Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Jos jedna stvar mi nije jasna. Cemu zadrzavanja Rikarda na jos 6 meseci? Kao odbijamo sve ponude sada, da bi ostao do leta.
Jos gora stvar je da ode na leto, i onda za kvalifikacije novi igrac.

Te kvalifikacije su mozda najvaznije u poslednjih x godina.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nisu nas dovoljno ukanalili da nas državna mezimica dobije u derbiju bez pomoći sudija, pa još malo da nas sjebu, čisto da se njihov drugi tim ne muči.

A da mi probamo na čelu kluba sa nekim ko ne voli Partizan i ko je voljan da uloži sopstveni novac?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Nisu nas dovoljno ukanalili da nas državna mezimica dobije u derbiju bez pomoći sudija, pa još malo da nas sjebu, čisto da se njihov drugi tim ne muči.

A da mi probamo na čelu kluba sa nekim ko ne voli Partizan i ko je voljan da uloži sopstveni novac?
Mozemo samo da mastamo i sanjamo o tome, da FK Partizan preuzme neko sa lovom, pa da gledamo pravi profesionalni klub, kakav Partizan jeste i treba da bude, trenutno sa ovom ”upravom” smo daleko od profi kluba.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Jadno, ali kojim dugovima kad svi oprastaju kad odlaze i to vec neko vrijeme. Novinari, sram vas bilo. Eno, Krki vam je sve lijepo poslozio, vi samo treba da skupite to sto nemate i postavite jednostavno pitanje: "Gdje su pare, lopine jedne?"
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
koji će iole ozbiljan fudbaler da potpiše ugovor za klub gde neće dobijati redovnu platu + to što ne primi mora na kraju da oprosti da bi otišao. Svaki ozbiljan agent potencijalnog pojačanja će doći lako do tih informacija koje nas mapiraju kao neozbiljan i amaterski klub... Bar da su debili ćutali, da se nisu javno hvalili kako se igrači odriču duga...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ne znam ljudi,ovo je meni toliko poražavajuće,da mogu propao bih u mišiju rupu iako blage veze nemam ni sa finansijama ni sa transferima u klubu.Što reče kolega gore iznad sa upisom,koji iole ozbiljniji igrač uopšte razmišlja da dođe kod nas da igra.Uništili su nas gore nego vesić ove iz Železnika.Napisao sam već da nam se smeši 5yo mesto sa ovakvim timom i to ozbiljno mislim.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Marko oprasta lovu sa kojom u Srbiji uz malo pametnog investiranja bez preteranog rizika moze da resi zivotno pitanje. Nece on ovamo da igra za kikiriki ali nije duzan ni moralno ni nikako bilo sta da nam oprosti i zato je veliki. Voljni momenat cesto sporan ali njegovo Grobarstvo se ne dovodi u pitanje uopste. Sramota ove uprave se ogleda u slucaju Bojana Ostojica pre svega a onda ostalih. Nasi fudbaleri nemaju rezervne pozicije kao clanovi nase uprave i clanovi sns sendvic brigade. Samo ovo napredno nevreme da prodje, sve cemo im naplatiti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.783
Reaction score
29.700
Локација
Beograd
Sve ovo što pišete, ,,zasluga,, je ove i prethodnih uprava, ali da se ja vratim na fudbalske teme...

Dakle, otišao je Marko Janković Mesko crnogorski Mesi, verujem veliki Partizanovac, sasvim je moguće dobar čovek, i ako ništa drugo, bar onaj koji nije hteo da Partizan dodatno ,,ukanali,, novcem koji mu, inače, taj isti Partizan duguje...
Ali kao što čovek ne ide u bioskop ili pozorište da bi gledao glumce koji su dobri ili ispravni ljudi, nego u nadi da su film ili predstava dobri i da glumci tamo dobro glume, slično je i sa fudbalom i fudbalerima...

Ja sam išao da gledam Partizan i Marka u njemu kako će konačno nešto da zaigraju, ali...Partizan je retko šta ,,zaigravao,, a Marko me je baš ,,živcirao,,...

Hajde kad vidiš da nekome, kao Ivanoviću smetaju sopstvene noge pa ti je jasno da od njega nikad ekstra fudbaler...
Hajde kad vidiš da je Đerlek još dete i da tu leba nema dok ne ojača, ako ikad ojača...
Hajde kad vidiš da povratnik Bambi nije ono što je bio, da pada po terenu i da ide iz povrede u povredu...

Ali kad ti dođe neko kao taj Janković sa ,,pedigreom,, da ga je hteo ozbiljan tim kao što je Olimpijakos, pa kad vidiš da ima tehniku, šut, brzinu, dribling, nisko težište, jednostavno baš liči na fudbalera - a onda se ubrzo uveriš da samo liči...
Sve to što ima, nikako, ili bar vrlo retko, da iskaže na način koji bi koristio Partizanu...i tako, uglavnom...
Većinu napada uspori, asistira ili da gol tek ponekad, ali zato nađe vremena da se ,,jedi,, na tribinu koja od njega zahteva da - igra fudbal.

