Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Нажалост, овде проблем није само Штитарац. Ми имамо свега неколико крштених играча за Партизан.

Нека је Бати Бог у помоћи, да сложи ово како треба.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mislim da se Bata pokajao grdno danas u onoj lozi.
Ja sam veceras pomislio da ce covek dati ostavku pre nego sto uopste sedne na klupu.Nesto tipa zdravstveni problemi,cir na zelucu,neplaceni racuni,rad u Montenegro reprezentaciji,ucesce u Parovima...Jedino da pocne da ih bije u svlacionici,pa da se opamete.I njih i onog retardiranog sto ih dovodi.Ovo sto mi igramo nije fudbal,a sta je,to niko ne zna.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Sto bi dao ostavku, slicno je ekipa izgledala i kad je Nikolic preuzeo od Tomica. I prva utakmica sa Nikolicem je zavrsena nereseno sa Vojvodinom, znamo svi sta je bilo na kraju.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Malo mi bode oci da smo skoro svi bili slozni, da Djukic treba da ode. Sad svako malo, po neki komentar tipa nije kriv Djukic, igraci nemaju pojma.

Sto smo ga terali onda??
Bato uzmi bic u ruke i kreni polako!
 
  • Like
Reactions: Pop

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.280
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Нажалост, овде проблем није само Штитарац. Ми имамо свега неколико крштених играча за Партизан.

Нека је Бати Бог у помоћи, да сложи ово како треба.

Al' zato kad složi, jebaće svakom ciganu majku majčinu!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Prvo: Šta se očekuje da radi igrač od 1.6 miliona?
Mi kad nekoga prodamo za te pare, on je kanta od igrača po našem mišljenju.

Drugo: Bio sam na stadionu, odličan je bio, ceo stadion je popizdeo kad ga je izveo.

Igrac koga FKP dovede za 2 miliona evra (i skautira se bar dve godine) mora da pokaze duplo vecu klasu od ostalih igraca FKP a Suma je pokazao samo kurcobolju do sada. Ja na zalost nisam u prilici da gledam uzivo Partizan ali gledam preko ekrana. Posle onog crvenog u Litvaniji on bi meni prvo popio novcanu kaznu a teren bi video mozda za mesec dana. Ni jednu akciju nije sam iskreirao nije ni visak napravio, pas mu ide od igraca, korner ne ume da izvede, prekid nije mogao da dobije od CG Mesija ali i to bi zasrao uveren sam. Zali bog novac (pitanje je koliko tacno i kome) . Ali pricam o klubu kome je neko ko pobegne iz njega i dodje na pozajmicu i razigravanje kapiten....Habanje tastature samo...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Prvo da se izvinim Smiljaniću, najbolji večeras. Prva stvar je odrađena, najuren je prodavac magle iz Štitara, sledeći koji moraju da idu su Ivica i kondicioni stručnjak i ako je ikako moguće da se pozove Dejan Ilić. Ivici Ilievu se ne sme dozvoliti više da radi nijedan prelazni rok. Ovo večeras je još uvek pečat dripca iz Štitara. Verujem u Batu i nadam se da će izvući nešto pozitivno od ovih igrača, a nadam se i još nekom igraču koji zna malo fudbala. Bilo kako bilo Ivica i deo stručnog štaba moraju da budu smenjeni, a za njima i uprava.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema s kim da igra. Njega igrači ne prate, jer su spori, nepokretni, bezidejni...
Dragan Ćirić iz groba da ustane i dođe da igra u ovaj Partizan u najboljim godinama, bio bi kurčinela. A Ćira je najbolji naš igrač kojeg pamtim.

