Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Majstore, ako krenu da se bore, da im se vidi žar u igri, kao večeras, to je ono što Batica treba da donese. Ništa više od toga.

Baš tako, to je ono o čemu smo sanjali pod prethodnim "strategom"...

To prvo i osnovno u Partizanu, krv u očima i lopta u nogama...

a kad se, nadamo se, to i ostvari, kreću taktičke zamisli, kako probiti bunker i dati onda 3+ gola....
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Pa stanje koje opisujes je zbog ciganina av i nikog drugog .. sve što si napisao je zbog njega , jer je on postavio takav " sistem" u Srbiji.

av, av je kriv za upravu. Ali ta uprava nebi mogla nista da smo mi na tribini slozni. Da na par utakmica sada dodje 5k-6k nas samo na jugu..da grmimo protiv uprave cijelo vrijeme. Mislis da bi im prijatno bilo? Mislis da bi i onaj mis u upravi prezivjeo?

Aliii ne. Nama jug nece da pjeva protiv uprave tokom utakmice da ne remeti mir u ekipi na terenu. Kao da mi vec nismo dotakli dno. Nama jug pjeva "i kada ne budes prvi ti" eeeeeeej bre tu pjesmu im pjevaju kao da su zasluzili necim.

Realno stanje je sledece:
1. Mi ne osvajamo titulu ove godine.
2. Ne ulazimo u LE, ispadamo sada u ovom kolu (budimo realni), ako nekim cudom prodjemo onda ispadamo u sledecem. Jer mi ne mozemo Lucane i Surdulicu da dobijemo a kamo li koji organizovaniji tim.
3. Nemamo kojeg igraca da prodamo za vise od 500k.
4. Nemamo sigurno ni para da kupimo neke kvalitetne strance.
5. Ide derbi sad za mjesec dana...ja se samo plasim sto ce biti, jer smo razbijena banda kako na terenu tako i na tribinama
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Mislim da nama pre svega treba trener motivator. Setite se igre pod Tomicem, isto ovako kilavo, nezainteresovano, neorganizovano. Dosao Nikolic, i posle par treninga - utakmica isti ti igraci su prikazali igru kakvu ocekujemo. Znaci trener koji ume da napujda ekipu, da ih naostri da udju u svaku utakmicu sa zeljom da se zgazi protivnik.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
2. Zašto se ne izađe u javnost i iznesu razlozi prodaje Đorđa Jovanovića u jebeni Lokeren za jebenih 450k evra? Sećamo se slučaja Živković i izjava za medije, zašto sada ne znamo šta je u pitanju? Priupitao bih i Vučelića da mogu, ko je odgovoran, pošto niko nije kriv, to mi je poznato...

Pre nego (mada je slučaj "Jovanović" več pokrio lanjski sneg) se posvetim aktuelnosti i svemu ovom što pišemo... moram se osvrnuti na prodaju ovog momka...
Ako bih nešto mogao reći za taj "transfer" je, da je u pitanju ili očigledna sabotaža ili jedan od najkretenskijih poteza bilo koje uprave IKADA u Partizanu...
Svi znate koliko je malo igrao, a da mu je statistika fenomenalna....
Može neko reći da on verovatno ima nekih većih mana, pa da su ga ovi zato prodali (al jedem g**** :confused:), ali ono što je moglo da se jasno vidi, dečko imam takav njuh za gol, da je to neverovatno. A neznam da li ima bitnije stavke za golgetera od tog...

Osetiti mesto, vreme, gde se treba biti, a da li će lopta ući posle šuta, ili će mu se odbiti od kolena ramena, dupeta.... nebitno...

E, on je meni bio takav igrač, sa fantastičnim osećajem za go, dobrom kretnjom... sve ono što skoro nismo videli u Partizanu...

Dakle, meni će ostati večna misterija njegova prodaja.... (cena uopše ne bitna)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Izvinjavam se za laznu vest za Zdjelara, i sam sam bio iznenadjen, ali nisam gledao tekmu od samog starta pa su mi promakle klupe.
Za ovo realno Zdjelar treba da ih tuzi, lako proveriva laz.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nesto sada razmisljam, prije samo godinu i pol dana smo u timu imali Djurdjevica i Leonarda a najveci problem je bio sto su obojica htjeli da budu prvi strijelaci lige.
Drama je dosegla te razmjere da su cak mediji dramili kako jedan drugog bojkotuju u toj trci mada su oni odlicni saradjivali.

