Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Opet manjak grobarstva u Teleoptiku, zar moramo da čekamo da odbije da potpiše ugovor. Zar ne može jednog lepog kišnog dana klizeci s dve noge, i tome ko je uklizao ponuditi profesionalni ugovor?
Gori od Miljkovića ne može biti.
I da mali ciganski smrade, u Partizan se ne igra radi novca, već radi privilegije. Idi i umri u duhovnoj kanalizaciji Ljutice Bogdana....
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Која његова Љутице Богдана, тај ће у Графичар, као и 50 оних што су 2000. годиште и тренутно тамо. Питање је ко му је менаџер, не толико о њему самом. Има доста сличних случајева, али са другачијим исходом, где су момци прихватали много мање у Партизану него што им је Терзић нудио.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja ne mogu da se nacudim ovim nesrecnicima koji kao pokusavaju da igraju fudbal i nose dres Partizana i to u prvom timu. Toliko me boli glava od njih da me tacno zabole za nekog anonimusa od 14 godina kome tek mutira glas, a ovamo ima stav da nece da potpise ugovor sa klubom!? Odlazili su i pre njega kod cigana, odlazili su Sporting, Apolong, Olymipakos, obio je i Danilo Pantic nov ugovor i to nakon prvog po kome je zaradjivao 10k mesecno, pa vidim svi su postali mega zvezde i do jaja igraci. Od svih tih "projektovanih", nama je najvise doneo "neprojektovani" Milenkovic.

Tako da ovom malom ciganskom debilu treba zalupiti vrata, ne ispred nosa, vec u glavu direktno, pa nek ide da uveseljava u ciganskom cirkusu. A da imamo Upravu, kao sto imamo upravu, ovo bi bio jos jedan minus sportskom direktoru, ali koga briga za to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.766
Reaction score
29.654
Локација
Beograd
Nije bolji, ali ne prima platu od skoro 600.000€. Verovatno ima deseti deo njegove plate.
Naravno da ne treba dovoditi igrača sa platom od 600 000 evra, ako on tu vrednost ne pokazuje na terenu...
Ali isto tako nam ne treba ni igrač sa platom od 60 000 evra koji takođe ne pokazuje ništa...
Niti neki nabeđeni klinci kojima još curi mleko sa usana a već bi da traže lovu...

Baš me briga kolike su plate fudbalera u inostranstvu, kad ode tamo nek mu je daju...ovde nema toliko novca za bacanje...

Kakav bi ja samo napravio rez na polusezoni, ni pola ovog kadra ne bih ostavio kod nas...
Dovoljno je samo pogledati koga sve mi NISMO uspeli da pobedimo ove sezone, pa da se zapitamo, a ZAŠTO mi uopšte plaćamo te naše fudbalera toliko koliko ih plaćamo (ako ih plaćamo), kad iste takve (ili bolje) imaš IPAK i za manje pare u Njiva ili PLS ligi...
Ajde molim te, ne možeš da pobediš u Surdulici i Kuli, ni Mladost, ni Zvezdu, ni Radnički...ispao si iz Evrope, a ovamo si kao neki fudbaler za Partizan...

Baš da vidimo ,,reakciju,, tih naših ,,super,, asova, reprezentativaca u raznim državama i kategorijama, sutra u Zemunu, u jedinom jedinom takmičenju gde zasad solidno stojimo - relativno uspešno izbacivši trećeligaša Kolubaru u prethodnom kolu...
Sram vas bilo dresa koji nosite!
Ako vas uprava možda i ne plaća, to se rešava na neki drugi način, ne brukanjem po terenu!

Dok ja sutra rintam na svom poslu, za daleko manje novca od vas, onda bar očekujem da kad izađem sa njega vidim da ste uspeli da pobedite taj Zemun malo ubedljivije nego što je to nekih 1:0, ili nešto na penale...
Ako ste u stanju...
Ako niste, ZAŠTO ste u Partizanu?

