Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Pa gdje su pare?

Ne mogu a da se ne vratim na izjavu debelog Vazure nakon sto smo prosli grupe da bismo bili u finansijskim problemima da se to nije desilo, da je srece zavrsio bi u zatvoru posle takve izjave.

A danas veli, da nije strasno, takodje da pare od EL znace polusezonski budzet za Partizan. :banghead:

Ali da li je to nesto sto mi nismo culi? Da li su to racunice koje mi prvi put ne razumemo? Drvimo svaki put jednu te istu pricu a svi znamo te njihove racunice. Jedno je bitno a to mnogi odve misle drugacije: Oni da hoce, znaju i umeju, doveli bi kvalitetna pojacanja koliko vec juce - i tu nema apsolutno nikakve veze da li ciganka ima bankomat ili nema.

Opet cu ponoviti sto sam rekao i tokom pauze: Gde su ove 3 frakcije da nam dokazu da su stvarno tu zbog Partizana i stanu jednom u odbranu kluba, samim tim sto bi pitali upravu 3-4 prosta pitanja... em bi samim tim dokazali da su "prava" prica em bi im se pidruzili/podrzali bih neki neutralni... Al kome ja pricam...

Sto neke rece: i mi smo one dole na terenu zasluzili a i oni su Bogme nas zasluzili...

I SVE NA KURAC, PARTIZAN JE SAMPION! :šal
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan. Nazalost dosla su losa i teska vreme po sve klubove sd Partizan. U fudbalskom klubu kasne plate iako je prošle gpdine zaradjeno ko zna koliko para, Iliev bombas nijednog igraca od lepnarada i Djurdjevica normalnog doveo nije. Vezni red bez plejmekera, bez krila. Pojacanja su hitna, ali to u upravi izgleda ne shvataju.

Ako ostane ovakva ekipa onda igrati sistem 4-2-2-2 Stojković na golu, bekovi sehovic i Enake(slazem se da je u odbrani slab, ali mi smo napadacki orijentisana ekipa, a on je odlican u napadu) Miletic ćelavi i mladi Markovic kiksara. Zatim suma, kao plejmejker koji ce izlaziti da pokupi loptu i pocinje napade, ali mora se igrati na duple pasove, brza igra, bez zadržavanja lopte. Zdjelar kao defanzivni vezni, neki ball winning igrac. Na desnom krilu Ivanovic ili Zakaric. Na levom nazalost Jankovic, ali barem ce moci da lakse koristi levu nogu, jer desnu kao da nema. I u napadu Rikardo i Ozegovic
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da bi sve to funkcionisalo morali bi da se potrude i ovi dripci iz uprave..da daju motiv igracima da sa voljom dodju tri sata ranije...(citaj tipa da plate budi ako ne redovne,onda sto redovnije)

Ne postoji ni jedan razlog da plate ne budu redovne!!!

Zašto nisu redovne je prilično jasno i smatram da nema potrebe da vam crtam vodenim bojicama! Jednostavno, znate u kojoj državi iugra Partizan i ko nam vodi klub! Pametnome dosta!
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Nedo bog nikada...covek koji nas je u evropi upropastio..najgluplji desni bek u istoriji partizana
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zemun - Partizan

Nedelja u 17h

Glavni sudija: Danilo Grujić
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Danilo Grujic zvani kad zatreba i kad tvorzic zovne
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja sam reko na pocetku da ce se kad tad vratiti Vule i Miletic na bekove.

Bekovi nam zadnjih utakmica nisu bili nikakav problem. Narocito u fazi napada njihove lopte su sve zavrsile npr na glavama igraca Mladosti. Doveo nam Ivica pigmejce u napadu i sredini. Rumun je strasan bek ima i sjajan centarsut ali nema s kim da igra.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Bekovi nam zadnjih utakmica nisu bili nikakav problem. Narocito u fazi napada njihove lopte su sve zavrsile npr na glavama igraca Mladosti. Doveo nam Ivica pigmejce u napadu i sredini. Rumun je strasan bek ima i sjajan centarsut ali nema s kim da igra.
Samo se nadam da levi bek Miletic nece igrati, od njega je i onaj nas Petrovic iz Napretka bolji, decko ne zna nista. Sehovic nek igra i Enake i nek se pruzo sansa i Cucinu, iako je doživeo tesku povredu prosle sezone.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja se samo nadam da se nece puno tumbati ekipa za ovu utakmicu. Nije ovo ni vreme ni mesto da nesto derasticno isprobavamo, mozda u utakmici kuci da napraivmo bolji sistem. Najbolje bi bilo krenuti otprilike kako je stitar radio, samo jebat svakome ko ne da 150% svojih mogucnosti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kratko slovo o Valijenteu.

