Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Utakmica - uspavanka.

Ozegovic izgubljen u prostoru i vremenu zbog greske protiv Dinama gori u zelji da postigne gol i odigra dobro.

Solomon - nije igrac za Partizan.

Tavamba - umor stigao totalno.

Suma - opet nonsalantno igrac koji je toliko placen za nase uslove mora i treba mnogo ozbiljnije i bolje.

Miletic - korektan standardno.

Everton - Mnogo gresaka danas kao i za Tavambu umor cini svoje.

Ostali - nisam ih ni primetio na terenu.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pod hitno, POD HITNO SMENITI OVU NEZNALICU NA KLUPI.

Dok sve ne ode u propast.
U Evropi još postoje minimalne šanse, za ciganima samo 4 boda.
Poslednji trenutak da spasimo sezonu.

90 MINUTA, NIJEDNA JEDINA ŠANSA ZA PARTIZAN.
Pa kakvi god da su ovi naši igrači batem bi trebalo biti ravnopravni sa igračima njiva lige.
Al jok oduči nas Voždovac od fudbala, pa Napredak sa igračem manje, pa sad Čukarički propusti prilike da pobedi.
Da ne pominjem derbi i nijedan šut u okvir gola.

Đukić je nemač pojma i to ZVANIČNO.

ĐUKIĆU ODLAZI.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.249
Reaction score
33.900
Локација
vaginamandibularia
vazno da se ovde autisticno klicalo dolasku ovog sabotera na klupu. Pamte ljudi samo 2-3 njegove utakmice, a rasulo u kome smo bili na gro njegovog trenerovanja u starom dobrom, za nas region klasicnom maniru zaboravljaju. Zato i jesmo u kurcu, zato sto nema mozga vec se razmislja cvarcima na ulazu u pumpu. Picka nam materina kad je ovaj "trenerski" popusaj ikada seo na klupu Partizana.

Upravi sve najgore, sve sto valja su prodali a doveli cirkuzanta nespremnog sumu, sabotera glodara51 da pimpluje i rukama i nogama ore da ne udje u sansu, kamoli da sutne/da gol. Dozivis da ti vezni red drze cirkuzant i dvojac radnickog iz nisa...

Jedino me tesi sto je, prema tralalalalalatu mudrinski ostao sa slomljenom nogom. Valjda ce to spreciti ciganjsku upravu da ga dovede na zimu da uveseljava rome i slicne.

Picka svima materina sto nisu pobedili ove mucenike danas.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Đukiću,pakuj se još večeras.
Ivice,ti prespavaj,ako možeš,pa se spakuj ujutru.Ne zaboravi da povedeš Sumicu.
Ono para što ostane posle raskida 3 ugovora dati Stanojevicu,koga na kolenima treba moliti još večeras.
Svi su igrali kao babe,nama je deda Sale još uvek najbolji igrač.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Djukicu ne znas, vreme za smenu, sve osim Madjarske kriminalno, a i to je moglo da ode na drugu stranu lako! Derbi samo cudom nismo ispraceni sa 2,3 komada, sramota od cetvrtka i onakav izlazak na drugo poluvreme takodje do trenera, u Bernu Stojke i sreca opet, svaka utakmica na JNA mu cna za gledati, sve u svemu, nadam se da je zavrsio svoje na klupi iskreno. Ilijev i sramotne izajave druga tema, nije ovaj tim toliko los, koliko je ocajno vodjen...Ozegovic takodje napolje iz kluba.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ocajna igra.
Ocajan pristup svih igrača.
Kvalitet igrača koje imamo taman pokazuje šta znamo i imamo.
Ko je kriv za to..uprava jer je prodala sve sto je valjalo a doveden krš.
Solomon jel jasno zašto nije igrao u Rijeci..?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Aleksandar Stanojevic, ako se ne varam e slobodan trener. Valjda sam tom recenicom rekao sta mislim.
Solomon i ovakav je bolji od Ozegovica, koi pored toga sto na svaki kontakt pada, a o vazdusnom duelu i da ne pricam, nista danas nije uradio...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Znao sam da će biti horror, ali ovoliki nisam očekivao. Šta rade ovi fudbaleri na terenu, šta je ovo, bolekureći stav, bojkot, neznanje...?
Djukiću ajde ti polako odakle si došao, nije ovo za tebe, ne brukaj se vise i ne kidaj nam živce.
Trener, gonič robova, pod hitno!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ovo je bojkot trenera od strane igraca, jasno se vidi. Nadajmo se da je Djukic bivsi, polagao sam velike nada u njega da ce napraviti nesto ali je odustao od svoje vizije nakon Vozdovca.

Stanoje ili Stolica, nadam se ovaj prvi.

#51 vise puta padne na mecu, nego sto svi igraci na terenu pretrce km.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kakva izjava. Umorni su, mukice. Nisu imali ideju sta ce sa loptom. On je izgleda tu samo da odluci ko ce da igra, koja formacija i na kraju komentarise sta je ko i kako uradio. Covjece, Lalatovic kaze e zatvorili smo sredinu, odbrana se ponasala kako sam trazio. Ovaj nas izgleda o tome i ne prica igracima. Boli ga uvo.

