Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Слиједи реми или пораз од Чукаричког, јасно се види да ми ту не можемо ништа. Апсолутно разочаран у Бату, дај покажи неку емоцију нешто, ђе је Бата из играчких дана катастрофа заиста. А Илиев рече ако не освојимо титулу даје оставку, па тако је очекујем вечерас.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
UPRAVA NAPOLJE
Stoko jedna, onolike pare ste napravili i mi smo na nivou drugoligaškog tima. Iz našeg Partizana na svim nivoima izvire neznanje, neznanje i rad naprednjaka, ta ogavna šuga koja izjeda tu zemlju.
Gle čuda, primismo gol sa desne strane, po 10000000000 put, koji ste vi volovi, kad te jednom zajebu, prošlo im, kad te zajebu drugi put glup si, kad te zajebu 100 put, ti si vol, sa velikim L, pa na kraju krajeva prebacite ćelavog Miletića na levu stranu, on će to da zatvori, iznenadite protivničkog trenera jednom svojom glupošću, prepametno je tamo držati Uroševića i Miletića.
Još se na kraju sprdaju sa nama, komentatori na areni i kosanović, sudija pomogao Partizanu, napredak je treba da napadne za pobedu, cigani oštećeni u Liverpulu?!?
Majku vam jebem nazadnjačku!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Igraci nisu placeni mesecima, nemoj dzaba da palamudimo, vredjamo tim i trenera. Jedinu odgovornost snosi uprava. Nisu sposobni da obezbede elementarne uslove za funkcionisanje kluba, treba koliko veceras da se pokupe ili bi trebalo mi da se sakupimo u ponedeljak ispred stadiona pa da ih isteramo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Hoce li Z. Pantic da progovori o nasem igrackom kadru i kako je doveden pa da mrem. Prikazase Bilju pored aut linije desetak minuta prije kraja i ona izgleda zabrinutije od uprave, Pantica i strucnog staba. Mars svi u pickumaterinu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ajde ljudi dosta depresije.. Ostajemo u plej off bar 80%
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Negde sam video klip gde je neko isekao Željka Pantića u kome je svaka reč zvezda i taj klip traje par minuta.
Nije za ovu temu ali i jeste.
Ta šizofrena cepanja su modus operandi sopotskog goveda lukića. Držte lopova da se ne vidi šta mi radimo od kluba. Ja sam obožavao njegova saopštenja, držao ga na avataru, jer je za nas učinio više nego bilo koja naša uprava.
Daleko od toga da nema osnove da se kenja po njima, ali nama kuća gori, a mi se bavimo time što komšija švercuje televizore iz dizeldorfa i podmićuje muriju.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.830
Izgleda da su nam nasli meru.

-4 navijacke grupe koji ne mogu sebe da okupe a ne da pomognu klubu.
-Drzava nas finansira onolikim novcem koji nije dovoljan za borbu za drugo mesto, ali isto tako dovoljan da sa Partizanom peru usta kad pricaju da se daje i njima i nama.

Postali smo alibi klub, sto je neko reko, ikebana, artefakt ove lige.

Kako starim i imam manje vremena za fudbal mislio sam da ce mi opasti interes za Partizan i fudbal uopste, ali mi zaigra nesto u trbuhu pa cak i ovaj skup drvoseca i neznalica odgledam od pocetka do kraja.
Kao u kosarci, i ovde nema ritma, nema otsecnosti, ne znaju se uloge na terenu. Ali kad drvoseca krene da dribla, da cima na kraju utakmice, da se coveku ogadi fudbal.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ivice, pokaži malo dostojanstva i idi. Nije Vučić potpisao Sumu, povređenog Bambija, Ivanovića, Zdjelara, Ožegola, nego Florentino Perez sa Ceraka. Prvo tebi da se vide leđa, za početak.

Ekipa ima tri leva beka, a ni jednog (1) klasičnog špica?! Rikardo je igrao krilo do prošle sezone i dečko veze nema sa realizacijom, to je jasno kao dan. Deset golova čistih je promašio od početka sezone, bez preterivanja.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: MAK

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Igraci nisu placeni mesecima, nemoj dzaba da palamudimo, vredjamo tim i trenera. Jedinu odgovornost snosi uprava. Nisu sposobni da obezbede elementarne uslove za funkcionisanje kluba, treba koliko veceras da se pokupe ili bi trebalo mi da se sakupimo u ponedeljak ispred stadiona pa da ih isteramo.

Odlicno, poziv upravi da im ne daju ni marku.
Jao pa morace na splavovima piti na crtu. Ako nisi placeni nek stupe u strajk, a ne da mi iz vikenda u vikend kidaju zivce, i od Partizana prave sprdnju.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vrtimo ovu priču već 100ti put. Fizička sprema igrača je najvećim delom LIČNA ODGOVORNOST. Je l' im brani neko da trče i sami se pripremaju dodatno? Kad već vide da imaju retarda za kondicionog..

Mi smo takvi ljudi draga Jasmina, zato smo tu gde jesmo. I ne samo u sportu nego svuda. U Japanu profesor na testu izađe iz učionice a kod nas je policajac. Japancu je sramota da prepiše, a Srbinu je čast i sav je srećan. Naši fudbaleri se vodi mislim "zašto da trčim kad ne treba, da treba oni bi me terali".
Ja nigde nisam čuo da roditelj govori svom detetu "uči sine da ne bi radio" osim u Srbiji, jebote kao da je sramota raditi. Dotakli smo dno!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Dlake na moju celavu glavu mi se dizu kad cujem pesmu ,, Kad ne budes prvi ti" i to protiv Napredka koji je zasluzeno ostao ne porazen. Ne znam cemu nervoze kada nas trener kaze da nema sta da se zameri igracima. Krivci za ovo stanje u FK I KK mije samo aktuelna vlast tu kako saucesnici su i ljudi u upravi i strucnom stabu. Ovo vise nije tesko gledati nego one igre ne treba uopste gledati ono mucenje juce I danas da se nikad ne ponovi. Kakvi su to reprezentativni igraci kada na kontru tri na dva ne mozes da das gol?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kad bi se brzina i snaga sticale isključivo radom, svi vredni bi bili Bolt i Ronaldo... loša selekcija, tačka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
E moj Batice...ako ti nemaš šta da zameriš igračima - najebali smo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top