Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Nije trebalo ono Mileticu. On je pravi partizanovac, ali je morao da se obracuna sa onim debilom Makaricem posle utakmice. Takodje mora Miletic da igra umesto Valijentea, nije za beka. Markovic je stvarno dobar, on ipak ima samo 18 godina. Rikardo forsira sut, zeli da postigne sto vise golova. Nadam se da ce bar uci u dobru formu. Igra je bila ocajna i pre crvenog, nikada se Partizan nije branio i sa 10om protiv superligaskih timova, ali ipak ovaj tim je daleko od nekih prethodnih. Igrali su u Partizanu razni, Babovic, Miljkovic, ali uvek je bio neki igrac, najcesce stranac, koji je pravio razliku. Sada takvog igraca nemamo
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Od nasih amatera nisam ni ocekivao bolju igru.
Ja ne pamtim kad smo imali losije igrace nego sada.

Jebo me dan, da me jebe dan kad sam pjevao protiv Djurica.
Dok je on bio presjednik osvajali smo titule i gazili cigane, imali milionske transfere.. A sta sada imamo? Imamo Ivicu misa bombasa :banghead:
Djuricu vrati se, sve ti je oprosteno!!!!!!

A poruka za cigane koji sada citaju ovo odje.. oca li vam pokvarenoga jebem!!!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Можда сам ја блесав, а сигурно јесам јер мислим да већина око мене није нормална, али о каквој црној титули ми причамо?! Ми се само надамо да ће се поновити инцидент са Марком Николићем. Хоће централа да погреши једном, али не сто пута. Управа нам је преко Пантића то недвосмислено рекла, а и мађија је данас отворено рекао да су они Реал у Франковој Шпанији.

Игра је споредна, она ће бити боља. Немамо ми уопште тако лоше играче колико их је Џукић убио у појам и колико им је потребна дисциплина. Можда и неосновано имам превише поверења у Бату, али мислим да може да исправи оно што је до њега. Ако је карактер као што је био, мислим да можемо да се надамо доброј припреми и пребијању цигана 22.09.

Само, пре тога имамо Пролетер који морамо да тучемо, а Милетић би своју глупост требало да одради у том мечу.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sustina je sto smo prosle sezone ovdje pisali da nemamo sredinu terena ni kreativnu ni defanzivnu. Stranice smo ispisali ovdje.

U ovu sezonu smo usli sa identicnim srednjim redom ali slabiji za Tawambu koji je igrao kreativno kad je trebalo i popunjavao rupe cesto.

Najveca greska je napravljena kad je procijenjeno da ce Suma drugu sezonu da eksplodira. Mi nemamo kreativnost niti mozemo da dominiramo sredinom niti protiv jednog tima nebitno JSL ili evropa.

A Suma moze da eksplodira samo ako obuce hamasov prsluk!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Od nasih amatera nisam ni ocekivao bolju igru.
Ja ne pamtim kad smo imali losije igrace nego sada.

Jebo me dan, da me jebe dan kad sam pjevao protiv Djurica.
Dok je on bio presjednik osvajali smo titule i gazili cigane, imali milionske transfere.. A sta sada imamo? Imamo Ivicu misa bombasa :banghead:
Djuricu vrati se, sve ti je oprosteno!!!!

Ovo je po meni jedan jako pogresan upis, koji bih da sam moderacija vrlo sankcionisao. Pominjanje Djurica u bilo kom pozitivnom kontekstu je skandal! Zabole me uvo za titule, za sve te titule je zasluzna omladinska skola i struka. Druga stvar ocajno stanj kod cigana. U Evropi osim LS nije nikakv iskorak napravljen, a i tada je sve ucinjeno da se upropasti tim koji je i uprkos tome usao u LS!
I najbitnija stvar od svega - pokrali su desetine miliona evra koje nicim nisu zasluzili i odneli u SPS ili gde vec i nas ostavili u dogovima!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
auuu koja tuga

ne znam dal bata ima dovoljno znanja da izvuce iz ovih krseva maksimum, mada nisam siguran ni da bi njihov maksimum bio dovoljan za bilo sta ozbiljnije, jednostavno kad neko ne zna on ne zna

i sta nam znace oni korneri na prvu stativu ?

koliko je sve to bezidejno stvarno boli...

i molim onu gospodu za juga da odjebu u tri lepe, gnjide i oni i njihova parola, jel zadnja uplata zakasnela pa sad opominju upravu
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Markec50 @WebGazda

Dobro bre..bolji su vam sada Vucici, Vazure, Popovici, Ivice, Djukici i ostali.
Vazno da je pod Djuricem bilo lose a sada je dobro.. Sada je bajno i sjajno.
Tad se kralo a sada se ne krade. Sad nam stavili Zemulelo pod hitoteku bre, prodaju igrace malte ne iz omladinske skole.

