Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.385
Локација
Nickname
Možda i nekako da ga razumem jer nije previše vešt sa medijima. Ipak sigurno neće reći da su prsotina i da je jebena cig. filijala jača.
Međutim, ovo je veliki minus jer, ajde što laže sebe i navijače, nekako i da prođe, ali ovakvim izjavama samo daje oslonac upravi da nastavi da posluje kako je i do sada. Propast.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ima li nesto izmedju cetvorke (od pet) sto je skoro pa odlican rezultat i toga da smo prsotina? Mora li crno ili belo?
Zasto bi kritika npr. da je ovaj rezultat (izuzetno) los za klub kao Partizan i da ce dati sve od sebe da isprave ili ako ovako nastave da ce ispraviti poziciju na tabeli i pomrsiti racune prekoputasima bila kategorizovana kao mi smo prsotine?

Mislim ovo je neki najblazi oblik kako bi bar po meni trebao dati izjavu, ali ja bih voleo jos kriticniju i da kaze da cemo se boriti za titulu koliko god to izgledalo smesno. Ajmo najskoriji primer Trinkijerija, kad je dosao rekao je da ovo sto mi igramo nije kosarka i da su nasi igraci sada najbolji za njega na svetu, pa jos dodao da moramo u narednkm periodu raditi na tome da bar malo nasa igra zalici na kosarku. Pa jel to bilo pljuvanje? Ne, nego realnost a sa ovim da su mu nasi igraci najbolji igraci na svwtu im je stavio da znanja kako ce se ophoditi sa njima.
Kako je Marko kritikovao i posle pobede?

To su samo alibi price tj pokazuje da je slab sa znanjem pa pokusava na ovaj nacin da odrzi atmosferu, sto je meni bas ono sto je rekao Stojance.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jasno je nama svima da Bata nije trener za nas FK , ali gledajte malo realnije na situaciju u kojoj se nalazimo .. :/
koji će trener sa znanjem da uzme tim koji mu sastavlja lik sa dijagnozom a pri tome mora da se bori za titulu sa rivalom koji ima godisnji budžet na nivou grčkog ciganijakosa ?

Koliko god naš trener ne zna ništa ja sam ipak zadovoljan sa njim. Jbg doveli su nas u takvo stanje
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Izjava je daleko od nivoa kluba u čije se ime daje ali i Nikolić je otišao jer nije hteo da se nađe u situaciji u kojoj je Bata danas. Ne znam koje su još bile opcije posle đukića, a čisto sumnjam da je ivica planirao neko poznato trenersko ime (negde se čak pominjao Okuka?!). Žao mi je Zorana, čak i posle izjave koju je dao ne mogu mnogo da mu zamerim i ne znam šta su ljudi očekivali od njega? U prvim utakmicama je izbacio dance, igrao egal kod kuće sa turcima a malo kasnije je pokazao zube u derbiju koje za vreme đukića i daleko boljeg tima od ovog nismo videli ni u tragovima.
Sigurno da od Partizana ne može da bude veći ni jedna njegova legenda, neće to biti ni Bata ali moj lični utisak je da on obzirom da je trener počentik, kadar koji ima i ciganizaciju društva i institucija svoj posao ne radi toliko loše a najmanje želim da verujem da je ovo izjavio kao plod neke svoje sujete ili licemerja. On je u ovom trenutku najmanji problem crno-bele populacije i budite uvereni da će se povući dostojanstveo kako čoveku njegove moralne veličine i dolikuje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jasno je nama svima da Bata nije trener za nas FK , ali gledajte malo realnije na situaciju u kojoj se nalazimo .. :/
koji će trener sa znanjem da uzme tim koji mu sastavlja lik sa dijagnozom a pri tome mora da se bori za titulu sa rivalom koji ima godisnji budžet na nivou grčkog ciganijakosa ?

Koliko god naš trener ne zna ništa ja sam ipak zadovoljan sa njim. Jbg doveli su nas u takvo stanje
Druze, mi smo zavrsili kao treci, a bilo smo do skora i cetvrti. Da su igrali s vezanim nogama, nema opravdanja da se kaze "zadovoljan sam".
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Ima li nesto izmedju cetvorke (od pet) sto je skoro pa odlican rezultat i toga da smo prsotina? Mora li crno ili belo?
Zasto bi kritika npr. da je ovaj rezultat (izuzetno) los za klub kao Partizan i da ce dati sve od sebe da isprave ili ako ovako nastave da ce ispraviti poziciju na tabeli i pomrsiti racune prekoputasima bila kategorizovana kao mi smo prsotine?

Mislim ovo je neki najblazi oblik kako bi bar po meni trebao dati izjavu, ali ja bih voleo jos kriticniju i da kaze da cemo se boriti za titulu koliko god to izgledalo smesno. Ajmo najskoriji primer Trinkijerija, kad je dosao rekao je da ovo sto mi igramo nije kosarka i da su nasi igraci sada najbolji za njega na svetu, pa jos dodao da moramo u narednkm periodu raditi na tome da bar malo nasa igra zalici na kosarku. Pa jel to bilo pljuvanje? Ne, nego realnost a sa ovim da su mu nasi igraci najbolji igraci na svwtu im je stavio da znanja kako ce se ophoditi sa njima.
Kako je Marko kritikovao i posle pobede?

To su samo alibi price tj pokazuje da je slab sa znanjem pa pokusava na ovaj nacin da odrzi atmosferu, sto je meni bas ono sto je rekao Stojance.

