Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
A cekaj vi stvarno niste navikli na ovakve nase igre?
Pa od odlaska Marka Nikolica ne igramo nista, posle Djukica je dosao gori od Djukica. Bata nije trener za Partizan to je i najvecem slijepcu jasno.
Svaka cast za igracku karijeru, ovo sad najbolje zaboraviti.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Svi pokusavamo da ne budemo pesimisticni, sli sve sto nam se desava oko voljenog kluba, na zalost, ne daje nam za pravo da se icemu nadam. Za mene je legenda Partizana, neko ko se nije posrao po nama nakon karijere, svi koji jesu, na ovaj i onaj nacin, nisu legende mog kluba, pa makar mi to bio otac rodjeni. Bata mi je jedan od drazih igraca bio, ali ovo sada je bas bezveze i za njega, a i za nas. Pokusavaju da prodaju sve sto mogu, nista nisu napravili, niti se iko oglasava. Nevjerovatno. Neko pomenu grupe navijaca, ma sta oni da urade? Gledaju samo svoje guzice, draga braco, Partizan izgleda samo nas sekira, a mi smo slabasni da bilo sta promijenimo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.539
Локација
Beograd
Nemojte baš tako strogo.
Noge su bile manje teške, trčali smo 60 minuta.
Bez zezancije, jes bilo malo bolje nego prošla utakmica, ne zaboraviote da nam nije igrao Rikardo :icon-frown: , Pantić :icon-rolleyes:...

Dva deteta igrala dva štopera, nismo primili gol, uđe Urošević i odmah napravi penal. :icon-rolleyes:
Nikolića i Georgijevića van tima sve dok na treningu ne budu davali po tri gola po trening-utakmici - napadač koji ne daje gol nije napadač. Možda probati da l mogu na beka?
Stevanović, par dobrih kretnji...Musa tu negde...i još malo bolje...
Deda Bambi da odluči hoće li da igra fudbal ili da pada po terenu, ako će ovo drugo, odmah u penziju!
Deda Ilić je odavno u penziji samo mu niko to nije rekao, ali i dalje ima više mozga za fudbal nego svi ostali zajedno!
Kosović jednom uđe u šansu i umesto da da gol, vraća loptu nazad da ,,asistira,,?! :krsti:
Pa kome bre čoveče kad iza nema nikog, ispred gola si, ej bre, daj gol, kakva crna asistencija?! :krsti: :pop :krsti:
U Teleoptik bi ti meni na dve godine ,,podešavanja,, a Đerlek na tri...

Jedina šansa da damo gol je kada Vule ili Levi Mile centriraju, oni ,,maše,, naše igrače za po 30m, pa lopta može tako da ode i pod prečku - Vule tako umal da da gol!
Za Lolu Smiljanića našao sam idelanu poziciju, drčan, oće da šutne, udari, ima urođen osećaj za pravdu - pravac tribine da bude vođa navijača i ujedini sve frakcije!

Sviđa mi se malo ,,ciganče,, - igrao dva minuta, ali eksplozivan, u prvom minutu umal da izađe u 100% šansu, ali sudija svirao neki (nepostojeći?) faul...u drugom minutu već dobio crveni i izašao napolje, ali...vidi se da mu je itakako stalo i da ne mrsi muda. Ako je namerno nagazio onog kasapina, reći mu da smo mi gospoda i da to nije lepo, ako nije bilo namerno, džabe ga sudija isključi...

Ovi kasapi nas prebiše, dobro je da nikome nisu slomili nogu.
Malo je i bezveze da pišem o igračima kada je Ivica na telefonskoj vezi i prodaje (odlasci - dolasci) mogu da se dese svakog sekunda...šta da pišem o nekome kad možda odmah i ode? Čak i onaj koji je tek došao? Musa ili ,,ciganče,,?
Ono što je sigurno, to je da je Levi Mile već ,,zabo,, inostarni angažman. Jebiga, klasa je klasa. :D
 
  • Like
Reactions: mvp

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Kad se setim pre tri cetri godine kako smo igrali protiv ovakvih indijanaca na pripremama ...a danas kao da sam gledao Vozdovac ...nismo dominantni ni protiv ovakvih ....Musa ,po meni nije los bio ...
Nikolic ,Georgijevic ,Urosvic ,Ivanovic ...to ne moramo ni da prodajemo ,nek ih puste dzabe ,da se skinu sa platnog spiska ...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Konačno su indirektno potvrdili ono o čemu pričam već skoro dve godine... domaći igrači godovo da ne dobijaju nikakav novac, a stranci sporadično. Uprava je ukanalila klub toliko da ne znam šta treba da se desi pa da se pokrenu.

