Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kritikovao sam novinare da su kukavice, ali ipak pokazase da mogu nesto i napisati, medjutim, i to sto napisase, razvodnise maksimalno...
Novinari su uglavom nerealni i protiv Partizana tako da su ovo jedva dočekali da mogu da seru po nama. Ja vise volim kad kmeze i izmišljaju a mi gledamo u svoju kucu i jebemo redom
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
vazno da su tu statistiku pokazali tvoji ljubimci #51 i suma, kao i raskosan talenat i sve ono sto sto fudbal cini lepim... eto razigrase se tamo gde su sada, napunise sve statisticke kolone, sto dokazuje tvoje stanoviste da su ovde bili neshvaceni i bojkotovani...
evo imas aplauz od mene sto nam po ko zna koji put otvaras oci da primetimo "lazne mesije" i prepoznamo svoje zablude u vezi sa neshvatanjem genijalnosti tvojih favorita...
Samo ti meni kaži kako vrednuješ Marka Jankovića? Kao odličnog igrača, osrednjeg, uspešnog, neuspešnog?

Meni je tužno što se kriterijum toliko srozao da ono što je nekad bilo skoro pa ništa sad odjednom postaje kao nešto ekstrakvalitetno...
Ljudi bre pogledajte na snimcima kako je igrala Partizanova ,,veza,, u doba mladog Ilića, Vukića, Ivića, Đoleta Tomića, pa i Troboka, Duljaja...kako to možemo da poredimo sa ovim mučenjem po terenu, kako da Meska uopšte poredimo sa ovim momcima...kako da ga ocenimo kao uspešnog, kvalitetnog...?

A i u fudbalu se znalo nekad ono ,,ko kosi a ko vodu nosi,, - kad vidim nekog traktoristu na terenu, jasno mi je da tu od fudbala neće biti ništa, ali kad mi dovedu nekog iz Olimpijakosa (kao i Zdjelara, takođe!), pa ih još ocene kao ekstra talente, e onda očekujem i da taj ,,talenat,,u većini utakmica igra na nivou jednog stalnog učesnika Lige Šampiona, ili bar tu negde, ili bar da bude dominantan u Njiva ligi - kao Leonardo, na primer, al ono...daleko od toga...
Svejedno da li je baš uvek Mesko bio zadužan za manevar ili samo za krilo...,,tanko,, je to za jedan PRAVI Partizan...

Što se tiče mojih ,,ljubimaca,, - ne brini, pa nisu oni još otišli, samo su na pozajmici, vratiće nam se, pa ćeš onda valjda time što oni ne pokazuju mnogo, pravdati ove druge igrače Partizana da su neke klase, šta li?

Klasa su bre Stojke, Ćela, Riki, ovo drugo tako i tako...nama bre treba još tri ,,klase,, pa da ličimo na tim, a ostala mesta možemo da popunimo ,,kako god,, ali mi (i sa Meskom i bez njega) imamo te ,,kako god,, igrače, ali klase nemamo - jer para nema, a i pravilo FSS je da moraš domaće balvane da trpiš da ne bi igrali stranci...
Jbg...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
kako mogu da polemisem s tobom o fudbalu kad je tebi Jankovic traktorista a #51 ti je fudbaler ili Suma...
Jankovic nije odigrao ni 20% od onog sto sam se nadao da moze, a tvoj #51 je uvek bio na maksimumu... i pazi sad, tih Jankovicevih (ma koliko da nas je nervirao) 20% je uvek bilo daleko vise nego 100% tvog ljubimca
Sumu pa tek necu da poredim s bilo kim, jer i da si ti na terenu bio i tvojih 1% bi bilo vise od Suminih 100%... al da njega su bojkotovali... zaboravio sam...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ko je "cigance" u nasem timu? Neupucen sam, iznenadjen i uvredjen
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ivicu je Terza robija izvarao bar za 5,6 igrača, a to su vam svi ovi, koje su pominjali kod nas i kod njih, a završili su u rupi. Tako je podigao cifru za Sumu, kad su ga upalili da su i cigani dali pare za njega, a on odmah digao ponudu, kao da jure novog Mesija. Šta čovek da priča o njemu, kad su mu ljudi gurali Jovičića, a on rekao da će forsirati Kosovića.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Možeš slobodno da postaviš i sve golove ovog momka, neće to da zauzme previše prostora i vremena, jer ih i nema baš mnogo...ali nećeš me ubediti da se radi o sjajnom igraču...pa kako može da ti bude sjajan neko ko, kako je lepo i tačno primetio Aliboy (i to braneći Meska!) igra sa 20% svojih mogućnosti za Partizan?!
20% davati za jedan Partizan? Malo je kume...
A ja bih dodao i da je sa tih svojih 20% igrao na svojih jedno bar 80% utakmica za naš klub...oh kakvog li ,,dostignuća,,...i ne samo to - onaj ko igra ,,unazad,, umesto unapred nema šta da traži u Partizanu, ali daleko od toga da je Mesko bio jedini problem, naš ceo tim igra ,,unazad,, a to NIJE FUDBAL!
Pa čak i u mom selu se igra UNAPRED!
Koga budem video da igra tako, priznaću ga za fudbalera! I u selu, i u gradu, a naročito u Partizanu!

