Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Najveci problem sto smo naljutili dete koje voli druge boje pa nam se sveti postavljajući imbecile da se slucajno ne desi neki novi Marko,Leo,Bleki i Uros.Zato ne nadajte se dok dete ne prodje bes.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Kaaaaaakva je ovo komedija...
Znaci sve u zivotu moze da se izracuna ako imas dovoljno informacija. Sve je predvidljivo.

Covek kome je svejedno ne sme da prismrdi klupi Partizana.

Njegov fudbal je ocajan. Posao mu je da ih rasporedi tako da svako pokaze najbolje. Ovaj lik koji je postavljen na mesto trenera Parttizana je bezdusan, klosar, ocigledni tragicar i neznalica. Potrosio je najvise para u istoriji Partizana a igra nam je katastrofalna i ne vidi se ni napredak ni izlaz.

Momentalni otkaz. Ne da je danas kasno, kasno je bilo pred put u Slovacku.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Koliko smo mi ozbiljan klub na celu sa ovom upravom I ostalom svitom vidi se po tome da nisu sposobni da daju otkaz treneru koji ne moze da postigne rezultate na nivo kluba koji vodi.Neka im to sluzi na cast opet ce jednog dana valjak na pravi kolosek.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Prvo ovaj nesretnik na klupi zasluzuje da ga marsnemo kao najgore pseto, drugo onaj iz sportskog sektora isto zasluzuje i cak samar ... Pa majku mu ako si retard i ne znas sta da
smislis, pa samo pogledaj jebenog Ivana Tomica sta je napravio kao SD, trece jebem vam pleme svima u upravi. Koji ces u upravi ako ne mozes da Partizanu obezbjedis adekvatna pojacanja.
Ako se bojite vaseg presvetlog vodje , recite javno "Grobari dragi nema titula, ne smijemo" i to je to ... o kakvim titulama i evropi pricate...
Nije sporan kiks, bilo ih je i bice ali igra i sastav.
Jbt pratim Partizan od 87-8... Pa brate nikad ovako raspadnut sastav nismo imali, otkad znam za sebe bio je neko kao superstar u timu. Nama je prva zvijezda Ilic sa 40 godina, da je ovo klub klubom on bi bio u odijelu i imao funkciju a ne mucio se po ovim poljima. Ej nama Ilic iz penzije dosao da igra i vadi klub iz govana... Ma 50 majki vam u upravi jebem...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Pre par godina gledao sam ovaj Radnik kako namešta protiv Žitorađe, x-1, cela tribina imala to na tiket. Pred kraj prvog poluvremena dobra šansa za Radnik, svi igrači se hvataju za glavu i kad ovaj premašuje svima lakše. Taj Radnik je danas pobedio Partizan.
Ovaj Partizan nije onaj Partizan koji ste vi stariji Partizanovci bodrili na 1:6. Razlika je što bi ste vi tad zgazili svakog ko radi protiv interesa Partizana. Ruku na srce drugačije je bilo, iskrenije živelo, postojao neki red, neko poštovanje. U ovom sistemu "vrednosti" sramota je poštovati, izgleda. Samim tim danas ne možeš mnogo da se boriš za Partizan sem da odeš na utakmicu i navijaš. To je i dovoljno, ali samo onda kada je taj Partizan ustvari taj koji treba da bude. Bio je dok je bio Marko Nikolić, Jokanović ili Stanojević. I onda Mateus. Sve između toga Partizan nije bio Partizan, pa mu tvoje pevanje s tribina, ruku na srce, nije mnogo ni značilo. Više se gledalo kako odraditi neku menadžersku kombinaciju, ili, možda mu nije baš uvek u interesu da bude prvi. Možda, kako se meni čini, ni sad nije u interesu. A šta ja tu mogu? Da ga bodrim i da mu se divim? Partizanu da. Ovo je nešto što ima samo ime i boje Partizana. Ništa sem toga.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Meni se Željko smučio kada je napao Marka u prvom mandatu posle prodaje Škuletića. Direktno ga je minirao i bio jedan od razloga njegovog odlaska. Od tada ja ne gledam njegove serijale, jer tu objektivnog novinarstva nema. Ja verujem u njegovu ljubav prema Partizanu ali neka je čuva u svoja četiri zida. On me podseća na glasovornika inkvizicije iz srednjeg veka, ako vučela kaže vučić je bog, svi ponavljaju iz sveg glasa, čuvaju svoje pozicije koje lako mogu da odu, vire im nogice i na bilo kakvu kritiku odgovaraju žestoko, vredjaju navijače, svojim rečima I postupcima. A medju navijačima ima svega, i pravnika, i lekara, seljaka, doktora nauka. Nisu navijači Partizana samo napaljeni klinci tek ušli u pubertet, čast njima, privilegija je biti navijač našeg kluba. I kad ti 90 % tih navijača kaže da im se ne svidja trener, a ti ih nazoveš retardiranima onda imaš problem, ne sa njima već sa samim sobom.
Ako 90% mojih mušterija kaže da im se ne svidja moj proizvod, ja ću menjati prvo sebe i svoj proizvod pa tek onda mušterije. U Partizanovom slučaju, mušterija je nezamenjljiv, navijače ne možeš promeniti niti ih prevariti, sva sreća po Ivicu i co. što smo mi, navijači Partizana, po prirodi mazohisti, možemo da svarimo i ovo što nam je sad servirano. Ne radujem se unapred dessertu, biće nešto mnogo gorko.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Nisam bio u mogućnosti da gledam utakmicu, pogledah statistiku i molim nekog sa mi objasni nešto - 22 šuta, 12 u okvir gola, pa da li su toliko debilni da ne umeju da daju gol ili su to sve bile neke frljoke koje su ušle u statistiku?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.164
Reaction score
14.491
Локација
Brdo Banovo
Prijatelju, uz sest popijenih Valjevskih( istoceni svi burici) na rodjenom standu, i ne skidanje pogleda sa tv/a, imali smo oko 3 sanse..i to je navlacenje na "nasu vodenicu". Najbolja sansa priredbe u Surdulici je bila opet njihova, umalo za 2:0
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Nije problem jedan poraz, uvek se desi i desiće se opet, problem je što (kako reče komentator) mi smo računajući i prošlu sezonu ,,vezali,, neke poraze u nizu na gostovanjima u Njiva ligi, znači vreća i KANTA smo za udaranje a ne tim!