Od reci do reci

Pri cemu je Andrea Trinkieri trener a Zoran Mirkovic nije, i mislim da nece nikada ni biti...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ne smatram da je Bata mađioničar, ali isto tako ne smatram da je loš trener.
Ovo mu je prvi angažman, preuzeo je ekipu koja nema lidera i koja ne zna gde je šuplja i pritom je on nije kreirao.

Ono što je uradio do danas je da je zategao zadnju liniju maksimalno koliko je moglo, ali je problematika bila da se postigne neki gol više i to, po meni, može da ide na konto toga što nije on sastavljao ekipu.

Dajte da mu ne uzimamo jednu pogrešnu izjavu za zlo, nego da probamo da ga podržimo jer drugog nemamo, a i na kraju krajeva, preuzeo je ekipu kada niko nije hteo. Pa zamislite samo na šta bi ličili da je ostao Đukić.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
videcemo vrlo brzo da li ima (Mirkovic) imalo stofa da postane respektabilan trener ili ne...
sto se izjave tice, naravno da one cesto treba da budu diplomatske, sto bi se "gladnoj" ciganskoj masi davao dodatni materijal da onanise,
recimo na ovo pitanje juce je postojao 1001 nacin da sve i nista kaze, npr. "Partizan uvek ide na prvo mesto, nismo prvi samim tim nema ni prelazne ocene, svi smo mogli bolje, prvi ja, pa igraci, pa uprava, pa navijaci... tako da u drugom delu MORAMO bolje" i toliko, sve receno, niko uvredjen, a ovako "od 1 do 5 ocena 4" ostaje samo da ga pitamo, Bato koga zajebavas, nas ili sebe?
sta kao time je izbegao da gazi igrace... pa svi oni, ali bas svi, su se izgazili ove jeseni i u ove dve sezone, toliko da nema nize,
ako je probao da stiti upravu, onda ni on ne moze nize, a ako je stitio sebe... onda smo u velikom problemu, jer ako on ne kapira da nema zasto da stiti sebe u ovakvim uslovima onda daj da se razilazimo dok jos imamo secanje na njega kao dobrog fudbalera...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Djukiceve izjave su bile katastrofalne, nikada nema sta da zameri igracima, uvek neko kontriranje, inat. Zbog toga najvise sam zeleo sto pre da mu vidim ledja. Kao da se sprdao sa navijacima i klubom.

Sa Mirkovicem nismo dobili mnogo bolje rezultate, ni igru.
A ni izjave izgleda.

Ovo je bilo tipa, upalis prvi put football manager da igras, pobedis jednu, pa nereseno, pa izgubis. Pa onda kazes: "Jbg, kolko ne znam nista, dobri su rezultati a i igra" :D

Kapiram da verovatno nista trener ne moze, ako su igraci limitirani, pa je zato mozda i zadovoljan, jer sa tim igracima bolje ne moze.

To sto je seljacki Radnicki ispred nas, nemojte da vas zavarava. Samo pogledajte kvote na kladionicama kad oni igraju, nista vise. Sve ce vam biti jasno...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
svi znamo da kradu, i to toliko da je vredno dozivotne robije, mislim pre svega na cigane1 ali i na cigane2...
ali na sta mi licimo? protiv ovakvog statusa (lopovluka) bi trebalo da se bori uprava, a za stanje na terenu su odgovorni trener i igraci... na sta mi licimo skoro na svakoj utakmici? ni na jednoj utakmici se nismo borili 90 minuta, nismo ni 60, vec eventualno poslednjih 10 kad je stani pani, kad je los rezultat, ali i kad je voda u usima... mnogi nasi igraci nemaju potreban kvalitet, ali sta je sa borbom?
e za to su odgovorni pre svih stitarac, pa onda i Mirkovic i naravno ti igraci
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Uželećemo se fudbala do konca februara, ali nekako i ja jedva čekam da završimo ovu tešku godinu.
Razvaljivali smo real, ajduka, dinama i cigojnere po snegu, tradicionalno smo dobri po nevremenu, valjda će i ta Mačva biti ispraćena nekom šestardom.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Osim što smo po onom jebenom kijametu prošle sezone protiv Vojvodine primili gol u 90. Kada je Stojkoviću ispala lopta iz ruku. Još su nešto pomerili tekmu 2 sata pre početka, užas. Smrzli se ćale i ja kao ne znam ni ja šta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Termin utakmice 14. decembra noćni - petak u 18h... :icon-rolleyes:
Dan (pred vikend) i vreme kada je najveća saobraćajna gužva u Beogradu, pa još kad je kišica, susnežica...jaoooj...ne mož' da pređeš mostove, niti da uđeš u traku koja ti treba...a kamoli da stigneš negde...
Neće da me poslušaju da utakmice zimi budu danju, pa da bar onaj ko ne radi Ili bar onaj koji ne radi u to vreme (a ima takvih koliko hoćeš) da mož' da gleda k'o čovek...
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Jeli moguće da Rikardo u slučaju da nam neko da 3 miliona može da ide... samo polusezonu je tu...on bar treba da odigra sledeću jesen,pa da se uzme 5 miliona za njega,vidite šta radi Tavamba ...rastura čovjek a Riki je po meni bolji i kompletniji igrač.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Vratio se Nikolic u postavu i opet brani Kljajic. Cini mi se da je ostalo i bilo ovako (odbrana ista, sredina Zdjelar, Kosovic, Pantic, Zakaric). Nadam se da, a vrijeme je takvo da ce morati da trce, cemo onda lakse da budemo motivisani na bolju igru. Ima li ko na stadionu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top