Ko je "cigance" u nasem timu? Neupucen sam, iznenadjen i uvredjen
Ja sam dao taj nadimak ovom Bosiću što je tek nedavno prešao kod nas - ali je zato od malih nogu (dokumentovano detinjom fotografijom) navijao za Partizan - samo što je, eto, trenirao i igrao za ,,cigane,,... :icon-rolleyes: ...sudbina, šta li je...
A koliko se sećam, Đoleta Ivanovića nisam ja prvi nazvao Traktoristom, nego neko ovde na ovom Forumu, ali nadimak mu sjajno pristaje...
Ja lično sam uspeo da Tavambi nadenem nadimak Tale Surovi, a ni to nije bilo bez osnova...
Koliko su, recimo, Nemanja Nikolić ,,Debeli,, ili Zoran Bambi Tošić ,,Deda,, - prosudite sami...

Samo što je mnogo manje bitno kakav ko ima, nosi, ili dobije nadimak - ili kako ih samo ja (i niko drugi) tako zovem - od toga koliko ko od njih pruža na terenu!

Jedva čekam tih 15h i Šahtjor preko puta pa da malko razmotrim situaciju jesu li nam noge za koji stepen ,,olakšale,, u odnosu na prethodne dve utakmice, i ume li neko od tih naših 20-30 asova koje imamo u klubu da potrefi gol protivnika?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
možda i zna, šta vredi kad neće ( mislim na Meska) :confused-smiley-013:
jebeš ti to, ker se u lov ne tera :thumbsdown: ( kažu ovi moji Sremci :geek:)
videćemo kako će da se trudi tamo za pare, ovde smo videli kako je to izgledalo "za ljubav" :icon-confused:
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nama svaki drugi igrac ima problematicnu glavu...
Taj Jankovic je dosao u Partizan sa 12 godina, neko je trebao od tog trenutka da radi na tome. Neko je trebao na vrijeme da se pozabavi radonjicima i zivkovicima. Neko je trebao da zna kakvu glavu ima Gogua.

Jednostavno, mi smo banana klub na svim nivoima.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Vidim jedva se ceka utakmica danas...

Ja sam izgubio neku nadu sto se tice Mirkovica. Kopira Vermezovicevu taktiku 4-2-3-1, i totalno smo bezopasni po gol protivnika. Ipak je Vermez na malo visem nivou.

Pre par dana, posle utakmice izjava, kao moras biti killer ispred gola, a opet miran.

Ne, prvo moras da znas da napravis akciju da bi doso ispred tog istog gola.

Jezikom manager-a, nije problem chance conversion nego chance creation.

Danas protiv Shakhtar-a, oni se ne brane, tako da cemo verovatno imati prostora za igru. To bas i nije merodavno, jer nas u ligi cekaju utakmice slicne ovim prethodnim koje smo izgubili.

U zadnjih x meseci dok gledam nase utakmice, deluje kao da je pretesko da se napravi visak, cista sansa iz igre, kao da je fudbal preteska igra.

Sve je to lepo objasnio Boza Dunster u Montevideu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Možeš slobodno da postaviš i sve golove ovog momka, neće to da zauzme previše prostora i vremena, jer ih i nema baš mnogo...ali nećeš me ubediti da se radi o sjajnom igraču...pa kako može da ti bude sjajan neko ko, kako je lepo i tačno primetio Aliboy (i to braneći Meska!) igra sa 20% svojih mogućnosti za Partizan?!
20% davati za jedan Partizan? Malo je kume...
A ja bih dodao i da je sa tih svojih 20% igrao na svojih jedno bar 80% utakmica za naš klub...oh kakvog li ,,dostignuća,,...i ne samo to - onaj ko igra ,,unazad,, umesto unapred nema šta da traži u Partizanu, ali daleko od toga da je Mesko bio jedini problem, naš ceo tim igra ,,unazad,, a to NIJE FUDBAL!
Pa čak i u mom selu se igra UNAPRED!
Koga budem video da igra tako, priznaću ga za fudbalera! I u selu, i u gradu, a naročito u Partizanu!