Znači taj komentator zna taj podatak, a ovi u Partizanu ga garant i ne znaju! Umesto bre da kažu jedan drugome, brukali smo se prošle sezone daj da ovo počnemo kako treba, daj da ,,ubacimo,, odmah u višu brzinu, da ih nabijemo sa više komada u mreži, oni ,,klaj-klaj,, iz mirnoće, bez nervoze, pa kao biće to u redu...
Oće kurac!
Zar je moguće da po stoti put radite isto na utakmicama i da ne možete da utuvite u te fudbalerske glave da vaše ,,klaj-klaj,, vodi tome da prvo poluvreme bacite u vodu, a da onda u drugom kao po pravilu stižu još veća sranja?!

Ima vremena?
Nema bre vremena, i u prvom minutu može gol da se da, ako vam je to u glavi!

Neće lopta u gol?
Pa neće kad šutirate kao da prvi put vidite loptu!
Šta uopšte radite na tim treninzima?!
Bambiju pola gola prazno on šutira iznad golmana, Rikardo ili nebu pod oblake, ili ne može glavom da pogodi loptu, Ožegović ima zicer -promaši ga, Suma umesto u gol on pored, ovi drugi isto ništa...

Sad vi mislite sreća ili tako nešto, a trudili ste se - pa trudili ste se ali trčite BEZVEZE - more glupih, komplikovanih i sporih odluka 100 puta u toku utakmice, svaki hoće da bude Nejmar i Ronaldo a nije ni Brašanac, niko da se seti da ni na SP od pravog Nejmara i Ronalda nije bilo velike vajde, u finalu igrali oni koji igraju TIMSKI!!!
Vi samo džabe trošite snagu ninašta...
Dodajte više tu loptu saigraču koji je slobodan i tu negde pored vas, šta mislite dva sata kad vam je lopta u posedu jbt, kao da se bavite nukleranom fizikom a ne fudbalom!!! Dodaj je, prosledi je, pomeri je!

