Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.685
Reaction score
10.092
Dali je moguce, da cete pokloniti bodove OPET po ko zna koji put na snegu.
Zar smo toliko pali nisko da nema ko da odlozi utakmicu. Ovo je sramota, sramota.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Pa Raduloviću ako su ovo dobri uslovi za igru ja sam englez...pa sve ti jebem budi čovjek i reci ovo nema veze s mozgom...Cigani nebi ni dolazili na stadion samo bi javili da je odgođeno... ovo više nema smisla... Urošević ??? Šta očekivati od jsl igrača...prošao mu cr7 pa će riješiti kontru...smrt mozga.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Koliko je tesko ovo za gledanje boli.
NAPRED PARTIZANE.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Presluzivat cu ovaj dan pobedimo.

Znao sam da nece biti odgode ni da komete padaju sa neba. Crknite ciganske gnjide. Ako bude srece strugat cemo vas sa betona lopatom kad tad.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Zar i ovi iz macve cigani, jebem ih u usta. Picke.
NAPRED PARTIZAN.
 

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.685
Reaction score
10.092
Ima li razumnog coveka u klubu.
Jebem vam mater. Kjao
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.194
Reaction score
16.579
Локација
Храм фудбала
Opet se Bata preserava sa izjavama.
GDJE SU MUDA BATICE!!!
Jel moguce da ovolika razlika izmedju igracke i trenerske karijere bude?
Ej na pocetku postojali uslovi??? Kakvi i za sta?
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Tešovic je Partizanovac? Ja ne znam da li su ti ljudi samo glupi, ili nisu iskreni Partizanovci ili su picke. Kakva izjava. Strasno.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Trebali smo ovo izgubiti - prvo zbog debila koji su pristali da se igra, ako te pritiskaju da igraš jbt nemoj čistiti teren, posalji dvojicu da rade, smisli nesto .. .
- drugo
ej Mačva bez 8 igrača!!!!!

Koliko bezmudosti i neinteligencije ima u ovoj ekipi, ovo je nevjerovatno.
Pantić zaslužio crveni za ono gađanje sudije, sramotno ponašanje bez obzira šta ovaj radi ne može se igrač Partizana ponašati onako, bar se nije mogao nekad ponašati.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Izgleda da Bata odlazi, jer neko cuo izjavu na kraju.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.305
Reaction score
2.098
Локација
Подгорица
Ајде што ће цигани на плус 15, него нам наркоман отићи на +6 .Наравно њихове утакмице сјутра ће бити одложене. До краја ће бити питање да ли уопште ћемо доћи до Европе. Ови да не кажем шта из управе нису били у стању договорити одлагање утакмице са Ивицом Краљем. Срамота!!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Evo Bata najavio odlazak, želim ovim putem da mu se zahvalim na svemu, i da, nisu ovo vremena za ljude kao što si ti... Molim forumaše koji su ovo priželjkivali, kao da smo mi uređen klub u ne ciganskoj državi, da zdušno pozdrave neko sledeće "veliko" trenersko ime... btw gde su šta rade, kiza, čika crni, drula?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.422
Reaction score
877
Локација
Niš
Са четворке, оцена Батициног досадашњег рада спада на 4-.

Каква немачи појма, апсолутно ме заболе курац што се играло по овом кијамету. Урошевићу бих моментално уручио раскид уговора у свлачионици јер је дечко глуп као три курца.

И на крају морам да споменем, она вуцибатина Здјелар капитен пре ћелавог Милетића... Зло и наопако на шта су свели клуб.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.028
Reaction score
3.284
Локација
GG 1978
Po Batinoj izjavi mislim da razmišlja da se povuče..
Ali nije se dobro izrazio kad je rekao da se ne snalazi dobro u ovakvim uslovima..
Mislio je na prljavštine u našem jadnom fudbalu.
Trebao je žešće oplesti po sudijama
i savezu.

Kao prošle sezone kad nas uništiše protiv Vojvodine 1-1 po očajnom snežnom terenu i nesviranom penalu za zatvor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top