Naravno živ je, sve najbolje!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Slabo se razumem u fudbal, ali jedna stvar mi bode oci.
Prilicno sam mator (jos matorije se osecam) pa se secam utakmica tokom sankcija i kasnije, kada smo igrali ligu na nivou sadasnje. Mrzi me sad da trazim po arhivi, ali protiv ovakvih protivnika veceras, najcesce su rezultati bili 6:0, 6:1, 4:0, itd, a bilo je neretko i desetki u protivnickoj mrezi (Napredak, Borac). Znaci, nije dolazilo u obzir da ovakvi parkiraoci autobusa ne ponesu kuci bar 4-5 lopti. E, sad, da li su gostujuci timovi naucili da igraju fudbal ili FKP ima tim na nivou nekadasnjih gostujucih timova, to nisam jos razlucio. Verovatno je istina negde na sredini...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Jedina dobra vijest ovog prelaznog roka je sto nas Chelsea nije ojadio za milion-dva za Pantica. Ostao je samo na pozajmnici da se pitao narkoman i njega bi platili ko Sumu.

Pojedinci moraju da shvate da Suma ima dva dodira previse za ozbiljnog fudbalera. Pa on i Ricardo u prvom poluvremenu su upropastili dvije kontre radi cirkusantskog prijema lopte!!!! Zamalo kompjuter da polomim.
Suma jeste par puta zabrljao, ali ako bi malo bolje pogledao, pa on se najbrze oslobadja lopte, i ima najvise tacnih dodavanja, mislim nije on bog zna sta, nego svi nasi carine i gnjave loptu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
igracki kadar jeste katastrofa ali ni djukic nije nista bolji !


sa ovakvom ekipom se titula ne osvaja, i to sad vec nema veze ni sa musavima ni sa sudijama ni sa ovim ili onim, jednostavno imamo igrace koji nemaju kvalitet za partizan i tacka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Lazetiću odlazi, Lazetiću odlazi, Lazetiću odlazi! :navijac

Dobro nam ide, Đukića smo oterali, Lazetića ćemo da smenimo, samo još ove igrače da zamenimo nekim boljim i pola posla je obavljeno...
Ostali deo posla je da zamenimo/smenimo Ilieva i upravu...

Ja sam večeras na kraju utakmice imao pritisak 300 sa 200, malo sam se smirio čekajući prevoz do stana...a kad sam se onda samo setio koliko sam se iznervirao, tako me je zaboleo stomak...da i sad osećam posledice...jbg, na ovu vrućinu ovo nerviranje već postaje ozbiljno po moje zdravlje...

Jbg braćo fudbaleri, ali ako vama uopšte treba trener pa da biste izvukli 4 boda iz tri kola Njiva lige protiv Surdulice, Vranja i Lučana uz JEDAN JEDINI postignuti gol na tri utakmice, e onda...mislim stvarno...pa zašto uopšte da vas skupo plaćamo, idite u Surdulicu, Vranje, Lučane - NISTE bolji od tih momaka tamo, NISTE zaslužili da nosite dres Partizana, takav ,,pompezan,, rezultat u prva tri kola može i Teleoptik da ostvari!
ŠTA ĆETE NAM ONDA VI?!

I tako...prošlo je neko vreme od utakmice pa sam se i ,,ohladio,, (ne i ozdravio), pa mogu da budem objektivniji...ono što sam imao da kažem ,,vruće glave,, već sam saopštio usmeno našim ,,fudbalerima,,...

Utakmica je počela bez nekog ,,grča,, igrači su pokušavali manje da ,,mrse,, a brže da odigravaju, publika im je davala i određenu podršku...
Suma je iz minuta u minut pokazivao da ima klasu jer se bez problema oslobađa protivnika još u primanju lopte, a Lola je izgledao i delao bolje nego ikad!
Jedan zadnji vezni i više ofanzivnih igrača govorio je da smo krenuli po pobedu i golove bez straha i ziherašenja...
Prelepa slika Stadiona JNA istovremeno obasjanog svetlom zalazećeg Sunca i već potpuno upaljenim reflektorima, uz one lepe crno-bele prugaste dresove kao da je obećavala neku nadu u boljitak...



