Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Meni je Ozegovic presmesan iskreno. To kao da pricas za devojku da je najgora, da nema ko bije bio sa njom I na kraju je ozenis.

Decko je ovim jedino sebe popisao I dokazao da je nekada jednostavno bolje cutati.

Svako ko uporedi Djurdjevica sa njim, daleko je od poente.

Ali ako smo oprostili Stojkovicu, oprosticemo I ovom. Stojkovic je isto pljunuo po sebi.

Najgore je sto se stvorila losa energija. Jos jedna podela navijaca na one koji podrzavaju Ilieva I one koji ne podrzavaju. A onda jos jedna podela iz te, vezana za Ozegovica.

Nikako nam nije trebalo ovo, ali ako ga igraci prihvataju, onda je to to.

Ali bi mene bilo sramota da pricam za neki kolektiv da su glodari, da su najgori, da ih treba gaziti. A onda udjes u taj kolektiv I smes da pogledas jednog Sasu Ilica u oci.

I kao sto je neko gore spomenuo cigane. Zar nisu oni stopirali dovodjenje Babovica? Zasto mi nismo ovo stopirali, nego tek sada kada je gotovo sve, nasli smo da pricamo da nam smeta.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Pošto je Ožegović sada naš igrač, vodite računa da poštujete pravilnik foruma. Kritika da, vređanje ne nikako!!!

Апсолутно би требало да важи исти аршин као и за Обрада из КК-а. Ако је дозвољено да се једном јебе све по списку, не видим разлог зашто не би и другом, поготово што је други јавно пљувао по Партизану... Или дозволите вређање обојице или забраните да се пљују и један и други.

А ми бисмо требали више да бринемо због великих Гробара као што су Пековић или Бабовић нпр, пошто смо видели да наша деца могу више да нас унаказе него јањичари као што су Вујанић или Стојковић, али то је друга тема.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mesta su numerisana... Srbin uvek ima izgovor da ne postuje red. Sto je dosao na tu tribinu ako nema kartu za istu?

Brate, bez uvrede, pises gluposti. Prvo si dao banalan primer kako jadnim starijim ljudima, mladja stoka zauzimaju mesta, jer se ne postuje nesto sto se kod nas nikad nije primenjivalo. Jeste, bas su mladi krivi sto nas niko nije naucio "bontonu" iz uredjenih zemalja, vec smo nauceni da jebemo sve po spisku svima i svakome.

Ne shvatam sta pises, kakva tribina, ko nema kartu?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Realno, više su "naša" dečica pojedinačno pišala po nama predhodnih godina, nego svi ovi cigani preletači zajedno.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
A zašto je uopšte dozvoljeno da se vređaju igrači u bilo kom sportu ako nastupaju za neki naš klub?!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
@ Vlad
Druze, ovo u zagradi(Istina) boli,ali vise mene nego tebe ocigledno. Ne znam jel si upucen ali kod nas navijaci ne odredjuju ko ce a ko nece da igra, to imas tamo kod musavaca koje si prihvatio na tom nekada cuvenom jugu. On je sad nas igrac a Partizanovci ne vredjaju svoje igrace. Sacekaj sledece leto pa cemo da sudimo ovom sportskom sektoru kako i sta je uradio u ovom prelaznom roku.

Ilievu i Ozegovicu je vec presudjeno. Prvi sebi ovo nije smio da dozvoli, da prospe sve ono dobro sto je uradio do sada, a drugi je pokazao kakav je karakter i koliko je nemoralan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.723
Локација
Beograd
Ја сам човек уметничке душе, и хтео - не хтео, стално у себи и околини тражим неки склад...то ми је урођено, дато...
Наравно да оно што мени изгледа као складно, некоме може изгледати као тотална глупост, као што и мени нечији ставови изгледају као нешто ружно, као неки несклад...чак као нешто што ми изазива скоро па мучнину...хтео ја то или не...

Е, тако ми је било данас на ,,Земунелу,,...
Чим сам ушао, угледам транспарент са којим се уопште не слажем, а принуђен сам да седнем иза њега, или... да уђем у неко објашњавање (или сукоб?) са потписницима, па да ми после можда буде још горе (у било ком облику)...
Значи, сео сам, а није ми пријало...
Њих 20, 30, 40, колико ли их је већ било траже од ЈЕДНОГ момка да спусти главу, итд...а шта је следеће? Да носи жуту траку око руке? Црвено-белу? Да га јуре бакљом да га спале?
Ко је ту коме узор? Ко се тако понаша? Чији навијачи?
У чему је разлика између Партизана и Црвене Звезде? У чему је разлика између навијача једног и другог клуба? У бојама? У понашању?

