Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Nije samo opa opa kriv, drugovi iz lože nose istu odgovornost. Vučela je dobio Partizan na izvolte, okružio je sebe klimačima glave i sada vuče poteze koji odgovaraju njemu i njegovom gazdi. Ilijev i Vazura imaju imaginarnu vlast, kad bude potrebno biće pušteni niz vodu i okarakterisani kao glavni krivci. Do tad će mo promeniti još par trenera, igrački kadar će biti na nivou radničkog iz Niša, omladinska škola će biti opustošena, a stadion prazan. Kao što su nam unazadili KK tako će i ovaj.
Do tad ja kao i svi vi tražim borbu, znam da će Bata to doneti, da li će to biti dovoljno, naredna dva meseca će nam to reći. Marko je izgubio prvi meč protiv vojvodine pa je kasnije počeo da preslišava. Sad imamo manje kvaliteta, a kad nemaš kvaliteta moraš da radiš više i bolje.
Danas su nas sudije tretirale kao u utakmicama sa čergom, ko nam sudi penal da mu umre majka, a što se tiče napadača ja bi im dodao još po sat treninga u šutu na gol sa poludistance i van 16. Ako nešto ne umeš, onda ga vežbaj, valjda će kroz vežbu mozak da ti registruje da je moguće dati gol iz jedne od prilika koje smo imali danas.
A što se tiče Zdjelarovog kumstva, ne tako davno reče Radomir Antić, Kum nije dugme, ode Bane na svadbu i ne sastavi se sa loptom u Južnoj Africi. Zdjelar se kod nas ne sastavlja sa loptom odavno tako da jedna svadba neće mnogo promeniti.
Čestitam mu na kumstvu i da bude dobar kum, a još bolji igrač.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.239
Локација
Humska 1
Ajde ljudi spustite malo loptu. Ja sam pre nekoliko sedmica ovde na temi prelaznog roka napisao da mi evropu necemo videti ove sezone a da se ni tituli ne nadam... ALI traziti neke korenite promene u igri i ekipi koja je licila na raspustenu bandu i to 4 dana posle smene trenera, je neozbiljno. Ko se iole malo razume u fudbal, zna to. Setite se samo prvu utakmicu (ja mislim) kada nas je preuzeo Nikolic u njegovom zadnjem mandatu kakav je rezultat bio. A svi znate epilog na kraju i na sta nam je ekipa licila. Za pocetak je dobro sto smo se resili najvece prevare 21. veka (bar sto se naseg kluba tice) i sto se vidi bar neka promena posle tih 3, 4 dana pa i ako je to samo borbenost. Ako Batica zna ili poseduje neki trenerski talenat, a zelim da verujem da je tako, ostalo ce da se iskristalise tokom sledecih sedmica.

Sto se tice same ekipe, neko rece da se pita od govana ne pravi. Slazem se. Ali da li je ova ekipa bas toliko limitirana? Nisam siguran. Verujem da moze mnogo bolje. Kad smo se dotakli te sezone sa Nikolicem, uvek ce mi ostati upecatljivo na sta su na kraju sezone pojedini ciganski igraci licili a na sta ti isti igraci samo nekoliko meseci kasnije (proslu sezonu) pod vodjstvom drugog trenera. Tako je i Nikolic napravio onomad pitu od govana ako cemo realno (naravno uz Lea i Djurdjevica). Mislim da treba da sacekamo jos koju utakmicu pa da krenemo da sudimo...

Ja sam napisao ovde (i opet neverujem da cu ponoviti ovo): Ne bih voleo da igramo evropu a realno bi nam odgovaralo da je cigani igraju. Mislim da samo u takvim uslovima mozemo da im "otmemo" vec upisanu titulu. Nisam pametan.

Sto se tice ostalog u i oko fudbalskog kluba, nema nekog optimizma, cak sta vise, ostalo nam je samo da mracimo. Smradovi u upravi su u govnima do guse, navodno se nema para i grebu na sve strane. Drugar mi skoro prica da su bili nedavno u CG i posecivali neki konak nekoliko veceri uzastopno gde su se nalazili u drustvu sumnjivih tipova, pricao mu gazda. Trazili su cak da se zatvori taj neki deo tu za njih samo. Ko zna sta se tu sve desava iza zatvorenih vrata... Ali jedno zelim da verujem: Ako zele i dalje da kradu, a tesko je poverovati da ne zele, morace nesto hitno da menjaju zarad mira u kuci. Videli su da ni smena trenera ne pomaze i ako budemo ispali iz evrope, a ispascemo, i budemo vezali jos koji los rezultat u superligi, nesto ce morati dodatno da promene/urade/kupe... Nesumnjivo je svakako da ce ova banda jednog dana ostaviti fudbalski klub iza sebe u obliku, kakav mi i pored svih kradja zadnjih decenija ne poznajemo. Nazalost.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ja stvarno ne znam ljudi da li treba po hiljaditi put da vam kažem da zbog sopstvenog zdravlja ne čitate hotsport, maxsport, butasport i sličnu gamad koja izmišlja vesti. Zdjelar je bio u protokolu i sedeo na klupi, notorna je laž da je propustio utakmicu zbog kumstva a od danas smatrajte da su portali koji imaju za cilj nabijanje pregleda zabranjeni.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.929
Локација
Kuci
1. Mirkovic nije vodio nijedan trening tima. Ovo je bio nastavak sistema stitarca samo bez stitarca. Kakav crni Lazetic.

