Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Mozda bi se i borili malo vise za titulu da nije doso stitarac kome je svejedno da li je 1 bod ili 3 boda, mislim kuci, u gostima se znalo da je 0.
Svaki trener mora da zna, da je skoro svaki kiks jednak gubitku titule.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Mislim da ce Gordan i Bata maksimalno zategnuti ekipu, ipak je vreme potrebno. Ono o cemu ovde retko ko pise je nezadovoljstvo igraca i odnos prema njima od strane uprave. Svakom igracu se duguje novac, nekome manje, nekome vise. Ovi koji imaju jaku menadzersku potporu lakse to naplate,a recimo Ostoji duguju 150 000 evra, on nije pristao na oprost dugova i odlazak na Kipar i nema ga iz tog razloga ni na vidiku prvog tima. Ima jos slicnih slucajeva... Misliti da to ne utice na rezultate je naivno.
Pa tog Ostoju nisu pustili da unovci onu sezonu (polusezonu). Bio nam je jako bitan, pre tacno godinu dana. A sad da im prasta dugove? I ne treba. Bruka i sramota!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Dugovanje prema bilo kom igraču, nezavisno da li je imao dobru ili lošu sezonu je bruka i sramota. Ali nije to ništa na što nismo navikli.

Klub nam vode nesposobnjakovići i ljudi koji imaju zadatak kako da rade, mada i da nemaju taj zadatak ne bi bilo bolje jer su nesposobni. Da ovaj klub ima normalnu, poštenu i kvalitetnu upravu, sa ovakvom produkcijom igrača, navijačkom bazom i stručnim potencijalom, svake godine bi igrali eliminacionu fazu LS, ali, to prokleto ali.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nisam mogao u nedelju, pa sam juce odgledao mec protiv Lucana. Prvo poluvreme nije bilo lose, samo nemamo dubinu. Iako je bilo nekih sansi i bili smo smuseni u zavrsnici.
Fale krila, Jankovic nije los, bori se i pokusava, ali nema ofanzivno nekog narocitog doprinosa. Suma i nije bio toliko los koliko je inace. Ali nema hemije, nema igre.
Fale oba krila, ili bar jedno (levo) koje bi bilo probojno i da se malo povezu redovi.
Ja bih mozda pokusao sa Jankovicem i Panticem u vezi na poziciji 10 i 8, desno tog cuvenog Zakarica i levo Ivanovica.
Dok su naravno preko potrebna pojacanja na tim pozicijama.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nisam mogao u nedelju, pa sam juce odgledao mec protiv Lucana. Prvo poluvreme nije bilo lose, samo nemamo dubinu. Iako je bilo nekih sansi i bili smo smuseni u zavrsnici.
Fale krila, Jankovic nije los, bori se i pokusava, ali nema ofanzivno nekog narocitog doprinosa. Suma i nije bio toliko los koliko je inace. Ali nema hemije, nema igre.
Fale oba krila, ili bar jedno (levo) koje bi bilo probojno i da se malo povezu redovi.
Ja bih mozda pokusao sa Jankovicem i Panticem u vezi na poziciji 10 i 8, desno tog cuvenog Zakarica i levo Ivanovica.
Dok su naravno preko potrebna pojacanja na tim pozicijama.

Jankovic je veoma ogranicen ograc i nije igrac za Partizan, a posebno ne za tu levu stranu, jer decko iskljucovo koristi jacu levu nogu i tako se bez potrebe nekad okrece na terenu i smanjuje prostor za ubacaj. Sa druge strane, inside forward nije, jer ne ulazi u sredinu sa loptom ili to cini retko. Po meni je Ivanovic odlican igrac, samo nema odredjenu poziciju u ekipi, ali niko je nije ni imao kod prostog Djuke, mada sam ja sam zagovornik te ideje da svaki ministar igrac napada moze igrati na svim pozicijama, kao i da svaki odbranbeni moze na svim odbranbenim, ko ne moze taj nije za fudbal 21 veka.

Nama je sada najbeophodnije pojacanje u veznom redu, igrac koji ce povezati redove i koji ce u stvari se spustati do stopera da pocinje napad. Napadi moraju da idu sa boka, preko bekova. Enake se odlicno pokazao, kao i mladi Sehovic, ali nema dobrih zamena, posebno na levoj strani.
Treba dati sto pre sansu Kokiru, nase je dete, a i dobro je igrao na pripremama.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja sam reko na pocetku da ce se kad tad vratiti Vule i Miletic na bekove.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Meni se cini da i Djordje Ivanovic bolje igra desno nego levo, kao Jankovic.

I FM me podrzava, Djordje je AMR :D
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ivanovic je u Spartaku igrao sve pozicije u napadu i desno i levo krilo i spica, tek poslednjih 6 meseci je igrao polu spica.
Ja mislim da on nije igrac za Partizan, ali kad je vec tu (i toliko placen) treba mu naci poziciju i isforsirati ga, ionako bolje namamo.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Ja se samo pitam da li cemo mi do kraja prelaznog roka da dovedemo nekog ozbiljnog igraca...
Nama treba dva brza krila,koja malo znaju sa loptom...danas se tako igra..mi nemamo igraca koji ima brzinu da mu gurnes pas u prazan prostor,,,jel moguce da to niko ne vidi ?!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pa nagomilali su brdo igraca koji igraju po veznom redu i svi su polivalentni ali niko nije krilo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pazite ovaj deo:

Прво, сви заједно ужинају, потом, погледају видео анализу Нордсјеланда, како би спремно, познајући детаљно мане и врлине, дочекали сутра увече први сусрет с Данцима.

Ovaj crni deo kod dripca nije postojao u dnevnom redu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Da bi sve to funkcionisalo morali bi da se potrude i ovi dripci iz uprave..da daju motiv igracima da sa voljom dodju tri sata ranije...(citaj tipa da plate budi ako ne redovne,onda sto redovnije)
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja se samo pitam da li cemo mi do kraja prelaznog roka da dovedemo nekog ozbiljnog igraca...
Nama treba dva brza krila,koja malo znaju sa loptom...danas se tako igra..mi nemamo igraca koji ima brzinu da mu gurnes pas u prazan prostor,,,jel moguce da to niko ne vidi ?!

Odakle da dovedemo, nismo mi cigani sa budzetom bez limita (dovode kafua iz bordoa) ?
Nama igraci oprastaju dugove, znaci da plate kasne ko zna koliko, odakle za nove igrace?



Pazite ovaj deo:



Ovaj crni deo kod dripca nije postojao u dnevnom redu.

Pa nije postojao zato sto smo mi Partizan, i ne zanima nas protivnik. Jedan od kljucnih razloga zasto smo sada u kanalu.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Pa gdje su pare?

Ne mogu a da se ne vratim na izjavu debelog Vazure nakon sto smo prosli grupe da bismo bili u finansijskim problemima da se to nije desilo, da je srece zavrsio bi u zatvoru posle takve izjave.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja samo zakljucujem na osnovu oprastanja dugova. Nije to jedna ili dve plate, izgleda da je smo u debelom finansijkom skripcu. Zato i ne ocekujem pojacanja.

Ne branim ja upravu, ne dao Bog, to je sigurno zavrsilo u njihovim dzepovima. Ali kako moze neko da ocekuje kvalitetna pojacanja onda, kad traze od Ostojica da oprosti 150 000, da bi otiso.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sva sreća pa smo doveli Enakea, ćuti... Miljkon trenira dok ne nađe klub.
Trenira i Marko Jovanović.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Kakav pogled pantica :D :D

zoran-bata-mirkovic-partizan-goran-sivac-ki-3.JPG
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top