Мучно ми је и што су ,,потписници,, транспарента, колико ја видех углавном тинејџери, или су ту негде око 20-е године, можда неко има и неку више, али у сваком случају су врло млади, а утакмице су им повод да некога мрзе, да се са неким обрачунавају, да некога понизе, да покажу свој став...а какав је тај став?
Те Краљ Петар и Сердар Јанко, те Косово и Црна Гора, па педери и Олимпијакос, Шиптари и Хрвати... и ,,цигани,, и...,,глодар Ожеговић,,...

То су ставови навијача Партизана...
Па где је ту Партизан? Где је ту фудбал? Знају ли уопште имена свих играча Партизана који су данас играли?
Где је ту нека прилика да се мало радујеш, да скинеш намрачени израз са лица да волиш нешто, некога? А не само да некоме ,,јебеш матер,,...
Ето...
Мало су били задовољни транспарентом који су донели, мало су упалили бакљу, мало су навијали...а онда псовали судији мајку што не свира крај утакмице...ваљда им фудбал није толико битан, или им је досадан, или журе на ручак, код маме и тате, у школу...па дај да се што пре заврши...
Нек ми каже неко ШТА су тачно скандирали Ивици Илеву? Нисам био у 1.пол, јако ме интересује?

И тако...дошли су у групи да запрете, опомену ЈЕДНОГ...не свиђа ми се то...уопште ми се не свиђа...ко год био, какав год био тај ЈЕДАН...да ли је фер ићи 20-30-40 на једнога, па како год...
КО васпитава ове клинце?

Срби су некад били храбри и кад их је било много мање (а не више) од противника, шта ће, морали су...моји часни преци сељаци били су храбри на Колубари, Солунском фронту, Кајмакчелану, по шумама и горама, тамо где се то морало...а после...по својим кућама...ни мрава не би згазили...и сваког ко им је дошао у кућу, угостили су најбоље што су могли...срамота би била за домаћина ако не поступи тако...
Па и моја баба (и то не ова која је ратовала), једна мирна и ћутљива жена, стала је пред Немца са упереном пушком - да овај не би пуцао у пса који лаје на њега - у њеном дворишту...хтела пса да заштити, било јој жао...

А у Србији се знао ред...
Туђу војску пушком изгониш, напаст која ти краде из баште и воћњака, мотком тераш, али госта који није дошао да ратује и краде, примиш домаћински, послужиш га оним шта имаш...и Словенце 1941.-е, па и мигранте од јуче и данас, и сваког другог...
Кад имаш, онда даш и комшији, пријатељу, рођаку, кајмака, сира, јаја, воћа, нешто из баште...
Тако било некад...
А сад...

Ожеговић је сам полизао оно што је...
Није дошао као непријатељ, није дошао да ратује, играч је Партизана...какав год да је он ,,гост,, и да ли је дијабола у глави или не, није домаћински, није српски да га пљујеш док је у твојој кући...ако можеш нешто да му учиниш добро, ред је да то учиниш, а ако почне да прави неки хаос, имаш право и да га истераш из куће...

Друго...не волим ,,принципе,, који час важе, час не важе - овог ,,цигана,, ћемо да кињимо, а све друге ћемо да трпимо, поштујемо, волимо...па били они у тиму, или на трибини...
Добро, можда нисам у праву, можда чврст принцип ипак постоји - можда је овај ,,већи циган,, (или је то био) од неког другог ,,цигана,,...па услед тога оволика фрка према њему...ал' нисам баш нешто сигуран да нисам у праву...
Ја сам данас чуо један такав пример ,,циганисања,, једног нашег играча, да ми се Земунело ,,окренуо око главе,,...па, ето...њему ништа, али је зато Огњен жртвени јарац...ваљда је тај архетип потребан људској психи, шта ли...?
А мислио сам да Пантић претерује када је о томе причао у Партизановом Веснику...

