Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Moram uskociti ovde ja nesto ne cenim ni Ozegovica ni Jankovica a kamoli Sumu. Ali isti taj Ozegovic je dao gol za prolaz grupe protiv Jang Bojsa a ti alboy da li si nekad trenirao neki sport ili u ovom slucaju fudbal? Da jesi sigurno bi znao da 10 ku ne moze svaka susa da nosi vec znalac.
pa vidis, za tvoju informaciju i jesam trenirao, i sta s tim?
to koliko se ti razumes u "brojeve" i "znalce" mi govori to sto si sve zakljucio o meni a nemas pojma nista o meni...
cuj broj... mozda broj na dresu igra... mozda je Mijatovic nosio 10 u Partizanu ili Sasa Ilic?
nesto je vise znacila ta 10-ka dok su brojevi isli od 1 do 11, ali u poslednjih koliko, 20 godina valjda vec... tesko da puno predstavljaju, a posebno to ne moze da mi bude razlog da mi se neko svidja ili ne svidja
i opet taj neki "krusnksi dokaz" da je #51 dao gol svajcarcima... pffff, to je dokaza za sta?
evo ga taj go
pa jel trebao ovo da promasi?

ps. a jel se ti i slicni tebi seceta ko je napravio visak i dao Tavambi loptu, pa onda ovaj daje fenomenalnu loptu Panticu, ovaj opet dobru povratnu da bi se #51 poklonio sa peterca...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nosi ga kuci kad ti je toliko dobar. Hvala Bogu sto je otisao prepotetnijeg a prosecnog davno takvog nismo imali. Neka je otisao u mocan Spal.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
wow, vrlo inspirativni komentar... dostojno najvecih znalaca i poznavalaca sporta...
uzivaj, necu zbog pocetnika da smaram ljude ovde, ides na ignore
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Odlično odigrano! Bravo za Baticu!!! Oduševio me Šehović!!! Samo tako momci!!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Moram uskociti ovde ja nesto ne cenim ni Ozegovica ni Jankovica a kamoli Sumu. Ali isti taj Ozegovic je dao gol za prolaz grupe protiv Jang Bojsa a ti alboy da li si nekad trenirao neki sport ili u ovom slucaju fudbal? Da jesi sigurno bi znao da 10 ku ne moze svaka susa da nosi vec znalac.

Neka me neko ispravi ako grešim ali poslednji znalac sa 10-kom kod nas je bio Vukić? Mislim ja njega lično poštujem. :D
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam mogao da gledam utakmicu zbog Pantica iskljucivo, a izdvojio sam vreme i sve ali jbg, lik mi dize pritisak to je neverovatno. Drago mi je zbog pobede, malo smo popravili los skor protiv Sahtjora a kad god sam bacio pogled na utakmicu igrali su ispred naseg gola, mi smo nesto izbijali i Stojke je branio. Drago mi je ako je Sehovic dobro odigrao, levi bek pozicija nam je rak rana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.236
Reaction score
2.790
Ovo sigurno nismo ocekivali. Bez obzira na sve okolnosti, ovo je veliki rezultat. Nadam se da ce biti i dodatni motiv nasima da rade jos jace, iako bi valjalo da nam dodje i neko ozbiljno pojacanje.

Nisam pohvatao kako su igrali ovi novi. Je li ko upratio sta vise?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Hahah zbog titule pocetnika nisam dostojan da mi das argumentovan odgovor pa stvarno svaka cast. To je momak koji je svaku trecu cetvrtu utakmicu igrao kako treba, ako je dobrog raspolozenja igrao je ako ne onda je izigravao kao da je ne znam ni ja ko. O njegovoj odbrani necu da trosim reci a kad ima loptu u nogama obavezno je overi po 3 4 puta. Tek je igrao nesto bolje iza spica on krilo nije niti ima brzinu za tu poziciju non stop se uvlacio u sredinu. Pozdrav grobarcino po tituli.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ovo sigurno nismo ocekivali. Bez obzira na sve okolnosti, ovo je veliki rezultat. Nadam se da ce biti i dodatni motiv nasima da rade jos jace, iako bi valjalo da nam dodje i neko ozbiljno pojacanje.

