Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
a ovako smo bas sastavljeni...nije do toga, jednostavno nemamo dovoljno kvalitetnu ekipu i to je to...ali sta je tu je. Samo jos vise treba voleti...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Rikardov veliki problem je izgleda taj, što je veći deo karijere igrao krilo i krilnog napadača, pa se u velikom broju situacija ne snalazi i bespotrebno komplikuje.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Danas smo opet davili protivnika ali smo ga srecom i uspjeli udaviti. Ona akcija je bila za spice. Svaka cast. Kao sto neko rece, vidi se da Bata radi, ali mislim da to nije prvi put, s tim da bi trebalo sto cesce da ima neke takve za razbijanje ovih bunkera. Tu bi valjalo bolje koristiti prekide generalno, ali i ono sto stvarno slabo uspejvamo, a to je sut sa distance. Vidjeli smo sta nam napravi ni iz cega onaj njihov pred kraj dovoljno jakim sutem.

Zna li se da li ostaje sigurno ovaj termin za subotu u 17h?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Da ne bude samo upisa kada je lose, sa moje strane. Generalno je jos ovo mnogo daleko od neke zeljene igre, ali mi se cini da cim uhvatimo ritam, sve pocne da lici na nesto, dodje reprezentativna pauza, i ajmo ispocetka.

Neko je pisao za Zakarica vec, slazem se da je decko u raspadu, valjda ce gol promeniti nesto. Primetno je da imamo vise sansi kad igraju Nikolic-Ricardo, i jedan zadnji vezni.

Nadam se da ovo moze mnogo mnogo bolje, a do tada sam zadovoljan pobedama, pa i 1:0
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ako se sećate, Zakarić kad je došao, prvu utakmicu čini mi se je dao gol, i u te prve 2-3 utakmice bio medju najboljima. I onda je krenuo da se kanali. A kako nije on usamljeni slučaj, nešto mi se čini da nije do igrača nego i do nas, kao kluba....
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Toliko nas kradu, da nam je postalo normalno da nam za onakve situacije ne sviraju penal.
Ja verujem da Zakaric moze mnogo bolje, doduse verovao sam da moze i Aranitovic, nadam se da nece biti isti primer.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ono sto mi je jos upalo u oci, Zemun u jeku napada, posle naseg gola, Urosevic se jedva vraca na svoje mesto, polako ide ka svom igracu, dusa u nosu. Kako, ali kako???

