Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ja ne znam kako izgleda to skautiranje, pa je uspeo 160 igraca da "odradi"...
skautiranje valjda znaci da pratis nekog neki duzi period, pogledas vise utakmica, utvrdis vrline i mane, sta je pokazao da moze, sta nije ali da mozda radom ipak moze da popravi, a sta nikad nece uspeti da popravi...
ako je skautiranje kako je Sumu skautirao onda verujem da je to mogao da odradi za 3 dana, 160 klipova po 10ak minuta, to mu dodje 25 sati otprilike, sto je 3 radna dana po 8 sati...
naravno da nije korektno bilo koga unapred otpisivati, ali pouceni minulim radom i dovodjenjem igraca, tesko da iko moze da bude optimista :(
niko ovde nije ni Sumu otpisao odmah, cekali smo ga celu polusezonu, pa i pripreme i pocetak nove i tek onda je ovde krenulo apsolutno nezadovoljstvo, jer nista nije pokazao, slicno je bilo i sa #51, niko ga ovde nije fudbalski prozivao prvih nekoliko meseci (ne pricam o nezadovoljstvu mnogih njegovim prethodnim klubovima i izjavama, vec samo o onome sta je receno o njemu na osnovu ucinka na terenu), ali kad je postalo toliko ocigledno da je uzasan naravno da su ljudi krenuli da reaguju negativno na sve u vezi s njim
da ne pominjemo druge promasaje u dovodjenju "pojacanja", a nazalost bilo ih je poprilicno
tako da potpuno razumem svakog ko je vrlo sumnjicav da Ivica moze da dovede iole nesto sto ce poboljsati stanje na terenu

jbte, svi ovde vidimo nekoliko kratera u ekipi, bili su prisutni i letos, pa i prosle zime (da li je nedostatak napadaca, rezervnog, ili je u pitanju nedostatak desnog beka, ili centralnog veznog ili stopera ili...) a vrli nam sportski direktor treci prelazni rok se igra menadzera dovodjenjem iskljucivo ofanzivnih veznih koji mogu i levo i desno i iza spica i u spic...
pa jbm mu mater, dovedi igraca koji zna sta je i gde je, a ne nekog ko nikad nece znati sta treba da igra...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Momak nije ni zaigrao a vec mu se nalaze mane polako pod 1 nije doveden kao prvi spic vec kao pomoc Rikardu siguran sam da ce odigrati efikasnije od Nikolica. Nisam fan uprave ove uopste ne branim Ilieva niti mi se svidja politika vodjenja kluba ali ako nesto ne volim ne volim suditi dok ne vidim 10 utakmica pa tek onda dajem neki zakljucak o igracu. Mene vise brine taj Musa kakav je voleo bih da dovedemo onog brzinca a za naseg Meska i dalje nema ponuda da ima taj bi iste sekunde otisao iz kluba..

Georgijević je bljesnuo je u Voždovcu i dobro mu je išlo u Madjarskoj dok nije doživeo povredu. Posle povrede nije igrao a i kad jeste to je bilo na kašičicu. Kod nas mu nije data prava šansa, dočekao je u Voždovcu i iskoristio. Da li može i šta može da uradi sad u našem dresu to niko ne može da zna, lično ja mislim da je prosek igrač i da neće doneti ništa a bio bih najsrećniji da me demantuje jer je dečko normalan u glavi i zaslužuje bolju karijeru od dosadašnje.
 

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51
Ponuđena desetka iz Brazila, Leilson. Imate već na nekim portalima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
E, ako je desetka, može! I ako je iz Brazila može!
Al' je mnogo bitnije da l' je PRAVA desetka, nego da l' je iz Brazila...

Raskida se ugovor sa Bošnjakom, zanimljivo. Samo napredno!
Dobro, ali hajde kaži ti meni zašto misliš da je Bošnjak bolji štoper od Valijentea, Ćelavog, Svete, Bokija, pa čak i levog Milete po potrebi?
Ja sam ga gledao dok je igrao u Trećoj ligi, možda si ga ti gledao posle?

Mesko i Kosović će ostati u klubu do 41.godine.
Minimum.
Otkud to da za takve asove nema ,,masnih,, ponuda?
Iz (prelaznog) roka u rok.
Pa jopet tako.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ne svidja mi se ovaj Leilson sa ovih snimaka sa youtube-a. Jako nizak,ne vidim da je nesto brz a nisam video ni neke specijalne pasove od njega. Jedino sto mi se cini da ima sut solidan i to je to. Suma broj 2. Onaj Toki iz Norveske da dodje i da zatvaramo radnju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Ti bese i Djoleta gledao pa rece da je bolji Ozegol.