Nisam pohvatao kako su igrali ovi novi. Je li ko upratio sta vise?
Novi skoro da nisu ni igrali.Samo Georgijevic u drugom poluvremenu.Mozda smo zato i pobedili :D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Mogli ste na netu naći ukrajinski ili prenos sa Arene. Prvo poluvrijeme nije bilo loše, imali smo propusta u odbrani, njihov presing riješavali dugim loptama na krila (Kosović), prvi gol iz kontre (dobra reakcija Nikolića, prava napadačka, i dobra asistencija Miletića), drugi gol smo dali na grešku protivnika. Drugo poluvrijeme nas ugazili, igrali su viktorije pred našim golom, štoperi nisu odigrali loše pod pritiskom. Naša sredina nakon pola sata igre ne postoji, Kosović nema snage, on da je malo čvršći bio bi dobar igrač, ovako ga zaobilaze kao mrtvo kuče na putu, Zdjelar takođe, ima jako tijelo, ali se boji igrati čvršće i agresivnije, o Đerleku da ne pričam, jedino Šćekić što je jak, ali koliko god da je jak toliko je spor. Uglavnom, sredina sa previše nedostataka. Šehović odigrao jako dobro, pravovremene reakcije u odbrani, mirno vukao loptu naprijed, samo neka nastavi tako. Georgijević pogubljen, Bosić kao da nije igrao, tek kad je Enake ušao mi smo napokon napravili jednu krštenu kontru iz koje smo mogli dati još jedan gol, i to je bilo u zadnjih pet minuta. što znači da smo dosta luzerski odigrali drugo poluvrijeme. Mora bolje...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Najgore sto je moglo da nam se desi je ovo..

Potpuno nebitna pobeda koju ce govna na celu sa Panticem iskoristiti za 7 partizanovih vesnika, Iliev da se prsi kako nam ne trebaju pojacanja, Mirkovic da kaze sebi : “Pa i nije tako lose, ne treba nam niko”, igraci docekati momenat samozadovoljstva sa sutrasnjim naslovima u novinama :”Pokazalo smo nevernim Tomama”...

A istina... ko jebe istinu... videcemo kad bude trebalo da se igra za bodove

Mada...mozda i ja mracim
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Partizan - Šahtjor 2:0, nije loše, a? :icon-wink:
Ma tako je bre momci, bravo bre!!! :šal
Jesmo se branili celu utakmicu, ali nek vidi malo i Šahtjor kako je nama cele sezone u Njiva ligi! :D

Nikolić je pre neki dan dao lep intervju, on je pametan momak i dobro zna da napadač bez golova i asistencija ne može da stekne poverenje navijača, pa...danas prvo gol, zatim i asistencija...to je to.

Jbg, ,,preseče,, se onaj prenos na Areni, a ja mislio da je taj isti ,,signal,, i na Tv Partizan, pa već počeo da žalim za prošlovekovnim starim dobrim radio-prenosima...
...pa je onda prošlo neko vreme (u kome nisam gledao utakmicu) dok sam se setio da ipak proverim da li Pantić zasebno ,,jaše,, neki svoj internetski signal i prenos - što se i pokazalo kao tačno...
Dakle preselih se na Tv Partizan, a posle se ,,vratila,, i Arena, pa sam ,,pogledao,, i ka Tv-u i ka kompjuteru, ali, eto, nisam gledao celu utakmicu...

Ono što sam gledao, bilo je mi se branimo, oni napadaju, ali pri kraju su bili apsolutno ,,zreli,, da im damo još gol ili dva...ali, Riki bio dekoncentrisan, još neko nije hteo ili smeo, i...šteta...

Stojke odličan, odbrana izginula, defanzivni veznjaci takođe...ovo napred što dadosmo - dadosmo, ali je jasno kao dan da ,,ofanzivna,, veza ne može da iznese loptu preko pola, ama ič...i vrlo teško daje neki upotrebljiv pas ka špicevima (a ta ,,veza,, su Kosović, Đerlek, pa i Tošić...)
Jeste da Šahtjor nije ,,mačiji kašalj,, ali, jbg, oni tako često igraju i kad nije Šahtjor u pitanju...