Odnosno znam kako. Kad je celavi Miletic doso kod nas, gledam intervju, konacno jedan spreman stoper, jak, i ruke i ramena, jak kao stena. Posle tri meseca isti igrac, neprepoznatljiv. Nisam mogo da verujem sta vidim, ali to je Misa Filipovic.
Verovatno u Belgiji nisu znali nista, pa je Misa sve to ispravio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Misa Filipovic i njegovi fensi fazoni.....Bajern je pre par sezona otpustio trenera koji je bio tamo preko 20 godina zato sto je broj povreda u toj sezoni bio veoma visok, a mi vracamo ovog nakon prvog dela sezone 2015/16 u kome je svaki igrac koji ima i najmanji potencijal za povredu uspeo da se povredi i to vise od jednom. Pa Sumu nije uspeo da osposobi godinu dana cak sta vise nakon sto je dosao kod nas sve je vise i vise pogorsavao svoju povredu. Ivanovic je kako je vreme odmicalo sve vise gubio one fizicke karakteristike zbog kojih je doveden itd itd....primera je puno....
Tako da ocekujem od Mirkovica da krenemo sa novim kondicionim od zimskih priprema jer ako se to ne desi ja ne znam sta mi onda ocekujemo.
Sve u svemu dosta smo limitirani i ne mozemo igrati besprekorno svaku utakmicu (a moramo da igramo besprekorno jer nas kradu bez uzmaka), jos uvek fale pojacanja i u strucnom stabu i u ekipi. Opet krecemo iz pocetka, opet je nova selekcija potrebna.....prokleti "deza vi"....
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ok Misa je problem i to je evidentno, ali zar Batica ne vidi na sta mu lice igraci posle sat vremena loptanja, i zasto ne reaguje na to ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Vrtimo ovu priču već 100ti put. Fizička sprema igrača je najvećim delom LIČNA ODGOVORNOST. Je l' im brani neko da trče i sami se pripremaju dodatno? Kad već vide da imaju retarda za kondicionog..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa iskreno Jasmina oni to mogu raditi u predsezoni kao i svi igraci u top 5 liga koji vec dolaze spremni u svoje klubove leti. A sad jednostavno imas plan nedelje rad sa ekipom i rad u teretani ne znam koliko bi u toku sezone dodatni rad uticao na njih same. Sto se tice fudbala prestao sam se nervirati vidim da je normalno da vec na jesen gubimo titulu. Sad ce mi neko reci kradu nas i slazem se i sam mogu nabrojati bar 4 utakmice gde smo pokradeni al cekaj pa mi ekipa kao sto su Proleter Vranje i da ne nabrajam dalje treba da dobijamo sa po 3 4 razlike dakle rutinski. Al ti nemas kvaliteta u ekipi i to je. Dzabe nam i Pep Gvardiola kad nemas cime raspolagati. Oni koji zasijaju na nekoj utakmici pa ih nema naredne 2 3 utakmice. Voleo bih da neko objasni Rikardu da ekipa ne igra zbog njega. Aj da je on Djurdjevic pa da daje na svakoj utakmici minimum po 1 pa da trpimo. Eto ne vidim izlaz iz ovoga blata. Kradena je i Markova ekipa al on je ljudi moji imao sa cim da igra. Njemu je taj Jankovic imao svrhu pa Djurickovic koji je bio dzoker je bio osvezenje kad udje. Mi jednostavno nemamo to sad kao da smo ekipa sredine tabele toliko dajemo golova.. Al najzalije je sto oni u upravi misle da dobro rade i da su ovi igraci za ovaj Partizan. Do kraja polusezone dao bih ultimatum igracima da imaju sansu da se dokazu i svima bih pruzio srazmerno kvalitetu minutazu pa nije vam ovo dedovina jebote da svako sa ulice moze doci i igrati u klubu. A Zeljko Pantic neka se mane kosarkaskog kluba i njegove nebuloze kako KK ima vise para nego FK kako bi igrali osminu finala lige evrope sa tim parama. Ja sam za da se zamene budzeti godisnji FK i KK. Evroliga bi se vratila dugovi bi se vratili, a u fk bi igrali isto ovo sto igramo i sad s tim da bi mozda ponekad igrali le.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
To se sve slazem sa vama ali mozda Bata smatra da nema svrhe uvoditi novine u strucni stab pre zimskog prelaznog roka, a pitanje kondicionog trenera je dosta osetljivo pa ne zeli da rizikuje sa necim gde ne moze puno da dobije. Ja se nadam da je to u pitanju jer ako sa misom bude planirao zimske pripreme bicu bas neprijatno iznenadjen i dodatno zabrinut. Kondicioni je glavna licnost za vreme zimskih i letnjih priprema i kad se ti periodi odrade sa jednim kondicionim trenerom posle toga nema mnogo kondicionih trenera na svetu koje ce biti u stanju da tokom sezone isprave eventualne brljotine.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Vrtimo ovu priču već 100ti put. Fizička sprema igrača je najvećim delom LIČNA ODGOVORNOST. Je l' im brani neko da trče i sami se pripremaju dodatno? Kad već vide da imaju retarda za kondicionog..

To je isto kao i na svakom drugom poslu. Ti mozes van posla da se dodatno usavrsavas, a moze i da te boli uvo za tako nesto.
Meni je na primer do toga stalo, jer hocu bolju platu, poziciju, kapiras poentu.
Zasto bi oni nesto dodatno trcali, ti si placen (ocigledno previse za nase uslove), dolazis na treninge, utakmice, kraj price.

Taj Urosevic koga sam naveo kao primer, pa on u normalnim okolnostima ne bi prismrdeo kod nas. Posle nas ce opet u neki Napredak, Javor...

E sad pitanje je kakvi su to ljudi, kad on nema toliko samosvesti da se priupita, cekaj bre igram u Partizanu, sramota je, ne mogu da TRCIM 90 minuta. Ni meni to nije jasno, ali to je neka druga prica.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Obradović je bolji bek od svih naših levih bekova zajedno ali ima jednu manu, više je van igre nego u igri. Imasmo li mi vajde od Tošića zadnje dve godine?
Daj bre nadjite levog beka kakav nam treba, ove egzibicije nas koštaju puno, ja da sam trener bilo koje ekipe koja igra protiv nas samo bi slao loptu na desnu stranu, opteretiš naš levi bok i mi pucamo ko zvečke.
Ja volim Obradovića kao igrača ali prijatelju idi ti negde drugde.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Pa i Tošić može da igra levog beka, na toj poziciji je i počeo kod nas koliko se sećam kada je došao iz banata. Samo što bi to njemu bilo ispod časti sada da igra
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Moze li se kupiti karta i posle pocetka utakmice? Stizem tek na drugo poluvreme
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Искрено се извињавам Николићу због тога што сам га критиковао приликом доласка и првих пар утакмица, дечко је солидан играч, одличан за нас тренутно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top