A i Suma ti je bio super, samo ga bojkotovali jer je crnac.
Тачно тако.
Додуше не баш тим речима, али ти пронађи па ме цитирај...

Ја бар гледао, па можда лупам и грешим, али невероватно ми је колико само поверења имате у ту ,,нашу децу,, и хватате се за њих као за неку ,,сламку спаса,, - а они, су, само им име каже, ДЕЦА, па кад престану да буду деца, можда НЕКИ од њих постану и фудбалери...али кажем, НЕКИ...
100 пута вам дајем пример Телеоптика где играју најбољи од најбољих од те наше деце, и, који је резултат тог пројекта?
Пет победа, 11 пораза, гол-разлика минус 11, од 16 клубова ПЛС, они су на 14.-ом месту на табели лиге у протеклој полусезони...

Ђоле, Ђерлек, Бошњак, Цуцин, Шеховић, Кокир и остали ,,пројекти,, требали су да ИГРАЈУ ову целу сезону у ПЛС, па да тамо покажу од каквог су ,,кова,, колико су непрелазни у одбрани, и колико су велики голгетери или градитељи игре у нападу, а не да ,,греју,, трибине ЈНА више него клупу...
Па кад ТАМО покажу шта су кадри, рецимо да тај Телеоптик ,,повуку,, ка врху те лиге, или да у њој буду међу најбољим играчима, е тек онда би могли да добију прилику и у Партизану...
А не овако, ,,прескачу,, разред па кад ,,падну,, на испиту онда ни тамо ни овамо...разред прескочили а за факултет нису...
Једино у машти чланова Форума они су стандардни чланови у првих 11 Партизана...
Али, у реалности - нису.

Шта ја има да их гледам или не гледам. Кад дођу неки Лео, Клео, итд, нема ту шта да се гледа то се одмах ВИДИ!
И то не у трећој или другој лиги, него у Партизану - а ја да вам кажем, има разлике између треће, друге и прве лиге, макар је ја звао ,,Њива,,...

О Ожеголу рече модерација да престанемо, па то поштујем, али исто тако нећу ни о Ђолеголу, јербо није више наш играч...
А Суму јесу бојкотовали на неким утакмицама, то је било јасно као дан, исто као и то да имамо играче који нису Сума, али зато нису ни за Партизан...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Партизан пут Турске са 28 играча

"Шеф струке Зоран Бата Мирковић одредио је 28 фудбалера за најважнију фазу рада уочи пролећног дела сезоне. Место у авиону резервисано је за:

голмане Владимира Стојковића, Александра Поповића и Филип Кљајића;

дефанзивце Мирослава Вулићевића, Немању Р. Милетића, Габријела Енакеа, Страхињу Павловића, Светозара Марковића, Бојана Остојића, Марка Валијентеа, Немању Г. Милетића, Слободан Урошевића, Златана Шеховића;

везисте Милана Смиљанића, Сашу Здјелара, Александра Шћекића, Зорана Тошића, Небојшу Косовића, Сашу Илића, Данила Пантића, Армина Ђерлека, Ђорђа Ивановића, Мусу Ндаја, Горана Закарића, Филипа Стевановића;

нападаче Немању Николића, Рикарда Гомеша и Дејана Георијевића."
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Da ne pretražujem ekipe koje su ranije putovale na pripreme prvog tima, ali garantujem da je ovo spisak sa najmanje ili medju onima sa najmanje igrača koji su ponikli u omladinskoj školi.
Suština našeg propadanja i najveći problem koji imamo, leži baš u tome.
Nije prvi ni poslednji put da se priča na ovu temu i već je prežvakana, ali moram da se osvrnem opet na nju.

Uz svo poštovanje prema svima koji su na spisku, treba obratiti pažnju na neke koji se tu nalaze, a sigurno zauzimaju mesto nekom izdanku škole.
Vulićević(Cucin),
Ostojić(Bošnjak),
Smiljanić(Čermelj).

Naveo sam igrače koji verovatno neće imati priliku da uopšte zaigraju za prvi tim, a uzimaju mesto klincima. S tim što ima još nekih koji ne zaslužuju mesto. A što se tiče klinaca koje sam naveo, samo sam dao primer, možda ima i talentovanijih i onih koji zaslužuju više.

Takodje mislim da je ovo jedna od iskusnijih ekipa po godinama koju smo imali u skorije vreme, a očigledno je da samo godine imaju, nekog iskustva i znanja, većina nema.

Dotakao sam se ove priče zbog izjave čelnika kako se okrećemo omladinskoj školi. Kako bi tek izgledala ekipa da se nismo okrenuli istoj? Zaplakao bih sada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top