Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Hoce li zvijezdas iz jebenog Stitara konacno dobiti otkaz posle ovog sramocenja?
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Razmišljam da li uopšte da gledam drugo poluvrijeme, mogu i da izdomirniraju u drugom da okrenu ili šta već al' kancer je metastazirao već ako ne puknemo danas pitanje je dana kad ćemo

Pitam se da li smo i zaslužili bolje, na tribinama se narkomani ubijaju oko prevlasti, cigani nam vode jug, uprava kakva je ni najveći dušman ne bi nam goru birao, SD Ivica Ilijev garantuje za trenera, 51 i ostale poluproizvode, da li mi uopšte zaslužujemo bolje ili smo i mi isti postali kao oni preko puta?

Pravi trener bi za onu glumu lijevog Miletića u situaciji kada možeš da uđeš u izglednu šansu (a i da nije bilo to, opet bi isto važilo) i samoprozvanog crnogorskog Mesija za unošenje sudiji i one psovke nakon po njemu faula poslao odma' u Teleoptik, pa igrajte fudbal jebemu ne budite pičke! Kad vidim da uđu sa onakvim stavom u utakmicu i kad vidim da igrač izležava se i glumi kako bi ukrao vrijeme (za neke prethodne utakmice) šećer mi skoči momentalno, jebo li ih onaj ko ih je to naučio a i onaj ko ih je doveo.

Kad čovjek mora da psuje zbog gluposti .
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne znam kolika su Djukiceva muda, ali ovih 10 na terenu ih sigurno nemaju. Kao da su po kazni izasli da igraju, krv ti jebem da ti jebem.
I da smo normalni, kao sto nismo, 0:2 nije razlog da masemo belim maramicama. Kao da niko nikad, pa i mi, nije stizao i prestizao taj rezultat u drugom poluvremenu. Eno, Salcburg pre dva dana za 5 minuta dao 3 gola. A, verujem da je kod nas glavna tema u svlacionici - kako izbeci petardu. Na to i lici igra u prvih 45min.
Da sam na njihovom mestu, uhvatio bih se bar za slamku - 2:0 je najopasniji rezultat!:D
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Pazi kad mi upravo to olaksava ovo brukanje sto gledam. Mada bio sam ubeden da je bivši jos posle radnickog kad ono....nikada se ne moze podceniti domisljatost "bele ciganke", ratnog huskaca, malog mede i bahatost gebelsa sa Partizan tv. Kad god pomislis probili su dno, oni kazu ma moze to jos nize.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Gnjida zadovoljna igrom, bez izmena. Znam šta ćeš reći, gnjido štitarska, da ni pičkousti ne menja ''pobedničku'' taktiku, iako bi svi da vas menjaju. Vas dvojica ostajete na pravcu, sve vam jebem cigansko.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
0 suteva u gol,0 na gol.Bruka i sramota.Djukicu teraj se u tri lepe picke materine ,protiv Reala da igramo sutnuli bi barem jednom za poluvreme. :banghead
Bravo Iglice napravio si haos za tacno godinu dana... od 1:3 i sprdnje sa ciganima prosle godine u ovo vreme doveo si nas na 2:0 za garave i to bez da imamo sansu za gol.jebo te Ozegovic vodi ga kuci
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Da su cigani pametni pa da nam puste jedan gol u nadoknadi i tako "sacuvaju" Đukića i Iglicu i tako si obezbede još jednu titulu nagodinu. Mozda i duplu krunu.... Ee zivote.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mozda dobijemo 3:2. E jebem ti Djukicu sve da ti jebem!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Bitno da Arenin reditelj ne propusta priliku da snimi kurac od balona na ciganskoj tribini. Tri puta dok ovo pisem evo, a i komentator mora da iskomentarise to, pa dabome, mozda naprave i emisiju o tome. Ponizenje je gledati ovo na ovoj televiziji.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Arena ponosno snima crvenobeli kurac na tribinama. Kako necete svi izgoreti majku vam jebem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Zabavljaju se navijaci zvezde sa balonima i odnesose kurac Vuleticu. Pa majku ti mrtvu jebem cigancino raspala.
 

Arbeitmann

Banned
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
96
Reaction score
15
Локација
Novobeogradska rivijera
Hvala Macvi sto nam je onemogucila da odigramo jos koju sa askalijama ove sezone. Ima li veceg ponizenja nego da sa "Ozegom" napadas na nasem najsmrdljvijem stadionu, a da se sa druge strane izdrkava samozvani Ronaldo koji je posvadjan sa loptom u nogama. Najveci problem je sad, kako povezati i okriviti mutavog taksistu sa ovom blamazom veceras. Terza nocas casti Gmazuru jednu turu uz "belu ciganku", to je sigurno. Ovom prilikom pozdravljam i tri navijacke frakcije, dok se vi dogovorite, nece nam trebati ni Teleoptik, koliko nas je ostalo!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
o djukicu familiju ti u picku jebem raspalu i tebi i ilievu i celoj upravi
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ovi nasi ce na kraju da razmjene dresove i cestitaju ciganima titulu.
A mi idioti pricamo o mudima.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Kakvo govedo igra u napad, jedina sansa i nista.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cim smo satavili tri cesitita pasa ocekivao sam bakljadu od nasih navijaca ali eto bas tad su rjesili da se biju... jebo vas sunce.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Već su se vatali sa radonjom na našoj klupi. Što ne bi dresove menjali.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Sta vam je,krijemo karte za Cukaricki u kupu.Moraju da se znaju prioriteti...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Znam da nije poželjno o tome pričati, ali je jasno da i ova frakcija, od 183 naše, su same pičke. Koga napadaju na zapadnoj tribini? Zašto nisu udarili na ove sa juga? Šljam odvratni, od uprave do trenera i govana plaćenih sa tribina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top