Ali...kako se već to kod nas kaže - obećanje ludom radovanje...
I pored lažnjaka i zalamanja, Suma maši gol, Rikardo i pored titule naj strelca Portugalske Druge lige izgleda kao da ne bi uspeo ni vola da ubode u dupe a kamoli da pogodi loptom mrežu, Mesko uspeva da sjebe kontru 3 na 2, Pantić standardno beskoristan, Đerlek standardno dete koje je gurnuto u izlog samo zbog prodaje, a ne zato što može da da gol ili asistenciju kad igra sa odraslima...
Bacismo mi prvo poluvreme u vodu kao i XXX puta u poslednje vreme...

A drugo je već konstanta - sve smo gori, a mozak svima radi ,,na rezervi,, naši ,,fudbaleri,, između dobrog i lošeg rešenja biraju treće - još lošije...mada mislim da to nije toliko stvar kondicije nego neverobvatne neinteligencije...
Pravo je čudo kako im se bar slučajno ne ,,omakne,, pa da centaršutom pogode bilo koga od naših igrača, ili da umesto da uspore akciju urade nešto da je ubrzaju?
Makar slučajno!!! :banghead:

Za to vreme frakcije Jug i Istok uspešno brane Srpsku Krajinu nasred Topčiderskog Brda i preganjaju se ko je veći/manji ,,cigan,, ili ,,ustaša,,...ostali deo Istoka pizdi i počinja da peva: Partizane jedini, mi za tebe živimo, samo tebe volimo, i tebi se divimo, a kad dođu nevolje...i tako dalje uz: VOLIM PARTIZAN! :navijac :navijac :navijac
Ponos raste, srce brže kuca, jebeš jednu utakmicu, sezonu, tim, Partizan je iznad toga!!!
Dve frakcije (sa Istoka i Juga) se takođe sete da su na utakmici Partizana i pevaju isto, naravno prvo samo jedni, pa tek posle drugi...i naravno kad je centar Istoka to već prestao da peva...
Isti tip ličnosti kao i naši ,,igrači,, bitnije im je da se ,,ispravna,, frakcija istakne ili da pojedinac sam ,,reši,, utakmicu nego da Partizan pobedi...

Jebote, Lazetić PRVO menja Sumu koji je bio bolji od ,,trojca,, Pantić-Đerlek-Janković, a čovek ionako neće igrati u Danskoj, pa bolje valjda da je izveo nekog od ovih, na samo zato što su očaj živi, nego i da ih prištedi i odmori za Dansku! :icon-rolleyes:
Dakle, Suma je dežurni krivac, Đukić je dežurni krivac, Ožegović je ,,cigan,, a ,,Partizanova deca,, ne samo da nisu ništa krivi, nego i nisu za Partizan! I tako iz utakmice u utakmicu!

Osim jednog ,,deteta Partizana,, - jer zaista nisam nikad video boljeg Lolu Smiljanića, priča tokom meča, komanduje pomeranjima linija, ubrzava pas unapred, seče protivnika, vrši pritisak na sudiju...no moja vizija Partizana nije da budemo ,,stabilan,, Njivaligaš, nego dupla kruna plus dobra Evropa - a tu teško da će sve ,,pozatvarati,, jedan Lola...za duplu krunu i dobu Evropu potrebno je puno više!

Odbrana je danas bila veoma veoma dobra, ali nažalost fudbal se sastoji i od onog drugog dela - napada i davanja golova, a tu smo piš živi.