Godinu i po dana kasnije smo sretni kad vidimo sut po golu protivnika za koji znamo da nece uci !!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Nas vadi samo prodaja Markovića za veliku lovu i dolazak Ivana Tomića koji u saradnji sa Baticom dovodi 3-4 pojačanja.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
nisam pisao posle utakmice naučen prethodnim iskustvom a i čekao sam da se završi moleban određenih uvaženih članova - stoga mi je jako drago zbog poslednje odluke moderacije :icon-twisted:

o utakmici: želja se videla, kao i rasulo u igri koje je dripac ostavio, loše pogođene izmene Lazetića i direktiva sudijama ( čist penal, igranje rukom ispred kaznenog, nekoliko "oproštenih" kartona ili pogrešne boje..)
videćemo za par dana treninga sa Baticom i Gordanom na šta će to da liči, nadam se najboljem :icon-rolleyes:
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Mislim da ce Gordan i Bata maksimalno zategnuti ekipu, ipak je vreme potrebno. Ono o cemu ovde retko ko pise je nezadovoljstvo igraca i odnos prema njima od strane uprave. Svakom igracu se duguje novac, nekome manje, nekome vise. Ovi koji imaju jaku menadzersku potporu lakse to naplate,a recimo Ostoji duguju 150 000 evra, on nije pristao na oprost dugova i odlazak na Kipar i nema ga iz tog razloga ni na vidiku prvog tima. Ima jos slicnih slucajeva... Misliti da to ne utice na rezultate je naivno.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako je ovo za Ostojica istina to je jedna od najvecih sramota u istoriji FKP, gde su sad ti vajni novinari da postave par pitanja u vezi sa platama i budzetom?

Coveku koji ima 33 godine i kome je Partizan vrhunac karijere ti ne isplatis verovatno godinu dana plata (ne verujem da ima vise od 10k mesecno), verovatno jedinu sansu da ostvari neku ustedjevinu za penziju, i jos ga ucenjujes oprostom tog novca za sledeci transfer, pa sta on treba sad da ide na Kipar da zaradi ono sto je vec zaradio ovde?!

Jebem vam mater svima, na lekove svaki dinar dali!
A tek nas ceka prokletstvo narednih par godina za ovu bruku sa Djoletom Jovanovicem i #51!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Ako je ovo za Ostojica istina to je jedna od najvecih sramota u istoriji FKP, gde su sad ti vajni novinari da postave par pitanja u vezi sa platama i budzetom?

Coveku koji ima 33 godine i kome je Partizan vrhunac karijere ti ne isplatis verovatno godinu dana plata (ne verujem da ima vise od 10k mesecno), verovatno jedinu sansu da ostvari neku ustedjevinu za penziju, i jos ga ucenjujes oprostom tog novca za sledeci transfer, pa sta on treba sad da ide na Kipar da zaradi ono sto je vec zaradio ovde?!

Jebem vam mater svima, na lekove svaki dinar dali!
A tek nas ceka prokletstvo narednih par godina za ovu bruku sa Djoletom Jovanovicem i #51!


Nazalost, to za Ostoju pouzdano znam jer ga dugo poznajem i dobri smo, prema njemu su bas ispali nekorektni. Po meni dva tandema Leo - Djuka i Bleki - Ostoja su najzasluzniji za onu sjajnu sezonu i titulu. Istina je da je ocajno igrao narednu sezonu, ali nije jedini, ali je prvi platio ceh losih partija ekipe. Pristati na oprost dugova sa 34 godine, a da pritom nisi finansijski obezbedjen je pucanj u svoju porodicu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
I još kad se ponose što je neko oprostio dug pravdajući to njihovom ljubavlju prema klubu.

Pa taj Ostojić ima i porodicu, ženu i dijete i sad on treba da oprosti 150k evra, a svinja debela će redovno da uzima platu i razne procente.