Ja sam dao taj nadimak ovom Bosiću što je tek nedavno prešao kod nas - ali je zato od malih nogu (dokumentovano detinjom fotografijom) navijao za Partizan - samo što je, eto, trenirao i igrao za ,,cigane,,... :icon-rolleyes: ...sudbina, šta li je...
A koliko se sećam, Đoleta Ivanovića nisam ja prvi nazvao Traktoristom, nego neko ovde na ovom Forumu, ali nadimak mu sjajno pristaje...
Ja lično sam uspeo da Tavambi nadenem nadimak Tale Surovi, a ni to nije bilo bez osnova...
Koliko su, recimo, Nemanja Nikolić ,,Debeli,, ili Zoran Bambi Tošić ,,Deda,, - prosudite sami...

Samo što je mnogo manje bitno kakav ko ima, nosi, ili dobije nadimak - ili kako ih samo ja (i niko drugi) tako zovem - od toga koliko ko od njih pruža na terenu!

Jedva čekam tih 15h i Šahtjor preko puta pa da malko razmotrim situaciju jesu li nam noge za koji stepen ,,olakšale,, u odnosu na prethodne dve utakmice, i ume li neko od tih naših 20-30 asova koje imamo u klubu da potrefi gol protivnika?
nisam rekao da je igrao s 20% već da nije ostvario ni 20% od onoga sto sam se nadao
nemoj to da radis, nije fer
igrao je on uvek koliko u tom trenutku moze i ume, za razliku od tvog Sume koji nikad nije hteo ni da potrci, ni nogu da pruzi...
znam da cesto to koliko je igrao nije bilo ni izbliza dovoljno, ali da moze da bude vrlo koristan i opasan po protivnika vidlo se u poslednjem derbiju npr. a tvoj Suma je bio opasan jedino po nas, tako da sva sreca da su ga bojkotovali kako kazes, inace bio dao ko zna koliko autogolova
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Dobro, ti si rekao da nije ostvario ni 20%, ja sam rekao da je igrao sa 20%, jebeš ga nismo u apoteci pa da merimo nešto ,,u gram,,...kako god da sam se izrazio, smisao onoga što sam hteo da kažem je da je meni MALO to što je Mesko pokazao u Partizanu, svejedno mi zbog čega, iako ne sporim da jeste uradio NEŠTO, ponekad...

Nije meni cilj ,,merenje u gram,, i ,,matematički tačan,, procenat, kako i koliko je ko igrao, nego da u Partizan dolaze i da u njemu igraju igrači kao Žuka, Moreira, Kleo, Everton, Leonardo, koji nisu radili to ,,nešto,, PONEKAD, nego skoro pa UVEK, i kod kojih nema spora da li vrede ili ne vrede (pogotovo na derbiju), jer se svi slažemo da vrede, a sa ostalima koji ne vrede baš toliko, nekako ćemo da se ,,pokrpimo,, samo što meni Mesko nije bio po ,,ukusu,, da se baš njim ,,krpimo,, a tebi i još nekome jeste...

Eto baš kao što to kažeš za derbi - po tvom ,,ukusu,, on je bio ,,opasan,, a po meni nije baš toliko ,,opasan,, u derbiju neko ko ne da gol iz te svoje šanse, nego neko kao Leonardo, ko na jednom derbiju da gol (i mi pobedimo), a na drugom dva (i mi opet pobedimo)...
Ili Rikardo koji je prosto sam sebi stvorio šansu pa odmah dao gol na svom prvom derbiju - e to je razlika.

Loš napadač neće ni uspeti da uđe u šansu za gol u derbiju, osrednji će ući u šansu ali je neće realizovati, a onaj kvalitetan će iz te šanse dati gol...
Razlika.

I kraj moje priče o igraču koji se usudio da uzme dres sa brojem 10 u Partizanu, a da nije dokazao da je dovoljno veliki igrač pa da taj broj i zaslužuje...
Ne može se to braniti time što je poslednjih godina (decenija) taj broj 10 navodno tako ,,devalvirao,, da može da ga uzme ko god hoće, da, to ,,može,, zato što ovi u Partizanu ne paze, ili zato što ne znaju šta rade!

Ali zato ja pazim (i znam)! Kod mene ne može! :sneaky:

:navijac
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Moram uskociti ovde ja nesto ne cenim ni Ozegovica ni Jankovica a kamoli Sumu. Ali isti taj Ozegovic je dao gol za prolaz grupe protiv Jang Bojsa a ti alboy da li si nekad trenirao neki sport ili u ovom slucaju fudbal? Da jesi sigurno bi znao da 10 ku ne moze svaka susa da nosi vec znalac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top