Srećno u Danskoj, i - pobedite tamo!
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Lose smo sklepali ekipu, ali za to je naravno i Djukic kriv, a pored toga igraci su nespremni, nediaciplinovani, neorganizovani, sve je to Djukicevo maslo, a ne bi abolirao ni upravu, ni Ivicu. Bata je juce predatavljen, tesko da se moglo ocekivati radikalna razlika. Ono cemu se ja nadam i u sta verujem, a to je Baticina harizma i karakter, da ce zavesti red i disciplinu, samim tim i da ce biti drasticno bolje od ovoga.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
-Evo kako se igra protiv bunkeraša istog kvaliteta i ništa preterano boljeg igračkog kadra, dakle sve je do trenera a za ovu ligu je dovoljno da je grobar:
-Onda si mogao da očekuješ od Partizana da da još jedan gol u 90. iako vodi ubedljivo, sada neće ni za pobedu.
-Spasi Partizan i raznesi se Bombašu Ivice...
Druze, izvini, ali ovo je itekako bolji igracki kadar...Dovoljno mi je bilo samo da vidim prvi gol pa da mi krenu suze kad uporedim tadasnji i danasnji fudbal...Brzina, jednostavnost, konkretnost...Trcanje u prostor...Danas pazljivo gledam i vidim da samo celavi Miletic i mali Djerlek pokusavaju da iskoriste taj prazan prostor iza ledja igraca...Niko vise...E, kad bi svaki igrac tako trcao, smisleno, onda bi igra bila mnogo tecnija i jednostavnija...Ja volim da koristim izraz "moralni fudbal"...To je ono kad se trudis da igras posteno i das sve od sebe...Kad vidis da jedan igrac ima problem jer nema kome da odigra pas, a ti se trudis da mu se nadjes na liniji dodavanja, umesto da cekas sta ce on da uradi...Kad izgubis loptu i odmah trcis da je vratis...Kad tvoj saigrac krene u presing, a ti ga ispostujes pa krenes i ti...To je sve sto ja zelim da vidim od fudbalera Partizana...A ne manekene koji ce na svaku svoju ili tudju gresku da odmahuju rukama i padaju non-stop...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Slede teski dani I jos teze utakmice novom treneru bice mu potrebne puno srece I znanje da ekipu postavi na pravi kolosek. Valjda ce I ove frustracije sto pre da se zaborave, jos ne mogu da verujem da imamo 4 boda I dali samo jedan gol u prva 3 kola a pre toga spremali smo se mesec dana za tri fronta.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Trendi je psovati Sumu cak i kada odigra ok, jbg moda je moda.
Bas kao sto neko napisa, mi kada prodamo igraca za 1,6 miliona to je skart bas bas ... ali kad ga kupimo ocekujemo Ronalda licno.
Ne znam da li ce iko komentarisati Rikarda, djecko je izrazito bezopasan, bezobrazno sebican i iskreno receno igra eto samo da se racuna da igra.
Smiljanic ( prvo sam ga jedva prepoznao ) je jedini odigrao kako igrac Partizana treba da odigra, muski, borbeno i hrabro ...
Djukic je kriv za mnogo cega, ali za ovo sto se zove fudbalski tim najvise je kriv onaj sto voli da crta po tacnama i staklenim stolovima...
Tvrdim odavno da je nas tim grupa diletanata bez pokrica.

PS. Govnima cignaskim sto sude, pa bukvalno sa nama se sprda kompletna organizacija, poserem se na kompletnu lopovsku upravu. Dabogda vam Vucicevi novci trebali za lijecenje ...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Druze, izvini, ali ovo je itekako bolji igracki kadar...Dovoljno mi je bilo samo da vidim prvi gol pa da mi krenu suze kad uporedim tadasnji i danasnji fudbal...Brzina, jednostavnost, konkretnost...Trcanje u prostor...Danas pazljivo gledam i vidim da samo celavi Miletic i mali Djerlek pokusavaju da iskoriste taj prazan prostor iza ledja igraca...Niko vise...E, kad bi svaki igrac tako trcao, smisleno, onda bi igra bila mnogo tecnija i jednostavnija...Ja volim da koristim izraz "moralni fudbal"...To je ono kad se trudis da igras posteno i das sve od sebe...Kad vidis da jedan igrac ima problem jer nema kome da odigra pas, a ti se trudis da mu se nadjes na liniji dodavanja, umesto da cekas sta ce on da uradi...Kad izgubis loptu i odmah trcis da je vratis...Kad tvoj saigrac krene u presing, a ti ga ispostujes pa krenes i ti...To je sve sto ja zelim da vidim od fudbalera Partizana...A ne manekene koji ce na svaku svoju ili tudju gresku da odmahuju rukama i padaju non-stop...
Sudbina se poigrala sa nama, ne mogu da poverujem da ovo pisem, sad bi obe ruke digao, da dzoramo Ricarda i Ozegovica za tandem Scepovica.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.885
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
82 min-nasi igraci ne mogu da hodaju,hvataju ih grcevi...Ali Misa Filipovic ih uci da vezbaju Jogu???Sto nemacki klubovi ne vezbaju Jogu???Ma mutavi,oni trce...Ne pomaze nama ni SV.Petar,a kamoli Mirkovic.Ovo je mucno gledati,ovo je uzas.Ali neka bar daju jedan smrdljivi gol.JEDAN.