Mozete da pricate sto hocete. Pod Djuricem smo osvajali titule i imali smo krstene igrace.
Sada nemamo nista. Dotakli smo dno

Bio sam tada i ja protiv njega.. Ali sad kad pogledam sa ove vremenske distance, pa bolje da je on ostao nego ovi sto su nam dosli.. Ovi nas sahranjuju
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
auuu koja tuga

ne znam dal bata ima dovoljno znanja da izvuce iz ovih krseva maksimum, mada nisam siguran ni da bi njihov maksimum bio dovoljan za bilo sta ozbiljnije, jednostavno kad neko ne zna on ne zna

i sta nam znace oni korneri na prvu stativu ?

koliko je sve to bezidejno stvarno boli...

i molim onu gospodu za juga da odjebu u tri lepe, gnjide i oni i njihova parola, jel zadnja uplata zakasnela pa sad opominju upravu

Бата је у изјави након утакмице рекао да ти "центаршутеви" нису ни били предвиђени да иду на прву стативу, што забрињава још више.
Слажем се са колегом изнад да Закарић треба све корнере да изводи.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
Mozete da pricate sto hocete. Pod Djuricem smo osvajali titule i imali smo krstene igrace.
Sada nemamo nista. Dotakli smo dno

To sto smo mi za vreme Djurica osvajali titule nije zato sto smo mi bili dobri, vec zato sto su gani bili katastrofalni, kao mi sada. A i valjda si do sad shvatio sto se uprava tice, da je sve to isti kurac samo drugo pakovanje.

Trenutno kvalitet za Partizan imaju samo Zakaric i Valijente, i ajd' mozda jos neko. Ovo ostalo suvi prosek.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sta mi posebno jede dzigeru je sto nekoliko igraca koji jos i imaju nesto da pokazu, igraju sebicno i samo za sebe. Pokusavaju da naprave neki potez vredan youtube prezentacije za menagere, zabole ih za dres koji nose. Specificno mislim na pantica i rikarda.
Zdjelar me posebno razocarava. Vise sam video i od onog malog Radina sto smo ga poslali u zaborav prosle godine. Malog sehovica mi je bilo iskreno zao u prvom poluvremenu sta su mu radili.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
@Markec50 @WebGazda

Dobro bre..bolji su vam sada Vucici, Vazure, Popovici, Ivice, Djukici i ostali.
Vazno da je pod Djuricem bilo lose a sada je dobro.. Sada je bajno i sjajno.
Tad se kralo a sada se ne krade. Sad nam stavili Zemulelo pod hitoteku bre, prodaju igrace malte ne iz omladinske skole.

Mozete da pricate sto hocete. Pod Djuricem smo osvajali titule i imali smo krstene igrace.
Sada nemamo nista. Dotakli smo dno

Bio sam tada i ja protiv njega.. Ali sad kad pogledam sa ove vremenske distance, pa bolje da je on ostao nego ovi sto su nam dosli.. Ovi nas sahranjuju

Da to govno mutavo nije iznosilo pare u dzakovima, u stvari da za vreme njegovog mandata nisu iznosili pare u dzakovima, ciganskoj bulumenti bi bilo malo teze da srusi FKP. Ovako, imamo situaciju gde je samo pitanje meseci kada ce VVV napredna govna da isnesu kako je situacija alarmantna.

Mada, cudi me da nisi obuhvacen Dzinovom deratizacijom, ravna ploco.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.598
Локација
Beograd
Другови борци,
у времену када вишеструко јачи непријатељ снажно напредује на свим фронтовима, не смемо заборавити да је свака, па и сасвим мала победа, ипак један корак ближе ка оној великој и коначној!

И поред објективних тешкоћа (на које тренутно нисмо у стању да ударимо фронтално и нашом лепршавом игром, него само герилском и диверзантском) и наших великих субјективних слабости (за које су задужени да их што пре исправе друг Бата и друг Чилеанац), ми смо вечерас узели три бода и остварили свој задатак!

Победа по победа и три бода по три бода и ништа није немогуће: напред, терај даље, до коначне победе!

Смрт фашизму - живео Партизан!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Los nam je sastav , to sam pisao i za vreme đukica ali i sada. Neko je napisao da ne pamti lošiji naš tim u poslednjih 20ak godina , ja bih se složio sa time.
Tim nam je skup u najmanju ruku skroz ograničenih fudbalera.

Derbi dobijamo na ludost , to je sigurno. Šta znam , u ovom av svetu meni će ta pobeda nad musavim romima biti dovoljna
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Naravno da su nam igrači limitirani, ali trener koji zna šta ti igrači mogu i trudi se da njihove kvalitete iskoristi, a mane sakrije, može da napravi mnogo više od onoga što sada imamo. Da li je Batica pravi čovek za taj posao, iskreno mislim da jeste, vreme će pokazati da li je to tako.
 
  • Like
Reactions: Pop

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ali sad kad pogledam sa ove vremenske distance, pa bolje da je on ostao nego ovi sto su nam dosli..
istom logikom ćeš i štitarskog dripca početi da hvališ uskoro, kao što su neki ( nadam se, već banovani :cautious:) počeli.. :banghead:


o utakmici neću jer nisam bio u prilici ni u prenosu da je gledam ( video sam detalje, a evo sad gledam ceo snimak), ali ću reći da nam je veći problem od loše igre u ovom trenutku Ćelin crveni karton i povreda Šehovića, za koju se nadam da nije ništa ozbiljno

uz put, da su ovo igrali oni u ružnim bojama, bila bi barem dva penala svirana - ono "pipanje" lopte rukom štopera iz Bačke pored Rikarda i ono uletanje golmana u malog Šehovića kad ga je povredio ( mali je dodirnuo loptu kao i golman posle toga, znači penal ali nema kartona za golmana)
Ćela je glupo reagovao, ali pitanje za vas koji ste gledali celu utakmicu dok ne dođem do tog dela u snimku - je l' ovaj izgovor za sudiju uopšte svirao/nameravao da svira faul kad mu je onaj "šutnuti" prethodno "uvalio" đon ili je to prošlo sa "igraj dalje"? :unsure:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top