volimpartizan.rs/partizan-losiji-jedino-kod-jesica-2006-46424/
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od reci do reci se slazem. Imaju plate kakve mi necemo imati u zivotu. A ni u pola ne osecaju klub kao mi . Ozbiljan rez treba da se napravi na zimu, muka mi je gledati ih. Recept je jasan u stvaranju ekipe naci igrace koji osecaju klub i vole, pokupiti ono sto valja u zemlji i platiti 2 3 stranca koji su bar duplo bolji od domacih. U celom klubu bih napravio rez nemamo vise ni klince koji odskacu poslednji takav je bio Djole Jovanovic a kao prema psu su se odnosili prema njemu. Citam juce imamo klinca koji nece da uzme ugovor vec ce kod cigana, kako je taj uopste dospeo kod nas? Zabraniti mu treniranje sa ekipom neka trenira odvojeno i da bude primer ostalima. 4 5 igraca bih ostavio sve ostalo rasprodao, klince takodje ostavio. I da se pravi ekipa za leto, al eto znam da je to mlacenje prazne slame i da nemamo dinara za jednog krstenog igraca.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Sudija: Momčilo Marković

ZEMUN: Milošević - Milutinović, Cvetković, Trajković, Lukić - Tošeski, Luković - Kukuličić, Vukadinović, Stojković - Mrkaić. Trener: Miloš Kruščić.

PARTIZAN: Stojković - N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević – Zdjelar, Zakarić, Janković, Pantić – Nikolić, Rikardo. Trener: Zoran Mirković.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
U kakvom je kanalu Zakarić, valjda ga ovaj gol malo razdrma. Teraj dalje!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Znači stoka nastavlja da nam otima...Jeli moguće da ono nije svirao...očigledniji penal nego nad Rikardom...pa dokle majku vam mrtvu jebem...svidjela mi se igra u prvom poluvremenu,Mesko svaka čast... idemo dalje !!!
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Veoma vazna pobeda! Mora da se dobije svaka utakmica do kraja zimskog dela prvenstva. Sledeci je Napredak u subotu kod kuce. Napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.766
Reaction score
29.654
Локација
Beograd
Честитам на победи! И хвала што није било мршавих 1:0, него ипак више од тога! НАСТАВИТЕ у том ритму!

Ја сам синоћ написао мало грубље речи, али схватите да играти за ПАРТИЗАН није исто што и играти за неке мање клубове!
Није то само ствар резултата, победа и трофеја, него безрезервне оданости Партизану и ОГРОМНОГ труда на СВАКОЈ утакмици...
А, искрено да вам кажем, и одређеног КВАЛИТЕТА који ипак мора да се поседује да би се било у Партизану...
Ко то све има, добродошао, ко баш и нема...хвала на свему...и све најбоље, али на неком другом месту, у неком другом клубу...

Једна препрека ка освајању Купа је савладана, 'ајмо даље! И не само у Купу, него и у првенству!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pobedismo danas a ono tek pet/šest upisa.
Lepo je videti da smo dali gol iz neke akcije, a ne na silu. Što je dokaz da Mirkovič radi nešto. Danas smo krenuli silovito i sa željom, dosta drugačije o ranijih utakmica, tako da se nisam mnogo brinuo za rezultat.
Mnogo znači kada igramo s Nikolićem, koji je po meni mnogo bolji igrač od Rikarda. Ima tehniku, ima prijem, ima snagu da stane na loptu, i dobro razigrava ekipu. Uvek je tu oko centra da ako treba uzme loptu. Ono što je još jedna njegova dobra karakteristika je to da nije sebičan, da voli da odigra igrača pre nego li šutne, što je totalno drugačija situacija kod Rikarda.
Danas je Janković odigrao onako kako treba, kako treba da igra svaku utakmicu, samo onaj pas prema Uroševiću iz desetog minuta je dokaz da dećko zna da igra fudbal, ali da hoće da igra e onda ne bi bio Crnogorac.
Sve u svemu terej dalje, idemo sledeći je Napredak, tu moramo ući s istom željom kao i danas, i s jednim zadnjim veznim. Dosta više Bata Đorine škole!
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Potpisujem, ali mi inače samo prividno igramo za dva zadnja vezna, jer kad igraju npr. Šćekić i Kosović, Kića je tu neki deep lying playmaker, daleko od klasičnog zadnjeg veznog...

I samo što manje ovih jebenih reprezentativnih akcija, kad god se vrate ovi naši reprezentativci taj vikend ne možemo da se sastavimo, kao u nedelju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top