Dačo, da podigneš spomenik Ramadaniju koji je uspeo da te uvali Čelziju, svuda te po terenu ima a koristi od tebe nigde nema, ni šuta ni centaršuta ni akcije ni asistencije ni driblinga, sve sve, al neuspešno - a igraš protiv Radnika iz Surdulice...
Našta bi ti ličio tek da stvarno igraš negde u Engleskoj ne mogu ni da zamislim...

@dominiramo,
Evo malo snimaka pa pogledaj šuteve...

O.k. dešava se šutiraš, promašuješ, izgubiš, ali kad ti se to STALNO dešava (jerbo nam je ovo već koji poraz u Njiva ligi) uz dvojac Ivica-Marica, e onda to nije stvar sreće nego si kanta i krš od tima, loše se radi na treningu, u taktici, sastavljanju tima, dovođenju igrača, itd...
Nekad se govorilo (pevalo) ostaje nada da lopta dođe do Nenada (Bjekovića, za titulu 1976.-e), a sad ostaje nada da je Rikardo ovo što danas nije ništa potrefio za duže vreme ispunio kvotu promašaja, pa da će da se ,,raspuca,, na sledećim utakmicama...
Jer sve ove ostale (osim Rikarda) vrlo dobro znamo - teško daju golove, osim Bambija koji zna da ,,ubode,, - ali kad nije povređen.
A stalno je povređen.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Edit:
gledao i ja malo ove šuteve (za to vreme isteče mi vreme za editivanje, moram ovako)
...bre Ivanović isto, ne ume da potrefi gol kako treba pa to ti je...

Za Svetu navodno Italijani nudili 8 miliona evra, kako je odigrao prošlu utakmicu na JNA spala cena na 4, danas odigrao ovu, cena mu pala na 2, ako bude igrao još 15 dana za Partizan, moraćemo mi da doplaćujemo da ga uzmu...

Mi smo danas u timu imali tri tinejdžera (a Svetu i Đerleka omladinci Zvezde pregazili proletos kao plitak potok), Šehović je danas 20 puta pao u duelu, a u Evropi mu to ništa neće svirati...a imali smo i tri veterana - Valiente, Bambi i Sale...znači 3:3!
Ali, ako dođe Lola veterani ima da povedu sa 4:3! :navijac

Stojketa ne računam, on nije baš pravi veteran, golmani ipak brane duže nego što većina igrača igra...a Suma... ko zna šta mu piše u pasošu a koliko stvarno godina ima...
...možda me kolega Aliboy opet ,,prozove,, da ne kritikujem dovoljno Sumu, pa, eto ni Suma nije uradio ništa za svoih pola sata, dobro je povukao kontru i poslao pas Rikardu za zicer, ali šta to vredi kad nije bio gol...čak i ako je Ožegović mogao odmah posle da ,,ispravi,, Rikarda...

Ali eto...danas crn dan za Partizan... :confused-smiley-013:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bez sna i to na moru..
Ne znam sta me više juče nerviralo internet koji je sekao utakmicu ili naša bezidejna igra koju je sekao Djuka..

Marko Nikoliću molim te vrati se u Partizan i preuzmi ga na 10 godina..
Radi šta hoćeš ,dovedi sadašnji Rad , siguran sam da igraćemo bolje, tj izgledaćemo bolje ,izgledaćemo borbenije,smislenije,lepše..

U ovom Partizanu ima malo Partizanštine..
Ne na osnovu jedne utakmice vec 3 prelazna roka i cele sezone ,koja je pokazala da sko u pogrešnoj ulici..

Vidimo se u četvrtak..
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Klub koji zeli sebi dobro, bi smijenio govedo poslije Dinama u Bg. Medjutim odje je očigledno da se radi o klasičnoj opstrukciji na napredni način. Evo bar 10 ljudi sa ovog foruma je prije sezone reklo kakav nas scenario očekuje, nemoguće je da to ljudi iz kluba ne vide. Radi se o klasičnoj opstrukciji, a i da smijene govno, vidjecemo kakvog ce trenera dovesti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top