Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Gledao sam uzivo svih 90 min.
Prvih 60 min su igrali igraci koji su trenutno druga postava. Markovic je bio odlican, Sehovic borben ali polako sa njim, mislim sa je bolje da provede jos godinu dana u Teleoptiku ili nekoj pozajmici gde bi igrao. Jevtovic je po meni bolji od Zdjelara, Kosovic poceo slao, posle je imao solidnih pasova. Djerlek je meni strava, ja njega obozavam, Kokir nista specijalno, nije se cak preterano ni zalagao. Jako mi je zao sto je broj 51 i dalje u nasem timu.
Od takozvane prve postave ono sto sam primetio to je, Nikolic je po meni trenutno bolji igrac od Rikarda, Rikardo nije bio los, ali vidi se da mu treba vremena da udje u sistem, ne stoji izmedju stopera nego se izvlaci na bok, sto mi nije jasno zasto, ali takav je sistem 4-4-2. Suma nesto pokusava, po meni je to pretanko, nadam se da ce se neko zajebati i kupiti ga.
Sve u svemu ocekuje nas sezona vrlo slicna proslogodisnjoj, mozda za nijansu bolja, u zavisnosti od odlazaka mozda i losija. Ekipa je cini mi se dosta spremnija i vise trci, ali i dalje je to neka stihijska igra, gde ja uopste ne vidim prednost koju donose dvojica u spicu, kao da anuliraju jedan drugog. Niti imamo tecnu igru niti se stvaraju neke sanse.
Ocekujem da Djukic nece biti nas trener do kraja polusezone, prosto takvi ce rezultati biti, da ce morati da ode.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nista nisam odgledao od priprema Partizana,neinteresuje me,izvinite jebi ga,ali citajuci vasa strucna zapazanja raste mi optimizam.
U Srbiji cemo sigurno biti medzu 4 najbolja kluba,a jevropu osvajamo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Najgore sto smo dosli u situaciju da sada uprava proda bilo koga iz tima ne bi se ovde mi nesto preterano potresli,toliko nam je sastav nekako bezlican . Tawamba kako je zavrsio sezonu ne preko kurca nego preko dva takva(izviniti dame na forumu) , Jankovic,licno voleo bih da ga ne gledam i ove sezone kada ce da mu se digne nesto da odigra,Tosic koliko ocekivanja ,toliko malo za sada dao, Suma sumarum dosta je ovo tanko , nadam se da ce se u ovoj sezoni neki novi igraci istaci,napredovati, samo ja trenutno ne vidim kako.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
A i Tošić namazan...našao je koga će da baca na zemlju.Pa ovog cigana dovoljno je da pogledaš on pada kao pokošen uz previjanje na koje bi mu i Nejmar pozavideo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Ponovo, kao i prošle sezone, dolazim u sukob interesa želja... da li pobediti, ostaviti neznalicu na klupi, izgubiti derbije i ne osvojiti ništa ili izgubiti, smeniti neznalicu i pokušati spašavati sezonu?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Partizan nema novca, jebiga tako je kako je. Opšta situacija, niz grešaka, ali i objektivnih okolnosti su dovele do toga da mi nemamo beli dinar za pojačanja. Ovo što je došli došlo je za džaba, ono što ne može za džaba se pokušava na tipa 30-40, pa i 50% tokom sledeće prodaje... Ako ne uđemo u Ligu Evrope, Partizan je u ogromnim problemima koji apsolutno dovode klub na ivicu stečaja. Zemunelo je valjda još pod hipotekom.