И, шта ћемо даље...?
...Огњен је дошао, тренспарент је изразио ,,став,,...иако ми ,,стара гарда,, на трибини Земунела и нисмо баш били за тај ,,став,,...и шта сад?
Чекају нас утакмице, евентуални звиждуци и ометања играча жртвеног јарца никако неће помоћи ЦЕЛОЈ екипи, јер то омета и њих...
Па извол'те...свако према својој савести...
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Ne pretim ja nikom nego reagujem na napisane nebuloze.
Pljujete jug, a opravdavate cigance koje je pisalo po našem klubu.
Pa na tom jugu ima ljudi koji su bodrili Partizan na više utakmica i gostovanja nego koliko ste vi odgledali preko tv-a.

NA TOM JUGU IMA GORIH CIGANA NEGO NA SEVERU I PISAM NA TAKAV JUG ZBOG KOGA NE IDEM VISE NA UTAKMICE , IDI ISAMARAJ KLINCA STO GOVORI VUCICU PEDERU I OSTALE "GROBARSKE" STVARI !
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
au jbt ubiste vise i sa jugom i sa ozegovicem.....daj da se prica o solomonu itd.....
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Svako ima pravo na mišljenje .

Moj je stav da mi mišljenje bilo čije neće pomoći da osećaj mučnine bude manji ako to stvarno osećam , a takav je sad osećaj..

Ali pokušaću da to ne ispoljavam ovde a pogotovo ne na stadionu jer to može škoditi Partizanu , koji mi je bitniji od mog osećaja iako znam da sam u pravu.

Jbg kao i sve vezano za Partizan- nikad ništa lako ali na kraju uvek slatko..
Ali da bi bilo slatko i Partizanu i nama , dosta žuči popiti moramo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.022
Reaction score
26.089
Локација
ante portas
Tačno. Daj da komentarisemo Solomona Teofila bogami kako je krenuo Ozegovic nam neće ni trebati.
Smarate sa jugom. Ko babetine ste neke postali.Lako je pisati preko tastature i biti mudonja.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne pretim ja nikom nego reagujem na napisane nebuloze.
Pljujete jug, a opravdavate cigance koje je pisalo po našem klubu.
Pa na tom jugu ima ljudi koji su bodrili Partizan na više utakmica i gostovanja nego koliko ste vi odgledali preko tv-a.

Sama činjenica da neko prećutno ostane na tribini pod komandom naprednjačko ciganskih govana diskredituje svaku raspravu.
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
@ Goran Tomic Gorane, izdominirao si kao i obično. Potpisujem svaku reč, pratim već odavno tvoje postove, oplemenjuju ovaj forum. Da je više takvih stavova i pomirljivog tona, više brige o našem Partizanu nego o svom egu, ličnim interesima i prebrojavanju crno-belih krvnih zrnaca, ne bi nam klub bio na ovako niskim granama, i ne bi ga 'branili' plaćenici kojima ništa nije sveto. Da pitaš te klince (a i mnoge im starije drugare sa tribine) šta za Partizan predstavlja ovaj tužni sutrašnji dan, garantujem da nijedan ne bi znao. A ovamo sve heroj do heroja.....
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Жељко Пантић о Соломону:

Iliev misli da Bogoljub ima potencijal da iz Partizana ode za veće pare od Leonarda ili Đurđevića, a ja verujem Ilievu, tako da mislim da će Bogoljub biti prvi špic u početku, a videćemo šta će da pokaže.
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
Brate, bez uvrede, pises gluposti. Prvo si dao banalan primer kako jadnim starijim ljudima, mladja stoka zauzimaju mesta, jer se ne postuje nesto sto se kod nas nikad nije primenjivalo. Jeste, bas su mladi krivi sto nas niko nije naucio "bontonu" iz uredjenih zemalja, vec smo nauceni da jebemo sve po spisku svima i svakome.

Ne shvatam sta pises, kakva tribina, ko nema kartu?

Tuzno je sto smatras takvu kritiku gluposcu. Jos tuznije je sto smatras da je bonton rezervisan za uredjene zemlje.
 

Lavajaw

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2017
Порука
31
Reaction score
5
Локација
Beograd
A Goran Tomic je objasnio. Postovanje za tako razmisljanje.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
@Goran_Tomić

Vas doprinos forumu je nemerljiv, privilegija je imati mogucnost citanja vasih postova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top