I meni se cinilo kao da ga igraci sabotiraju. A ako je ovakav i na treninzima, nije ni cudo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ako oteraju Djukica jer koliko sam skontao, on sam nema nameru da da ostavku, jedino Stanoje bi mogao da bude dobro resenje. U ovom trenutku se pokazuje Partizanstina, ako je ima i malo u njemu uzece tim koji je u ovakvom kurcu jer sad Partizanu treba on. Svi ostali ce imati efekat “Ljubinko Drulovic”
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kiza je i pod alkoholom (pleonazam) bar imao neku viziju (sto i nije cudno, s obzirom da se nije treznio), neki kurac, ovaj veze s vezom nema.
A i sta smo ocekivali, kad se klub zagadio prokletstvom od kako je dosla ona glodarska sisa...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jos jedan tezak bag Djukica, da mi je neko rekao da ce Partizan pod Djukicem igrati bez veznog reda i dzokati lopte napred reko bi mu da je lud.

Jos jedna ocajna postavka i jos grdje izmene.

Od cega Pantica rotira?

Nemamo ni jednog igraca koji moze da stane na loptu i da spusti na zemlju i umesto da jaca sredinu, on menja spiceve samo.

Izvodi Ozegovica uvodi Solomona koji je kvalitet Owusua i nikako ne moze da igra u spicu
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Pet minuta pre početka utakmice htedoh napisati da se ne radujete ciganskom porazu, jer mi nećemo pobediti ni večeras ni dok je Đukić trener... odustao sam u poslednjem trenutku da me neko pogrešno ne shvati...

Da Đukić nije trener videlo se odmah posle derbija, utakmice sa Voždovcem,pa sa Vojvodinom i Napretkom u kojima je ispunio bonus sreće za ovu sezonu, samo su to potvrdile...

Stanoje se ne vraća u srpski fudbal jer je svašta doživeo kad je trebao postati selektor. Izbor je sužen, ali je najbolje rešenje Stolica jer pokazuje znanje sa sadašnjim klubom, a dobro poznaje i Partizan jer je ne tako davno bio u stručnom štabu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
E moj Partizane sta si docekao da ti igraci bojkotuju trenera koji realno to i zasluzuje jer ima autoritet kao baba.

Ko bojkotuje trenera? Sta pricas???

Jebo vas i Djukic i Stolica vise...vidite li da mi nemamo igrace? Kakve stolice kakvi Djukici..vidite li da nam se Falji Ramadani sve pita u klubu.
Vidite li da nam odredjuje i prelazni rok i ko ce da igra i sve. Kakve stolice kakvi bojkot igraca.
Mi nemamo igrace mi imamo pickice koji su umislili da su fudbaleri.
Ivice pusis li ga svaki dan Radamaniju? Gade jedan ruzni odvratni, pun mi te je kurac vise.

Suma, Djurickovic, Solomon, Ozegovic, Jevtovic, Marjanovic, Miletic, Ostojic, El Munir, Cirkovic....ovo fudbaleri nisu, ovo su igraci za neku amatersku ligu.

Prastajte na psovkama..izgubih sve zivce zbog Partizana u zadnje vrijeme
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.249
Reaction score
33.900
Локација
vaginamandibularia
Kiza je i pod alkoholom (pleonazam) bar imao neku viziju (sto i nije cudno, s obzirom da se nije treznio), neki kurac, ovaj veze s vezom nema.
A i sta smo ocekivali, kad se klub zagadio prokletstvom od kako je dosla ona glodarska sisa...

Istu viziju obojca imaju, a to je da Partizan ne sme da bude prvi. Oba postavljena od sns uprave u trenucima kad smo mogli da preteknemo cigane po broju titula. I jedan i drugi su tumbali ekipu i svirali kurcu. I jedan i drugi su odradili ono zbog cega su dovedeni na klupu Partizana.

Prvi je imao sansu da se plasira u prolecni deo, osecam da je svrsio u gace kad smo popili gol u 93. A ovaj je uspeo da mu dinamo iz kijeva, u retko kurac formi pravi preokret i da 3 gola za poluvreme. Verujem da je i on svrsio u gace.

Klasicni saboteri, postavljeni od strane govana iz sns.
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Kako li je ovaj crni Djukić postao trenersko ime? Ima li neke sile da mu kaže da ode jer ga ovi kreteni oterati neće. Ne ide im u prilog.
Za ovih 40 godina što pratim "Partizan" ja lošiji nisim gledao od ovog večaras. Ni jednu šansu nismo napravili za 95 minuta.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vlada Ivic bez kluba ali ne verujem da bi se valjao u ovom blatu,Stanoje bez kluba,Stolica ispred nosa,samo treba da se odabere.Mislim da je Djukic zavrsio svoju trenersku karijeru,Partizan je tragican ove sezone i ako su igraci kondiciono pali vec sad sta ce biti u decembru.Mnogo lose stojimo na sredini,svako igra svoju utakmicu i improvizuje,slusam Djukica kako prica o nekim blokovima i slicno i prosto ne verujem da je taj covek ikada igrao ozbiljan fudbal.Najretardiranije mi je ovo uvodjenje Ilica od 40 leta da ti spase tekmu a ne ubacis ga proslu utakmicu protiv Dinama kad je bio potrebniji.Partizan ima Evertona,Tawambu,Stojketa,Nemanju R.Miletica,Radina i Djoleta Jovanovica,ostalo su igraci za Teleoptik.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ko nema igrace? Imamo mi igrace, nego ih Djukic odmara od cetvrtka, a cuva za valjda pauzu ili sta li, to morate pitati trenera...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top