2. Nikolic kad je dosao, i vodio treninge, posle toga smo izgubili od Vojvodine kuci 1:3 u prvoj utakmici. U sledecoj pobedili Javor u gostima, poveli sa penala, oni pogodili precku za izjednacenje, i muceni Radovic jedva za 2:0. Pa onda Cukaricki kuci golom iz prekida Bozinov.
Daleko od toga da smo mi postali odmah taj tim koji je posle vezao 40 utakmica bez poraza. Poraz od Spartaka pre te serije, itd.
Nikolic je u nasoj ligi 10 godina i vise, tacno zna ceo plan, kako da sredi odbranu, disciplinu igre, prekide, pa opet i njemu je trebalo vreme.

3. Bolje da igras protiv bunkera koji gine i brani zivotom svaki sut, lomi nam noge u svakom startu, i kiksnes, nego da ti protivnicki stoper dodaje loptu dva puta, i asistira ti za dva gola (vozdovac ciganima). Tako ce trener i igraci videti nedostatke, i moci da poprave nesto (nadam se).
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
a onaj komentator debil sa arene 2 puta od 60. minuta samo ponavlja "Da je djukic jos na klupi vec bi se zvizdalo", a Mirkovic nit je trenirao sa ekipom nit ju je vodio i ne znam kako ocekivati ekspresnu transformaciju u jednom danu.. Jedan od mnogih budala medju komentatorima...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nedosudjen penal i čist crveni i nekoliko zutih karton je direktno uticanje sudjske sline na rezultat.
Uz sve nedostatke na nasoj strani ovo je sramno.
Plus ona ruka kada se bacio čovek kao golman.
Bez obzira što smo bili melanholicni itd ovo je bitan faktor.
Ne možemo očekivati da odmah posle smene krene na bolje ja očekujem možda za revanš protiv Nordjeslanda tek neke obrise boljeg.
Ali ovi faktori gore dva ne dosudjena penala....
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Što bi rekao gospodin svemogući "prvi put u novijoj istoriji" :)

Što se tiče utakmice, eto i mene posle dužeg perioda u Hramu....nadam se da ću stići ove sezone da ispratim što više mečeva.

Utakmica za zaborav, jedini dobitak Lola, ako bude ovako nastavio biće pravo pojačanje nadam se ne i jedino.

Plaši jedno pitanje, koliko će još dugo ekipa po inerciji igrati ovako loš fudbal sa đukićevim potpisom?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Da mogu samo da pitam upravu i direktora par stvari...

1. Zašto se lagalo u vezi stepena povrede Bambija Tošića, kada su Turci odmah objavili da mu sledi pauza od 2-3 meseca, a naši fazon manje od mesec dana? Da bismo ga uvaljali povređenog i otarasili se njegovog ugovora, ili zbog javnosti, jer je ovo samo jedna u nizu njegovih povreda, uzimajući takođe katastrofalni ugovor u obzir? Verovatno i jedno i drugo, ali nikad nećemo saznati.

2. Zašto se ne izađe u javnost i iznesu razlozi prodaje Đorđa Jovanovića u jebeni Lokeren za jebenih 450k evra? Sećamo se slučaja Živković i izjava za medije, zašto sada ne znamo šta je u pitanju? Priupitao bih i Vučelića da mogu, ko je odgovoran, pošto niko nije kriv, to mi je poznato...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Za to vreme frakcije Jug i Istok uspešno brane Srpsku Krajinu nasred Topčiderskog Brda i preganjaju se ko je veći/manji ,,cigan,, ili ,,ustaša,,...ostali deo Istoka pizdi i počinja da peva: Partizane jedini, mi za tebe živimo, samo tebe volimo, i tebi se divimo, a kad dođu nevolje...i tako dalje uz: VOLIM PARTIZAN! :navijac :navijac:navijac
Ponos raste, srce brže kuca, jebeš jednu utakmicu, sezonu, tim, Partizan je iznad toga!!!
Dve frakcije (sa Istoka i Juga) se takođe sete da su na utakmici Partizana i pevaju isto, naravno prvo samo jedni, pa tek posle drugi...i naravno kad je centar Istoka to već prestao da peva...
Isti tip ličnosti kao i naši ,,igrači,, bitnije im je da se ,,ispravna,, frakcija istakne ili da pojedinac sam ,,reši,, utakmicu nego da Partizan pobedi...
/QUOTE]