Zato nemojte više da pljujemo tim, trenera ili koga već... igrači nisu plaćeni i ne igraju. Tačka. Uprava napolje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ja sam čuo da su Loli tek u drugoj polovini 2018. godine isplaćena neka dugovanja iz sezone 2013.
Nije ni čudo što su ga vratili ponovo u klub jer mu duguju pa se prebijaju kompenzuju sa njim na taj način.
Vuku se repovi odavno još od Djurića nije ni čudo što je klub u ovakvoj finansijskoj buli.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sudeći po maestralno urađenom prelaznom roku,ja sam optimista.Nema šanse da ne uzmemo 5to mesto.
Možemo komotno da prodamo i Rikarda i oba Miletića,Stojke suvišan,
Majku vam jebem lopovsku.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mare hvala za sve i puno srece u novom klubu. Zameram ti samo jednu stvar, jednu jedinu stvar, a to je sto si ovo oprostio. Mozda si morao, mozda ucenjen da to uradis ali svejedno zameram ti. Zameram iz tog razloga sto znam kao i vecina nas ovde koji pisemo da taj novac koji si oprostio nece "oprostiti" neko drugi, neko ko je dosao u klub da bi izvlacio iz njega pare i kanalio ga. Neko ce se Mare dobro opariti od tog novca falsifikujuci eventualno tvoj potpis ili ko zna na koji drugi nacin i pokupiti pare koje tebi pripadaju i zato to nisi trebao da uradis jer si ga zaradio posteno igrajuci za nas divni klub. Znam takodje neko ce reci sada "ma sta je igrao baletan" ali opet svejedno igrao si, trudio se koliko si mogao znao i umeo, da li je to bilo dovoljno nama navijacima ili ne sada je nebitno. Rece mis danas da se prosto sokirao kad je cuo da oprastas sve, da li zbog tvog poteza ili zbog toga sto ce da dele medju sobom ne znam ali sokirao se. Da se bar sokirao zaista pa da ga vise ne gledamo.

Hvala Mare jos jednom za sve.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nisam ni znao da danas igramo utakmicu. Toliko su i meni ubili volju za fudbalom.
Vidim i danas izgubili.

Mirkovic nastavlja niz bez pobjeda, samo tako Batice. Maestralan si. Ali evo rece ljudi ovo su pripreme, nije ovo bitno. Pa kad dodje liga nece onda bit bitna ova sezona.. Od sledece cemo zapet...

A vi odje cekajte da sumirate utiske o Mirkovicu na kraju sezone. Posto sad dobro stojimo na tabeli, vidim pripreme lijepo funkcionisu pobjedjujemo sve redom.

Jankovic superstar oprostio 200k duga.
Sto ce reci nije primao platu punih 10 mjeseci?!?!?!

Ja da sam na njegovo mjesto nebih ovim lopovima dinar jedan oprostio.

Za prevaru od Sume ste imali da bacite dva miliona. E pa mene bi islatili pa ne znam sto bilo.

Nego sumnjam da je Jankovic svojom voljom oprostio dug

edit. _shone_ hahhahahaa nisam prepisivao zivota mi :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Sramno ponašanje Ivice Ilieva.
Sramno i skandalozno.
Pred novinarima se čovek maltene hvali brukom i sramotom kluba kako igrač oprašta dugovanja prema klubu , a odlazi iz istog.
21. vek , era profesionalnog fudbala.
Čist amaterizam.
Ajde razumem u kosarci kad igrači opraštaju dugovanja tu realno nema para , ali u fudbalu je to stvarno sramota.
Kakav imidž kluba grade ovakvim ponašanjem , dal je iko od njih svestan toga.
Nije ni čudo što iole kvalitetnog igrača ne mogu da dovedu, niti ko zeli da dodje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top