Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Hahahha! Znaci odgovor u stilu Hard core SNS bota! Ako te neko proziva, napada ne radiš/ ne znaš svoj posao ti samo istaknes da si "Vučićević vojnik" i boli te patka. Teraj dalje....
Minus kao kuća!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
mi u naredne 4 gubimo negde bodove.ovI skraceni tereni poput zemuna I ivanjice su za nas pakao na zemlji a mi igre nemamo I to pocinje da boli.zamisljao sam da je ovaj djukic covek od integriteta I casti ali sada vidim da je on ocajnik koji se bori za posao svim silama sto je legitimno.videcemo sta ce biti sa skenderbegom ali bojim se da smo pustili sezonu niz vodu.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
vecini ljudi ovde vidim dzigeras ninkovic dao dijagnozu??
jbte, vise zelite da gubimo svaku i da terate sve nego da dobijamo.
Ubedili ste me u to!

ono, Stanoja najvise prizivaju oni koji su ga najvise pljuvali posle samroka..
strasno!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Jok trebali smo mu popusiti kitu, sto je ispao od Irskih konobara. Ono je se moralo dobiti i .
Dodatan minus mu je bio i sutnja na buvljak koji su u tom vremenu napravili Djura i njegovi pajdasi, i prihvatanja da igra kako mu oni sviraju.

Stanojevic je bio odlican trener, ali nije svetac kao sto to nije ni Dule koji je mnogo vise uradio za Partizan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Призивати пораз Партизана из ма ког разлога је аномалија срца, глорификовати овакве победе је аномалија мозга.
Ретко ко би одбио да овакав Партизан, оваквог тренера узме титулу и овери европско пролеће.
Невоља је што ретко ко није у стању да види куда заправо иде овакав Партизан, оваквог тренера. Одатле и аномалије.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nisam čuo izjavu za Vučića ali što se mene tiče ako je tačno da je poglavara Srbije pomenuo po dobru može da se nosi!
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kuku, i mi imamo svog Tralalatovica, samo sto je ovaj nas cak i losiji trener... ocajni smo, uopste mi nije jasno kako mi dobismo ovolike utakmice i udjosmo u ligu evrope.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.431
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako budu kakvi izbori uskoro, mozemo ocekivati i kod nas neku tortu sa zaokruzenim brojem, nikad vise cigana i sns botova u klubu.

To na dobro nece izaci, a vi kako hocete.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nismo imali vecu nulu od trenera i coveka u istoriji. Kiza i Grant su za ovog gospoda par ekselans!

Da se osvrnem ukratko na utakmicu.
Ponadao sam se da cemo igrati sa Jankovicem i Tosicem po krilima i Sumom i Panticem u centrali, ali su na kraju sva cetvorica igrala na udaljenosti od 10m u sredini.
Nidje veze.

Suma po meni OK partija. On i Tosic su pod vidnim pritiskom sto ne opravdavaju ni blizu svoj status.
Onaj pas koji je Sale dao Tawambi za mrtvu gol sansu ostatak tima ne bi odigrao za 20 utakmica.
Sale mora da igra naredne 2 utakmice u Evropi po 45 minuta minimum, mi smo druga ekipa sa njim i bez njega.

U buducnosti u domacoj ligi ne vidim potrebu da igra ijedan zadnji vezni pored Evertona.

Ubedjen sam da bi se ova ekipa pod bilo kojim drugim trenerom prosetala kroz JSL i do sad imala bar 5 bodova u grupi. Fali nam spic vise klase i bekovi, ali ozbiljan trener bi to sakrio uz quartet Everton-Jankovic-Tosic-Soumah
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Hahhah pa on ne zna gde udara, kaze dobili smo jos jednu Partizanku, Radin je dobio sina, i onda se ispravlja kaze opet Partizanku, wtf??

EDIT:
Sad sam skontao da ga je Radin ispravio da je dobio cerkicu :D
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.577
Локација
Brdo Banovo
"Jer on je Djukic Aleksandar,
Djukic Aleksandar,
dajemo mu mandat
da nas sve vodi,
vodi ka pobedi."
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Pa dobro jebem mu mater, dokle će nas više gurati u najodvratniji pravac u istoriji ovog sveta, u mrtvi poltronski sns pravac.. Čitavo sportsko društvo je otišlo u kurac, totalno nepovezano sa željama (neplaćenih) navijača Partizana i uglavnom čak i suprotnost onoga što Partizanovci (treba da) misle, teška kriza identiteta i način da ti ogade svoj klub u najkraćem roku..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nemamo mi nikakvu krizu identiteta, mi dobro znamo ko smo i sta smo. Krizu identiteta bi imali kad bi ovakve podrzavali. Dacu ti primer krize identiteta, a ti pogodi o kome se radi:

1. Ti si cetnik, a osnivac tvog kluba ubio Drazu
2. Najveci si zagovornik Kosovo - Srbija , a tvoja najveca legenda je pokrao pare ono malo kosovskih Srba i njihove dece
3. Skandiras jednom politicaru da se ubije jer se sumnja da ce potpisati nesto, a onda na izborima biras onog koji ce zaista potpisati ono cega se bojis
4. Bojkotujes svoj kosarkaski klub do gasenja, a onda gines za privatni klub coveka koji je ugasio tvoj klub


Imas tri pokusaja.
 
Последња измена од уредника:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
nesto nalik na igru u prvom poluvr.ali generalno jos jedan bljutav ukus nakon svega. tri igraca koji bi trebalo da nose igru:tosic, suma I jankovic, ne mogu da se sastave. jos I odlicno prolazimo u kakvom smo stanju.
hajlajt utakmice-tale surovi u epizodi "pa jebemumater":banghead. spic ne igra glavom.

ali jebes sve...djukiceva paralela himself/vucic je nesto ogavnije I od panticevih tirade sa klupske televizije. umri gnjido:pop
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Miroslav Đukić = mnogo glup čovek.
Ni pohvalu velikom vođi ne može da sastavi jer čovek nije sposoban da izgovori prostu proširenu rečenicu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Posle ove izjave našeg trenera , mogu samo da se ispovraćam :puke

Podržavao sam ga ovde i verovao u njega.

Moju podršku si izgubio BOTINO :banghead

Jebote ne mogu da verujem koliko ih je :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top