Stoko jedna bahata i nesposobna, srama nemate!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Kakav čovek treba da budeš da ucenješ igrača koji ti je doneo duplu krunu i ostavio te u fotelji?
Koliko samo primera iz dana u dan, toliko toga kriju počevši od duga koji se penje a toliko su para uzeli od Evrope i prodaje za 3 godine, zatim neke nelogične stvari kao što je prodaja Jovanovića i njegova minutaža u Partizanu.
Otišao je Jovanović ali koliko znam i dalje je tu Djilas čija je uloga da platom od oko 10k mesečno zadovolji vođe sa juga, upravu i najmanjim delom sebe.
Koliko je hemija u ekipi odsutna pokazuje primer Jankovića i Ivanovića.
Ne smem da ovo tvrdim jer nemam nikakav dokaz za to, nemam ni pravi izvor za sledeće, ali očigledno je da nešto ne štima.
Janković i Ivanović ove sezone na terenu su u isto vreme bili samo na dve utakmice. 19 minuta protiv Lučana i 13 protiv Trakaia u Beogradu.
Prethodne sezone, a to je počelo i ovom, neretko su zamenjivali jedan drugoga ili su provodili nekoliko minuta zajedno na terenu između 2 izmene, npr. kada jedan uđe ubrzo drugi izađe. To su većinom bili bitniji mečevi kao što je derbi, Borac pred derbi, Viktoria, polufinale sa Čukaričkim (prvi meč)...
Jedina 2 meča koja su započeli zajedno su Vojvodina - Partizan (igrali 90 minuta) i finale kupa protiv Mladosti (do 79. minuta).
Jasno je da igraju obično istu poziciju ali realno kod Đukića je svako imao po 2-3 pozicije tako da je prostora bilo.
Postoje neke priče da je bilo svađe oko dresa, tj. broja 10 koji je u vlasništvu Jankovića a hteo ga je Ivanović, iako je vrlo nelogično uzeti nečiji broj?!
Dakle ne mogu da tvrdim, ako neko ima argument da odbaci ovo što sam napisao, neka napiše. Nije plod mašte, čuo sam ovo od jednog partizanovca kog poznajem a vrlo je upućen u stanje u klubu jer mu rođeni brat radi u FK.
A ako je i pola od ovoga istina što mi je rekao, nije ni čudo što beležimo ovakve rezultate.
Suma i Ožegović se svađaju ko će da izvede penal.
Bata Mirković je odličan izbor za ovakav tim.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ako je takva situacija sa igracima, stvarno ne postoji trenutno bolji izbor od Bate.

Sto se tice dugova, to se desava posle sezone u kojoj smo nerealno daleko stigli u LE. Zamislite sta ce biti ako ne budemo deo evropskih takmicenja. Da li postoji neka informacija, koliki je to budzet Partizana, pa svake sezone trosimo po 20 miliona. Odakle toliki troskovi, pa se dug povecava stalno.

Bilo je juce upozorenja moderatora zbog pesimizma. Nije bitan Besiktas kao Besiktas, da li mislimo da mozemo ili ne. Ove godine je Besiktas, sledece ce biti Sevilja, jer u ovom sistemu, nasa trenutna pozicija ne donosi ogromne sanse za plasman u LE. Do plejofa i nekako, kao i ove godine. A kako da uvecamo koeficijent, to je pitanje.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa eto koliko je glupa naša uprava.
Pričao sam prošle sezone da romi ne rade sve što rade u našoj ligi samo da bi nas prestigli po broju titula, nego pre svega da bi lakše došli do LŠ, ili bar LE, i para od UEFA, da bi zatim porasla cena igračima, itd.
A naša uprava, sportski direktor i bivši trener kažu "nema veze, mi hoćemo da ostavimo trag u Evropi"... vidim kako se odvija taj njihov plan, klub opet nema prebijene pare, a za Ligu Evrope ove sezone - videćemo... Tek će da nas upropaste ako se ovako nastavi.

Nama jedini cilj uvek i zauvek treba da bude titula, i da se kopa rukama i nogama da se do nje dođe, da se kida za svaki bod, i da se jebe mater sudijskoj organizaciji, zajednici prvoligaša i svima svaki dan... a sve ostalo, LŠ, LE, će doći usput.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top