Da li je neko primijetio kako decko cita igru i presjeca zavrsne pasove. Za ovih nekoliko utakmica imao je samo jedan kiks protiv litvanaca kada je traljavo primio visoku loptu i otvorio kontru. Definitivno nije kljator niti olicije snage ali ima barseloninu tehniku sto je za mene otkrovljenje jer sam navikao na teske i spore stopere u nasem dresu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ma kakvi, vidiš da ga novi članovi ne stavljaju u tim :icon-rolleyes: :icon-wink:
sve zajedno sa Sumom na playmaker-u, Zdjelarom na DMC-u i #51, "onom-koji-se-trudi":puke:, u napadu :krsti:

kakvi "spavači" ovde sve ne obitavaju.. :icon-confused:
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Bekovi nam zadnjih utakmica nisu bili nikakav problem. Narocito u fazi napada njihove lopte su sve zavrsile npr na glavama igraca Mladosti. Doveo nam Ivica pigmejce u napadu i sredini. Rumun je strasan bek ima i sjajan centarsut ali nema s kim da igra.
Румун је највећа катастрофа у нашој одбрани тренутно, надам се да ће старог Вулићевића да врате на ту позицију.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja ne znam otkud odjednom ta netrpeljivost prema Enakeu, dečko je korektno odigrao sve do sad.
Možda ja nisam video te propuste u odbrani koje neki jesu.

Što reče maximilian, bekovi nam nisu bili nikakav problem, ali kad staviš Sumu na levo krilo, Jankovića na desno, centralni vezni Pantić i Kosović, i onda bekovi i upute neki odličan centaršut, ali džaba, jedino Rikardo tu možda može do lopte, a uglavnom ima dva igrača oko sebe.

Zato i kažem, bar da je Ivanović na levom krilu, uskoro verovatno Zakarić na desnom, pa da ima ko da skoči kad igramo protiv bunkera u njiva ligi.
Ili sa dva špica, ali mi ne možemo sa ovakvom ekipom da igramo 4-4-2, tvrdim.

EDIT:

Da je popularni Batica doneo novu energiju u i oko kluba može se zaključiti na nivou Miletićevog imenjaka i prezimenjaka na poziciji levog beka.
"Sve je na višem nivou. Dosta bolje delujemo na treninzima, nadam se da ćemo pozitivan impuls preneti na utakmicu. Očekujem da sa novim šefom konačno krenemo i ostvarimo povoljan rezultat."


Tek nekoliko treninga odradio je najbolji fudbaler Premijer lige Bosne i Hercegovine za prošlu sezonu, ali je oduševio nove saigrače i mogao bi da bude potencijalno iznenađenje u sastavu crno-belih u Danskoj.
"Reč je o dobrom igraču. Vidim po centaršutevima i završnici da ima strašnu levu nogu. Nismo mnogo treninga odradili zajedno, ali mislim da je dobro pojačanje za Partizana", smatra štoper Miletić.


http://www.mozzartsport.com/fudbal/...garantuje-necemo-primiti-gol-u-danskoj/302897
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@maximilian72

Ma ok je Enake sasvim solidan, ima vise snage od Vuleta samo sto nema sa kime da igrao kao sto si rekao. Valjda sjebao misic pa odmara. Ako nisam sta pomjesao.

Valijente je imao par ozbiljnih pomracenja uma protiv Litvanaca, ostalo je bio vise nego dobar. Protiv Mladosti par puta pokrivao i Markovica. Ne boji se povuci loptu kad ima prostora i to mi se svidja.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Dobar,ali se meni bar cini da je zaglavljen izmedju pozicija i da bi se najbolje snasao u formaciji 3-5-2,jer on klasican bek nije,mnogo voli da visi napred , videcemo nekada u jacoj utakmici kako ce reagovati pozadi .

Svakako imamo puno vecih problema od desnog beka , nemamo napadaca, fali nam jedan dobar samo tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top