Jeste, učestvovao je on u famoznoj, blistavoj, istorijskoj, ,,duploj kruni,, ali malo sutra bi bilo te duple krune da nisu tu bili Everton, Leonardo, Đurđević, Tavamba...
Njihovim odlaskom, videlo se koliko stvarno vrede naš ,,Mesi,, i ostali ,,asovi,, - za treće mesto na tabeli Njiva Lige, pa makar Radnički iz Niša i nameštao utakmice!
Da li je Mesi rešio neki derbi, ili bar dominirao na terenima od Subotice do Surdulice...? Teško. Ja bih rekao da nije.

Dakle, imao je ,,sve,, a dao je malo...sasvim malo...što će reći da je to njegovo ,,sve,, bilo samo tek prvi utisak - i ništa više od toga...
Da budem objektivan, on je još uvek mlad igrač, moguće je da još napreduje, ali sumnjam, jer koliko ima tehnike u nogama, toliko isto (ili još i više) u glavi uvek izabere neku odluku koja mu na terenu i u praksi ,,umrsomudi,, tu tehniku i umesto da ubrza, uspori napad njegovog tima...

Činjenica da nije lako igrati protiv ,,autobusa,, Njiva lige odmah padne u vodu, kad na 10-15 minuta uđe Saša Ilić - za razliku od Jankovića i sličnih mu, Sale Penzionale, ODMAH pokaže kako lopta itekako ima kuda da prođe, ako imaš mozga za ovu igru...
Samo još jedna potvrda da su Partizanu potrebni PRAVI igrači, neki pravi ,,Saše Ilići,, a ne lažni igrači i lažni ,,Mesiji,,...

To je ono što me je do ludila dovodilo, što se Partizan od tima koji je skoro UVEK imao PRAVE igrače, Vukotića, Đurovskog, Mijatovića, Ćirića, Ilića, Moreiru, Leonarda, sveo na ,,grupu građana,, i da to svako normalan odmah vidi, ali nas ovi iz uprave ubeđuju da su ispodprosečni igrači, kao Kosović, Janković i Pantić zapravo neke ekstra klase, koje eto, nekako nemaju sreće da to stvarno i pokažu.
A to nikakve veze sa srećom ili lošim terenima nema, jer ko zna on zna, a ko ne zna, nikad neće ni znati, klasa je klasa, a neko je za treće mesto tabele Njiva-oranica-blato-sneg-livada-pašnjak domaće lige...

I zato mi je sasvim o.k. kad iz Partizana ode neko od koga bi zapravo u Partizanu na njegovom mestu morao da bude neko MNOGO bolji...
Druga je stvar što je veliko pitanje, hoće li na njegovo mesto eventualno doći i neko mnogo gori...

Ja Marku Jankoviću želim sve najbolje i da tamo negde, daleko od nas postane PRAVI igrač i zaradi velike količine novca i obezbedi sebi lep život! :ziveli
A živim u nadi da će na njegovo mesto u timu na teren istrčati neki mnogo konkretniji igrač, koji će Partizanu dati mnogo više i češće to što Partizanu treba, a da to nije samo oprost dugova, nego i ubrzanje igre, ubitačni driblinzi, asistencije i golovi!

Živeli i laku noć!
:food-smiley-019: :food-smiley-019:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.406
Локација
Nickname
Da li je Mesi rešio neki derbi, ili bar dominirao na terenima od Subotice do Surdulice...? Teško. Ja bih rekao da nije.

Nije, osim što je samo 2 puta bio asistent golova u derbiju iz kornera, jednom kada je Partizan poveo a drugi put kad je slavio jedinim golom u kupu.
I mogao je da doprinese bar jednim sigurnim penalom u derbiju koji :picka-ciganska: nije htela da dosudi.
Isto tako u drugom finalu kupa je bio strelac izjednačujućeg gola iz sl. udarca.
Tako da nije da nas nisu u bitnim situacijama usrećavali njegovi golovi.
Pamtim i gol u Švajcarskoj.
A sa druge strane radio je i brdo stvari zbog kojih sam čupao kosu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.783
Reaction score
29.700
Локација
Beograd
Nije, osim što je samo 2 puta bio asistent golova u derbiju iz kornera...
...
Poštujem, ali ipak sam mislio i na po koji gol...

Ili da kad već neko odlazi kao navalni (a kažu i vrlo talentovani?) igrač iz Partizana, da onda može i da nam pokaže statistiku sličnu ovoj koju pokazuje tamo neki simpatični momak sa fotografije:

:icon-wink:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Kritikovao sam novinare da su kukavice, ali ipak pokazase da mogu nesto i napisati, medjutim, i to sto napisase, razvodnise maksimalno...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Poštujem, ali ipak sam mislio i na po koji gol...

Ili da kad već neko odlazi kao navalni (a kažu i vrlo talentovani?) igrač iz Partizana, da onda može i da nam pokaže statistiku sličnu ovoj koju pokazuje tamo neki simpatični momak sa fotografije:

:icon-wink:
vazno da su tu statistiku pokazali tvoji ljubimci #51 i suma, kao i raskosan talenat i sve ono sto sto fudbal cini lepim... eto razigrase se tamo gde su sada, napunise sve statisticke kolone, sto dokazuje tvoje stanoviste da su ovde bili neshvaceni i bojkotovani...
evo imas aplauz od mene sto nam po ko zna koji put otvaras oci da primetimo "lazne mesije" i prepoznamo svoje zablude u vezi sa neshvatanjem genijalnosti tvojih favorita...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top