Nazalost, velika istina (i) sinocne utakmice. Na prvoj utakmici kuci dodje jedva tri hiljade ljudi, na svim stranama. Onda se nerviras sto vise niko ne dolazi na jebene utakmice i kako si opet ispao retardiran ( u mom slucaju) ocekujuci 10000 navijaca.
Zabavljaci s nekada navijacke tribine Jug i zabavljaci sa Kimijevog Istoka, svi bas "vickasti i duhoviti". Naravno, i bas "hrabri", jos jednom su odbranili Krajinu, Kosovo, Crnu Goru..dopisati po zelji.
Samo ovim drugim ne ide odbrana Partizana, a one prve za to zabole. Hronicno.
Pogledas njih/nas, tribine, posetu i jebote jasno je kao dan...ili postaje jasnije, zasluzujemo jedni druge, odnosno ovakve tribine zasluzuju bas onakvu igru i rezultate. Pristajemo kao navijaci ovim umornim, smorenim i mlitavim fudbalerima. Isti smo, opet na zalost.

Partizan kao ime, klub, istorija i utopija, zasluzuje mnogo vise!

P.s. sledeci dan, glava ni malo "hladnija", nastavljamo dalje za iste pare.
Mazohisti, misevi i kreteni.
nusknvP
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nisu cigani. Jeste jedan cigan, onaj smrdljivi, poremeceni, najodvratniji cigan svih vremena-vucic. Jebem mu sve po spisku.

Mi da smo slozni nama nebi moglo nista ni sto cigana u upravi da imamo..a kamo li jedan Vucic.
Da su na jugu pravi ljudi, pa da okupe sve grobare zajedno..pa da vrsimo pritisak na upravu cim se prvi put kiksne. Da trazimo normalnog trenera a ne pocetnike. Da dovodimo prave igrace a ne menadzerske kombinacije.. E onda nam niko nista nebi mogao.

Ovako imamo jedno pet frakcija na stadionu. Najgori ovi na jugu. Ubijte me ako one "prve ekipe" tamo znaju i pola nasih pjesama. Odlazak na utakmicu njima predstavlja obavezu za koju dobijaju pare od uprave. Znaci to im je posao. Nikakva ljubav, nikakva strast, nikakvo uzbudjenje sto bodre svoj klub. Svoj :krsti: kako ovo smijesno zvuci, "njihov klub" :banghead:

Uprava ima svoje novinare u svim pisanim medijima. I oni pisu sta im se kaze. Nidje procitao nisam ostre kritike na racun uprave, na racun Ivice misa..nema nidje ni teksta u kome bi uporedjivali rad sadasnje i par bivsih uprava. Nidje nista.
Jedino se moze procitat kad treba neki igrac da se proda, i da se malo popljune po nekom nasem amateru..kao ovo za Zdjelara. Zamislite novinarstvo koje se bazira na prepricavanje instagram storija :pop
Na konf. za stampu prije utakmica kakva se pitanja postavljaju? Smijesno je i to.
Koji su to novinari sto idu na te kzs-e? Svaki put ista pitanja? Sto se plase? Cega se plase da postave prava pitanja?

U svakom slucaju nisu nama cigani krivi.. Mi smo govna koja ide u sto frakcija na sto tribina, nikad se vise ujedinit necemo.. I to upravi ide na ruku.


Ps. Ne zavaravajte se da ce Mirkovic ista uraditi bolje nego sto je sada. Kakva crna šamaranja i gluposti.
Da nam dodje Murinjo nama nista pomoglo nebi kad imamo ovoliko balerina amatera u ekipi. Po meni smo dotakli dno i sa tribinom i sa terenom i sa upravom. A moze li gore? Moze naravno. Predstava se nastavlja narednih dana :kokice
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa stanje koje opisujes je zbog ciganina av i nikog drugog .. sve što si napisao je zbog njega , jer je on postavio takav " sistem" u Srbiji.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bambi Tošić, postoji u arhivi kad sam prošlog avgusta napisao da mora na operaciju. Pa su odlagali.

I šta smo dobili dripčevim prezimljavanjem? Da sad imamo tim koji ne može da bude prvak, i ne može da uđe u Evropu. Koji kurac?

Iglice, vrati Leonarda i Đurđevića, ako misliš da ne završiš kao Đani Ćurčić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top