Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Nece oni otici kad mi trazimo, nego kad neko drugi kaze..oni sjajno obavljaju svoj posao, verujem da su se vec culi sa vodjom posle utakmice ..svedeni smo na prosek , cak pojedinci su ispod proseka..mucno mucno..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
@Vojvodo, pa šta je Bata uradio solidno daj neku analizu? Ja bih voleo da pročitam.
Nisam za smenu iz razloga dok god nam je ciganska peta kolona u upravi, glupo je govoriti ko nam je trener.
Sreća je što mrtvi ciganski radnički igro x, pa nam sada beži samo dva boda, za drugo mesto. Jer su očigledno prvo prepustili da bi zadovoljili vođu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Nekad imam takav osećaj tokom utakmice kao da gledam Udinese ili Newcastle. Ne oseća se da igra Partizan, ovo je žalosno.
Bolje smo delovali u proleće 2016.
Ovo je mnogo sumorno, a nikakve reakcije nema...
Kad će se vratiti Partizan koji se bori u hali il' na stadionu?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kad umre Vučić, a njegova govna iz uprave zaglave robiju gde će biti silovani grabuljama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Ivice, sve sve, presao bi preko svega, ali ti Partizan nikada necu oprostiti!
Igraci kao sinoc kosarkasi, zabole ih ona stvar za Partizan. Nas boli dusa, ali ko nas jebe.
I vrhunac, Batica nema sta da zameri igracima. Sta se s tobom desi covece...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
.
Opaska novinara da je postao ekspert za "saplitanje" Partizana, pokrenula je zanimljiv istup trenera Napretka.
“Slično je i kada igramo sa Zvezdom. Ona ima drugačije prednosti u odnosu na Partizan, kada igramo utakmicu s njom. Ne treba da pojasnim, svima je jasno na šta mislim, ne bismo gubili ni od njih da nisu u prednosti. I njih smo pobeđivali. I sa Čačkom i s Pazarom pa i sa Radnikom i sa Napretkom. Nismo izgubili od Radničkog iz Niša, Čuka visi na nuli, sad se izvukla. Dobro deca igraju. Partizan bez obzira na ovaj remi ima jako dobar tim. I njima čestitke", napomenuo je Kosanović
On otvoreno kaže da govnari kupuju utakmice i nikom ništa :confused-smiley-013:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Ništa, hajde da svi čekamo taj dan, ako ga uopšte dočekamo, jer u međuvremenu ćemo svi poobolevati od kljukanja tabletama i alkoholom.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Vrlo prosto, Bati ostavljen ovaj tim koji je limitiran do koske, a odgovornost snosi onaj ko je selektovao tim - Iliev i Đukić!

U dva igrača možemo da se zakunemo, u Stojketa i ćelavog Miletića. Ovi mlađi se utopili u sivilo većine.

Valijente i Gomez skoro da ne donose nikakvu prednost, Enake nam služi za ukras, Smiljanić verovatno doveden da popuni mesto na klupi, Vulićević i Ostojić lako odbačeni iz neobjašnjivih razloga, mali Đole Jovanović prodat na akciji, Antonova se lako odrekli... Jebeni menadžer za Windows 98!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Skoro sam negdje vidio naslov da Ivica sprema bombe za Januar. Tako da kad zavrsi taj prelazni rok moze 'ladno otici, posle toga necemo se oporaviti do 2023-4.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nećemo se porazboljevati, šta je par godina bez titule, praktično ništa. Ima vas mlađih, pa ste navikli na trofeje, a ja recimo koji sam Partizan zavoleo zbog Radanovića, Rojevića, Moce, Zvonka, Kujtima, Mancea... znam za pauze od po 5-6 godina... prođe to ko ništa.
Neka ovi politički postavljeni uzimaju pare, neka dileri sa tribina prave haos i duvaju protivnicima u leđa zbog sukoba oko droge i kafića, neka žurnal sa 480 primeraka dnevno piše šta želi... prođe to ko iz pičke.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Postavljamo rekorde.
Bata da je pravio selekciju, bila bi to Cg repstacija, al bez Jovetića.

Tužno je sve. Ali ko nas jebe. Kad ima takozvanih partizanovaca psihopatinih prkoljuba koji vode klub, a mi ćutimo.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Problem sa realizacijom i dalje je tu kod svih igrača?
„Radimo na treninzima. Pod velikim pritiskom smo. Naravno samo igranje u Partizanu nosi pritisak, još kad kasnite... Mislim da većina navijača dolazi da se naslađuje ovim lošim rezultatima. Nema potreba da dolaze ti koji ne veruju u Partizan, već samo oni koji nas podržavaju. Ove navijače koje je zovem vređalice, ne bi trebalo puštati na stadion“.
Jel čujete to na terenu?
„Naravno, pogotovo u ovoj situaciju gde malo ljudi dolazi na stadion. Ionako su složena vremena, a onda i oni počinju da nam stvaraju pritisak. Nije baš prijatna atmosfera za ovako veliki klub. I kada padamo i kada smo gore treba da veruju u nas. Ništa ne mogu da promene za tih 90 minuta“

Izjava Nikolica nakon meca...Mnogi ce ga kritikovati, ali decko je 100% u pravu...Jel idemo na stadion da im pomognemo da pobede ili da vredjamo i prepucavamo se jedni sa drugima, trecima? Kako uopste da igraju motivisano kad igraju pred 500 ljudi koji pevaju sa tri strane? Pa i oni su ljudi od krvi i mesa...Daj zajebite te podele vise i mislite malo na Partizan, a ne na navijacke "principe" i kodekse...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Tad je bilo vredno biti uz Partizan ma koji da je na tabeli.
Ovo danas je kao da ti neko konstantno staje na žulj a ti ćutiš i praviš se da će proći.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ponekad mislim da se skupimo mi s foruma da bi bolje odigrali...dupli pas misaona imenica!
O upravi ništa novo...sve je rečeno.Sve je ovo rezirao veliki ON jer ne može da nas smisli.
Lepo je bilo 2016/17...zato smo platili visoku cenu.Ne svojom krivicom ...ovo nema nigde sta uradi sve mu jebem!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
@Vojvodo, pa šta je Bata uradio solidno daj neku analizu? Ja bih voleo da pročitam.
Nisam za smenu iz razloga dok god nam je ciganska peta kolona u upravi, glupo je govoriti ko nam je trener.
Sreća je što mrtvi ciganski radnički igro x, pa nam sada beži samo dva boda, za drugo mesto. Jer su očigledno prvo prepustili da bi zadovoljili vođu.
Анализираћу га у другој полусезони, сигурно да има неки план за зимски прелазни рок, тек на пролеће ћу почети да му судим, наравно ово не важи у случају да се нешто екстремно лоше почне дешавати.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
I ove i prosle sezone nam fali neki "NIKOLIC MARKO!!!"
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Bolji fudbal igramo i kod Đukića i kod Mirkovića nego što smo kod Nikolića, ali kod Nikolića je imao ko da vuče, 2 igrača... nama sada možda 1 takav fali. Everton nam ne nedostaje, imamo tu solidna rešenja.

Nije do trenera već do uprave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top