Tošić me je posebno razočarao što pri kraju utakmice, kad je ušao kao svež, uglavnom gleda samo kako da beži nazad da ga neko ne čukne po nozi, kako da padne a da to ne bude nezgodno za prizemljenje i ima li neko iza njega da mu doturi loptu...
Jbg, brate, deda, napadač si, daj probaj nešto 1 na 1, namesti nešto, centriraj, šutni, gde ćeš bre nazad, nisi ti defanzivac, znao si nekad nešto sa tom loptom, ima ko da čuva rezultat i odugovlači, zar moraš i ti?
Da si krenuo napred sad bi pisalo Partizan - Šahtjor 3 (možda i 4):0...
Ali...

Ni 2:0 uopšte ,,nije za bacanje,, jer, ne zaboravimo da smo igrali sa dosta dece u timu (Stevanović, Šehović, Pavlović, Bosić) , sa dosta ,,momčića,, koji imaju po 50 kila mase sa sve krevetom (Kosović, Đerlek, Tošić), bez Dače Pantića i Muse, a sa Rikardom tek na kraju, a ono - pobedismo Šahtjor...
Jbg, takav je fudbal! :D

Ali sa nekim pravim ofanzivnim vezistom...bilo bi to još bolje...

Stojke je komandant parade, Kapetan Nemo bezgrešan, Valiente iskusan, ova deca to pokrpe pozadi, a ispred su i veliki Šćekić i nešto manji Zdjelar koji se trudi...a i kao da će u Njiva ligi neko mnogo pa da nas napada...Imamo i Levog Miletića, Desnog Enakea, i još po koje rešenje pozadi...a Enake može i napred...

Pa onda još napred ako nam ostane taj Riki, pa ako Musa proradi, pa i Zakarije može nešto...Deda ako se uozbilji pa počne da igra, Dača isto može koliko-toliko kad ozdravi...
Al, jbg, da mi je to što nije...(pevao nekad pesmu sa tim naslovom neki Marjan Miše)..e, da je meni i Partizanu (to što zasad nije) - jedan baš onako klasni ofanzivni vezista... :icon-rolleyes:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.909
Локација
Žrnov
Šta sam očekivala, ovo je bilo ponošljivo. Šehović prijatno iznenadio.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
mogli smo da damo 3, a da primimo... pa ne znam, 8 valjda...
ne znam zasto se neki odusevljavaju "velikim" rezultatom u prijateljskoj utakmici... i prva dva poraza su splet okolnosti kao i ova pobeda, ne vidim sto bih ista razdvajao
medjutim ono sto jeste bitno je igra i utisak o njoj...
problemi su tu duze vreme, sigurno duze od godinu dana i ne vidim kako ce se resiti :(
da nece Kosovic odjednom da postane cvrsci? ili mozda Djerlek da odraste jedno 5 godina u 5 dana... sredina nam je rak rana, imamo dva poluigracu tu, mislim na Zdjelara i Pantica i kad bi bilo jednog pravog igraca na sredini s njima i oni bi nesto bolje delovali,
ovako kad njima dodas bilo koga, Scekica, Kosovica, neki klinac... nebitno je, niko nije ni poluigrac, dobijas pored te rupe same po sebi jos puno naprslina, jer ona dvojica ni sebe cesto ne mogu da pokrpe a kamoli da kamufliraju jos nekog...
krila sad vec ni nemamo, tj. brzinu po krilima, Zakaric je spor, Bambi je spor, ova deca nisu jos vredni pomena, Musu jos nisam video, ali ako je on brz samo bez lopte a sa loptom ne, onda smo u uzasnom problemu i po krilima
napad... Nikolic je verovatno nas najsporiji igrac, od njega je polovina nas ovde sa foruma brza, tako da tu prestaje svaka prica o njegovim kvalitetima :(
od Georgijevica za sada nista nisma video, tako da ostaje samo Rikardo, za ista ozbiljnije
odbrana, sobzirom kakve su ostale linije tima ce jos i da se pokrpi sa Stojkovicem na celu
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pobjeda protiv zvucnijeg imena cisto da imamo osnov da se lozimo da ce nesto biti bolje. A nece biti bolje.

Mi vec dvije godine dobro igramo utakmice protiv objektivno jacih ekipa jer nas jace ekipe napadaju pa onda imamo prostora da trcimo i igramo na kontru sto je malo lakse (bar nama) nego pozicioni fudbal gdje moramo da nadjemo put kroz postavljenu odbranu. To je za nas pretesko jer tu treba igrati sa malo vise razmisljanja, smislenog kretanja itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top