Partizan se ne bodri da bi dao "jedan smrdljivi gol" i pobedio.

Ja sam veceras pomislio da ce covek dati ostavku pre nego sto uopste sedne na klupu.Nesto tipa zdravstveni problemi,cir na zelucu,neplaceni racuni,rad u Montenegro reprezentaciji,ucesce u Parovima...Jedino da pocne da ih bije u svlacionici,pa da se opamete.I njih i onog retardiranog sto ih dovodi.Ovo sto mi igramo nije fudbal,a sta je,to niko ne zna.

Neće dati ostavku, jer je Partizanovac, a ne pičkica isfrustrirana kojoj treba jedna pobeda obezbeđena jednim smrdljivim golom.

Ma koje crne sudije...da smo pravi trebalo je 5 komada ovakvima da damo.

Nismo "pravi", takvi smo kakvi smo. Još nas se plaše, još nas kradu. Titula, pičke, titula je naša.

Ma kakve sudije mi smo nesposobni imamo JSL livadarsku ekipu i to je to. Zasto se ceka kraj ovog mucenja da se pocne sa uprava napolje.Bezobrazluk stra nam uradise tuga za gledanje od terena do tribine.Jos da dodam da nam je Lola splavar najagilniji zato sto je tek istrcao na teren toliko o organizaciji kluba.

Pišemo se u maju.

Европа је завршена прича, чак у четвртак после свега очекујем убједљив пораз. Титула је завршена прича после првог кола, а данас је потвређено. Остаје борба за пласман за ПО, тешко да можемо и до Европе за следећу годину.

Uzmi pištolj i pucaj si u slepoočnicu.

Не желим ни помислити шта ће бити када будемо играли против цигана, а и против Радничког, Чукаричког, Спартака, ове утакмице нема шансе да добијемо.

Jebaćemo ih ružno. To će biti.

@ JasminaT

Sve ove kolege sa Foruma bi trebalo da te zamole da ti poljube guzu. Izvini na izrazu, udata si žena i majka, ali alal (ne znam kako se piše taj izraz) ti kurac! Kraljice.

Za vas gore citirane, džankić je u pravu. Miševi.

@ WebGazda

Ako si ti pisao onaj članak na naslovnoj strani Foruma, a verovatno jesi, treba o sebi da prestaneš da misliš kao o Partizanovcu.
 
Последња измена од уредника:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.333
Локација
.
Dripac je u selekciji sadašnjeg igračkog kadra imao udela koliko i mi ovde sa foruma zato što je jebena ameba koja je klimala glavom na sve što mu Vazura i Ivica serviraju.
Jako je zajebano za Baticu kao početnika to što dolazi na čelo tima koji prepun polufudbalera, šta će on da uradi sa njima to niko ne zna. Ali kao što sam i pričao, glavni krivac za stanje u klubu i na terenu sedi u svečanoj loži i svaka optužba trenera pre njih je uzaludna.

PS Zakarić ne liči na fudbalera, koja li je to i čija kombinacija to možemo samo da nagadjamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top