Mislim da Vazura treba da izađe i kaže kako stoje stvari ukoliko želi dobro Partizanu, nadam se da neće čekati 35 miliona duga pa da se povuče. Majstore, vreme je da ideš jebiga, ništa u životu, a kamoli Partizan, ne sme zavisiti od pretpostavki i najpozitivnijih mogućih računica, sam si video da je tako.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Nama ako ostane ova rupa Jovicic na golu,ili smeta mi reflektor Kljajic naprimacemo se ove sezone golova kao nikada do sada.Strasno je da mi nismo izbacili krstenog golmana iz nase skole u 21-om veku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Suma. :D
Mladi Šehović, za svoje godine... :clap
Ala se ispromašivasmo danas...al zato Rusi nisu... :icon-rolleyes:

Pa dobro, solidno...samo još da odbrana manje prima, navala da više daje, a sredina da više igra ka napred umesto ka nazad, i da BRŽE I PAMETNIJE MISLI I ODIGRAVA!!!
I kad ćemo da vidimo nešto od novopridošlih pojačanja na delu? :confused-smiley-013:

A, ovako... takoreći...nije loše...

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja ne vidim nikakvu promenu. Svaki njihov napad je pola gola.
Igraci ne znaju koju zonu cuvaju kad se vracaju, obicno svi odu na istu stranu, jure igraca, lopta u sredinu, tamo rupa, svaka ozbiljnija ekipa to iskoristi. Pogotovo kad su se povukli posle 0:2, kao sto ce 80% ekipa da igra na JNA, videlo se da ne postoji ideja.

Steta sto nemamo ozbiljniji strucni stab, Suma se bas razigrao, Nikolic ima kefalo, Sehovicu ugovor na 10 godina i prva postava. Bolje on da gresi nego Miletic. Djerlek nije jos fizicki za prvi tim, Sehovic jeste.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nije lose?
valjda se sprdas, bilo je uzasno, niko ne zasluzuje prelaznu ocenu, povremeno po neki potez pojedinica ali sve skupa svi su bili jako losi
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Kako Đukić traći Đerlekov talenat koristeći ga na krilnim pozicijama (naročito kada ga gurne desno, kao danas) - to je kriminal. Dečko se jednostavno ne oseća lagodno i nema fizikaliju da bi izgurao krilo i plašim se da će ga upropastiti tim guranjem jer će vremenom ''zaboraviti'' da igra svoju prirodnu poziciju, a perspektivu na krilnoj poziciji nema.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Da li Djukic zna da odigra neku drugu formaciju osim smrdljive 4-4-2? Pa zemljak, mi NEMAMO tradicionalno brza krila, nego igrace koji traze loptu i seku unutra... jebote poludecu majke mi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
...
... svaka ozbiljnija ekipa to iskoristi. Pogotovo kad su se povukli posle 0:2, kao sto ce 80% ekipa da igra na JNA, videlo se da ne postoji ideja.
...
Rostov neće doći da igra na JNA u Njiva ligi, za Ligu Evrope, ne znam, nisam pratio da li mogu da budu u njoj...
Ne dešava se baš tako često da neka protivnička ekipa povede sa 2:0 na JNA...
Ovo je ipak bila samo jedna trening utakmica...
Kad se ni na SP u Rusiji ne dešava de ekipe uvek igraju smisleni fudbal, šta pa da tražim od ovih naših paćenika...
:napred-partizan:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Svaka ekipa iz njiva lige, kada pocne utakmica, za njih je to povoljan rezultat, kao da vode dva nula, oni to brane. Koliko smo puta pobedili na jna prosle sezone u njiva ligi?
Nasa ekipa ne ume da se brani posle izgubljene lopte.

Pa koliko puta smo iz nasih jalovih napada primili gol
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Danas vidim neki hvale Sumu. Mozel neki kratak komentar na danasnju tekmu za nas koje nismo bili u stanju da gledamo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Đerleka u teretanu sa ličnim kondicionim trenerom, individualni rad na jačanju snage i kontakt igre. Nije to košarka pa će izgubiti ruku od mišića. Ubiće ga u pojam kasapi ovako mladog i kilavog ako ga bude forsirao.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Usrace nam se dripac iz stitara u zivot pazite sto vam ludi ja kazem...

Usrace se tako sto cemo ispasti iz Evrope, kasniti za ciganima i onda ce otici...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top