Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.051
Dobro de,napišem nešto da se probudi malo forum a ti kao da sam te sa Pamele skinuo.
Prolećna sezona ove godine,eto.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.051
Ajde malo povedi računa o izražavanju,te fore "Ne bulazni" "Ne lupetaj"nisam nikome napisao na ovom forumu pa i ne očekujem da mi se neko tako obraća.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname
@Goran Tomić Brdo Partizanovih fudbalera nosilo je i nosi neki nadimak dobijen od navijača.
Nigde nisam napisao da ga treba zvati punim imenom.
Kao neko ko naglašava jednakost i da je nebitno ko je odakle ovim komentarom si promašio sopstvenu ideologiju. Ne živim na kraju sveta ili u Rusiji iz 19. veka, ima i kod nas nadimaka.
Riki je mnogo glup nadimak, po meni čak i za psa. A i ako ga dozivaš na stadionu sa Riki, teško da će te razumeti. Nadimak na neki način i pokazuje karakter igrača na terenu. Nije Tavamba džabe bio Surovi, što ga nismo zvali Mrvica npr?
Pozdrav sa zapadne tribine našeg hrama.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Истини за вољу, било је много горих надимака, на пример, једна од међуратних Југословенских фудбалских звезда, Драган Јовановић, носио је надимак "Жена".
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.767
Večeras vanredno obraćanje pičkoustog.

Jbm ti državu gdje sudija dozvoljava sebi da se utakmica prekida jer neko iskazuje svoje mišljenje o najvećem izdajniku srpskog naroda.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.115
Reaction score
15.977
Локација
Храм фудбала
Svrsavanje navijaca Partizana po onima koji se u ovom trenutku predstavljaju kao Grobari.
Bravo ljudine!!!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
A placenici pevaju "nepobediv si..." jaooooo porka mizeria!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.304
Reaction score
18.705
Локација
Kej Republika
Nema izgovora za nedelju, svaki čovek je bitan.
Dolazi nas oko 250 za sada iz moje okoline. Samo hoću da vidim bunt nas običnih prema upravi i uništiteljima na čelu sa onim.
Bez pevušenja i koncerata, direktno i sa namerom. Partizanu smo jedino ostali mi.

I nisu dani ni godine bitne,
nećemo nikad bežati od bitke,
za novu noć, za miran san!

Na kojoj ste tribini? 250 teško da bilo koja tribina trenutno ima.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Upravo, jebem vam majku vasu odvratnu raspalu, jel treba da nas stavljaju u isti kos sa ostalim olosom zbog vas picka vam materina seljacka?
Dovedite igrace koji mogu da dobiju utakmicu, ovo kaljanje naseg OGROMNOG ugleda je prevrsilo svaku meru! Da bog da crkli vec veceras!
NUSKNVP
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top