo nego usranu titulu a za evropu cemo se izboriti 100% pa makar to bilo i kroz kup!

Najsmesniji deo i totalni debili su upravo ti navijaci koji su na kraju posle 2:0 skandirali uprava napolje. Cemu to? Ne cuje se nista 90min. i kada primis 2gi gol onda seres? Smesno ali kao i uvek se ponavljaju debili!

NAPRED PARTIZAN!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Novosadski cigani protiv svoje brace belogradskih cigana se setaju po terenu...
Protiv nas igraju na zivot ili smrt...
Bozinova bih zamolio da ucuti...lepo je sto zeli da motivise ali bolje malo vise da radi posao na terenu, a uopste da ne prica....
Za upravu odavno znamo da cine sve da pomognu ciganima koliko mogu...
Zanima me koji to balavac sa terena ispunjava bolesne zelje nase drage uprave.....
U price o losim terenima i bunkerima ne veruje vise niko....
Stevanovicu dete idi na neko bolje mesto...ovde te ne zarezuju ni dva posto deseti si izbor...vazno da babovicev ortak tera lopte.....
Drulovicu, Drulovicu...
I da i dalje mislim da bi nas evro-prolece koliko toliko "povadilo" i dosta ublazilo ovaj cirkus u prvenstvu....
Ali ako ne izborimo evro-prolece bice ovo potpuni debakl bez obzira na one 3 pobede.....stanje je biti ili ne biti.....pukovnik ili pokojnik...
Zao mi samo Saleta i Zileta pa i jos nekih koji samo sto ne zajecaju sto nema ko da ih isprati....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li je iko sumnjao u to da će Ninković promašiti penal! Zasrao je svaki dodir s loptom pa što bi bilo drugačije za penal. Ako je Drulović rekao da ovaj BALVAN izvede penal onda je i Ljubinko podjednako BALVAN.

99.9% sam siguran da ćemo u četvrtak ispred možda desetak hiljada pošteno i sočno da popušimo švabama!

Andrija Živković srpski Mesi. Sinko, daleko si ti od toga. Svetlosnim godinama daleko.

Bruka i sramota. Nećemo mi videti Evrope sledeće jeseni!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Odradite vi taj istorijski cetvrtak, uzmite Kup i bice ovo na kraju ipak uspesna sezona!

Disem, sanjam i zivim za cetvrtak! :pfc::BB:pfc:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bicemo drugi ili treci - kurac. Prezimecemo u Evropi - kurcina.

Zakljucak: terajte se svi u kurac. Titula je nebitna... Ukapirali smo.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ma marš bre u pičku materinu više...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top